|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 21:18:30   
BBAJA
Čer...
Upam,da ste lepo preživele današnjo soboto..mi se mamo prav fajn takole,ko smo lahko cel dan skupi..hb,da je jutri še en tak danuser posted image user posted image user posted image .Drgač pa naš škratek nikakor noče zaspat...najbrž ve,da je sobota,pa je mal podaljšaluser posted image user posted image user posted image

Zmajčica...upam,da ti čimprej poštimajo makino,pol pa gasa naprej..pa,da se ne bo več kvarla-predvsem touser posted image

Rea...user posted image user posted image ,da prehlad zatrete v kali...naš škrati še vedno mal hrope..nikakor se ne pozdraviuser posted image

Greva probat zaspat..mogoče pa rata...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 21:30:33   
BBAJA
Nope...we're still upuser posted image user posted image user posted image ..se ne da kar tako tale naš lumpi..raje s tatijem posluša Elvis jacksone..kaj češ,že zdej je party animaluser posted image user posted image user posted image ...kaj šele bouser posted image

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 21:43:26   
*zmajčica*
Hvala vsem za dobre želje in za hitro okrevanje mojga avteka!! :) hehe... Sej to je problem, k tale okvara zdej je tudi baje kr neka bolezen Golfou... :( Zakaj za vraga, če vejo da se to kvari ne poštimajo tako da se več ne bo...Pa sej ni to...sam k sm zdej za vse sama...kje pa ja znam komu kaj...dobr k sm ženska da mam skos en izgovor...haha
Sem danes klicala na asistenco od triglava za nadomestno vozilo...pa mi je reku da mi ne pripada, da bi mi mogu avto avtovleka odpelat...haha, pa sm mal pojamrala, pa rekla da sm ženska, da ne vem, da sm pač enga prjatla poklicala (svaka) in je avto zapelau k mehaniku...pa da majhnega otroka, ki je odvisen od vožnje...haha...pa je reku da bo naredu izjemo...hehe...in sem potem v 20minutah mela na dvorišču nadomestno vozilo! Haha, sm se pol smejala, k na začetku pove, da se pogovor snema...sm rekla da bojo zihr ceu dan ta posnetk poslušali in se smejali!! user posted image user posted image user posted image

drugače pa nič posebnega...dan kot vsi normalni! user posted image

Ženske jst nexta sploh ne gledam, k pol se ne morem zadržat...a ta mesec si nikakor ne morem privoščit ničesar...sm rekla dobr k bo glih 15. pa bo porodniška nakazana...sam kaj ki bo glih cela šla zdej v minutki pa-pa... :(

Nč fajn bojte...pa se kasnej še kej oglasim, mogoč boste kej bolj zgovorne...
Rea tebi in tvoji pikici pa velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej Čebela pa očitno v Splitu ni našla cyber caffea!! hehe...se ni nč jaula...bo pa ju3 nadoknadla!


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 21:50:25   
BBAJA
Čebelca šopingira...zdele pa zihr fešta v kaki kafaniuser posted image user posted image user posted image Sej bo pol kej poročala..

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Dolenjke, 2. del
13.3.2010 21:54:15   
*zmajčica*
Ja zihr po mizah pleše...cela kafana pa navija: "go Čebela, go Čebela"...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 8:01:45   
rea27
jutro..

evo, mi smo zakuhali. Imamo 39.2 vročine, user posted image iz noska teče,user posted image hrope in ne more dihat...user posted image je tak bošček. Ima čisto steklene očke...Se mi tako smiliuser posted image ..Pa se še vedno smehlja...

šibam delat zajtrk....user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 8:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

jutro..

evo, mi smo zakuhali. Imamo 39.2 vročine, user posted image iz noska teče,user posted image hrope in ne more dihat...user posted image je tak bošček. Ima čisto steklene očke...Se mi tako smiliuser posted image ..Pa se še vedno smehlja...

šibam delat zajtrk....user posted image user posted image



Ja bogica user posted image , evo en koš user posted image user posted image user posted image za Evo Lano.


Zmajčica - no, da si vsaj nadomestnega dobila. Ti pa verjamem, da je katastrofa, ko pride tak visok znesek popravila, ti pa za vse sama. Sej ko boš imela očetovstvo zrihtano, bo Laura dobivala pokojnino po očku, pa ti bo pol tut finančno lažje. Sej zdej pa imaš kje bit, za jest tut imata, pa babici tut verjetn komaj čakata, da kaj lepega Lauri za oblečt kupita, tako da bo že.

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 8:50:06   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

jutro..

evo, mi smo zakuhali. Imamo 39.2 vročine, user posted image iz noska teče,user posted image hrope in ne more dihat...user posted image je tak bošček. Ima čisto steklene očke...Se mi tako smiliuser posted image ..Pa se še vedno smehlja...

šibam delat zajtrk....user posted image user posted image


jutro
Ja revica mala. En koš user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:21:41   
štrumfek
jutro

rea user posted image user posted image user posted image user posted image da se bogica mala čimprej pozdravi

zmajčica user posted image user posted image za nadomestnega, vsaj nekajuser posted image

BBAJA in kdaj se je mali navihanček spravil pančkatuser posted image user posted image user posted image

BZZZZ upam da je blo super fino fajnuser posted image user posted image user posted image

madona sem zaspana ko da bi celo noč prežurala, pa sem jo celo prespalauser posted image user posted image user posted image user posted image
....kofiiiiiiuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil štrumfek -- 14.3.2010 9:22:59 >

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:35:18   
*zmajčica*
Jutro in en lep pozdrav iz SONČNE BK...o...

Gremo nakavico k prababici, pol pa na sprehod...

A od čebelce še vedno nobenga glasa?? Kaj če bo kr tm ostala?? user posted image user posted image

Se slišmo in maximalno izkoristite dan...




_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:36:28   
*zmajčica*
Je user posted image user posted image user posted image user posted image Prislužila sem si drugo zvezdico!! Zdej pa delam na tretji!! user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:40:42   
Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image user posted image
za vse bubančke, Evo Lano
moja M. je zadnjič tud imela čist solzne steklene učke :-( so res bogci ti mali škratki, no in danes je več kot en teden od nesrečnega prehlada in ji še vedno smrklje ven vlečem.
In začela je skor mostove delat ob previjanju, ker misli da ji bom zmer noska spucala.

Ja *zmajčica* ko se navadimo na mobilnost, je težko brez.....kot odvisnost od cigarete user posted image važno da ti pleh popravijo, ko bo pa prva možnost - pa naj gre avto v prodajo. Ja in tudi jaz držim pesti, da ti uspe z očetovstvom čimprej, da boš pokojnino dobivala in bo takoj lažje. A otroškega dodatka tud še ne dobivaš? user posted image

Ja Jaknik na zs mi prosim pošlji recept, napotke za musakico, da jo čimprej sprobam :-)

Kaminek v Javornika sva okoli 20h prišla in so rekli, da imajo čist vse rezervirano, ja pica je bla tud ok za potešit lakoto :-)
Nya in Kaminek ste potem lepo praznovali, ste se najedli tortic?

Čebeli da nisi ti slučajno v morje skočila? user posted image user posted image user posted image

Ja kje se pa višnjica potepa, da se nič ne javi? In rožletova kar oglasi se, ko vidim da si na naši temi.....

Štrumfetka na zs mi tvoj mobi pošlji, da se jutri slišimo - kdaj pa imaš namem v Nm priti, da se dobiva prej predno odpujsam v knjižnjico user posted image

Izkoristite sonček......
dragi je na Krvavcu in smuča.......upam da se v enem kosu vrne....
tko da punce pa malo ven na sonček če ne bo pihalo preveč...........



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 14.3.2010 9:41:30 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:42:56   
BBAJA
Dan...
Mi smo se že pred sedmo vstali in smo že v polnem zagonu..spet sonček daje energyuser posted image user posted image user posted image ..kok mora bit šele Čebelci fajn...
Rea...upam,da se Evica hitro pozdravi..so pa res taki boščki,ko so bubančki..no,naj hitro mine.user posted image user posted image user posted image
Grem kavico spit...

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:44:29   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Je user posted image user posted image user posted image user posted image Prislužila sem si drugo zvezdico!! Zdej pa delam na tretji!! user posted image user posted image


Ti kar user posted image user posted image user posted image

moja slikca je pa Flora, ker je N. čist ubrisana na te Winxice....zvečer sem ji celo stripovsko zgodbico pred spanjem prebrala in čist not padla user posted image
Next če bo katera želela kakšno malenkost, ni problema - lahko tudi jaz naročim, da ne bo Rejina kartica pregorela user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 9:45:41   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek


BBAJA in kdaj se je mali navihanček spravil pančkatuser posted image user posted image user posted image

okol desete je omagal in expresno zaspaluser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:03:55   
Anonimen
Princeska, imaš zs user posted image

(odgovor članu BBAJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:05:31   
Anonimen
Danes pa kuham piščanca v smetanovi omaki z gobicami in kruhov cmok+ solatka. Pridejo starši na kosilo, pa jih moram mal pocrkljatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:07:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Je user posted image user posted image user posted image user posted image Prislužila sem si drugo zvezdico!! Zdej pa delam na tretji!! user posted image user posted image


Ti kar user posted image user posted image user posted image

moja slikca je pa Flora, ker je N. čist ubrisana na te Winxice....zvečer sem ji celo stripovsko zgodbico pred spanjem prebrala in čist not padla user posted image
Next če bo katera želela kakšno malenkost, ni problema - lahko tudi jaz naročim, da ne bo Rejina kartica pregorela user posted image user posted image user posted image user posted image


Ooooo, res!!!! Jst bi nujno ene kratke majčkeuser posted image . No sej ni za umret nujno, ampak če se že ponujašuser posted image . Bi pa za znesek cca 50 eur+poštnina.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:09:47   
štrumfek
Princeska.. Nevem tam okol 9-10 najbrž... ko se taja zbudi pa se zrihtamo in šibamouser posted image user posted image

zmajčica user posted image user posted image za zvezdico... pri 500 objavlenih sporočil je naslednja user posted image

jaknik madona bi se še jst povablauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:18:55   
Anonimen
Ja, sej se dobro sliši in tut je dobro, sam kaj ko imam v kuhinji atomski z leve in desneuser posted image

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 10:25:16   
rea27
oo, havala..kako ste prijazne..Ma ja, se ti akr smilijo, ko te gledajo s temi solznimi uči in nič ne morejo..Evica se bi samo nosila. Zdele sem ji šla stisnit pomarančke in sem ji dala mal vitaminčkov za spit...
Upam, da bo..ma seveda da bo.. Smo pa videli levo zgoraj en veeeeelik bel zobek..tako da nas zdej pa še to mal matra....

lepo bodite..

za next pa..jst sm tut za čimprej...da nam ne bodo prej vse pobrale..zdej so po moje še številke!


papa in hvala vsem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 11:40:49   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Danes pa kuham piščanca v smetanovi omaki z gobicami in kruhov cmok+ solatka. Pridejo starši na kosilo, pa jih moram mal pocrkljatuser posted image .


hvala za zs in spet user posted image user posted image user posted image za kuho, bi bila takoj tvoja sestrica user posted image moja ima tudi tako ime kot ti, sam južne mi pa še ni skuhala user posted image
bomo definitivno poskusili, N. je nora krompirjevka user posted image

štrumfetka shranjena si v telefon, samo povej kdaj in kje se dobimo :-)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 11:43:00   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*





Ooooo, res!!!! Jst bi nujno ene kratke majčkeuser posted image . No sej ni za umret nujno, ampak če se že ponujašuser posted image . Bi pa za znesek cca 50 eur+poštnina.



jaknik to bi šlo, naročila bi 19. 3. da gre obr. obdobje mimo, pa da vidim če mojo vasico Nextovci najdejo, ko čakam en paket user posted image (naročila prejšnjo soboto)


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 11:48:08   
Anonimen
No super, sam bomo počakale še reo, da vidmo kaj ona pravi, ker mislim, da bo ona tut naročvala. Pa sej veš, več ko nas je manj je poštnineuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 12:43:33   
rea27
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

No super, sam bomo počakale še reo, da vidmo kaj ona pravi, ker mislim, da bo ona tut naročvala. Pa sej veš, več ko nas je manj je poštnineuser posted image


ej, sem za :) pa saj sem vedno, hehe..samo..pred začetkom aprila res ne bi..al pa vsaj tam po 25.3. - prej nekako ne morem... Me moj itak že čukasto gleda..25.3. pa komot..sem zraven...mam pa jst tut kr znesek..spet..Sam ko pa res nimamo še čisto nič. Jaknik, ti imaš verjetno še kako majčko od starejših dveh, a ne? Se verjetno prec pozna... Mi bomo pa kr zaoral tole poletno ledino...

dober tek vsem..

< Sporočilo je popravil rea27 -- 14.3.2010 12:44:13 >


_____________________________

rea27


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?