|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 12:26:31   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Mene pa zanima, kako preprečit oz.pozdravit "žgečkanje" v grlu?? Letos sem že celo zimo prehlajena(smrkam, kašljam...). Prej v 30-ih letih skupaj nisem bila toliko, kot sem letošnjo zimo. Velik problem mi predstavlja to žgečkanje.Ker ko me začne, začnem potem kašljat, da bi s tem nehalo žgečkati. vendar to ne pomaga..zarad stalnega pokašljevanja imam potem skoz boleče grlo. Moteče je tudi, ko me začne žgečkat sred noči in potem hrecam, da me bo dec enkrat kar s povštrom zadušuuser posted image

Kaj mi je storiti?? KAj pomaga?



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 12:29:04   
sunny24
Oj!
Meni v tem primeru pomaga, da si grlo fajn našpricam z angalom in je pol mir. Upam, da bo tudi tebi pomagalo, k to žgečkanje je res zoprna stvar!


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 12:40:55   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Ojlauser posted image

Mene pa zanima, kako preprečit oz.pozdravit "žgečkanje" v grlu?? Letos sem že celo zimo prehlajena(smrkam, kašljam...). Prej v 30-ih letih skupaj nisem bila toliko, kot sem letošnjo zimo. Velik problem mi predstavlja to žgečkanje.Ker ko me začne, začnem potem kašljat, da bi s tem nehalo žgečkati. vendar to ne pomaga..zarad stalnega pokašljevanja imam potem skoz boleče grlo. Moteče je tudi, ko me začne žgečkat sred noči in potem hrecam, da me bo dec enkrat kar s povštrom zadušuuser posted image

Kaj mi je storiti?? KAj pomaga?




isti problem imam kot ti v petek zvečer me je začelo zgečkat in v soboto sem že imela vročino zdej pa pijem čajček,grgljam žajbel imam neo angin pa še vedno ne pomaga se reče da je že napredovalo v angino.Jaz ko sem kadila nikol nisem bla bolana,ko sem pa nehala v enem letu sem 3 x zbolela za angino in bronhitis :(


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 12:48:45   
hubi
Meni pomaga Granobil, dobiš v lekarni, lahko jemljejo tudi nosečnice.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 12:58:29   
ZARA
ČRNI REDKVI odrežemo koreninico, da lepo stoli. Na vrhu odrežemo pokrovček in izdolbemo toliko, da lahko vanjo damo 2 žlici medu. Pokrijemo in pustimo stati 2 dni. Redkev spusti še svoj sok. Vsak dan se poje 1 žličko.
Večjo črno redkev odrežete nekoliko na spodnji in zgornji strani, da nastane ravna ploskev. Nato na vrhu izdolbete luknjo, do približno četrtine redkve. S tanjšo iglo za pletenje prebodete skozi dno. V vdolbino daste med in vse skupaj postavite v posodico. Ko med izteče, ga dodajajte. Zadeva naj se izceja čez noč.
 
 
 
Vem, da sem tečna s to redkvijo, ampak RES pomaga.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 13:33:35   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Meni pomaga Granobil, dobiš v lekarni, lahko jemljejo tudi nosečnice.


ja, jaz tudi prisegam na Granobil pri žgečkanju...

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Žgečkanje" v grlu
1.3.2010 21:03:35   
tinadvojčica
Edina stvar, ki mi pomaga je Tantum Verde. Pa ga veliko porabim glede na to da delam v vrtcu. Bi že v lekarni lahko dobila količinski popust!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Žgečkanje" v grlu
2.3.2010 8:08:59   
Katy78
Meni najbolj pomaga sladoled. user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Žgečkanje" v grlu
2.3.2010 8:09:57   
pridna_janja
meni že 3 dan zgečka pa vem da imam angino pa še vročino drugač pred spanje si pomagam tako da grgljam sol in mlačne vode


< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 2.3.2010 8:10:29 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?