|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:42:33   
puncica
Eh, jst se tud ne sekiram več glede pospravljanja imamo pa res včasih kot bombo in zadnič pride ena vaščanka k men, ko ma otroka tolk starga kot jaz in reče, uh sem misla da imamo samo pri nas tako, ko majo povsod tak sterilno in pospralvjeno user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:46:35   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Joj,zdaj ste mi pa lušte naredili s hišo! Enogledam že par let pa ne bo nikol moja! Hoče za njo...ne me za besedo držat cca. 200 miljonov bivših tolarjev. Parkrat je ceno spustil,zgleda da je ne more prodat



kje to, a v novi vasi?? ali na Ostrožnem user posted image user posted image

drugače je pa men ful smešno, kok lahko ima kdo tak usran, če gledam kako cilit bang reklamo po TV, pa vidim,da je možno
user posted image

v tiste bajte bi prišla pa samo s skafandrom na buči, drugač še lahko kake bolhe staknem user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 14:55:00   
lucika
ma, ko gledaš te slike,se itak vidi, da jim nekak al komunala ne deluje, ali pa smeti ne nosijo stran.
se pa strinjam, pohištvo je lahko tudi staro, pa že malo barve čudeže dela. kanta in cota pa itak.

no, tole si bom zapomnila, sploh zadnje dni, ko se mi taaaak ne da sesat; me vse boli že ob miselnih pripravah...super imamo, glede na videno.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:17:57   
naja17
.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....



... ooo, pol pa midve lahko poveva dragim damam, da lahko vsak dan ljubim te napiševa in imava tako pravi dom, a ne user posted image  


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:21:37   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

http://flyladyforum.blogtalkradio.com/index.php?s=4372e929c5ea7c8c9bd6110952a57eb8&showtopic=4572


Te bejbe imajo zihr prečudovito življenje, sm kar foušuser posted image


Poznam eno žensko, ki živi sama v hiši in ima res huje kot je na teh slikah. Pa ne pretiravam! user posted image je pa ful urejena ženska, ki se drži kot bi bila nekaj več kot mi, ki misli da je najboljša, najpametnejša... V jedilnici pa se ne moreš vsesti dokler ne zmeče papirjev iz stolov, kavo ti lahko skuha, ko najde štedilnik na pultu... user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:26:10   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: witch

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

http://flyladyforum.blogtalkradio.com/index.php?s=4372e929c5ea7c8c9bd6110952a57eb8&showtopic=4572


Te bejbe imajo zihr prečudovito življenje, sm kar foušuser posted image


Poznam eno žensko, ki živi sama v hiši in ima res huje kot je na teh slikah. Pa ne pretiravam! user posted image je pa ful urejena ženska, ki se drži kot bi bila nekaj več kot mi, ki misli da je najboljša, najpametnejša... V jedilnici pa se ne moreš vsesti dokler ne zmeče papirjev iz stolov, kavo ti lahko skuha, ko najde štedilnik na pultu... user posted image



Ma urejena....jaz ne verjamem da je urejena....lahko je napacana pa ne vem kaj še vse sam dišat pa glih ne more če pride iz take svinarije. Resno...ne verjamem da človek ki je zmožen v svinariji živet zase lepo skrbi.  Vse v mejah normale, ma centin praha pa tolk nastlano da ni videt barve tla pa za moje pojme ni normalno. Še živali si lepš uštimajo brlog.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:56:04   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: barika


IZVIRNO SPOROČILO: madela

Joj,zdaj ste mi pa lušte naredili s hišo! Enogledam že par let pa ne bo nikol moja! Hoče za njo...ne me za besedo držat cca. 200 miljonov bivših tolarjev. Parkrat je ceno spustil,zgleda da je ne more prodat



kje to, a v novi vasi?? ali na Ostrožnem user posted image user posted image

drugače je pa men ful smešno, kok lahko ima kdo tak usran, če gledam kako cilit bang reklamo po TV, pa vidim,da je možno
user posted image

v tiste bajte bi prišla pa samo s skafandrom na buči, drugač še lahko kake bolhe staknem user posted image



Ne Barika,hiša,ki jo imam v mislih je na poti do Frankolovega(nekje na polovici)
Če si se kaj tam vozila si jo ziher videla user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:57:26   
rija
jao....jaz se pa tak fajn počutimuser posted image

kuhinja spucana, posesano....čistoooo!!!user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 15:59:41   
Anonimen
user posted image barika....to si pa ti dons mene slikalauser posted image



(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:00:26   
madela
.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


Tole pa poznam user posted image Mam enega informatika doma user posted image


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:00:46   
Anonimen
Mene so tut tele slikice spodbudile, da malo počistim ... sicer "before" fotka pri meni tut 1/10 tolk grozna nebi bila ... no pa tut nisem danes samo korita zribala, ampak mi je uspelo celo tut pult zglancat, iz stroja in v stroj zmetat, štedilnik spucat, prah pobrisat, posesat, pa še bi se kaj našlo ... kdo bi si mislil user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:01:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


Tole pa poznam user posted image Mam enega informatika doma user posted image



Jaz tut (no fotograf in grafični oblikovalec ... beri: ogromno opreme) , sami ima na srečo v kleti svoj cimer in naj ima tam zmetano kolikor hoče user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:02:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


Tole pa poznam user posted image Mam enega informatika doma user posted image



glede kablov pa sm pri nasi hisi jaz tista. se poigravam z mislijo na wireless, dam pol bi pol vseh stvari pogubila. z misko na celu. tko, da za 1x ostajam pri privezanemuser posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:09:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: majch
Samo me še nismo skužile, da je svet tudi na drugi strani kuhinje.

Jaz to vem, odkar pomnim.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:22:55   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: madela

.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


Tole pa poznam user posted image Mam enega informatika doma user posted image



Jaz tut (no fotograf in grafični oblikovalec ... beri: ogromno opreme) , sami ima na srečo v kleti svoj cimer in naj ima tam zmetano kolikor hoče user posted image




No,jaz sem mojega informatika malo podučila o kablih in kam jih treba skrit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:22:59   
silvya
Ravno sem mislila it malo prah pobrisat, pa sem si po ogledu slik premislila. Ni še panike, da bi morala bajto pucat pri nas. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:24:09   
madela
Miška,jaz sem imela brezžično miško,pa so mi jo otroci odnesli in bog si ga vedi kje je user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 16:27:15   
rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mene so tut tele slikice spodbudile, da malo počistim ... sicer "before" fotka pri meni tut 1/10 tolk grozna nebi bila ... no pa tut nisem danes samo korita zribala, ampak mi je uspelo celo tut pult zglancat, iz stroja in v stroj zmetat, štedilnik spucat, prah pobrisat, posesat, pa še bi se kaj našlo ... kdo bi si mislil user posted image


tu nekje sem jaz....user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 17:24:02   
Anonimen
Jaz sem danes že tretji mejl dobila, v katerem me babe pozivajo, naj se manj obremenjujem s čistočo, in naj se grem raje kepat, drsat in ne vem kakšne še oslarije, skratka kao uživat življenje.

Jaz pa res rada pospravljam. Pa potem se tudi še sankam in kepam. In življenje je potem lepo.


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 18:04:47   
KIKI****
Na mojem hladilniku pa je magnetek z napisom:

Čiščenje hiše medtem ko otroci odraščajo, je podobno kidanju snega, medtem ko sneži.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 20:40:56   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz sem danes že tretji mejl dobila, v katerem me babe pozivajo, naj se manj obremenjujem s čistočo, in naj se grem raje kepat, drsat in ne vem kakšne še oslarije, skratka kao uživat življenje.

Jaz pa res rada pospravljam. Pa potem se tudi še sankam in kepam. In življenje je potem lepo.




Hvala enako.


Sicer sem pa dobila eno dobro idejo:

Naši čistilki v službi bom očitno morala na prah napisat: Ljubim te.... ampak samo če boš že enkrat spucala tole svinjarijo....user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 20:48:18   
bumerang
No, jaz sem ljudi zgleda že dovolj natrenirala glede pošiljanja nesnage na mail in tega na srečo nisem dobila.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 21:27:55   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

user posted image barika....to si pa ti dons mene slikalauser posted image




in sebe .. ampak preden je bila tale tema odprtauser posted image
Maela čist možno, v naših koncih je velik hiš za imetuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Za vse frikice čistoče ;)
7.1.2010 21:28:28   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: madela

.... in še če imaš informatika pri hiši je res kriza s vsemi kabli....


Tole pa poznam user posted image Mam enega informatika doma user posted image



ah ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 124
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?