|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 9:16:55   
divans1
Aha, še to sm pozabbla napisat. Do sedaj sem se zredila 6,5 kg, user posted image ima pa 366 g!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 9:19:04   
m_o_i
wiiiii, ti debeluscek, tiuser posted image
za dete govorim, ne za mamico-da ne bo nesporazuma user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 9:31:04   
divans1
Še nekaj me zanima! prej ste neki pisale o zahiranosti otroka, zakaj pa res pride do tega???user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 9:36:08   
Angel_Tian
Danes malo bolj pozen pozdrav. Sem bila že pridna in malo delala user posted image

Zdaj grem pa prebrat, kaj vse ste načvekale, ker vidim, da popoldne niste mogle tiho bit user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:01:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 10:08:12   
Pingvinkica
frcefela, saj se ti trebušček čist lepo vidi, tako da upam da nimaš razloga za skrb.
V primerjavi z ostalimi, ki imate fotke v albumu, je moj trebušček tud ful ful manjši, je pa res da imam rok šele čisto na koncu maja, tako da sem praktično za vsemi vami.
Pa prej sem bila ful suha in so mi rebra ven štrlela in ne trebuh, tako da če računam od kod je trebušček prilezel, ga je pa že kar nekaj. Pa tudi trebušne mišice sem imela zelo zelo močne - a to tudi vpliva na velikost trebuščka al kaj?
Se mi pa vseeno zdi da je moj trebušček iz tedna v teden večji, tako da me še nič ne skrbi. Imam pa še 2 tedna do morfologije...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 10:11:49   
m_o_i
http://www.noseca.com/pregled17-20.html 

evo, punce, tole sem zvohala user posted image  mere, grami, slike, razlaga(tudi kratic na izvidih in v materinski knjizici)

pies: ne vem, kak sem lahko zgresila oz. pozabla to stran; tu sem delala NS

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 7.1.2010 10:13:05 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:28:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pingvinkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 10:29:19   
Angel_Tian
frcefela - sem pogledala tvojo novo sliko bušija. Nič se ti ni treba sekirat, do poroda bo dovolj zrasel user posted image In če v tem delu ni tistih 5 kg +, jaz niti ne vidim, kje bi drugje lahko bile user posted image

knorbaldo - petorčke?? user posted image user posted image
Čestitam za punčko.

sapin - nič kaj zavidljivo tole s tvojo babico. Jaz kr norim ob odvečnem pametovanju. Vedno rečem takole: če bom kaj rabila ali me bo kaj zanimalo, bom že vprašala.
Ti pa zavidam oddaljenost od tašče user posted image
Ti pa seveda želim, da boste čim prej lahko uživali mirno življenje na svojem.

zivepo
"no lepo da se še one ki niso vsak dan cel dan gor javijo  kot recimo nekateri drugi (seveda mislim nase)"
- ko sem tole začela brat, sem pa že mislila, da na mene leti user posted image user posted image ker sem včeraj res lepo pridno čvekala user posted image

melia - pri odločanju ali it v stanovanje ali si postavit hiško je najbolj pomembno vprašanje, kakšen stil življenja imata. Če sta bolj terenska in bolj redko doma in imata tudi službe take, da vama vzamejo večino časa, je po moje bolj primerno imet stanovanje. Če pa imata čas za urejanje okolice hiške in uživanje v lastnem vrtu in take zadeve, pa je seveda bolj primerno stanovanje, da se potem kdaj kasneje ne bi počutila preveč utesnjeno. Glede finančnega vidika pa je nekak tako, da nova stanovanja tak stanejo tolk kot hiška. Pri hiši edino pač parcelo potrebuješ. Je pa potem spet prednost to, če bi lahko pri gradnji hiše kaj sama postorila. Tako da (spet samo moje mnenje) se je treba malo vprašat po načinu življenja in ti bo lažja odločitev. Po moje si mi pa tak nekak bolj tip za hišo.

Tako lepo je prebrat, kako uživaš v delu. In kot pravijo, da se vse življenje učimo - seveda še imaš vedno čas, da se odločiš za nov študij in verjemi, da če se boš odločila zanj, da boš z veseljem opravljala tiste izpite. Že samo zato, ker te to veseli.
Itak smo premladi, ko se že moramo odločit, kaj bomo potem celo življenje počeli. Za ekonomijo sem jaz rekla, da jo grejo študirat predvsem tisti, ki ne vedo, kaj bi radi (ekonomistov je res povsod malo morje). Na žalost pa so redki tisti ljudje, ki se kdaj kasneje odločijo v svoje dobro napredovat. No, ti si tu itak zlata izjema user posted image

Glede belega toka po moje ni nič narobe, pride tudi pri meni kdaj kak tak dan. Na začetku nosečnosti sem pa itak imela skoz povečanega.


Zizike, mleko
- meni zizike v prvi nosečnosti niso čisto nič zrasle, so se komaj po porodu čudežno napolnile user posted image Tiana sem lahko dojila 14 mescev, tako da vem, da ni pogoj za zadostnost mleka, da se ti že med nosečnostjo z zizami tolk "dogaja" user posted image
(joj, kak sem jaz zaj to napisala, nima veze, saj mnda razumete user posted image )

milena2222 - ja, to sem tudi jaz že od marsikoga slišala, da je laže, če se fant priseli kot pa če pride punca k fantu živet. Lažje je mami kaj rečt kot pa tašči, če te živcira. Je pa za vsako družino res najboljše, d aje lahko kje zase. Tako tudi vsi družinski odnosi boljši ostanejo.

sabri - a ni to s sedežem spredaj pogojeno tudi z airbagom?
Hujše je bit s starši na takem odnosu kot s taščami. Jaz imam na srečo z mojimi super odnos. Vse jima lahko povem, pametujemo vsak kdaj komu za kako stvar, se skregamo in vse kar sodi zraven - pač tak čisto "normalen" odnos s starši. Kaj takega s taščo niti NOČEM imeti.
Tian je bil zdaj star 3,5 let.
Ti pa si še kdaj vzami kakih 5 minutk zase (bolje rečeno za nas user posted image ).

divans1 - lepo, da je z vama vse kot mora bit user posted image



_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 10:36:59   
emibu
moi-jst s tem nisem mislila nč slabgauser posted image nasprotno hotla sm povedat da je ginekologinja mal čudna k mene skos krega npr. tebe k si se pa še mal več pa nč...nism s tem misnla zei nwm kai slabo o tebuser posted image



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:40:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:47:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:08:37   
Caia
Joj, ampak ste pa prave čveke tle gor. Ne more bit dolgcajt. ;-)
Jaz sem danes dobila La Belly pas in sem presrečna. Sedaj v drugo imam tak trebuh da je joj - ogromen in mi je ta pas tako olajšanje. Lahko vsaj svoje cunjenosim, sicer bi mogla komplet garderobo zamenjat. V prvi nosečnosti je bil trehud od maja do oktobra, lepo poletje sem bila skoz v oblekcah, raztegljivih, normalnih. Zdaj pa nimam kaj oblečt! Take pas me je rešil. Mam črnega z napisom Under cover in belega z napisom 9 months all inclusive in pet zvezdic zraven ;-)
Sicer je pa mega vreme, sam škoda da sneg ne bo vzdržal.

Jaz bi prišla na srečanje, pa so mi Trojane daleč, daleč. Joj, sem zapečkar ratala. Do LJ najdlje pridem. Hm, rodit pamislim it v Avstrijo??? Joj, joj...
Boste ve vse rodile v bolnišnicah oz. porodnišnicah???

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:16:33   
Angel_Tian
m_o_i - superca takle pregled  in seveda za nadaljevanje te tvoje bolniške 
Dobro se je tvoja taščica zorganizirala Ti bo kdaj kasneje mogoče znala povedat, kaj vse je naredila za tebe (ne, danes še nisem nič hudičevska hihihi)
Tale povezava z miganjem je pa zelo zanimiva za pogledat.

zivepo - pa kaj se greš neke konje odpirat no. Upam, da ti ne zruši računalnik.
Pa kako uro boš mela za Trijane? (no, saj jaz tudi imam vedno uro na roki :P)

caia - če imaš čas, se kr potrudi prit na Trojane, saj kak takle čvekavi izlet ne bo škodu
Jaz grem rodit v porodnišnico v MB in nekak močno upam, da bo spet prisoten tisti porodničar. Kam pa ti greš to v Avstrijo?



_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:21:37   
emibu
zivepo-ja pa dobr no mal se pa morm zgovarjatuser posted image ne sj ne..ja ka pa vem ka ji ne paše no če mi skos teži d use skupi je zdj težko sam 1 kg jst jih mam pol 4 preve in da nj gledam ka jem...blablablauser posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:22:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:22:35   
frcefela
Hvala punce, ste me malce pomirile glede mojega malega bušija user posted image Hvala user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:44:19   
Angel_Tian
emibu - reči ji, da naj te neha gnjavit s kg. Dokler se ti dobro počutiš in detecu nič ne manjka, naj bo srečna, da ni kakih komplikacij. Presnete ene G so res zakomplicirane in tečne.

zivepo - ti lenuhinja ti (zarad baterije mislim user posted image ). Razumljivo ja, če mata samo en avto, ne gre drugače. Moj gre pa tisti dan v nočno, tak da se v bistvu sploh ne bova videla. No, malo odvisno od tega, kdaj bo mene šef domov spustil ;)
A Pia ti hodi tolk točno na uro spat? Ker Tian je kakor kdaj in se nekak ne obremenjujem s tem. Če pač smo kje tako, da se zavleče, pač gre pozneje spat. Če se kaj dogaja, tak ni problem, siten je edino, če je premirno.



_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:44:53   
m_o_i
emibu hej heeeeeeeeeej sej niti nisem tak prebrala, kot da si kaj slabega mislila! user posted image  sej sem napisala, da vem(o), da glede na povprecje sem jaz v 20ih tednih malo dosti kil dobila, ampak...tud dol jih bom spravla-tak al drugaceuser posted image  se ne sekiram, zato se tudi ti ne!ok? okuser posted image  pa tudi jaz sem prej divans napisala, da je njeno dete debeluscek in ni blo nic grdega misljenega-pac je tezki kot je (je pa do sedaj najtezji-ce prav sledim)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:54:11   
Angel_Tian
Kolker nas berem, se mi zdi, da se vse zavedamo, kdaj katera kaj iz heca in kdaj kaj bolj resno napiše. Pa prav vesela sem, da ni nekih zamer med nami, če katera kdaj tudi kaj pokritizira. Saj smo pa ja odrasle ženske (baje user posted image ) in moramo znat sprejemat tako dobro kot slabo kritiko in znat upoštevat mnenja drugih.
Tako, da se po moje ni treba opravičevat ena drugi v smislu, da ni kaj grdega mislila user posted image user posted image
Samo ostanite tak fajne kot ste! user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 11:59:20   
san
joj joj joj, pa kdaj mislite, da bom vse to lahko prebrala... aaaaa

v glavnem moi, čestitam za pregled in luleka, jeeeeuser posted image si me potolažila, ker sem šla jst tud 8 kg gor zdej med nosečnostjo, pa se mi je zdel ful velik - sem jih pa 4 pokasirala samo zadnjih 5 tednov pred pregledom in to še pred prenajedanjem za novo leto. bogve kolk sm jih med novim letom in božičemuser posted image

A_t moja tašča je tudi želela mojo prvorojenko kar za svojo in se je obnašala kot, da je ona mama in ker ji tega pač nisem dovolila, mi je začla potem nagajat... od takrat je šlo samo še navzdol, sej prej sva se celo štekali....

sabri, ja trenutno smo tu še dva meseca, potem pa gremo na svoje. bi šli lahko že vmes ja, pa je bilo vmes vedno nekaj, kar je preprečilo (bolezen hčere, vmes sta bila tast in tašča oba brez prihodkov, potem izguba službe in s tem financ, taščino čustveno izsiljevanje, ki sem mu podlegla...) imam pa srečo, da je partner ves čas na moji strani, ampak sem jaz izredno potrpežljiv človek, on bi že zdavnaj šel, pa sem jaz dolgo rabila, da sem dojela, da res ne bo bolje..

frcafela, nč skrbet zaradi trebuščka, ne mormo met vse baloneuser posted image jst imam zdej prvič tak trebuh, prej ga ni bilo pa od nikoder, tko da sploh že imaš posteljico zadaj, je to čisto običajno

joj, sem že pozabila pol stvari, morm spet mal prebratuser posted image

< Sporočilo je popravil san -- 7.1.2010 12:00:06 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:02:00   
san
men se pa tud sanja ne kolk je moj otrok težek, upam, da je debelušček, da lahko par g več njemu pripišemuser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:03:10   
san
sm šla zdej gledat na slikco, a to je kratica EFW, pol je 327 guser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 12:05:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 12:06:30   
m_o_i
evo san, pol kile si lahko mirne duse odbijes user posted image  tabele so itak par procentov + al - , malo zaokrozis in mas tiste pol kile manj ti, ker dete pridno raste user posted image  jaz se "tolazim", da me tehta-kokr se pac mislim tolazit-vedno (zimsko) obleceno; skornji malo, pulover se malo, nogavice, hlace itd. vse to odbijem, pa sem se premal tezka user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?