|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:21:03   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

čebeli bom vse zapisala..samo mi moraš prej povedat kolk meriš v cm okoli prsi, bokov..pol pa tja pogledaš pa je..
Moram pa povedat, da zelo lepo od tvojega možička, da bo poskrebel za svojo lepo ženko..user posted image user posted image user posted image

Am, sam ne vem..a bomo skupi naročile, al pri princeski? Ker se tudi ona neki ponujauser posted image user posted image user posted image men je vseen..odločite se..lahko pa tako naredimo - štirim naročim jaz, ostalim pa princesi. Ker če ne bo spet next kej štekal. Tako, da..bo pošteno še do princeske heheheuser posted image user posted image

Joj, drage moje - naj vam povem, da ne samo da smo vročični že čisto cel dan (38.7 - 39.2) in da imamo iz noska potoček...in ne da je zunaj le en zobek..dva sta!!!!!!! Zgoraj ji rineta kar dva hkrati..in ima tako zatečeno, da je groza. Potem pa ji duda paše, ker bi mal cucljala, pa ji ne paše, ker ne more dihat..ma joj...Upam, da bo jutri kaj bolje.. Dobila je homeopatsko zdravilo, ki naj bi danes ponoči začelo delovati.. E, moj mali pikec..sej, vem da je vročina dobra..sam jo tako zmatra...user posted image user posted image user posted image

Mah, sej..povsod imamo isto..

Kar se pa naočanja tiče..jaz bi vsaj počakala do te pošiljke, ki je naročena, zato, da vidim, kakšne bodo velikost...Mogoče bom morala naročiti kaj večjega...bomo videli.Tako, da tistim, ki pa se ful mudi, pa vam bo itak princeska na voljo :)


brez zamere princesi , rea ti kar zame naroči , seveda po pošiljki ki jo čakamo . aha cm v prsah praviš evo mera je 98 cm čez prsa , tu sem ponavadi modrčke kupovala št 85 B , tle bi pa vseeno prej mal pogledala kako je to , ker moram priznat , da zelo težko najdem modrček , ki mi leži tko kot treba user posted image .

sej za bok pa za pas pa za dolžino sem našla, za prsa pa ne . mogoče sem slepa , nebi vedla

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:22:02   
čebelica01
za tvoj mali cukerček , pa lahko pošljem samo en kupček vitaminčkov hitro okrevanje in odpacani nosek user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:39:47   
rea27
draga moja..če čez jožlne meriš 98, je to pri njih 16 številka!!!!! bravo mamaa...hot mama....user posted image user posted image user posted image user posted image ni čudn, da možek naroča :)user posted image user posted image
Aha, pa sam še to: tam v prvem (ko imaš komplet) sta dva modrčka 23 eur in dvoje hlačke 9 eur..si vidla?

< Sporočilo je popravil rea27 -- 14.3.2010 19:41:11 >


_____________________________

rea27


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:40:53   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

za tvoj mali cukerček , pa lahko pošljem samo en kupček vitaminčkov hitro okrevanje in odpacani nosek user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image hvaaala..lih zdej jo mal babi drži, se vsem tako smil...pa sej bo..
jutri bo bolje!!user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:53:04   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

draga moja..če čez jožlne meriš 98, je to pri njih 16 številka!!!!! bravo mamaa...hot mama....user posted image user posted image user posted image user posted image ni čudn, da možek naroča :)user posted image user posted image
Aha, pa sam še to: tam v prvem (ko imaš komplet) sta dva modrčka 23 eur in dvoje hlačke 9 eur..si vidla?


ja pol pa najboljš, da še hlačke 12 št. , da bom v kompletu . ja sem kar mama joškarca in ritarca user posted image user posted image user posted image . najlepša ti hvala . no to bo menda to , dosti mam user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:53:28   
*zmajčica*
Čeeeeeer...

Evo konec potepanja za danes...Zdej pa počivat...Sem kr fajn zmatrana.

Čebela...no sam da si si ti ogledala...boš znala pol kam na kavico prit!! hehe

Rea user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo pikico! Fajn jo pocmokej!

Nč šibam, pa se še oglasi...


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:56:13   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Čeeeeeer...

Evo konec potepanja za danes...Zdej pa počivat...Sem kr fajn zmatrana.

Čebela...no sam da si si ti ogledala...boš znala pol kam na kavico prit!! hehe

Rea user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo pikico! Fajn jo pocmokej!

Nč šibam, pa se še oglasi...



če grem tkoj jutr tam čez , če pa bom šla šele čez en teden pa buhvej , če bo še kaj ostalo v spominu ha ha ha . hvala za povabilo na kafe . bomo pršle enkrat me k vam na kavico , mate fino gostilno tam pri igrišču , šoli , vrtcu . mislim , da je ena gostilna, ki se začne na G, če se ne motim user posted image . mi je blo fšečuser posted image . pa še igrala majouser posted image . in na terasi zvonček , da kelnarco pokličešuser posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 20:15:00   
čebelica01
aja rea tisto naročim samo , če niso tange user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 20:39:41   
*zmajčica*
Čebelca, sej nimaš kej falit...haha...itak daleč naokoli ni nobene takšne fasade...hehe...Tak da ja...ostalo ti bo v spominu!

A misliš gostilno GUŠT?? Ja pa poleti je tudi ful fajn pri Bučkotu...K ma velikoooo teraso, za tvoje nikotinske palčke. Si šla tud mimo...Tista velika gostilna na desno, čist na samem pa na hribu!!

Hehe...jst pa REBELDE zdej gledam!! user posted image user posted image Sem drugo sezono zamudila...



_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 20:47:53   
čebelica01
pa TOLE št. UK 7 122 cm, ceno boš pa vidla koliko bo black

pa TOLE št. UK 7 122cm -II- grey and blue

pa TOLE št. UK 9  134 cm -II- pink

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 20:49:33   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Čebelca, sej nimaš kej falit...haha...itak daleč naokoli ni nobene takšne fasade...hehe...Tak da ja...ostalo ti bo v spominu!

A misliš gostilno GUŠT?? Ja pa poleti je tudi ful fajn pri Bučkotu...K ma velikoooo teraso, za tvoje nikotinske palčke. Si šla tud mimo...Tista velika gostilna na desno, čist na samem pa na hribu!!

Hehe...jst pa REBELDE zdej gledam!! user posted image user posted image Sem drugo sezono zamudila...




ja ja GUŠT user posted image user posted image . ja tud bučkota sem vidla ja . tale gušt je mel včasih čengija .

rebelde user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 20:58:34   
*zmajčica*
Čengija?? Dubravko??

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:03:17   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Čengija?? Dubravko??


ja mislim da je dubravko , ma sej ne vem , čez 30 let ma uglavnem biv je prej tak navijaški bar

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:16:55   
*zmajčica*
Aha ja Dubravko je...Rokometaš, pa na Tilii dela...Jst ga kr LEPI kličm!! Haha...Je ta bar v katerem sm ja delala rokometaški bar in so tam vsak večer pili...sam ga tako tudi spoznala...haha in ga že od vsega začetka kličem LEPI...user posted image user posted image Mi je tak simpatičn...user posted image


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:17:44   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

aja rea tisto naročim samo , če niso tange user posted image

čeprav piše thongs..kolkr jst vem to niso tangice..ker za tangice imajo izraz g-string...zdej pa ne vem..majch...uskoč, prosim!
Kako pa naj izvemo ali so tange al ne, k je baba sm obrnena user posted image user posted image user posted image user posted image

grem očiju pomagat Evico uspavat...dons bo še dolga...

lahko noč

_____________________________

rea27


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:32:39   
štrumfek
čer

princes kdaj potem ju3?

Majch imaš ZS

Čebeli super stvariuser posted image user posted image boš spet lepauser posted image user posted image



(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:42:03   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: rea27


IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

aja rea tisto naročim samo , če niso tange user posted image

čeprav piše thongs..kolkr jst vem to niso tangice..ker za tangice imajo izraz g-string...zdej pa ne vem..majch...uskoč, prosim!
Kako pa naj izvemo ali so tange al ne, k je baba sm obrnena user posted image user posted image user posted image user posted image

grem očiju pomagat Evico uspavat...dons bo še dolga...
lahko noč


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za Evico, mami in atija :-)

no jaz sem svoje 3 otroke spat spravila user posted image jah kaj čem če pa možka skor u pojstlo nesem, ko pred tv-jem zaspi a kavču user posted image
bile s puncami na obisku pri žlahti in smo vozičkale en orng krog po sončku :-)

next čebeli nič ne zamerim, naj kar reja zate naroči, da ne bom jst kaj sfalila pri kakšnih cifrah, pa tangicah user posted image (upam da razvozljate uganko)
next ni panike lahko naročim za jaknik in še za katero - moram malo preračunat stroške koliko lahko sploh potegnem mc pa vam javim

štrumfka in majch jaz recimo ob 10h dopoldne štartam in sem okoli pol 11h v nm, kje se pa dobimo - najbolje je v tušu - parking,....POVEJTE :-) Ja in komi čakam da se spet malo vidimo,.......
šibam v Cobis poiskat gradivo in izkaznico za knjižnjico.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:42:57   
Mala_princeska
Imela bom pa žabico sabo :-)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:44:52   
BBAJA
Čer...
Danes smo se po dolgem času spet naužili sončka in svežega zraka..smo bili 2x na sprehodu-pred in po kosilu...upam,da bo zdaj zares prišla pomlad(whishing it wasuser posted image ).Tako, malecki je omagal in ravnokar zaspal,jaz se pa bašem s pecivom...sem spekla biskvit z malinami&borovnicami..njami:)..moj je pa čist not padu v nek film na rtl-u...je kr neki..film mislmuser posted image user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:48:43   
Mala_princeska
Njami pecivo :-) user posted image user posted image user posted image Bbaja dej pošlji ene dva kosa po liniji? user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu BBAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:53:04   
Anonimen
Next - men je vseen katera naroči....pa sej smo vse dolenjkeuser posted image . No, pa tut ima rea prav, ker next zadnje cajte neki štrika pa pol lahko mal ena pa mal druga. Si bom zgleda mogla tut jst kako kartico uštimat, da vam kdaj uslugo vrnem. Sem šla pa računat in imam naročeno za 67€+poštnina.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:53:43   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Njami pecivo :-) user posted image user posted image user posted image Bbaja dej pošlji ene dva kosa po liniji? user posted image


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:54:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BBAJA

Čer...
Danes smo se po dolgem času spet naužili sončka in svežega zraka..smo bili 2x na sprehodu-pred in po kosilu...upam,da bo zdaj zares prišla pomlad(whishing it wasuser posted image ).Tako, malecki je omagal in ravnokar zaspal,jaz se pa bašem s pecivom...sem spekla biskvit z malinami&borovnicami..njami:)..moj je pa čist not padu v nek film na rtl-u...je kr neki..film mislmuser posted image user posted image



oooooooo.....tole mora bit pa hudo dobro....so se mi kar sline pocedile.....grem do hladilnika

(odgovor članu BBAJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:55:33   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Next - men je vseen katera naroči....pa sej smo vse dolenjkeuser posted image . No, pa tut ima rea prav, ker next zadnje cajte neki štrika pa pol lahko mal ena pa mal druga. Si bom zgleda mogla tut jst kako kartico uštimat, da vam kdaj uslugo vrnem. Sem šla pa računat in imam naročeno za 67€+poštnina.


Ok ni panike bo šlo :-)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 21:56:59   
BBAJA

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Njami pecivo :-) user posted image user posted image user posted image Bbaja dej pošlji ene dva kosa po liniji? user posted image

A da bi?user posted image user posted image user posted image
zdele nama že rihtam sendviče s pršutomuser posted image user posted image user posted image ...sva na dietiuser posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?