|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:13:41   
san

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

evo san, pol kile si lahko mirne duse odbijes user posted image  tabele so itak par procentov + al - , malo zaokrozis in mas tiste pol kile manj ti, ker dete pridno raste user posted image  jaz se "tolazim", da me tehta-kokr se pac mislim tolazit-vedno (zimsko) obleceno; skornji malo, pulover se malo, nogavice, hlace itd. vse to odbijem, pa sem se premal tezka user posted image

user posted image
ja, sej jst sm tud vedno oblečena, veš kolk so čevlji težki, pa kavbojke in puloveruser posted image , zihr vse skupi vsaj kilca manjuser posted image
mal heca.. no, ampak mene tud ni nič kregala, je rekla, da se v tem obdobju pač podvoji količina krvi v telesu in da ni nič hudega - jaz sem se namreč sama mal zasekirala, ko sem vidla da sem šla 4 kg naenkrat goruser posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:13:53   
m_o_i
juuuuj, sem pozabla napisat: js mam pa sindrom lonckov-za-lulanje user posted image  vceraj sem mogla vodo dat in sem lih lih komaj nakapljala v tist loncek. prej sem se doma nacejala z vodo, eno uro drzala, da bi ja slo-evo, ko podstavim loncek pa lih komaj! po pregledu sem pa sla v dveh urah 3x na wc in to je tak teklo, kot da ze tri dni nisem skoljke vidla!
in zaprtost sem zacela povezovat z (nezavednim) ocitno nekim strahom pred pregledom...zdaj sem ze drugic ugotovila, da ze zvecer po pregledu in naslednji dan pa siba iz mene veckrat na dan!

vse je v glavi, punce! pa to sem ze stokrat v zivljenju ugotovila. aja, in sem ze zacela sama sebi govorit, da porod ne bo nic hudega, da bo vse OK...nevrolingvisticno programiranjeuser posted image  rezultate sporocim nekje junija user posted image

Angel_Tian tasci bom jaz hvalezna za nekatere stvari, samo vsega mi pa ne bo prodala, da kak je fajna  user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:18:39   
san
moi, jst sm pa zadnjič šla koka z lončkom v wc, pa se lepo polulam in buča ugotovim, da sem pozabla lonček nastavtuser posted image , no na srečo sem bila potem tam še eno uro in me je pol spet lulat prijel. mene namreč tudi obvezno med pregledom ful lulat tišči, tudi če grem prej - psiha dela

mleka mam jst za izvoz že zdejuser posted image , pač ker dojim, ampak se je pa mali zgleda začel sam odstavljat, ker se dojiva samo še redko zjutraj in zvečer pred spanjemuser posted image .
sem pa kosmata postala po trebuščku in pojavila se mi je tista temna črta do popka, pa ful so mi potemneli kolobarji okoli prsi in se povečali... ah, zgledam kot bi me kdo z nutello namazaluser posted image

beli tok je prisoten kakšen danj bolj, drug dan spet manj...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:20:14   
san

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Aha, še to sm pozabbla napisat. Do sedaj sem se zredila 6,5 kg, user posted image ima pa 366 g!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
za oboje, se mi zdi čist okuser posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:21:29   
san

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

lahko se nehate kregat-v tej kategoriji (tasce) bom zmagala jaz user posted image
od aprila dalje me boste brale o tem user posted image


sicer ti ne privoščim tega, ampak naj ti bo k si glih tiuser posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:31:32   
Angel_Tian
san - treba vzet dopust pred otroki in prebrat user posted image
Tašče so pa svoj čas imele. Jaz sem enkrat celo rekla, da saj je dovolj mlada še, pa naj si še enga otroka naredi, če že mora nekoga vzgajat user posted image , da mojega otroka sigurno ne bo.
In v kolker imaš partnerja na svoji strani lahko vedno verjameš, da se bo spremenilo na boljše. Pri vas je sicer kar precej časa trajalo, boste pa zdaj tolk bolj uživali.

Glede kilaže otročička tudi jaz pojma nimam še. Bomo videli, če bom zdaj 18. na pregledu karkoli izvedela. Po trebuhu in gibanjih sodeč pa predvidevam, da detetu nič ne manjka.

zivepo - po tvoji klasifikaciji nosečnic, se tudi me one, ki se režijo štejem user posted image

Saj avti so itak samo nek višek. Midva pač zaradi služb rabiva vsak svojega. Sicer pa moj dragi ne bo potreboval več avta, ko bomo v svoji hiši, ker takrat bo pa lahko hodil v službo peš. Komaj čakam.

m_o_i - jaz lahko lulam še takrat, ko me sploh ne tišči user posted image user posted image Ampak tole s temi lončki na pregledih pa je meni tudi tak smotano, četudi nimam težav.

Joj san, to zmago o taščah js bolj privoščim recimo kateri od junijk kot pa kateri od nas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:36:49   
m_o_i
Angel_Tian ti si itak neko poglavje za sebe user posted image ; pa bodi se pri lulanju user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:36:54   
bubolin
Pozdravljene čvekice.

Se vam že nekaj časa nisem javila, tako da imam zdaj kar veliko za predelat
Dobrodošla nova majčica nani 29 

Punce dajte mi povedat, kdaj se dela tisti test za nosečniško sladkorno?? V katerm tednu - približno???
Kajča - čestitke za nov plusek Lepo nosečnost ti želim.

Kar se tiče previjalk in otroških sobic, naj vam povem, da sva se z mojim odločila, da dava sobico narediti mizarju (sva jo že naročila), glede na to da se aprila seliva v novo hišico in bo itak vse novo, bi rada da ima tudi najin dojenček lepo in funkcionalno sobico po najinem okusu, zato je bila to še najboljša rešitev. Zdej je treba pa samo še evrčke skupi napraskat
Emibu - čestitke za fantka Pa probaj čim več izpitov zrihtat do poroda, ker ne vem koliko volje in časa boš potem imela. Jaz tudi že pridno pišem diplomo, ker vem da če je ne bom končala pred porodom, se zna tole kar velikooo zavlečt. Pa sem tudi čisto brez volje, ampak se vseeno probam vsaj malo pripravit in naredit.

Barva sobice - jaz sem zagovornik da punčke ne rabijo imet vse roza in fantki ne vse modro, zato bo imel najin belo-oranžno-zeleno sobico (ene barve bi se po moje hitro naveličala). Tako lepo barvasto in tudi ko bom imela dva otročka in če ne bosta istega spola ne bo panike.
 Knorbalbo - čestitke za
Melia - čestitke da tako uživaš v službi Mislim, da je povečan beli tok čisto normalen, dokler ni obarvan rumeno ali zeleno, pa če je še brez vonja, mislim, da je vse ok.

Zizike - meni zaenkrat še nič ne pušča 
Divans1 - čestitke za in da je vse ok
M_o_i - še tebi čestitke za morfologijo

Zanima me če ima še katera zdaj v nosečnosti tako suho kožo po obrazu??? Jaz sem imela drugače fuul lepo kožo, zdaj je pa tako suha, da se včasih kar luščim.

Morfologija - upam, da se bo vidlo čez trebuh (čeprav je pri meni to kao mal problem - tudi NS sem imela vaginalno).

Glede kg - jaz sem se v celi nosečnosti zredila za 4 kg, ampak problem je da se prej nisem zredila nič, ta mesec pa kar 4 kg. Krivim praznike

Brcike - sem jih prejšnji teden dva dni čutila (tako na rahlo) potem pa nič več. Tako da zdaj nisem več čisto prepričana da je to bilo to. Upam, da se kmalu začne kaj dogajat. Upam, da ni kaj narobe, ker še vedno nič ne čutim ( sem pa 20 teden 1 dan).

Nooo zdej sem vas pokomentirala Zdaj je pa čas za kosilo, ker že kruli v želodčku

Lep dan vsem še naprej


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:38:36   
m_o_i
meni bo test za sladkorno delala ko bom 24t 1d

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:43:08   
Meemee
Sporočam, da imam morfologijo danes (19t 3dni) user posted image

Na krofke bi pa prav rada prišla, ampak imam plesni tečaj, tako da ne bo šlo. Uživajte in kakšnega še zame pojejte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:48:24   
Angel_Tian
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaka smotka si m_o_i. Ti bom dala js poglavje za sebe user posted image (čeprav nekaj poglavarskega pa je v meni user posted image )

bubolin - do konca nosečnosti boš še čisto preveč zbrcana, tako da se zarad tega nič obremenjevat.
S suho kožo pa imam tudi jaz problem. Malo krivim to presneto suho mansardno stanovanje, ki iz nas izčrpa vsako kapljico tekočine, malo pa svojo lenobo za mazanje. Je že kr nek praznik, ko se jaz spravim na sebe malo kremice vrečt in razmazat. No, ko je tako daleč, da se pa že luščit začnem, vsaj takrat se potrudim pogosteje namazat user posted image
Te lahko vprašam, koliko kaj pride izdelava otroške sobe po naročilu in kaj vse sta dala naredit?


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:56:46   
fiška33
Bubolin, pregled za sladkorno imam jaz na naslednjem pregledu po morfologiji. Torej tam nekje 26 teden. Joj, jaz tem tednom že kar težko sledim user posted image . Menda pa ga ne delajo vsem, ne vem al je to od g odvisno al od pridobjene kilaže :P.
Morfologija, tako kot je napisla Zivepo, meni je najprej naredila vaginalnega, da je zmerila maternični vrat, naprej pa pol klasika.
Koža na obrazu, a ni taka suha vsako zimo? user posted image . Meni moja krema ni bla več dost, potem mi je še tašča eno vlažilno Afroditino kupila za božička. Mi tudi ni dost. Zdaj se pa mažem kr s tisto Baleino masko za obraz, ki je za vlažit kožo in mi je cool. S temi Baleinimi maskami se jaz načeloma razvajam vsakič, preden si grem prat lase in sem ugotovila, da so mi full fine user posted image . Sem potem vsakič, kot nova user posted image

lp


(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 13:08:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fiška33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 13:12:22   
m_o_i
hmmm men ni pa nic maternicnega vratu merla vceraj...


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 13:35:37   
bubolin
Ja tale koža je pri meni res problem, pa se čisto vsak dan namažam s kremo, tudi po 2x ali več. Ponavadi tudi pozimi nimam tako suhe kože kot zdaj user posted image Prej sem tudi jaz uporabljala maske od Baleje, zadnjič pa sem jo nanesla (uno mleko in med za pomiritev) in mi je kožo po petih minutah skoraj dobesedno zažgalo. Sem se šla takoj umit ko sem začutila, da nekaj ni ok, se umijem in sem že imela čist živo rdeč obraz, sem se takoj namazala s kremo in je potem tudi rdečica po kakšni uri izginila, tako da tega ne bom več uporabljala, zdaj v nosečnosti.

Sobico sva dala narediti enem mizarju, ki je že meni sobo delal (mladinsko). Cena bo približno 1.000 eur (čisto točne cene še ne vem), vsebuje pa malo večjo previjalko s snemjivim zgornjim delom (tako da ko se previjalna ne bo več rabila-bo to navadni predalnik), trodelna visoka omara in pa tak regalnik v merah 120 x 60.Cena mi je sprejemljiva, ker vem da bo zelo kvalitetno in lepo narejeno.


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 13:41:59   
san
jst mam tud suho kožo, noro suho... se skoz neki luščim, pa vssake toliko sem rdeča čist, pa še tiste bulce sem mela, no hb so se pomanjšale in je zdej tam koža taka čist suha in se lušči. kr neki! mažem se pa kar z ognjičevo kremo balea, k je za telo in je ful mastna, edina po kateri mi je ok.

men tudi ni merila materničnega vratu zadnjič

no, morm nehat

se slišimo

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 13:53:51   
j.b.
Živjo bejbe, zdej se pa že dolgo nism oglasila!
Zdej med prazniki sem bla samo 2x na računalniku, sem vas uhitela malo prebrat, drugače pa sem v službi od ponedeljka pa prav do danes brala vse za nazaj ko pa tako čvekate J Ste pridne ooojjjjaaaaa.

U torek sem imela morfologijo, G je opravil prav na hitro, je povedal da je vse ok, teški smo malo čez 400 g, jaz sem pa na dobrih +4 kg. Se tut jaz tako kot San tolažim, da so tolk cujnje nanesle, hehe. Glede zandjič ko sem imela ful krčev, pa je pokomentiral, da je maternica nedotaknjena, in da je možno da me je v črevesju mučilo … No, kulkr koli že, važno da je vse ok. Naslednji pregled je 16.feb. Drugače sem na 21t in pol. Najbolj važno pa mi je, da je reku de mi ni treba tolko ful mirovat, kot mi je rekel tisti dohtar u Postojni da moram. In sem takoj popovdne aktivirala našo psičko, in sva takoj (kr v snegu) šli na en doooolg sprehod. Pa smo spet malo predihani.

Tašče …
Hja, tukaj bom komentirala tako, da po eni strani ste lahko zadovoljne da tašče imate, da bodo marsikdaj prišle prav vsaj pri varovanju. Jaz nimam ne tašče ne tasta, moja starša sta v službi, babic in dedkov tudi nimava več. Edina dobra stvar je ta, da sva sama v hiši.
Tako je moj (ko so se odselili njegov brat z družino v svojo hišo, staršev pa žal ni več med nami) ostal sam v veliki stari hiši. Zdaj sem pri njemu, sva že veliko prenovila (kuhinja, dnevna, kopalnica, hodnik in spalnica so zdaj novi), ostali prostori pa še čakajo temeljite prenove, prav tako streha in fasada. Mi je ful všeč kako živiva, imava veliko hišo na 950 m nadmorske, najbližji sosed je 500 m od naju, in lahko pokava »frise« okol hiše pa naju noben čudno ne gledaJ
Mlekec … Hjuuuuj teče … mam fleke po majčki … (spim brez modrca, in verjetno ponoči mečkam te joške, pol pa nč čudnga de je vse mokro), beli tok je v mejah normale.
Brcamo tut pr nas že ful, mi meče trebuh v vse strani, je prav hecno opazovat J Glih zdej me žoka J

Kajča, čestitke – vidiš da za vsakim dežjem posije sonce J

Punce, a ni lepo ko je sneg zuni … Kot v pravljici … Čudovita zimska idila … Ful mi je všeč J

Sem brala tudi vaše debate od drekcev J hehe, kakšne mate J Me prav zanima kešne bomo pol gor pisale ko bomo mogle previjat (to bo zanimivo za nas - ki bo to naš prvi otročiček J)

No, se še kej tipkamo, pridne bodite, pa-pa
 

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 13:55:46   
jolcica
Živjo majčice,

kako ste, jast sem tuki bolj nova :))

vidim problemi z kožo jst jih imam pa s strijam pa se mažem pa nič ne pomaga ma kakšna nasvet ?

bodite lepo :)))

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:01:50   
m_o_i
za tele strije je MENDA tako, da ce ti jih je usojeno met, jih bos dobila, pa ce se se tako mazes...zaj kaj je sveta resnica, je pa spet vprasanjeuser posted image
jaz imam strije na bokih ze nekaj let (ko sem mela tezave s scitnico) in sem sprijaznjena z njimi; pravzaprav se niti nikoli nisem zrla zaradi tega. zdaj se pa spet malo sirijo user posted image  
je pa tako, da marsikak moski sploh ve ne, kaj so to strije, se manj pa jih opaziuser posted image  jaz sem jih mojemu prav kazat mogla, da je vidu, kaj to je...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:13:05   
Angel_Tian
zivepo - dober plan imaš za jutri user posted image user posted image user posted image

bubolin - saj cena me je v bistvu najbolj zato zanimala, ker bo naš Tian tudi potreboval novo sobo, ko bomo šli v hišo. Pa sem takole po trgovinah gledala, da bi stala nekje okol 2.500 eur, zato me je zanimalo, če so mizarji kaj ugodnejši. Hvala.

j.b. - iiiiiiiiiiiii, pridna user posted image Si imela še več za prebrat kot jaz po praznikih user posted image
Super za pozitiven pregled in s svežim zrakom napolnjena pljuča.
Joj, pri tašči naj povem (čeprav je to kr grdo od mene), ampak moja je tako zgrešen nekulturni človek, da ji malega niti NOČEM dat v varstvo (pa je samo nekaj stopnic nižje od nas). Tisto njeno kletje in drenje pa itak slišimo gor...

Jaz se občasno zvečer namažem po obrazu kr s kako bolj masno kremo za telo. Saj sem res bolj cela svetleča, "svinjsko" masna, ampak pomaga pa.

jolcica
- dobrodošla
K strijam so pač ene bolj podvržene, druge manj. Ene lahk mažejo kolker hočejo, pa jih imajo, druge pa niti ne mažejo in ostanejo brez. Jaz žal nimam nobenega nasveta, imam očitno dovolj raztegljivo kožo.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:16:54   
Angel_Tian
m_o_i - saj strije so kot celulit (čeprav tega jih ima več žensk)
Moj sicer ve, kako strije izgledajo, čeprav jih pri meni ni mogel videt (ampak kej jih je? user posted image ), sem mu pa tudi mogla kazat, kaj je celulit - pa se ga na moji tazadnji da zelo lepo videt user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:17:20   
j.b.
Meni je naša mami rekla da je rodila oba otroka brez strij in s samo +10 kg.
Pravijo da je to dedno, upam da res user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:17:21   
j.b.
Meni je naša mami rekla da je rodila oba otroka brez strij in s samo +10 kg.
Pravijo da je to dedno, upam da res user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:20:08   
m_o_i
pri nas je blo pa tak, da je bil on cist zasekiran zaradi svojih sivov po glavi,ramenu  in rokah (se je pac ornk razsul z motorjem).
pa sem mu rekla, da ce jih ne bi mel, ne bi bil to on-in se je vidno oddahnuuser posted image  in takrat sem mu sla svoje pomankljivosti (beri strije) kazat haha. to so pa moje bojne rane user posted image
ne vem no...smo pac samo ljudje user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:40:14   
jolcica
ja se strinjam, sem se kar sprijaznila sj pravjo da pol so malo manj vidne :))

jest sem se na hitr zredila tkrt mi gineko ni nič pridgala zdj pa mi češ da se premal redim pa se vedno za eno kilo zredim... eh sej bomo dobili na teži :)))

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?