|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.3.2010 21:43:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *zmajčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Dolenjke, 2. del
12.3.2010 21:46:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Štrumfek a si ti zadniš razlagala, da se je vaš računalnik okužil na fb....no meni je uspelo nekaj podobnega. Virus bi kar skeniral vse podatke...

V glavnem stvar je taka dobila sem dve karti za jutrišnji koncert Seke Aleksič, ki bo v Ljubljani ob 21h na Gospodarcu. Ali ima kdo željo it ali koga pozna ki bi šel. Karte so v prodaji po 30, 40 ali 60€, jaz pa prodam dve karti za 25€.




dej na fb, pa boš mogoč koga dobila - jaz poznam bejbe k gredo, sam že majo karte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Dolenjke, 2. del
12.3.2010 22:45:30   
čebelica01
evo jaz pršla iz vroče čokolade in sem mojemu zasedla comp, ker se mi mojega ne da pržigat , ampak mi je zabičal , da naj pohitim .

cmok cmok hjo kaj bom jaz jutri brez rr- ja in vas user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 9:23:01   
Mala_princeska
Jutro, evo:

user posted image

Hm.....ja maratonska debata ne more bit vsak večer, da vam sivih las in slabosti ob odpiranju debate ne povzročimo user posted image user posted image user posted image
Nč......crknjena......nočno zbujanje.
Včer sva pa šla z mojim na večerjo, pa sva brez mize v gostilni ostala(pr Javorniku)-Kaminek nisva te zasledovala user posted image , potem sva pa n pici pristala.Jaooooo.....pa tk sem si eno večerjo zaželela.....

Nč.....sama z malima in akcija non stop....jutri pa jovo na novo.....bi bla lohk že samohranilka user posted image user posted image user posted image ko dragi dela al pa smuča.

Lepo se imejte izkoristite sonček:-)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 9:23:14   
štrumfek
Jutro

se pozna da ni bzzzzzzzz, čista tišina tuki gor user posted image user posted image user posted image

živka Jap moj je fasal tist predragi virus pa je mogu windowse še enkat nalagat...

zmajčica user posted image user posted image user posted image upam da ti čimprej uštimajo avtočka, pa da ne bo predragouser posted image

NYA tortica uspela?

no moja dva še spita... k men pride pa soseda na kofi, tko, da bomo mal počvekaleuser posted image
upam sam, da kakega dežja ne prikličemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 9:23:39   
Mala_princeska
Čebeli pozdravi Split, rivo in palme user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 9:24:40   
Mala_princeska
*zmajčica* ja tatjano sem mislila

štrumfka ne klič dežka, muhasti april bo prehitro tu user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 9:29:50   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

*zmajčica* ja tatjano sem mislila

štrumfka ne klič dežka, muhasti april bo prehitro tu user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ja sej... se mi zdi da je že ta marc dost muhast, tko da aprila sploh ne nucamouser posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:12:16   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

*zmajčica* ja tatjano sem mislila

štrumfka ne klič dežka, muhasti april bo prehitro tu user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ja sej... se mi zdi da je že ta marc dost muhast, tko da aprila sploh ne nucamouser posted image user posted image



kaj bosta pa moja sestrica in moj bratec potem, pa moja čerkica, ko vsi praznujejo aprila? mulc bo celo polnoleten user posted image nič tortic, nič sladkanja user posted image user posted image user posted image sej ne bi blo slabo se od cukra distancirat, kolegica se posti do velike noči 40 - namesto brez alkota, brez cukra user posted image (no alkota ne pije veliko)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:16:36   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

*zmajčica* ja tatjano sem mislila

štrumfka ne klič dežka, muhasti april bo prehitro tu user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ja sej... se mi zdi da je že ta marc dost muhast, tko da aprila sploh ne nucamouser posted image user posted image



kaj bosta pa moja sestrica in moj bratec potem, pa moja čerkica, ko vsi praznujejo aprila? mulc bo celo polnoleten user posted image nič tortic, nič sladkanja user posted image user posted image user posted image sej ne bi blo slabo se od cukra distancirat, kolegica se posti do velike noči 40 - namesto brez alkota, brez cukra user posted image (no alkota ne pije veliko)


user posted image user posted image user posted image
nee sej april lahko ostane...sam muhast pa ne rab bit,....user posted image user posted image kar se pa sladkarij tiče pa raj sploh ne bom komentiralauser posted image user posted image

user posted image inuser posted image   še kar spita tako, da mi je že mal dolgcajt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:21:39   
Mala_princeska
Pa kuku ti je lohk dolgcajt, ajde v lonec zmetat al pa cuno v roke in prah po računalniku pobrisat user posted image user posted image user posted image
Nč.....šibam v akcijo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:24:08   
štrumfek
nee poribala sem že včerej...
Skuhala mi bo moja zlata taščicauser posted image user posted image user posted image user posted image tko da dans men ni trebauser posted image user posted image

vidiš mam dan za lenarjenjeuser posted image user posted image pol mi pa dolgcajt ratauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:32:21   
Anonimen
Dan, pri nas pa tako lepo sonček sije......mi pa ne smemo ven.user posted image

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:35:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek


Skuhala mi bo moja zlata taščicauser posted image user posted image user posted image user posted image tko da dans men ni trebauser posted image user posted image





Jst pa danes kuham oz. pečem musako (krompir, cvetača, brokoli, mleto meso, čebula, kisla smetana, jajca, sol, maslo), pa kaka solata bo zraven pala (mislim da paradižnik, sir, fižol, pa mal oliv za mami)

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 10:58:15   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek


Skuhala mi bo moja zlata taščicauser posted image user posted image user posted image user posted image tko da dans men ni trebauser posted image user posted image





Jst pa danes kuham oz. pečem musako (krompir, cvetača, brokoli, mleto meso, čebula, kisla smetana, jajca, sol, maslo), pa kaka solata bo zraven pala (mislim da paradižnik, sir, fižol, pa mal oliv za mami)



user posted image user posted image user posted image za taščico in kosilo.
user posted image user posted image user posted image jaknik, zgleda njami - a imaš to ti kak poseben recept za tovrstno musako in v kakšnem plehu jo narediš? Moj bi znoru od veselja in si še prste obliznu, tud na nogi, ker ima rad take stvari, samu za kuhanje sem še bolj čudna in mi ne rata kaj takega naredit. Bo pa treba, ker skoz eno in isto kuham :-(
jaknik evo še odg. glede tvojega Jakoba sem ti dolžna - jaz sem zadnjič mislila o tistih področjih, da je potem recimo tvoj Jaki bolj spreten gibalno? (ko praviš da ne more bit nič pri miru) in likovno bolj nadarjen, spregovoru bo pa tud že lepše - boš vidla :-)

Nič zdej pa kuhat in naprej glancat, štrumfetka nimamo vsi danes te sreče za lenarjenje user posted image user posted image

Jaz bom pa v ponedeljek v Nm, verjetno dopoldne :-) tko da če bo katera imela lušte se z mano kaj dobit - vabljene :-) bom pa okoli Rejinega okoliša skakljala - bom najbrž vozičkala od Tuša pa do knjižnjice,....

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 11:24:40   
kaminek
Mala_princeska: ja, blo je čist polno. mi2 sva rezervirala vnaprej, prišla sva ob 18.30, odšla ob 21. uri. blo je super za jest, mnjami, okusna hrana. pa 2 tipa iz brača sta pela, tko da je blo vse v dalmatinskem slogu. kdaj sta pa vi2 pršla? sej je bla pica tud dobra, a ne?

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 11:26:42   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
Jaz bom pa v ponedeljek v Nm, verjetno dopoldne :-) tko da če bo katera imela lušte se z mano kaj dobit - vabljene :-) bom pa okoli Rejinega okoliša skakljala - bom najbrž vozičkala od Tuša pa do knjižnjice,....


jaz tudi user posted image gremo komot na kak kofiuser posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 11:29:56   
kaminek
jst sm pa tud dons polno zaposlena, razen zdejle, k sm tle goruser posted image .
prpravlam jedi za pozno kosilo, k bomo mal zafeštal možekov RD; kuham govejo juhico, nardila bom pire krompir, riž imam tudi že pripravjen-gotov, pa piščanca bom spekla, nardila omako, pa še skutine štruklje, zeleno solato in to je to. potem pa ubijemo Nemo-ta user posted image user posted image .

tko, grem naprej delat, morm tud jst še kopalnico zribat in zglancat, pa mal prah pobrisat, k drgač bi ga lohk kot spomeniško varstvo daluser posted image

lep sonček je zunej, mož in tamala sta zunej in živcirata jacka-labradorcauser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 11:32:02   
štrumfek
kaminek pridnauser posted image user posted image user posted image Lepo se imejte danes in fajn zafeštejteuser posted image user posted image
nemota pa na čim bolj prijazen način ubijteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 12:40:44   
*zmajčica*
OOj...ja sam rres neka tišina k ni čebelce...Se zihr že kje sonči v splitu...user posted image user posted image user posted image Nč najbolj da se zmenmo, pa napišemo ene 3-4 strani, da jih reva ne bo mogla prebrat...hahaha...

Ja Štrumfek...Avto so odpelali (sam sem nafehtala nadomestnega-čeprav sam za 4 dni)...baje da je treba vztrajni, pa sklopko, pa vse kar zravn paše menjat...Tam okrog 500eurou...user posted image user posted image user posted image user posted image ...Še zmerej jezna ko ps....user posted image user posted image

Nč ve pridno kuhajte...meni hvala bogu ni treba...K sm na dopustu, bo pa prava belokranjska pojedina...Krompir, repa in krvavice...Njami...njami

Popoldan šibam v nm...Grem sestrco obiskat v bolnico...

lp...pa izkoristite sončka danes...


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 16:31:19   
rea27
hello!

U, pa je res zatišje tu gori..hehe, saj naša čebelko spet kmalu pride, pa bomo kako rekle. Uglavnem..ej..sem šla mal na nextovo stran pogledat. Imajo toooliko novega, poletnega, luškanega da te kr nekam prime..Madona, pa sej jst bom celo porodniško spufala na te otroške cunje!!
Ampak, Eva res rabi kratke stvari za poletje, tako da sem si že en okviren spisek naredila...Ma, vam povem, prav luškane stvari imajo... :)

Drugače pa..tudi naše male pikice se nekaj loteva. Mislim, da je počasi krivo že tole vreme, ker je treba kurt, pa ni treba kurt, pa se je treba več oblečt, pa se je treba slečt...in tako je..nos spet napaden. Pa nam ne curlja in ne kaplja, pač pa ima suho sluznico in "hrope" ko diha ali pa "smrči"..pa ne - ubistvu samo težko diha.. Tako, da z materino dušico sem jo že namazala. Zvečer bom pa še mal evkaliptusa v vročo vodo nakapljala in ga malo v spalnico dala..Lahko pa da so tudi kaj zobki posredi..Ima 37.4 ..kar vem, da še ni vročina, a ima vseeno res toplo glavico..Upam samo, da ne bo hujšega...

Kako ste kaj na tale lep dan? Sicer se sonček že počasi skriva, a vseeno, paše da ne sneži a?

Živka in ostale, a ste za kak čajček popoldan? Zvečer?

papa od nas

< Sporočilo je popravil rea27 -- 13.3.2010 16:32:50 >


_____________________________

rea27


(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 20:14:21   
Alex01
Oj

rea - en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Evico. Nejcu po skoraj 14 dneh še kar iz noska tečeuser posted image
Na hitro pogledala Next - da glava boliuser posted image user posted image user posted image dobre stvari.

zmajčica - te čist razumem glede avta. Meni je moj tut ful nagajal. Se je pokvaril, pa sem se odločila po servisu da ga prodam, pa je bil spet ok, pa sem se vozila, pa spet pri mehaniku,...... V glavnem pa ga bom probala prodat predno grem nazaj v službo in poiskat kaj pametnega. Najbolj trapasto mi je pa to, ka so kao vse okvare bile tovarniške hibe tega vozila, ampak zakaj vraga vse glih na mojem avtu user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 20:27:19   
Alex01
princesi - nova slikcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 20:33:19   
štrumfek
hej
ja no deeeejmo se mal zbudit pa kej napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo meli do malo prej moje na obisku... zdej je pa naša žaba omagala....

rea user posted image user posted image user posted image da prehlad hitro mine, Next...kaj naj rečem... super stvariuser posted image user posted image user posted image

zmajčica upam da bo pol konc popravil na avtu


princesi
lušna nova slikcauser posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 20:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


user posted image user posted image user posted image jaknik, zgleda njami - a imaš to ti kak poseben recept za tovrstno musako in v kakšnem plehu jo narediš?



Ne, nimam nobenga posebnega recepta. Pač pogledam kaj imam v hladilniku, pa skup zmečem - čist preprosto. Ti pa lahko na ZS pošljem kako to naredim.

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

Uglavnem..ej..sem šla mal na nextovo stran pogledat. Imajo toooliko novega, poletnega, luškanega da te kr nekam prime..Madona, pa sej jst bom celo porodniško spufala na te otroške cunje!!
Ampak, Eva res rabi kratke stvari za poletje, tako da sem si že en okviren spisek naredila...Ma, vam povem, prav luškane stvari imajo... :)



Kaj to pomeni, da se lahko spet zraven uštulmo?user posted image


(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?