|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 15:48:44   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In moja plača ni bila izmišljena......je bila lansko leto objavljena v enem od časopisov......je pa res, da je bila to najvišja plača v dotični bolnišnici za srednjo medicinsko sestro.....mogoče je bila tudi najvišja v Sloveniji, kdo ve......user posted image


se hecaš?
Moja sestra je diplomirana med. sestra, zaposlena kot vodja oddelka, in nima takšne plače....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 19:42:11   
liliana
Ne hecam se....to sem pred meseci prebrala v časopisu....kjer so bile praktično za vsak profil zaposlenih v murskosoboški bolnici napisane najvišje plače.....govora je pa o bruto zneskih, da ne bo kake pomote.....user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 20:57:34   
Anonimen
Danes mi je mami povedala, da bo morala na nujno operacijo zoba (no, hvala bogu, da je samo zob, da ni glava) čakati leto in pol. Se je spravila nad zobnega kirurga, ker mu je hotela glavo odtrgat, pa ji je povedal sledeče:

Ne gre za to, da bi imel on de facto eno leto in pol po 8 ur na dan naročeno toliko pacientov, da bo moja mami prišla na vrsto šele takrat. Ampak gre za to, da zdr. zavarovalnica potrebuje toliko časa, da zbere denar za kritje stroška. Mislim, a pa ni to bolano?! Eno leto pa pol zbirajo za en pof***n zob, tamle se pa valja en Bobinac s po 17.000 evrov na mesec. Aja no, pa osemkolesnike imamo tudi, hvala bogu.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 21:03:49   
jakaracman
A to si šele sedaj skužila ali kaj?
Zavarovalnica da toliko in toliko denarja za preglede posege in ko je konec je konec.Nobeden od vas ne dela zastonj a ne?
Glede cen sploh ne bom komentirala( tu ni nobena strokovnjakinja in verjetno se nobeni ne sanja glede obračunavanja bolnišničnih storitev , glede plače pa ja in jaz tudi nimam slabe pa nisem zdravnica.
Da povzamem, država nameni toliko in toliko denarja za posege in ko zmanjka se dela čakalna doba , torej jezite se na državo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 21:04:55   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Danes mi je mami povedala, da bo morala na nujno operacijo zoba (no, hvala bogu, da je samo zob, da ni glava) čakati leto in pol. Se je spravila nad zobnega kirurga, ker mu je hotela glavo odtrgat, pa ji je povedal sledeče:

Ne gre za to, da bi imel on de facto eno leto in pol po 8 ur na dan naročeno toliko pacientov, da bo moja mami prišla na vrsto šele takrat. Ampak gre za to, da zdr. zavarovalnica potrebuje toliko časa, da zbere denar za kritje stroška. Mislim, a pa ni to bolano?! Eno leto pa pol zbirajo za en pof***n zob, tamle se pa valja en Bobinac s po 17.000 evrov na mesec. Aja no, pa osemkolesnike imamo tudi, hvala bogu.

Ja..ima moj isto sranje...oz, v nesreči si je polomil 3 zobe, pa mu jih je zobar zaflikal nazaj, da lahko je, na vsadke pa bo lepo čakal (gre na zavarovanje, ker je bila nesreča, drugače bi moral plačati sam)... baje da letos enkrat...pač, ko bo zavarovalnica pljunila denar, oz, ko pride na vrsto, da mu plunejo denar. Če bo letos, bo, če ne pa drugo leto, ane!user posted image Če ne bo prej popizdil pa šel na banko po kredit pa si jih sam plačal!!!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 21:15:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

A to si šele sedaj skužila ali kaj?


V bistvu - ja. user posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
13.1.2010 21:58:23   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

A to si šele sedaj skužila ali kaj?


V bistvu - ja. user posted image


Oj, ju stjupid vuman!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
14.1.2010 8:06:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image Če ne bo prej popizdil pa šel na banko po kredit pa si jih sam plačal!!!user posted image



Hja, sej na to raačunajo.

Moj oče si je šel zobe delat na Hrvaško. Za boljšo kvaliteto je plačal 2x manj.

Sicer ne vem, če je to možno....da bi zobozdravniku plačal zobe, ko se pa zavarovalnica odloči plačat, pa mu  vrne denaruser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ¸zdravstvo je ponorelo
14.1.2010 9:56:18   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image Če ne bo prej popizdil pa šel na banko po kredit pa si jih sam plačal!!!user posted image



Hja, sej na to raačunajo.

Moj oče si je šel zobe delat na Hrvaško. Za boljšo kvaliteto je plačal 2x manj.

Sicer ne vem, če je to možno....da bi zobozdravniku plačal zobe, ko se pa zavarovalnica odloči plačat, pa mu  vrne denaruser posted image

O, bodi brez skrbi, da če bo prišlo do tega,da bo samoplačnik, bo šel na Hrvaško. Naša družina je kr redna stranka na eni kliniki in zadovoljni fuuul. Tale varianta z vračilom denarja pa dvomim, da bi šla. Ker tudi tisto, kar ti plača zavarovalnica, je po najnižjih standardih možnih, če pa si že nekaj sam plačaš, si plačaš vsaj malo boljšo kvaliteto. Ne tako, kot naši sosedi, ki je leto pa pol čakala na novo protezo, jo dobila in čez 3 tedne je zob ven padel. So popravili... čez 3 tedne je drug zob ven padel....no comment sploh!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?