|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:45:01   
m_o_i
sem se pozanimala pri storklji v SG glede 4D pregleda-bom prilepla odgovor:

Mi imamo 4d ultrazvok tkao da cena je4 50€ skup z posnetkom. Lahko se naročite na tel: 040604388 ali 031 379 575
 
Hvala za lepe besede pa vama tudi prijeten dan

mislim...vazn, da ma zenska bolece menstruacijeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:48:59   
Angel_Tian
j.b. - pa kaj se moraš zdaj tak hvalit, da kr dvakrat pišeš user posted image user posted image
Ampak 10 kg pa res ni nič (lahko potrdim, ker jaz sem šla pa v prvo samo z 11 kg+).

Pojma nimam, kdo nam je vtepel v glavo, da bi se mogle s kg, strijami, celulitom... obremenjevat. Ajaaaaaaa, one shirane manekenke? user posted image
Bogi dedci, pol bi vsi čist ožuljeni in zribani okrog hodli. Pa svet bi bil zelo dolgočasen, če bi vse u nulo zgledale...


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:50:52   
m_o_i
ejejej A_T nimas pojma! j.b. je dvakrat entrala, da bo bolj drzalo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:55:26   
j.b.
Zihr je zihruser posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 14:57:14   
m_o_i
se strinjam, zato pa sem jaz rajsi tiho bla, ko sem vidla dva ista posta user posted image
tak da-strij ne bo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:14:26   
Melia
user posted image pozdravljene

evo mene iz dela domov.....naj povem, da delovni čas imam res super....6 ur, in sicer od 8-14.....tak da sem hitro doma, pa še od dneva nekaj ostaneuser posted image

ANGEL TIAN: hvala za vedno lepe besede in zelo mi je všeč ko prav vsaki odgovoriš in posvetiš kak komentar....res pozorno bereš....si verjetno zelo pozorna oseba.....
sva pa z mojim res oba bolj tipa za hiško, samo kaj ko sem neučakana pa bi rada en- dva- tri imela vse narejeno....user posted image

naj povem, da danes pa je ta moj beli tok čisto na minimumuuser posted image ....tako da verjetno je skrb včeraj bila odveč.....hvala vsem za odgovore.

včeraj je pa moj, ko sem ležala na hrbtu, videl ko je mali baucek brcnil.....potem pa še občutil.....ohhhh, kako lepi občutki.....bodoči ati kar cveti, ko začuti gibe svojega potomcauser posted image

imejte se lepo in uživajte! se beremo kaj in pišemo kaj! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:14:33   
frcefela
m-o-i A točno tako so ti iz Štorklje odgovorili? Z vsemi pravopisnimi napakami???? user posted image Sama namreč študiram, da bi se zapeljala v SG na 4D, ker je enkrat ceneje kot v LJ pa še žlahto imam gor.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:19:21   
Melia
j.b......vidim, da imaš danes roj.dan.....VSE NAJ, NAJ!!!!!user posted image Naj se ti izpolnijo vse želje in lepo praznuj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa pridno se najej tortice user posted image

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:20:29   
jolcica
jst grem na morfologijo v Šentvid pri Lj. v zdr. dom je pa cena 42evr. :))

a se je keri tudi dogajo to da se je spet začelo obiskovanje wcejev bolj pogosto?user posted image

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:21:46   
m_o_i
frcefela direkt iz outlooka sem skopipejstala user posted image
sej to je: ce je ze tu tak povrsna, kak sele pregledi zgledajo...ce sem pa na kaj alergicna, sem pa na slovnico. OK tu se malo po domace menimo, jaz tudi mejle prijateljem pisem kao sto govorim, AMPAK odgovor iz neke zdr. ustanove pa tak NE SME BIT!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:23:36   
m_o_i
j.b. poglej ti njo, kak nic ne pove, da ma torto danes user posted image  zelim ti vse, kar si sama najbolj zelisuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 15:55:23   
frcefela

IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

jst grem na morfologijo v Šentvid pri Lj. v zdr. dom je pa cena 42evr. :))

a se je keri tudi dogajo to da se je spet začelo obiskovanje wcejev bolj pogosto?user posted image




tako poceni????? prav 4D preiskava?


m-o-i- jaz sem tudi blazno alergična na pravopisne napake, eno je pisati na forumih, drugo pa je, če gre za ZD. Še vedno pa sem mnenja, da je potrebno tudi na forumih uporabljati VEJICE user posted image (a ne Maja.. in Emibu user posted image ) J*ebi ga, lažje se bere user posted image - pa brez zamere user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 16:03:02   
frcefela
aja jolčica, sorry, ti o morfologiji govoriš ... jaz mislim za 3d/4d preiskavo. Zakaj pa moraš plačati morfologijo??? user posted image po zakonu je namreč brezplačna user posted image

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 17:04:54   
jolcica
fracafela sorry ti men tko komi čakam morfologijo k jo mam drug četrtek da sm kr napisala to misla sm 4D.

Ja tud men se je hecno zdelo da je tak poceni k je ena rekla potem sm pa tja poklicala pa sva se zmenle očitno cena je ta...lahko pa ti povem 27ga k bom vidla kakšna je. men se zdi sicer da mi je dala mal prezgodi saj bom šele v 23. tednu? no sm oni že vejo :)

j.b. vse najboljše sm opazla da maš rojstni dan. želim ti najblj zdravje to boš potrebovala ker če je zdravje je tud ostalo  :))) lepo praznuj :)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 17:36:26   
emibu
zivepo-user posted image user posted image ka si misnla s pol več dela??user posted image user posted image a nebi mogl samo use padt doluser posted image user posted image hechec učasih se bolš nevednga nrdit.

angel_tian -jah sej bi ji najraš kr povedala,sam z zdravniki se ni za repenčt,d me nebo pol kj zašuštralauser posted image

moi-ok sam da se razumemo sej po tabelah bi do zdei mogu sam 1 kg pridobit, pa kr neki jst u te tabele ne vrjamm preveč..al pa nočm vrjet no sj je useenuser posted image

zivepo-maš prou,sam učasih se pa lahko smejimo in jočemo skupi če ne vrjameš jst sm dokazuser posted image user posted image user posted image

strije-tut jst jih mam in to ful,pa ka nej zei pač so ,nej bojo e hočjo bit.

vidim da so usi dojenčki nekam težji od mojga čeprau mi je rekla da je čist povprečenuser posted image user posted image neki mičkenga sam čez 300g

frcafela-sj vejic ti napišš dovolj za mene in za majo skupi pa joooi mene prou nervirajo če so zei se morm silt da tu pa tam kako utaknem sj itak znate prebrat tut brez vejc no...



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 17:41:57   
j.b.
Lej jih bejbe, a zej se nej pohvalm s tem de sm se postarala user posted image user posted image user posted image

Ful lepo od vas de ste tak pozorne, hvala vam za lepe želje! Se pa čist strinjam z jolcico - če je zdravje pol bo tut ostalo user posted image
Že pečemo torto, mmm, tokrat bo nutelina user posted image

Melia, meni tut trebušček skače, pa moj zmeri zamudi in nikol ne vidi. Pa je tut že velikkrat imel roko na trebuhu ko je mali vrnh brcnu, pa moj nč ne čuti ... Ima prevč grobe in delavske roke zgledauser posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 17:45:55   
biba88
živijo! sem redna bralka majčic saj sama tut pričakujem maja vendar bolj malo pišemuser posted image

zanima me če ima še katera kakšne bolečine v predelu maternice oziroma spodnjem delu trabuha? mene že tri dni kr ornk boli pa špika? aja sem v 20t

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 17:49:12   
san
melia ti imaš pa službo, ki bi jo jaz tudi z veseljem opravljala. sem si vedno želela delat z ljudmi s posebnimi potrebami...

j.b. vse najboljše ti želimuser posted image

a v dravljah je 42 eur 3d/4d - to bi pa še jst šla... hm.... čeprav je pol manj kot 2 leti nazaj, jer pa vseen velik



(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majčice 2010
7.1.2010 18:30:18   
jolcica

Biba88: mene tud sm pa ke kj tko boli v materinci, drugače sem pa tudi jst v 20t :) kdaj imaš pa PDP?

San: jst imam 3d/4d v šentvidu pri ljubljani za tm vem da je toliko za drugje pa niti nevem kakšne so cene :))

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 7:51:08   
j.b.
Dobro jutro souser posted image !

No, za dobr jutr sm bla najprej vrnih prebrcanauser posted image

Biba88 - a so te bolečine v sp.delu trebuha krči al kej druzga? Če so krči mal magnezija popij pa bo bolš.

Eno vprašanje punce, a je še kera študentka tuki? Na kaj mormo bit ful pozorne pri teh socialnih zadevah, nočem kej izpustit ali spregledat... No, pravzaprav me zanima kaj je prva stvar ki jo bo potrebno zrihtat pa kdaj bo to. Če kera ve, bi blo fajn, ker če sem čist odkrita se mi ne ljubi brat vseh teh romanov po netuuser posted image  Al sm na komotuser posted image

čawč!!!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 7:56:49   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: j.b.

Dobro jutro souser posted image !

No, za dobr jutr sm bla najprej vrnih prebrcanauser posted image

Biba88 - a so te bolečine v sp.delu trebuha krči al kej druzga? Če so krči mal magnezija popij pa bo bolš.

Eno vprašanje punce, a je še kera študentka tuki? Na kaj mormo bit ful pozorne pri teh socialnih zadevah, nočem kej izpustit ali spregledat... No, pravzaprav me zanima kaj je prva stvar ki jo bo potrebno zrihtat pa kdaj bo to. Če kera ve, bi blo fajn, ker če sem čist odkrita se mi ne ljubi brat vseh teh romanov po netuuser posted image  Al sm na komotuser posted image

čawč!!!


Dobro jutro J.B. :))

tudi jast sem študenkta in res nevem kak se tem stvarem strežem sm pa podobn k ti ne da se mi brat teh romanov :))) no tko da res me zanima sj če ne drgač bom šla poštudirat sm če pa kera ve bi pa tud jst bla vesela :))


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 8:08:33   
emibu
j.b-tut moj zmerm zamudi,al pa ne čut pa tko brcne d joi pa useen n no učeri je končn maluser posted image user posted image in ppol je biu seveda čist happy.

glede th zadev si je pa kr fajn mal prebrat kr usj men na CSD-ju niso nč povedal...u glaunem kok sm jst razumela dva meseca pred porodom lahko že začneš s temi papirji...mislim da prvo lahk uzameš paket pa urejaš če ste pač študentska družina da dobite socialno pomoč za tri lansko družino seveda če si študent mlajši od 28 let ti morjo neko preživniino nakazvat starši ni pa spodnje meje se prou d ti lahk tut sam 5 euru lih tok  d pač je neki...pol je še otroški dodatek pa starševski..tk kr neki te papirologijeuser posted image user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 8:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 8:14:31   
m_o_i
bro jutro!

vceraj sem svojega spravla celo v trgovine! sva sla najprej v mayamaya po cunje za naju (ata casti, je treba bozicnico v obliki bonov zapravituser posted image ) in potem CUDEZ!! v babycenter je vstopuuser posted image user posted image
najprej seveda proti akumulatorskim motorjem; je ze zvohal enega ducatija in zaj je samo se vprasanje casa, kdaj bo to v nasi hisiuser posted image  in je dobu idejo, da bo mulcu kupu prvo igracko. ne vem-pravzaprav se sam ne ve, ker sem ga vprasala-kak je prisu do tiste veliiiikee žabe, ampak je sla z nami domov. da je pa vse skupaj se malo bolj resno zgledalo, je vzel se aventov paket steklenick za novorojenckeuser posted image  in je prisu v tapravo "prestavo"-je mislu kr vse nabavit, kar se rabimo...

aja, pa spet sem dobila lekcijo-si morte mislit, da so ble previjalne v igri?!user posted image  
obstajajo tiste sirse kot globlje (na kolesckih) in lesene komode oz. predalnike, fino siroke(sej smo ze vse zverzirane in veste, o kterih dveh vrstah previjalnih govorim,ane?). in on res ne ve, v cem jaz vidim kako razliko med obemauser posted image  tako da me je sred baby centra UCIL, kak se da lepo otroka previt na tisti 48 cm globoki previjalni; da je ravno tak komot kot tiste siroke...
zakljucek: dovolila sem mu, da mi naslednjic da samo kartico (tak kot je v hecu vedno govoril, ker sovrazi trgovine) in bom jaz sla sama kupovatuser posted image
se pa nisem jezila, ker...se mi enostavni ni dalo! cist sem bla zbita; namrec tudi jaz nisem za po trgovinah hodituser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 8:18:48   
m_o_i
gromska itak, da bo vse OK; za ziher pa se ena user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?