|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
9.2.2010 19:30:39   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

mislim,da člowek lahko piše, kot želi......
sicer prwić slišim,da je neberljiwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja, seveda lahko vsak piše kot želi. Ampak z zavedanjem, da pravila foruma narekujejo, da pišemo tako, da so naši posti berljivi vsem.

Tvoje pisanje nikakor ni nerazumljivo, je pa skrajno nadležno.



w 1540 posih nikoli nism slišala tega, pišem tako že nekaj let .... zato raje ....  ne  bom komentirala twoje(waše) komentarje user posted image user posted image user posted image .....


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:04:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

imho


mateyka, mi lahko razložiš tale imho_me že dolgo matrauser posted image

http://en.wiktionary.org/wiki/IMHO
Enako kot bi rekla "po moje" oz. "moje mnenje je tako".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:09:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

imho


mateyka, mi lahko razložiš tale imho_me že dolgo matrauser posted image

http://en.wiktionary.org/wiki/IMHO
Enako kot bi rekla "po moje" oz. "moje mnenje je tako".


dobila odgovor. hvala!user posted image  (zopet pametnejša za eno rečuser posted image )

belen, sem šele zdaj opazila, da menjaš v za w_ kar piši kot želiš: tisti, ki te bo hotel, te bo že razumel.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:28:21   
mateyka
w pomeni v klasični angleščini kot w pri wow- torej se bere zelo slengovsko tale belenin "w" user posted image
no, vsaj jaz ga tako berem - moja deformacija zgleda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:34:22   
tulpek
Če ne bi imel stic sina po imenu Tilen, bi bilo to ime pri nas v ožjem izboru. Ko je stric to izvedel, je ful navijal za to in bi bil prav ponosen, če bi imeli še enega fantk s tem imenom. Meni je pa boljše, če so različna imena, čeprav če da kdo punčki takšno ime, za katerega sem že odločena (če bova imela punčko), se ne bom ozirala na nikogar user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:40:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

w pomeni v klasični angleščini kot w pri wow- torej se bere zelo slengovsko tale belenin "w" user posted image
no, vsaj jaz ga tako berem - moja deformacija zgleda user posted image



user posted image  

kaj ni fino, da ni vse tako monotono?
jaz tudi, npr. izpuščam velike črke (jih uporabljam samo pri poimenovanju)

sicer pa_a smo malo zasmetili temo? se opravičujem_user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:42:22   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Belen



mislim,da člowek lahko piše, kot želi......
sicer prwić slišim,da je neberljiwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image



In to zelo neberljivo! Kaže pa na odnos do jezika in do drugih uporabnikov.... Ampak pustimo to.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
10.2.2010 10:46:23   
Bonnie_RR
Prosim, da se držite teme.

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
12.2.2010 17:58:26   
katjandraž
Tinkatonka, saj veš, nič se ne ozirajuser posted image ! Se bosta sama odločila, kako mu/ji bo ime, kar vama je všeč, vama pač je.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
12.2.2010 20:52:53   
valči
Midva sva prvem otroku,sinu dala ime po njegovih prdenikih,vse generacije imajo to ime in naš Mihael je 6. po vrsti.Je pa njegov stric(možev brat),občasno pride domov,takrat se malo motijo,jar rečem kar stric Miha,našega pa večina kličem Mihael.To mi je všeč,da se deduje ime po tradiciji.

Puncam je dal mož imeni,ki nista v našem kraju,niti v vrtcu.Niti sama ne bi dala imena,kot je moji nečakinji ime in moževi sestrični;Nika,čeprav mi je všeč.
Pa Ana mi je bilo fejst všeč,pa ga ima moževa sestrična,pa soseda...Tako da na to sva gledala.Tako imamo Laro in Nino.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
16.2.2010 22:10:03   
witch
Nebi dala otroku ime kot je kakšnemu sorodniku. Ok da je to starejši človek še gre. Ampak da je otrok pa ne. Ker potem je res prava zmešnjava ko otroka pokličeš. Isto nebi dala imena kot ga je dala kolegica, s katero se veliko družim. Sploh pa se izogibam imenom ki so trenutno ful in. Ker ne maram, da bi mojega otroka klicali po priimku. So mi všeč imena Zoja, Taja, Enej... ampak jih nebom dala, ker so prepogosta. Ko je bil pri nas eno leto bum z imenom Eva. Zdaj greš pa po ulici in zakričiš Eva pa se obrne 20 punčk starih okrog 3,4 leta user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
16.2.2010 23:50:05   
thevenus
O, witch, ti tudi tu user posted image , se strinjam. Meni je žal, da je Zoja zdaj tako popularno ime; sem jo imela shranjeno iz časa, ko ni bilo nobene pri nas user posted image
Torej, ime po sorodniku ja, če je starejši ali pa nimaš preveč stikov z njim. Bi pa poimenovala otroka po svoji prijateljici; žal ima večina dolgočasna imena user posted image .  

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
17.2.2010 23:52:41   
slovenka
Meni je to prepreka - ne bi dala imena, kot je nekdo v bližini, pa ne rečem za sorodstvo (čeprav tudi), bolj mi je važno, koliko smo si kaj blizu z nekom. Tako da istega imena, kot ga ima otrok od najboljše prijateljice, ne bi dala. Tudi meni ne bi bilo všeč, če bi ona dala enako ime, kot ga ima moj otrok. Sicer pa meni je recimo zelo všeč ime Vita, ki je od moževega bratranca hčera - pa se zelo redko vidimo, a samo dejstvo, da bi imela isto ime in priimek, me moti, tudi na splošno zelo pogostih imen jaz ne bi dala... Saj je še veliko drugih lepih imen.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ponavljanje imen v sorodstvu in med prija...
18.2.2010 14:00:14   
Anonimen
jah pri nama je sedaj nastal problem...sem en mesec pred rokom, ime za našega fantina imam pa že od začetka izbrano in sicer Nejc.No, in zdaj je moj začel nekaj težit da ne Nejc, ker imata oba njegova sodelavca sina Nejca, eden se je rodil par tednov nazaj eden je pa že starejši...ja kaj naj zadaj, a zato ker se je en Nejc prej rodil ko naš, bom pa jaz ime menjala...že tako mi za fanta noben ni preveč všeč. Všeč so mi edino še Filip, Jaka, Matej, Andrej, Dominik, Maks... pa sta prvadva že  v vasi, pa še enaka priimka imata kot ga bo imela naš mali, naslednja imena so pa imena mojih bratrancevuser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 14:38:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?