|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:32:08   
baguSka
ne vem, midva nisva tako super, da bi vedno prvič skapirala, kaj je problem in kolikšen je - ne en ne drugi.


ja sej tud midva ne.... zato pa pravim, da je mogoce treba povedat enkrat mal bolj odlocno in zares, da nasprotnik dojame, da ne govoris v tri dni in brezveze.... ker ce vedno znova in znova govoris eno in isto, in sogovornik se vedno ne dojame, pac ves da neki ne stima, torej je treba neki spremenit, da bo dojel, ne!?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:33:02   
ronja
rija, kje so še 40ta, ne prehitevaj, no! Saj sem komaj dobro 30... No, ti poročam čez 5 let, samo do zdaj ni kakih hudih sprememb, se mi zdi...

uškinamama, hehe, preventiva je najboljša, a ne?user posted image Ma, jaz mu zaupam, itak ni računalniški frik (beri: ne prižge ga, če ni nujno - plačat računov ali napisat kakega poglavja ali seminarja... skratka: redko). Ma pa luštne sodelavke, pa me to ni nikoli motilo, hvalabogu, da dela v lepem kolektivuuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:33:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Pa ravno nate računam. Daj napiši kako se moža spomne , da ima ženo . user posted image


pridi mimo....to pa res ni za v javnostuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:34:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

rija, kje so še 40ta, ne prehitevaj, no! Saj sem komaj dobro 30... No, ti poročam čez 5 let, samo do zdaj ni kakih hudih sprememb, se mi zdi...



no evo...jaz pa slabo 40....pri dobrih 30 sem bila mačka in pol...no zdaj sem samo mačkauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:35:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image  pa ne me zdaj



kajuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:35:49   
ronja
. zato pa pravim, da je mogoce treba povedat enkrat mal bolj odlocno in zares, da nasprotnik dojame, da ne govoris v tri dni in brezveze...

Mislim, da ni fora v tem, kako odločno poveš. Meni ni lubi takrat prav nič "odločno" tega razlagal - samo enkrat sem pač dojela, v čem je problem. Probaš vsakič drugače povedat, jasno, tako kot ko se učiš nove stvari - probavaš različne tehnike, pa ena bo že palila. KO že bolj znaš, veš, kaj pali in je lažje, še vedno se pa kadj najdeš, da nimaš pojma. Ni pa to nobena katastrofa, da te zato ni vreden ali da se mu sploh ne da poslušat ali da mu ni mar zate. Vsaj po mojih izkušnjah ne. pa je isto z bratom, recimo. Glavno,d a se na koncu zmeniš, pa da vedno en najde energijo, da naredi prvi korak.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:43:33   
baguSka
grrrrrr... pridm po enmu letu in me na vsake 3 minute vn vrze.... user posted image user posted image

mogoce ne smem vec pisat tok dolgih odgovorov!!?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:43:53   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image  pa ne me zdaj



kajuser posted image


pa ja ni gora mišic starejša od tebe?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:56:07   
rija
oja....samo je redno servisiranuser posted image  in podmazovan....

cela 3 leta....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:56:11   
baguSka
Glavno,d a se na koncu zmeniš, pa da vedno en najde energijo, da naredi prvi korak.


Seveda je to glavno. Ampak ni vedno tako, da se to da resit s pogovorom.

Veliko moskih je namrec 'prepricanih' v to, da je vse ok dokler je zenska tiho. Ko spregovori je pac tecna in nardijo blokado v usesih. Je pac tecna. Oni itak niso nic krivi... torej nic ne slisijo, preslisijo. Torej ne vejo da mislimo resno. In nekaj potem pac mora zgodit, da jim odpres oci in usesa in da sami seveda pridejo do tega, da mislimo resno in nismo samo tecne po njihovo!

Se je pa seveda potrebno naucit normalnega komuniciranja... da moski ze takoj ve, da ne lapamo neki v tri dni, ampak ce neki povemo, mislimo resno ze takoj v startu. Torej moski in zenske se non-stop ucimo... zenske se moramo glih tko naucit komunicirat z njimi... in se naucit kdaj jim neki povedat in kako, da bojo razumel kaj mislimo...  in obicajno je zelo tezko ze samo z enim pogovorom najti ustrezno resitev, sploh ce ta komunikacija ni taka kot bi morala bit. Zato pa pravim to kar pravim. :-)

To je to no. Prvis sem full vec napisala se in se neki drucga, ampak sm zdej zgubila tisto nit.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 13:58:32   
ronja
in obicajno je zelo tezko ze samo z enim pogovorom najti ustrezno resitev, sploh ce ta komunikacija ni taka kot bi morala bit. Zato pa pravim to kar pravim. :-)

hm to sem jaz napisala, pa si se obregnila, da ni takouser posted image . Itak se učimo: in to,da se večkrat pogovarjaš isto stvar je točno to: učenje, kako mu/ji povedat nekaj tako, da bo razumel/a.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 14:11:49   
baguSka
ja no ok. ocitno sem narobe povedala... napisala sem, da ce s prvim pogovorom ne resis, pac samo s pogovorom ne resis... se mora neki zgodit...  zdej na koncu sem pa u bistvu napisala isto, samo bere se drugac... user posted image user posted image user posted image ta zgodit = sogovornik mora dojet kaj mu zelis povedat in da mislis resno... in ja mogoce imas prav: ce vsak pogovor peljes drugace, da bo enkrat dojel! ni pa nujno... enim moras zelo ocitno pokazat kaj hoces in kaj si zelis! ceprav tud to nekaterim ne pomaga... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 14:13:08   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

oja....samo je redno servisiranuser posted image  in podmazovan....

cela 3 leta....user posted image


kapo dol pred tabo pRIJA user posted image , zdaj pa res pridem po nasvete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 14:16:27   
baguSka
drugac pa: moski so zlo simpl!!! samo znat jih moramo usmerjat. to je zal ali na sreco pac nasa naloga.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 14:20:59   
miapia
Če hočeš marioneto, potem je že res.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ...če moški pozabi...
9.12.2009 14:22:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Če hočeš marioneto, potem je že res.


ne ves o cem govorim pac..

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ...če moški pozabi...
11.12.2009 22:04:48   
lunainzvezde
sama veš, kako ga boš najlažje spomnila nase user posted image  mislim, da bi se dosti predlogom našlo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ...če moški pozabi...
12.12.2009 22:13:35   
hedviga
Skratka če jest tole vse razumem...Prevzemi pobudo. Nekaj naredi. Razumi ga. Išči načine. Uporabi najdene načine. Organiziraj. Prevzemi pobudo. Če ne pali, išči naprej. Trudi se. itd, itd, itd
In on bo slej ko prej dojel in vse ti bo poplačano.

No, Zasavka, verjetno bo to res. Večinoma vse drži in se ti bo splačalo. Če se pa ne obnese pa imaš sladko zavest da si naredila vse kar je bilo v tvoji moči. On pa nič.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?