|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
8.12.2009 22:51:11   
Tincy90
Jooj, blagor se teb pol, pou mn nadlog maš kt js.user posted image sicr pa sj, to je čist odvisn od posameznice, ene majo pouno usega (kt js user posted image ), ene pa pou mn. Bo že, za bebiko use.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: december 09
8.12.2009 22:54:10   
ShopGirl
taipai, čestitke za ureditev gnezdeca... hehe, jst najini garsonjeri pravim najino ljubezensko gnezdece. V novem stanovanju bo pa tok prostora, da b obolj ljubezenska rezidenca user posted image  Mislm, da ne bo niti pol tok romantično kot je tuki.
 
Ohh ja, kuhinja... jst bi tut! user posted image  Sva ugotovila da nujno rabva nov štedilnik, ker je v tem fletu nekakšen predpotopen in čist out. Tut spucat se ga ne da, ker je vsa maščoba "zapečena" nanj.
 
Ne morm it še rodit, kr morm skrbet da tale naš forum ostane živ...brez mojih dooolgih in pogostih postov bi ble še vedno na strani 180 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: december 09
8.12.2009 22:55:03   
taipai
js se pa zbudim okol 3h, pol pa odštevam, "aha sam se 3 ure spim, pol pa le dremam, in sm ful vesela, ko gre moj enkrat na siht :D problemi s spanjemuser posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: december 09
8.12.2009 22:56:19   
Tincy90
Jaaa, sm res kaj bo pol k boš v P in te ne bo na RR?user posted image js prou rada berem tvoje poste Shopgirl, pa še k so s tako lepo barvo napisani mi je tok bol zanimivo.user posted image i love pink.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: december 09
8.12.2009 22:59:00   
Tincy90
Hehe, taipai dobra si d se ti da sred noči odštevat. Js bi učas še na školjki zaspala, sm taka ponoč k da bi bla zafiksana.user posted image komi čakam, da bo spet pršov čas, ko se bo tincy lahko orng ampak res orng fajn supr dupr naspala brez vseh tegob.user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: december 09
8.12.2009 23:01:27   
ShopGirl
aaaa taipai jst tut to delam user posted image  skos neki odštevam... pol grem pod dooolg tuš, in si rečem: no pa je šlo še pol ure...itak pa predn se namažem mine še dodatne pol ure user posted image  ker mam pač veliko površino za namazat aneuser posted image
 
Tincy, mislm da me boš ti kr uspešno nadomeščalauser posted image  Sam že barvat začni poste...user posted image

(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: december 09
8.12.2009 23:02:44   
ShopGirl
Ojej...sej čez enih 5 let se boš pa res naspala ja user posted image  si sploh ne predstavljam vsega tega dežuranja ponoč... matr bom sitna ko user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: december 09
8.12.2009 23:02:46   
blondy_81
Zdej sta 2 osebi precej zgovorni...Tincy in Shopgirl, hehe user posted image user posted image user posted image
ja ima Shopgirl prav. Tud jst non stop čekiram telefon kdaj bo kak sms, da boš odšla rodit al pa da si celo že rešena vsega in se cartaš s svojo pikico.

Drugač pa opažam, da našim ta prvim dojenčkom se je ful mudil, vašim se pa kar nikamor ne mudi. Kar precej mirno je.


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: december 09
8.12.2009 23:04:35   
Tincy90
Mah ne, ti si unikat in tud če bi hotla te ne bi mogla nadomestit.user posted image user posted image ušeč mi je tvoje razmišljanje in komentarji, prou kul si.user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: december 09
8.12.2009 23:05:17   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: ShopGirl

..brez mojih dooolgih in pogostih postov bi ble še vedno na strani 180 user posted image user posted image user posted image


pri 200 nas bodo tko al tko zaklenil user posted image , drugače pa se prav nič ne hecam... po mojem si kar blizu odhodu.....user posted image

Tincy: kdaj pa misliš da bo to? user posted image user posted image (da se boš ornk naspala?) men je pri hčerki trajalo tri leta........................... pol sem pa spet zanosila user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: december 09
8.12.2009 23:07:22   
Tincy90
Ja Shopgirl (omg, zdj bi hmal napisala shipgirl user posted image brez zamere, sm hvala bogu takoj opazila) sm res, čez pet let pa res.user posted image al pa še to ne, če bo spet kak spermij prplavov vame.user posted image user posted image oo đizs.user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: december 09
8.12.2009 23:07:44   
taipai
hehehe, ShopGirl, sm mislla, da sm edina :D žemoje spanje samo me spominja kot na kako zelo staro mamo, ki se kooomaj obrača, skratka "luštne nosečniške muke" user posted image

eno vprašanje: a imate vse dude? js sm se dons prou zabremzala, da je nism kupila .. sej če bo imel naš poba tak sesalni refleks, bomo naknadno kupil,drgac mi pa res ni za njo user posted image . moj mu je kupu danes prenosno posteljico za v dnevno user posted image sem bila prav prijetno presenečena :)

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: december 09
8.12.2009 23:09:09   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: blondy_81

Imam eno vprašanje za vse izkušene mamice in vse novopečene mamice. Ali so vaši otročički imeli oz. imajo kaj mozoljčkov po obrazu? Naša Manca je čist mozoljasta...kot pubertetnica. Sej to naj bi bilo normalno a ne?


koža se čisti..... moja je imela desno stran obraza in ves uhelj čist mozoljčkast, pa se je lepo sčistilo user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: december 09
8.12.2009 23:10:35   
Tincy90
Ok, se bom sprjaznla s tem, da se še doug ne bom orng fajn naspala.user posted image
Taipai js mam dude, sm jih pa še nism dala prekuhat al kko se že reče.user posted image

(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: december 09
8.12.2009 23:18:59   
blondy_81
maya2 a pol se to koža čisti...zanimivo. Ampak je ko ena pubertetnica, hehe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: december 09
8.12.2009 23:52:11   
triperesnadeteljica
Pozdravljene punce!
Najprej čestitke vsem , ki že imate  svojeuser posted image . Jaz sem še kar user posted image  , čeprav bolj podobna kakšnemuuser posted image . Samo še spim in čakam ,da se bo kaj začelo....Na pregled grem spet 11.12. - če bom še, je rekla sestra pri moji g. Se mi zdi , da imam trebuh že prav pri kolenih in miklavž mi je prinesel hemaroide...user posted image
Zdaj pa grem spat, da ne bom jutri spet cel dan v postelji....
Lepo bodte, pa vam že napišem , ko pridem nazaj....

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: december 09
9.12.2009 6:56:26   
*Mojca*
Buongiorno principesse!

Anuš sporoča:

Ej, evo mene! Pa je spet en sončen dan user posted image . Ime mi je Taja in sem polmetrašica lahke, 3-kilske kategorije.

Čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolk je lepo tak sms za dobro jutro dobit user posted image



_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu triperesnadeteljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: december 09
9.12.2009 7:31:02   
METULJ1
Oj, to pa je lepa novica za dobro jutro.

Iskrene čestitke Anuš in njeni Taji.

Pa se je začel pohod.

Srečno tudi ostalim, ki ste že v nizkem štartu

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: december 09
9.12.2009 7:57:18   
ShopGirl
Joooj naša Anuš že crklja svojo Tajo, kok lepooooo user posted image  sem ji že čestitala na Rodili smo! ampak ji bom še enkrat: čestitaaaam!!!! Moja so-vozičkarica je kr rodila...

No da vam povem, da sm budna že od 5h. Mela sm popadke, srednje boleče, na 8-9 min, so se skrajšali na konc na 7min. In potem vse tiho je bilo... 2h sem predihavala in zdej NČ. Sem bla že skor ziher da je to to, ker me je bolel in vse kar spada zravn... Bolečina narašča, gre v križ... in zdej NČ. Oh ja... pa tko lep datum za rojstvo je: 9.12.2009 user posted image  Mogoče počakam do 12.12.2009, ta datum mi je tut kr všečuser posted image  Moj mišek je bil čist nervozen, me je že hotu peljat v Postojno in sm ga komi pomirila, da je šel v službo. Bogi no... Drugič bom kr "potiho" dihala dokler ne bojo na 5 min user posted image

Aja, pa dons mi dormeo pripeljejo in sm dostavljalca klicala (med popadki), da jst ne vem če bom dons doma ker bom mogoče šla rodit user posted image  


(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: december 09
9.12.2009 8:00:18   
ShopGirl
Tincy sej ne bi dost zgrešila s ShipGirl,..., sam dokler ne napišeš ShitGirl si ne bom jemala k srcu user posted image  

Grem zdej počet KARKOLI sam da se zamotim in pozabim na fejk alarm...kok sm jeznauser posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: december 09
9.12.2009 8:19:13   
taipai
ShopGirl; no evo, sem rekla, da boš naslednja user posted image lepo lepo..
pri nas pa še vse mirno, mali očitno spi; zaspala sva ob pol 1h, ob pol 8h že pokonc, zaspana k en tavelk, spat seveda ne morm in še dobro da je dons sonček, da se lahko spokam ven :) da me mrzu zrak zbudi user posted image
zdele bo pa treba napadt čokolino + kofe user posted image



(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: december 09
9.12.2009 8:33:50   
araz
Ooooo, Anuš čestitke za Tajo user posted image . Taja dobrodošla na našem planetu. Naj ti bo z user posted image user posted image user posted image postlano.
Tele naše decemberke imajo pa čist manekenske postave user posted image .

Shopgirl jutri si pa ti na vrsti.  Danes na 7 minut, jutri pa na 5 in Kaja bo pri tebi v naročju kot bi mignil user posted image .

Kolk je fajn, vsak dan je kakšna nova novica. Še mal pa bom že jest na vrsti. Še en teden do PDP. Samo ne dogaja pa se čist nič.
Danes imama še ene pregled od spadaj. Me zanima, če se je od ponedeljka kaj spremenilo. Zdej hodim kar k dvema g.. Kolk lepo skrbijo zameuser posted image .

Jest sem pa danes sanjala, da mi je voda odtekla pa se mojmu sploh ni nikamor mudilo. Ful je kompliciral, kako me bo peljal v p user posted image .
No, hvala bogu vem, da v resnici ne bo tako. Ravno kontra, jest bom ful komplicirala.








(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: december 09
9.12.2009 9:14:33   
blondy_81
Anuš čestitke za malo Tajo user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdej pa držimo pesti za našo Shopgirl, da bo imela čim prej svojo Kajo pri sebi v naročju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: december 09
9.12.2009 9:22:21   
maya2
Dobro jutro..

Čestitke Anuš user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pri nas enaka situacija kot pri ShopGirl, fake alarm... od enih do pol petih sem mendrala po stanovanju in štopala, mojga rajš nisem budila po nepotrebnem, pri 7 minut se je umirilo user posted image , zdajle vsake toliko otrdi, me pa spodaj boli kot bi se recimo s kolesom vozila ponoči user posted image
user posted image pa je nenormalno živahna, zdejle ne več ponoči pa kar naprej in res konkretno, to me je zmotilo, ker naj bi bili takrat bolj mirni user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: december 09
9.12.2009 9:24:12   
blondy_81
maya2 tud tebi želim, da se popadki nadaljujejo in da se čim prej cartaš s svojo štručko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!