|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 14:54:13   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

resno mislim če so mamini sinčki to bi morali znat vse kar mamica zna ali ne?


ne! ker so mamini sincki in jim ni treba! kaj tuki ni jasno?



sej mamice niso večne ko ne bo jo več kaj bo pa takrat umru od lahkote ?moj bivši mi je reku enkrat ko se mu rekla kaj če midva bi živela skupaj pa ne bi morala kuhat ali bi pa zbolela kdo bi pa kuhal ?on pa meni nazaj  bi šel v gostilno po hrano.user posted image žalostno bo takrat ko ne bo mamice več.Poznam soseda in kolege in sami kuhajo doma presenetijo žene  pa niso mamini sinčki,zakaj pa oni znajo kuhat ko niso bli zraven mame


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:01:20   
baguSka
ne stekas poante.. al pa jo, pa jaz tebe ne.. user posted image

verjetno ti je cist jasno, ampak nekako tako pac je in ce se na trepalnice postavis, tega ne bos spremenila..

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:06:50   
MissElvira
Avsa, takšna navezanost matere na sina se razvije postopoma, zelo počasi... sprva jo je sploh težko ločiti od "normalne" ljubezni, a čustveno labilen človek se bo pokazal tudi pri drugih rečeh. Da tvoj partner sedaj nosi posledice, je očitno tako tebi, kot njemu. Če pa mami ne zna pomagati drugače kot da se uklanja njenim željam, pa mora odpreti oči, saj je zadosti star in sposoben razmišljanja.

Zate pa odlično, da s svojimi težavami ne obremenjuješ sina. Sicer bo veliko tvojih tegob začutil kar sam... važno je, da si jih nebi narobe ali kako po svoje razlagal :)

E.


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:07:11   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne stekas poante.. al pa jo, pa jaz tebe ne.. user posted image

verjetno ti je cist jasno, ampak nekako tako pac je in ce se na trepalnice postavis, tega ne bos spremenila..

ne štekam poanto res ne ker mi ni jasno zakaj so taki nic ne znajo.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:11:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne stekas poante.. al pa jo, pa jaz tebe ne.. user posted image

verjetno ti je cist jasno, ampak nekako tako pac je in ce se na trepalnice postavis, tega ne bos spremenila..

ne štekam poanto res ne ker mi ni jasno zakaj so taki nic ne znajo.



sej jim ni treba da znajo, ce pa mamice nardijo vse namesto njih!!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:17:37   
avsa
No moj pa nima te lastnosti, da nič ne bi znal. Je tako vsestranski tip, da takih po moje ni veliko. Lotil se je vsega, od peke torte, kuhanje kosila, pomivanje posode, popravljal mi je gospodinjske aparate, sestavljal pohištvo, popravljal avto, pomagal poiskat za sina skuter, pomagal hčerki pri domači nalogi... Res je ni stvari, ki je ne bi znal. Kot ljubimec je vedno v prvi vrsti poskrbel zame. Nikoli ampak res nikoli si ni dovolil, da bi končal pred mano. Tudi moje teženje je vedno potrpežljivo prenašal, nikoli se ni hotel skregati, nikoli ni zameril ničesar, kar sem mu v jezi rekla. Pa kljub vsemu je ostajal mamin sinek. Ko je bil z mano, sem bila vse. A kaj, ko sem vedela, da nisem prva. A kaj, ko sem vedela, da je pri meni, ker ga mama ne rabi.
In točno tako kot ti Janja, tudi jaz sem ob njem pogrešala občutek varnosti. Mogoče je tudi to res, da pogrešam ob sebi kogarkoli, ne pa prav njega. Ne vem. Je le veliko lepih spominov in hrepenenje po njih.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 15:22:59   
MissElvira
Janja, je razlika med znati in hoteti. Oprosti, ampak ne kuhanje, ne pospravljanje, ne likanje niso opravila, ki bi zahtevala višji nivo gibalne motorike, moči, vzdržljivosti in inteligence, tako da to znajo vsi. Redko kateri pa bo vedel, da se jih je treba lotevati redno in ne izredno. Maminim sinčkom jih ponavadi ni treba, ker so razvajeni. Na enak način jih razvajajo tudi mnoge žene.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 16:24:30   
pridna_janja
Janja, je razlika med znati in hoteti.


on nezna nic res ne nikol ni nič kuhal ko je imel mamo bolano je pa hodla stara mama dat prat in kuhat tak da katastrofa saj če bi znal ne bi nič rekla ampak ne zna user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 21:13:56   
picola1
Mogoče rabiš slišat takole: eno je ne znati, drugo pa je ne hoteti se naučiti. Glih tako kot sem se morala jaz naučit kuhat in dat prat v pralni stroj V kater predalček gre kaj in katero perilo gre skup), tako se takšnih stvari lahko nauči tudi moški. če hoče seveda.
Kaj bolj jasno?
Razen, če je imel tvoj tako nizek iq, da se tega tut ne bi mogel naučit, tut če bi hotel... (kar pa ne verjemem)

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nisem prepričana
9.2.2010 21:47:40   
avsa
Draga Janja, sem šele sedaj prebrala tvojo zgodbo pod naslovom "Mamin sinček". Na žalost sem precej oddaljena od tebe, sem namreč s Koroške. Če pa imaš avto in ti vožnja ne bi bila odveč, te povabim na obisk. Bi te prav rada spoznala. Glede na to, da sva obe preživeli maminega sinčka in obe ostali sami in osamljeni mislim, da bi se imeli kaj pogovarjat.

Lep pozdrav tudi ostalim in hvala za komentarje. Mi veliko pomenijo.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 9:16:08   
pridna_janja
Razen, če je imel tvoj tako nizek iq, da se tega tut ne bi mogel naučit, tut če bi hotel... (kar pa ne verjemem)


glede tega kar si napisala res je DA IMA NIZEK IQ


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 9:19:07   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: avsa

Draga Janja, sem šele sedaj prebrala tvojo zgodbo pod naslovom "Mamin sinček". Na žalost sem precej oddaljena od tebe, sem namreč s Koroške. Če pa imaš avto in ti vožnja ne bi bila odveč, te povabim na obisk. Bi te prav rada spoznala. Glede na to, da sva obe preživeli maminega sinčka in obe ostali sami in osamljeni mislim, da bi se imeli kaj pogovarjat.

Lep pozdrav tudi ostalim in hvala za komentarje. Mi veliko pomenijo.



imam avto samo zdej pozimi je pa res problem da bi do tebe prišla ker ceste so čudne ledene pa kratek dan ,če pa ti prideš kaj v toplice takoj sem zato da bi se dobile,drugač ko bo dolg dan pa da lahko greva na sprehod takrat bi se lahko dobile spomlad ali poleti user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 9:36:51   
jagoda77
avsa.... sploh ne vem, kaj delaš s takim tipom user posted image on je in bo za vedno ostal mamin sine... tko da... čaooooooo

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 11:54:42   
liliana

Ne vem pa zakaj vedno govorimo le o problemu "maminih sinčkov" in nikoli o problemu "maminih hčerk".....jasno mi je, da smo na ženskem forumu in same nikoli ne bomo priznale, da smo "mamine hčere", tako kot to ne priznajo mamini sinčki......vendar tudi drugje se ne govori o tem.....res pa je, da vse o maminih sinčkih ponavadi pišejo ženske.....user posted image to potem pomeni, da moške problem "maminih hčerk" sploh ne moti.....

Malo se mi pa zdi to posploševanje, da moški, ki pri 30 letih živi pri starših je takoj okarakteriziran za "maminega sinčka".....ženska pri 30, živeča pri starših ni deležna podobne oznake.....prav tako te negativne oznake ni deležna družina, ki se naseli pri starših enega od zakoncev....pa jim tudi mama kuha, pere in streže od spredaj in zadaj.......

Zanimivo bo pa tudi videti našo deco čez trideset let.....kaj bomo naredili iz njih.....čeprav so nas polna usta tega, da jih vzgajamo v odgovorne in samostojne osebe še v srednji šoli beremo knjige namesto njih, ker oni tega nočejo in jim je nekaj najbolj glupega prebrati Prevzetnost in pristranost......

Že tam konec 80 let se je začela cela zmešnjava.....vretnote, ki so do takrat veljale je bilo potrebno zamenjati, ker so bile napačne.....v bistvu je vse tisto, kar so delali naši starši z nami postalo popolnoma zgrešeno....medgeneracijsko sožitje in solidarnost je baje zgrešeno, zato mora otrok pri 12 mesecih takoj v vrtec, ker ga bo babica razvadila......v vrtcu in kasneje v šoli pa takoj vzgojiteljem in učiteljem starši na vratu stojijo in jim solijo pamet.....naše genaracije so dobile od staršev eno okoli kepe, če smo v šoli kaj ušpičili....danes pa starši takoj letimo v šolo red delat, kaj pa si učitelj misli, da moj otrok pa že tega ne dela, ker je pač MOJ in ni mogoče, da bi to delal......nam so starši rekli "če ne boš naredila srednje šole, boš šla pa v tovarno delat" ali pa " če ne boš končala faksa boš pa šla za šalter na banko delat".....danes pa otroku rečemo....."študiraj, da bo kaj iz tebe, ni važno kako dolgo, ni važno kaj, le študiraj, ker le papir nekaj pomeni, doma pa imaš itak vse, ker ti si predober za to, da bi trpel tako kot tvoj ded in ata, ki sta bila parketarja"....

In potem se sprašujemo, zakaj obstajajo mamini sinčki (in hčere)....ker mamin sinček in hčera ne postaneš pri 30.....to delamo sami že dobrih 20 let iz dece takoj, ko se rodijo......

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 12:43:24   
baguSka
nikoli o problemu "maminih hčerk".


Ok. A mi znas opisat mamino hcerko!?user posted image Eno samo! Jo poznas??

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 12:48:38   
baguSka
....danes pa otroku rečemo....."študiraj, da bo kaj iz tebe, ni važno kako dolgo, ni važno kaj, le študiraj, ker le papir nekaj pomeni, doma pa imaš itak vse


user posted image ok.. men je tole razmisljanje in posiljevanje s takimi izjavami totalno out..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 12:53:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nikoli o problemu "maminih hčerk".


Ok. A mi znas opisat mamino hcerko!?user posted image Eno samo! Jo poznas??



jaz zase komot rečem, da sem mamina hčerka, po tem kajako nekatere opisujejo svoje partnerje.
Slišiva se skoraj vsak dan...kako je ipd. Če je kaj takšnega ko potrebujemo, jo prosim za pomoč, skoraj vsak vikend imamo skupaj kosilo, ni važno al pri nas al pri njih. če vidim kaj takšnega, ko mi je mama omenila, da mora kupit ji kupim ipd...pa moj mož nikoli ni rekel, da sem mamina hčerka ali me kakorkoli ozmerjal v tem stilu. njemu je ta odnos čist o.k. Če si želim videt starše med tednom ali pa hčerka, greva s hčerko k njim na obisk (ko smo se odselili sva ili pri njih vsak dan)medtem, ko je mož popoldan na treningu.

In če bi vse to počel en moški, je avtomatično mamin sinček. Ponavadi se teh  debat tukaj izogibam. vedno se postavim v svojo kožo in po opazovanju drrugih, je normalno, da hčerka s svojimi starši redno komunicira, če pa to počne moški, pa se ne zna odtrgat od maminih joškuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 10.2.2010 12:54:32 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 12:57:03   
MissElvira



Ok. A mi znas opisat mamino hcerko!?user posted image Eno samo! Jo poznas??




BaguSka, razvajenih žensk se po navadi drži vzdevek "očkova punčka". Takšnih je kar precej, se pa večinoma kar dobro znajdejo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 12:58:30   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: avsa

Vem, da se je o temi "mamin sinček" tu že veliko pisalo. Nisem prepričana, ampak bojim se, da imam tudi jaz takšnega fanta. Nimam izkušenj s tem. Naštela bi kar nekaj dejstev in prosila vas za mnenja.

- star je 34 let in živi sam z mamo, ki mu kuha, pere...
- jaz sem ločena in imam otroka, ko se pogovarjava o skupni prihodnosti se več časa pogovarjava o njegovi mami, kot o mojih otrocih, (kako bo vse sprejela...)
- ko sem sama cel vikend in sta otroka pri očetu, ne more preživeti celega vikenda pri meni, ker je mama osamljena in ko sva se nekoč zmenila, da bo soboto imel kosilo pri meni, je v istem trenutku klical mamo, ji to povedal in obljubil, da v nedeljo bo pa jedel pri njej,
- zgodilo se je, da sem mu neko nedeljo rekla, da komaj čakam večera, da bova skupaj pogledala eno oddajo, pa je rekel, da ne more, ker je mami obljubil, da bosta gledala skupaj,
- na čistem začetku sva se enkrat razšla, ker je vedel, da bo mamo prizadelo, ko bo izvedela, da imam otroka,
- neko soboto sva šla v Celovec po trgovinah, sem pričakovala da bova med drugim pogledala kakšno sexi spodnje perilo.... pa ni bilo nič od tega. Karkoli sva gledala je bilo: to more mama videt, mamo moram pripeljat gor, mama bi to potrebovala, mami bi to bilo všeč. Da ne omenim, da jo je želel presenetiti in ji kupiti trenirko in sva dve uri iskala primerno...
- se zgodi, da me pokliče in reče da nima čas prit k meni. ker gresta z mamo na obisk k stricu...,
- če ga pokličem zjutraj, kdaj se vidiva popoldan, mi reče, da more najprej priti domov, da vidi mamine plane, potem me bo pa poklical da se zmeniva,
- nekoč mi je povedal en mamin stavek, ki ga nikakor ne morem pozabit: A zdaj pa že vsak dan hodiš k nje, kar naenkrat boš pa rekel, da se seliš. Meni se zdi, da je s tem stavkom jasno povedala naj si tega ne dovoli.

Če mu rečem, da se mi ne zdi to zdrav odnos to zanika. Pravi, da odkar je umrl oče pač on skrbi zanjo, enostavno jo ima rad in rad kaj stori zanjo in jo osreči.

Spoznala je še nisem. Zdaj pa ne vem, ali sem le panična in prezahtevna ali pa je tukaj res kaj narobe.

Prosim za vaša mnenja in nasvete.

Hvala vnaprej.
Nisem brala isto nič kar so napisale.
Ampak jast mislim da je tvoj fant res mamin sinko. Vedno bo prva mama in druga ti če lahko tako živiš pojdi dalje če pa ne....

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:00:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira




Ok. A mi znas opisat mamino hcerko!?user posted image Eno samo! Jo poznas??




BaguSka, razvajenih žensk se po navadi drži vzdevek "očkova punčka". Takšnih je kar precej, se pa večinoma kar dobro znajdejo.



Ja, mogoče bi morala uporabiti izraz "očkova punčka", da bi bilo bolje razumljeno......

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:02:07   
baguSka
Ok Mika.. ampak po tvojem opisu jaz tegale res ne smatram kot mamine al pa ockove hcerke.. user posted image Gres pac na obisk k njim. To se ne pomeni da si od njih odvisna! Da BREZ NJIH NE ZNAS NIC! Ne? Imas svoje zivljenje in ga sama zivis! Ce gres pa tja na obisk in ce jim kdaj kej kupis, pa zame osebno to se ne pomeni da si njihova puncka.. Ce pa res nebi znala NIC, ker ti nikol ni blo doma potrebno nic nardit, ker so vse starsi nardil namesto tebe in zate in nebi znala poskrbet zase in bi starse pred svojo druzino postavljala na prvo mesto, potem je pa ze za premislt ja.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:03:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

....danes pa otroku rečemo....."študiraj, da bo kaj iz tebe, ni važno kako dolgo, ni važno kaj, le študiraj, ker le papir nekaj pomeni, doma pa imaš itak vse


user posted image ok.. men je tole razmisljanje in posiljevanje s takimi izjavami totalno out..



In ker je tako totalno out....imamo študente in študentke, ki študirajo od 20 do 30 leta ali pa še dlje....vendar se na nobeni fakulteti "ne najdejo".....in iščejo tisto ta pravo smer, ki jim bo razsvetlila življenje......

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:04:29   
baguSka
In ce ti starsi nebi dovolil zivet svojga zivljenja, ampak bi te non-stop hoteli imet ob sebi, ti pa bi se jim klanjala in nebi upostevala svojih zelja in zelja svoje druzine.. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:05:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

....danes pa otroku rečemo....."študiraj, da bo kaj iz tebe, ni važno kako dolgo, ni važno kaj, le študiraj, ker le papir nekaj pomeni, doma pa imaš itak vse


user posted image ok.. men je tole razmisljanje in posiljevanje s takimi izjavami totalno out..



In ker je tako totalno out....imamo študente in študentke, ki študirajo od 20 do 30 leta ali pa še dlje....vendar se na nobeni fakulteti "ne najdejo".....in iščejo tisto ta pravo smer, ki jim bo razsvetlila življenje......



no, taki je obicajno NIKOLI ne najdejo!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nisem prepričana
10.2.2010 13:08:14   
mika
Pozabila sem napisat, da se v vsem strinjam z liliano.

danes je nekaj najhujšega živeti skupaj z njegovimi (po večini) starši. Želodec se mi obrača kakšne razloge imajo nekatere proti taščam. Prav čakajo, da bo tašča odprla usta in bo snaha lahko bruhala po njej okrog, medtem pa iskala usmiljenje, ker trpi.

Z nama živi tast. Sem prepričana, da bi jih vsaj polovica tu gor imelo nešteto stvari pripomniti o njem, če bi ga poznale. sama nimam nobene. Dobro, sej ima finte, ampak nič pretresljivega. Koneckoncev jih imam tud jaz, mož...vsi. Nihče ni popoln.
Mislim pa da moj tast ni kaj drugačen od avsine nesojene tašče. sam ni sposoben živet. ne zna z denarjem, sicer ima majhno pokojnino, tako da bi moral bit strokovnjak, da bi s tem preživel. je tud zašel v dolgove, zaradi nizke pokojnine. Marsikatera bi rekla, če drugi preživijo s 450€ pokojnine naj tud on. Sama pa nikakor nisem takšnega mnenja. Skupaj nam gre veliko bolje. Midva z možem sva zanj poskrbela zato, ker je njegov oče. On je za njega skrbel, ko je bil majhen, ko se je šolal. Sedaj pa je prišel naš čas, da pomagamo svojim staršem.
Ampak to redkokdo danes razume. Čimprej na svoje, da se strai ne bodo vmešavali. Tudi prav. Ampak nekaterim snaham še to ni dovolj. Spet se začne z otroci, da jih tašče nočejo čuvat ipd...

Ne razumem teh današnjih odnosov. Pravzaprav jih nočem razumet. Ko se  postavim v kožo teh tašč,  samo upam, da moja hčerka ne bo koga takšnega privlekla domov. Samo upam, vmešavala se ne bomuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?