|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 23:41:16   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Ne vem, jaz samo čakam, da mi nekdo razloži, kako bi naj psi drugače lahko dobili tako hude poškodbe na tako specifičnih delih telesa.


point je v tem, da je to zaenkrat se v fazi domnev. sicer si vsi verjetno mislimo isto, ampak trenutno te potrditve se nimas.


Pa saj je uradno potrjeno, da imajo vsi psi poškodbe, za vsakega psa posebej so te poškodbe opisane (najmanj poškodovana je bila psička, najbolj pa Atos, če sem si prav zapomnila) in samo pri enem od psov so dodali, da bi take poškodbe bile lahko tudi posledica bolezni. Samo pri enem in še to s pogojnikom spredaj BI BILE lahko tudi ... torej verjetnost zlorabe še vedno obstaja.

Pa kaj ste vsi nepismeni ali kaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 1:25:06   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: maniac

Pa a se ni takrat govorilo, da je Meglič nekaj rinil v te pse in jih fotografiral?


so what? ona bi morala poskrbeti, da do klanja ne bi prislo.

matr, tolk folka sprehaja lepe pse zunaj, vsak dan gremo mimo vsaj desetih + ena kuzika, ki obozje nasa 2 mulca in ona njo. lastniki jih imajo na vrvici ali pa jih poklicejo k sebi, ko vidijo mularijo. vidis - v tem se kaze, da so sposobni prevzet odgovornost za pse - ker vedo, da znajo bit mulci nepredvidljivi. zato oni poskrbijo, da ne bi blo neprijetnih presenecenj, ne pa da jz mulca z ulice vlecem, ko gredo mimo.


So what?! Pa kaj je s tabo? A ti bi mirno gledala, ko bi jaz kar rinila vate in te začela fotografirat? Ali pa tvoj avto recimo, da ne bo kdo rekel, da enačim pse in ljudi? Seveda bi lastnica morala preprečit napad (za to je bila odgovorna), mimoidoči bi pa moral poskrbeti, da psom za to sploh ne bi dal razloga.

In, ja, odgovorni lastniki psov jih imajo pod nadzorom v bližini otrok (in sicer), odgovorni starši pa imajo pod nadzorom svoje otroke. Ne moreš ti zdaj vse odgovornosti prelagat na druge, ampak moraš v prvi vrsti za svojo varnost in varnost svojih otrok poslrbeti sama, tudi tako, da sebe in svoje otroke naučiš, kako se ravna z živalmi. Verjetno jih učiš, da naj ne krilijo z rokami, kadar so v bližini čebele? Zakaj jih ne bi še naučila, kako se obnašamo v bližini psov?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 6:49:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Tudi otrok do polnoletnosti ni odgovoren za svoja dejanja, pa vendar vemo, da je otrok razumno bitje, človek - kako naj bo potem odgovoren en pes, nerazumno bitje, žival user posted image

Pes definitivno ni nerazumno bitje, je pa res, da žival ne more biti zakonsko odgovorna, temveč je lahko zanjo zakonsko odgovoren samo njen lastnik (pa če govorimo o zlati ribici ali pa o slonu). Nikar pa ne pozabite na tisti del razuma, ki ga mi, ljudje, imamo (večinska kontrola svojih dejanj), žival pa ne (žival ima nagon, ki prevladuje nad razumom - slednje pri določeni stvareh velja celo za določene ljudi, prevlado "nagona" nad razumom si pa lahko najbolje predstavljate pri pojmu "ljubezen" - a se sami odločite, v koga se boste zaljubili? - tako, da Benika niti ni tako zelo kiksnila, ko je napisala, kar pač je).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 7:07:54   
magda_velepič
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 8:58:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija



Ker so bili zlorabljeni. Saj je miapia lepo razložila.



a od megliča tudiuser posted image


Pa ne take (ne)logike vklapljat, noooo. Zlorabljeni psi so nevarni za vsakgar. Tudi tistemu, ki jih ni zlorabljal. Zato so jih morali usmrtit, ker so nevarni za okolico. Lahko da je Meglič bil samo naparfuman z istim parfumom kot lastnik, pa so planili po njem. Pri takšnem psu je lahko povod za napad nam popolnoma neznan, psu pa še kako ključen.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 9:01:14   
rija
mika...

sarkazem....menda si že kdaj sližala za to besedo?

ma dosadni se s temi cucki, Baričevičem in še najbolj, zagovarjanjem samo ene strani.

Svet ni črno bel. NIKOLI.




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   [Brisano sporočilo]
14.2.2010 9:27:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maniac)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 12:41:15   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ki se je domnevno dogajalo. Za vse to obstaja zdaj sum, kar pa ni nujno, da je res.


user posted image

Prosim no.... A tebi v garaži tudi ležijo 45 cm dolgi? Pa nag letaš po garaži? Zdaj maš pa divje. Ena plus ena je po tvoje tri, kajne?




A dej razumi no miapia - kalbo je levičar in bo do daske zagovarjal svoje, ki so do vratu vpleteni, dokler se ne naredi rekonstrukcija akta in se zberejo vsi možni dokazi.





Poden od podna.
In takšnega sestavka se znebiš ravno ti, ki tako veselo razlagaš in razkladaš o intelektu. Če stopiš malo izza svojih plankov boš ugotovila, da si v bistvu ti skrajna desničarka, ki boš svojega vođo zagovarjala tudi po tem, ko se bodo zbrali proti njemu vsi možni dokazi. Pa še takrat bo JJ veselo tožaril vsevprek.
Primer Baričevič mu je bil pa očitno od boga poslan.

Men trenutno leva stran niti malo ne diši, desna mi pa smrdi, tko da žal nimam favorita na politični sceni, torej je neumesno od tebe imenovat me za levičarja, komunajzerja, rdečkarja. to so vse izrazi, ki jih uporabljajo skrajneži tvojega kova.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 14.2.2010 12:50:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 12:43:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Kalbo, jaz ne razumem, kakšne dokaze ti še rabiš.
Daj, razloži mi, kaj na primer bi se lahko "zgodilo" psom, da so utrpeli tako hude poškodbe.

D



Jest ne rabim dokazov, tud verjamem da je res. Samo dokler krivda ni dokazana je človek nedolžen in se je do njega pač treba temu primerno obnašat. Slike razmesarjenega trupla v javnosti in mrhovinarsko novinarstvo mi gre pač na jetra, pa naj gre za primer Baričevič, al pa kateri koli drugi.

Policist, ki je spravil vse to v javnost je pa tudi ogrozil preiskavo in to pač ni OK, pa kakorkoli obrneš.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 14.2.2010 12:49:55 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 12:51:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mika...

sarkazem....menda si že kdaj sližala za to besedo?
VEM KAJ je sarkazem, ki ga pa v tem kontekstu ne razumem. ma dosadni se s temi cucki, Baričevičem in še najbolj, zagovarjanjem samo ene strani.
Ne zagovarjam samo ene strani, vedno puščam odprte možnosti. V tem primeru je pa jasno zakaj je do tega prišlo. Dosadni gor al dol, mogoče bo lastnikom psov katerekoli pasme jasno, da odgovornosti ne moremo prelagati na nikogar drugega kot lastnika. Sploh takšnega, ki bi za svojega psa dal roko v ogenj, da ne bo ničesar naredil.
Svet ni črno bel. NIKOLI.
Načeloma res, v primeru kakršnekoli zlorabe vmesnih odtenkov ni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 12:55:20   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Ne vem, jaz samo čakam, da mi nekdo razloži, kako bi naj psi drugače lahko dobili tako hude poškodbe na tako specifičnih delih telesa.


point je v tem, da je to zaenkrat se v fazi domnev. sicer si vsi verjetno mislimo isto, ampak trenutno te potrditve se nimas.


Jaz ne rabim nobene uradne potrditve, če mi moja kmečka pamet pove, da druge razlage enostavno ni.


Po taki kmečki pameti so včasih čarovnice zažigal na grmadah.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 13:02:58   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 18:42:02   
Lucrecia
Človek mora imeti resnično bolan um, da gre mučiti nemočno žival na tak način. Jst pravm, da je dobil kr je iskal. Psom pa RIP, tam kjer so jim je zihr lepše.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 21:05:37   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Policist, ki je spravil vse to v javnost je pa tudi ogrozil preiskavo in to pač ni OK, pa kakorkoli obrneš.


Kako veš, da je bil policist in da je to on slikal? Tam je bilo vsaj 20 ljudi, od policajev, veterinarjev, reševalcev in delavcev Žal. Kdorkoli od njih je videl kaj se dogaja in bi lahko to naredil. Nikjer nisem zasledila, da se ve, kdo je to povedal Požarju in kdo je slikal truplo. ali pač?

Ogrozil je preiskavo pa toliko, da namesto, da bi trajala dva dni traja že nekaj časa.

Pošiljanje slike in ogledovanje je pa tudi meni moralno nesprejemljivo.

Ta dva lastnika teh psov sta bila resnično "čudna". Megliču se tip niti opravičil ni. Čudno je vse skupaj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 21:54:27   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Ni mi jasno to, da je lahko en človek tako bolan v glavo, da se česa tako nagnusnega in izprijenega sploh spomni.

Zadnje čase se res sprašujem, kje živim in kaj se dogaja za štirimi stenami mojih sosedov, znancev, sodelavcev, forumašev in forumašic,... Bog ve, koliko bolnikov imam okoli sebe.





podpis...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
14.2.2010 23:28:50   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Jest ne rabim dokazov, tud verjamem da je res. Samo dokler krivda ni dokazana je človek nedolžen in se je do njega pač treba temu primerno obnašat. Slike razmesarjenega trupla v javnosti in mrhovinarsko novinarstvo mi gre pač na jetra, pa naj gre za primer Baričevič, al pa kateri koli drugi.

Policist, ki je spravil vse to v javnost je pa tudi ogrozil preiskavo in to pač ni OK, pa kakorkoli obrneš.


Vidiš, Kalbo, tukaj si pa malo dvoličen. Večina duhovnikov, ki so bili obtoženi pedofilije, tako pri nas kot v tujini, pravnomočno ni bila obsojena, pa vendar vsi z velikim veseljem pljuvamo po njih, tudi ti.
In tudi pri drugih razvpitih primerih so novinarji marsikaj znesli ven, pa jih nismo obsojali. Se pa absolutnos strinjam, da so bile forografije pokojnega dohtarja, no, njihova objava na spletu, zelo grdo dejanje, vsega obsojanja vredno.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 8:12:57   
kalbo
No, sej smo na isti valovni, sam fine nastavitve mamo mal drugačne.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 9:21:27   
jagoda77
podn!

samo en komentar bi imela... res je da lastniki psov ne morejo dati roke v ogenj za svojega psa... tudi starš ne more dati roke v ogenj za svojega otroka.... nikol ne veš, kaj bo čez toliko in toliko let.... še zase ne more človek rečt, da to pa 100% ne bi.... v tisti dani situaciji vsi reagiramo nagonsko

sicer mi gre pa že tale beričevič tema mal na kozlanje, ker vsakič ko odprem 24ur ali kakšen podoben portal, se to pojavi in mislim, da je že čas, da se neha toliko diskutirat oz. da se pove samo bistvene in utemeljene zadeve!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 11:53:27   
NAJBOLJŠA
Se opravičujem....o kaki sliki to govorite..????user posted image user posted image

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 11:55:47   
zmajaz
Nekdo je dal fotografijo B. trupla, posneto s telefonom, v javnost in zdaj kroži po mailih naokoli.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 11:57:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Se opravičujem....o kaki sliki to govorite..????user posted image user posted image


sploh ne sledim debati.. ampak predvidevam da se govori o sliki golo-oglodanega pokojnika!?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
15.2.2010 12:09:51   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
In zdaj naj bi celo ustanovili preiskovalno komisijo in se bodo v nedogled ukvarjali s tem primerom... ko bi le na kakšnih drugih področjih Slovenci bili tako " prizadeti" in bi se čutili dolžni o zadevah govoriti, da bi bilo pravici zadoščeno. Mater, dnevno se pri nas dogajajo SVINJARIJE... posilstva, zlorabe otrok, nasilje.. kje je takrat vsa ta zgroženost in bes nad podlostjo storilcev. Zakaj takšne zgodbe v slovenski javnosti ne odjeknejo tako bliskovito? Samo kakšen "oh" in " user posted image "...




Se absolutno strinjam s tem!!!!!!
Sej je prav, da je to vse prišlo v javnost...ampak resnično-če bi se ravno tako po vseh forumih tako zelo zgražali nad pedofili, nad morilci, posiljevalci itd. itd...-verjemite mi, čez 5 let se ne bi nihče več zgražal nad tem, da je pedofil dobil 5 mesecev (pogojne) kazni. Ker bi bila vlada že zdavnaj primorana zarad javnega linča uvest najstrožje kazni.
Mah...žalostno vse skupaj...in primer Baričeviča in pedofilov...user posted image


pICOLA NAD VSEM KAR PIŠEŠ (sorry črke) se povsod zgražamo, tako nad gnusnimi dejanji, kot nad kaznimi, ki jih dobijo. In kako so psi plačali svojo obrambo?...s smrtjo. Druga žal ne pride v poštev, ker so zaradi dejanj lastnika bili nevarni za okolico.kako bi npr. otrok plačal svojo obrambo nad tistim, ki ga je zlorabljal? Z zaporom, ker ni dovoljena smrtna kazen.
Največja groza zlorabljenih ljudi pri nas je ta, da poleg zlorabe, ki so jo trpeli, so kaznovani še s strani države, ki dopušča tako mile kazni.




Mika, vem, da se zgražajo (zgražate), samo tričetr ne toliko kot v tem primeru...(ok, izjema so duhovniki pedofili, ker so pač mediji naravnani proti cerkvi, ne pa tolk proti pedofilom samim) Nisem še slišala, da bi se zarad enga primera pedofilije polnili forumi, da bi folk tako množično in tako odločno izražal svoj gnus in odpor to tega, tako kot se to dogaja v tem primeru...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 147
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




kje visite na RR?
BUŠICA



doma (80%)

v službi (9%)

odvisnik-doma in v službi (11%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!