|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   masaža celje
17.2.2010 14:06:05   
nik09
Pozdravljene.

Zanima me kam hodite na masažo v celju? Kam mi priporočate naj grem? Z možem bi rada šla na masažo pa ne vem kam-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: masaža celje
17.2.2010 14:44:17   
kapitan jan
Jaz sem bila na tajski masaži z aromatičnimi olji v Termah Laško - res odlično vse, od ambienta, vzdušja, razgleda, res prava sprostitev. Bi bilo odlično v dvoje, a je pri nama eden pač moral paziti na otroke v bazenu. Mogoče pa greva naslednjič sama... 

(odgovor članu nik09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: masaža celje
19.2.2010 20:44:47   
nik09
ka nihče drug ne hodi na masaže.

No js v zdravilišča ne bi šla na masaže, ker se mi ne dopade. Predvsem zato ker tam maserji delajo kot "po tekočem traku" in se mi zdi da potem zvečer že niso kej preveč učinkoviti.

verjetn je v celju tud kak masažni salon al studio kjer imajo uredu masaže

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: masaža celje
19.2.2010 21:05:13   
vedno boljši
v Celju na ostrožnem se je pred kratkim odprl nov salon, kjer masirajo zelo dobro (masirajo kot je treba, ne mažejo).

kaj več pa najdeš na njihovi spletni strani: www.terrakrenc.si

Se splača iti na masažo-.

(odgovor članu nik09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: masaža celje
17.7.2011 5:15:04   
celjan 50
Priporočam maserja iz Celja, 041/846-570,
prva masaža gratis, ima tečaj, izkušnje........

Zdravkouser posted image

(odgovor članu vedno boljši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: masaža celje
24.7.2011 9:49:38   
skuštrana
Pri Merkator centru imaš fizioterapijo, vrhunski so. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu celjan 50)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: masaža celje
16.8.2011 8:10:12   
Poka
Jaz sem včasih delala kot maserka v ene parih toplicah in mogoče res ne priporočam ravno toplic, ker po resnici povedano, je to res bolj kot ne tekoči trak. Mogoče pa imajo kje to boljše urejeno.

Težko je reči, ker ne vem kaj je komu pomembno. Enim je dober ambient, anim pa dober maser, ki jih je malo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?