|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 10:08:18   
charlyka
Danes imava še zadnjič materinsko - bomo malo tudi telovadili user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 12:56:57   
divans1
Dober dan punce!!!

Evo, spet sem na vrsti s poročilom. Do sedaj sem pridobila + 12 kg. Mali je v redu, z glavico je obrnjen navzdol ( hvala bogu!), tehta pa že 1 kg in 30 dkg.

Je pa prišla sprememba glede materinske šole. Jutri odpade, ker sem se odločila, da bova raje hodila v bolnico v materinsko ( to majo zdj po novem) in ne v zdravstveni dom, je kao boljš, predava in ginekolog in babica in fizioterapevt, tako da bova pričela s šolo 6. aprila. user posted image

Upam samo, da naju ne bo mali kej velik prej presenetil, takrat bom v 33. tednu, itak pa je rekla ginekologinja, da se gre v materinsko šolo po 30. tednu.

V ponedeljek greva pa spet na UZ, naju je pa vprašala G, če hočeva pridet, da majo zdj nek nov UZ in ga sprobavajo, pa ma v PON čas, pa da bi malo bibija gledali. Itak, sm rekla, kumi čakam, pa obraz sm mu danes lepo videla, kuk je lepi......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 12:58:40   
divans1
Aha, pa mislim, da bom šla naslednjič tudi na informativni razgovor glede epiduralne. Dobro je, da maš list podpisan, če je res hudo, jo dobiš, čeprav se na začetku ni treba odločiti zanjo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 14:28:13   
karbobo
Po enem ss zopet noseča, v 11. tednu. Upam na najbolše!
Je še kakšna na začetku nosečnosti...zanima me, če je kakšno zbadalo v spodnjem delu trebuha, ker mene kar vsak dan mal špikne:(

Še en tedn do drugega pregleda:)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 15:48:17   
ZoyaEva
Karbobo dobrodošla in čestitke!!! Nekaj se jih je javilo, ki so na začetku nosečnosti, a so kar zginile.  Upam, da se še javijo kaj! To zbadanje pa je čisto normalno. Saj se tvoje telo prilagaja nosečnosti in maternica raste. Tudi jaz sem ga imela, zdaj ko gre pa h koncu pa še kakšne druge bolečine. A bomo vse prenesli za naše bibije! Velik sreče!user posted image user posted image

Divans1 čestitke za uspešen pregled in že orng deca  v tvojem bušiju user posted image . Pa še v ponedeljek ga boš lahka gledala. Če gre za nov UZ je možno da je 3D !

(odgovor članu karbobo)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 16:50:25   
divans1
Karbobo, dobrodošla!!!! Zbadanje v spodnjem delu trebuha je čisto normalno!!! Čestitke....user posted image user posted image user posted image

Mhm, tudi meni se tako dozdeva, da bi znal bit 3D, pa še plačat nama ne bo treba!!!


Aha, maternični vrat mi je tudi izmerila in je dolžina ista kot v 25. tednu, torej se ni nič zmanjšal in meri 30 mm.

Kaj pa ve kaj mislite glede epiduralne?

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.3.2010 20:53:20   
ozzy
Divans1- čestitam za dobro opravljen pregled. Če prav razumem si ga imela danes. Zakaj pa ga imaš spet v ponedeljek?
jaz ga imam drug teden. Potem pa tisti samoplačniški v 32. tednu.

Tudi moja beba brca non stop. najbolj pa me boli hrbet. Delam pa neke vaje za raztezanje hrbtenice in je potem boljše.

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 7:18:04   
divans1
Ozzy, hvala za čestitke!!! user posted image


Hm, čudno, pri nas pa ni UZ za plačat, to prvič slišim, se mi zdi, da ginekologi to ful izkoriščajo, meni ga je delala čist za vsako do zdj, pa sm mela veliko pregledov!!!


Zakaj grem v ponedeljek še enkrat? Čist tako, greva malega gledat in občudovat, ker naju je ginekologinja prosila, če hočeva pridet, da majo nek nov UZ, mislim da gre za 3D in da bi ga malo sprobali, pa še plačat nama ne bo treba... juhuhu... kumi čakam!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 11:51:01   
ZoyaEva
Ozzy opiši mi prosim vaje za hrbtenico.

Jaz sem bila včeraj na samoplačniškem merjenju MV, saj sem bila zaradi bolečin v medenici in tiščanja že vsa iz sebe. MV je zaprt in dolg 38 mm kot zadnjič.

Tudi sama opažam, da so razlike pri ginekologih. Eni delajo vsakič UZ, drugi pa naredijo sam tri. Prvi, morfologijo ter tam okol 32 tedna še kontrolo rasti.

Divans1
fajn da ne bo treba plačat in se boste nagledali vašega bibija. Pa za kako slikico reči, da nam jo boš pol pokazala. Da vidimo lepotca!

Charlyka kje si? Upam, da se nisi preveč pritegnila na telovadbi user posted image .

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 16:54:05   
charlyka
evo mene ... user posted image user posted image

Karbobo - čestitke in dobrodošla!!! user posted image user posted image Zbadanje - normalno, v bistvu je normalno vse, samo da ni krvi - če bi se pojavila kri ali rjav izcedek, pa pojdi k zdravniku.

divans1 - bravo za dobro opravljen pregled user posted image user posted image

Tako, mi smo z materinsko opravili - zdaj vemo vse in smo pripravljeni user posted image user posted image user posted image

Na včerajšnjem srečanju je predaval G Simonitti, ki ima ordinacijo v Šentjurju in dela tudi v P Ce. Bilo je super - ogromno informacij, izraženih jasno in glasno, nekaj slikic, nasvetov ... Povedal je vse o poteku poroda, o treh fazah, o carskem rezu, vakumu, prerezu presredka itd. Potem smo dobili informacije glede epiduralne in ultive - za ultivo sem se jaz bolj kot ne že prej odločila, zdaj pa sem dobila tudi potrditev, da je to najboljša izbira. Dal nam je tel. od dr. Jošta, ki ga pokličeš in se vse z njim dogovoriš. Tudi glede akupunkture, ki jo opravlja dr. Ocvirkova je dr. Simonitti imel sama pozitivna mnenja - akupunktura naj bi ugodno vplivala na to prvo fazo poroda, ko se odpiraš in sicer imaš manjše bolečine in vse gre hitreje.

G je omenil tudi bonton glede obiskov - naj ne pride cela user posted image žlahta user posted image , ampak res najožji člani, pa naj jim prej povemo kdo naj pride kdaj, da sta največ dva obiskovalca naenkrat v sobi (sobe niso velike, pa po dve porodnici sta v sobi), pa majhni otroci naj ne hodijo (so večkrat kaj bolani, prehlajeni, pa nam lahko male bibe okužijo) ...

Aha - pa bodočim očkom je dejal, da nam ne smejo govorit kako smo boge, ampak nas bodrit, pa pomagat na wc, ali na postelji obračat, pa lupčkat, pa božat, ali pa čisto tiho bit, če bomo me tako hotele. user posted image user posted image user posted image

Potem smo imeli še krajše predavanje o zobkih in o tem kako pomembno je, da čistimo zobke takoj, ko že prvi začne ven kukat user posted image user posted image

Na koncu smo pa še malo povadili dihanje s fizioterapevtko, ki je možekom dala napotke, da naj nas masirajo, pa nam pomagajo dihat pri popadkih.



(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 16:58:53   
charlyka
Tako - s tem je moje poročanje končano, zdaj pa da vidim kaj boste pa ostale kaj zvedele user posted image

Jaz pa ravno delam testo za pizzzzzzoooooo user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 17:53:07   
divans1
Charlyka, lepo, da si to opravila. Jst jo bom mela pa malo bolj pozno, 6. aprila....


Ej, kaj pa je to ultiva? user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 18:19:39   
karbobo
Ojla!

Hvala za odgovor:)

Kdaj ste začele hodit u šolo za starše?
Meni pa še vedno ne paše nč jest, sem v 11. tednu.

Lep večer!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
4.3.2010 20:25:02   
divans1
Jst bom začela hodit v 33. tednu, pravijo, da se gre v materinsko šolo po 30. tednu. 

(odgovor članu karbobo)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.3.2010 9:49:05   
ZoyaEva
Hej zaspanke!

Tale tema je pa začela malo samevat. Kje ste ? Upam, da ste dobro. Jaz jutri začnem hodit na materinsko in jo imam do petka.

Trebuščki rastejo ?  Moj kar mal stagnira user posted image . Nič ni zrasel že nekaj časa.  Nekatere punce to čutijo kot srbečo kožo na trebuščku, mene pa nič ne srbi.  Ker bibija že od morfologije niso zmerli me kar skrbi kak je z njim. Naslednji teden imam UZ. Upam, da je zrastu...

Lepo se mejte.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.3.2010 22:19:39   
divans1
Čeprav malo bolj pozno, pa vseeno, čestitke ob dnevu žena!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.3.2010 22:42:05   
tropical
Punce čestitke ob dnevu ženauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
9.3.2010 7:44:35   
divans1
Jutro....user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
9.3.2010 8:50:03   
divans1
Da vam še poročam od včeraj. Z mojim sva šla spet na UZ, najprej mi je naredila 2D, ga je še enkrat vse premerila, raste primerno tednom, torej vse je v najlepšem redu, z glavico je obrnjen navzdol. Pol smo šli pa še 3D delat, se je pa zelo slabo videlo, ker je v bušiju že premalo prostora in je mali že prevelik, glede na to, da sem že v 30. tednu, je za 3D malo pozno. Se je pa matrala, tako da smo našli jajčka in luleka, obrazek je pa skoz neki z rokico skrival, nogice je mel pa skor ves čas prekrižane. Ti naš mali nagajivček!!! V glavnem, vse je v redu in to mi je najboljjjj važno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
9.3.2010 9:51:35   
charlyka
Dobro jutro punce!

Tudi jaz želim čestitke ob dnevu žena user posted image user posted image user posted image
Možek mi je prinesel čudovite rožice user posted image user posted image

Divans1 - super za pregled user posted image user posted image

Mi smo v redu, nič posebno novega, imam pa veliko raznoraznih opravkov v teh dneh, zato sem malo manj prisotna. Bom pa z veseljem prebrala vse kar boste napisale. user posted image

Lep dan vsem, papa. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
9.3.2010 13:02:40   
divans1
Papa, uživaj!!! Jst mam pa jutri rojstni dan....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.3.2010 10:33:11   
charlyka
Dobro jutro!!!

Divans1 - VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti, da bi bil porod čim lažji in enega zdravega korenjaka!!!

Pa uživaj današnji dan in se pusti razvajati user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.3.2010 13:33:31   
divans1
Charlyka, najlepša ti hvala!!!! Hm, danes bo bolj žalostno, k je moj lubi v bolnici, je mogu it na eno operacijo....user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.3.2010 19:24:20   
ZoyaEva
Divans1 VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   !! Tudi jaz ti želim zdravega otročka in lahke ter kratek porod! Upam, da je tvoj dragi dobro prestal operacijo in da bosta čim prej lahko proslavila tvoj rojstni dan!

Charlyka danes sem bila v BC in videla , da so dobavili vozičke Maxi Cosi. Si ga že dobila ?  Obljubila sme ti, da ti prinesem CD, a zdaj ne vem kako bo.  Tle pr nas je full snega in me bo moral jutri pejlat tast na materinsko. Danes me je moj peljal, pa sva tudi kar takoj šla domov.  Lahko kdaj drugič ?





(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
11.3.2010 7:32:10   
divans1
Zoyaeva, najlepša hvala za lepe želje!!! user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?