|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 13:06:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

No super, sam bomo počakale še reo, da vidmo kaj ona pravi, ker mislim, da bo ona tut naročvala. Pa sej veš, več ko nas je manj je poštnineuser posted image


ej, sem za :) pa saj sem vedno, hehe..samo..pred začetkom aprila res ne bi..al pa vsaj tam po 25.3. - prej nekako ne morem... Me moj itak že čukasto gleda..25.3. pa komot..sem zraven...mam pa jst tut kr znesek..spet..Sam ko pa res nimamo še čisto nič. Jaknik, ti imaš verjetno še kako majčko od starejših dveh, a ne? Se verjetno prec pozna... Mi bomo pa kr zaoral tole poletno ledino...

dober tek vsem..


Ja, hb za Aljaža imam res en kup robe še od Jakoba, Jakobu pa Niku pa kar moram nabavljat, ker sta čist preveč narazen(7let). Sploh pa imam rada otroke lepo oblečene, pa pol včasih mal pretiravamuser posted image . Se pa nikamor ne mudi, sam upam da nam ne bojo spet vseh cifer pobral.user posted image

Zdej sm mal next-ala, pa sem si umislila tole , pa sem prekoračila namenjenih 50€.



< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 14.3.2010 13:10:23 >

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 13:16:15   
Alex01
Jaz mam isti problem kot Jaknik, razlika v letih (8). Sicer dobim nekaj cunj od nečaka, vendar moramo pa veliko večino od 80 naprej kupit. Dojenčkastih stvari smo ful dobil, zdaj bo treba pa v nabavo. Za alexa pa itak, je vse prerasel. Tak, da bo treba po pameti nabavljatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 13:38:15   
štrumfek
 še ena k mora večinoma vse za kindra kupit...
no saj nekaj malega je dobila.. večino bo treba pa kupituser posted image user posted image user posted image user posted image

princes.. tam okol pol11,11 ? al pa prej.. men je vseen ti sam povej.. me bomo okol 10 najbrž v mestu



(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 13:44:51   
čebelica01
evo mene punce moje . nisem mela časa za nič , da se vam javim iz splita . atmosfera je bla super , komaj sem se ustala . vam pa poročam kasneje vse

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 13:45:36   
čebelica01
aja sam to še vidla sem kje zmajčica stanuje in jaknik

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 14:01:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

aja sam to še vidla sem kje zmajčica stanuje in jaknik



Ja sej najinih bajt pa res ne moreš zgrešituser posted image edin če si farbenblintuser posted image .

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 14:09:35   
majch
ahoj babuške

kaj spet nabavljate??user posted image

Mi se potepamo po BK... ok moj dragi trenutno gleda F1, mala pa spi.user posted image Je ful lep dan, ampak sploh ni nobene vročine...eh, pa kdaj bo kaj boljše, jaz mam čist preveč te zime.

Rea, user posted image za Evico.

Zmajčica, naj ti čimprej in čim cenej zrihtajo vozilo.

Princeska, za next se mogoče še jaz kaj javim.

Štrumfika, a se loh še midve povabima na kofe zraven vas?user posted image   Mava jutri cajta malo morje, pa bi pasal čvek.

Čbelca, a boš mela zdaj potopisno predavanje? Upam, da si se mela fajn in da si se namartinčkala.

Drugače v naših koncih nič novega, nič kaj pretresljivega...u izi lepo pa počasi.


_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 14:13:20   
majch
jou jaknik, katera od vaju ma rdečo bajtico? A ni ena rdeča tam, ko se je neki časa prodajala? 

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 14:54:32   
čebelica01
blo je res super , sem se namrtinčkala in uživala sto na uro. ne boste verjele cujn si nisem kupila nič , sem raje na sončku uživala , sem že na dobri poti do ozdravitve user posted image , edino kar sem šla za mojedva čmrla kupit dve igrači . slikce bom jutri pripopala . sem še hotla zavit v cajbr kafano user posted image  pa sem si premislila , riva me je prevzela . bo mobiju se pa meni to ne da

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 15:01:55   
čebelica01
rea - za evico koš vitaminčkov user posted image user posted image user posted image user posted image otresite  bakterije z eve čim prejuser posted image . grem zdej next čekirat , no tolko o ozdravitvi hmmmm.

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 14.3.2010 15:02:21 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 15:22:54   
čebelica01
jaz pri nextu bi TOLE , če bo št. 12, če ne pa 10 tunika 32€


TOLE, št. 12 barve take k je na sliki 23€

TOLE , št. 12 kratka majčka 18€

to je zaenkrat bom pa še pol mal prečekirala

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 16:31:10   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: majch

Štrumfika, a se loh še midve povabima na kofe zraven vas?user posted image   Mava jutri cajta malo morje, pa bi pasal čvek.


vsekakoruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 16:32:22   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

evo mene punce moje . nisem mela časa za nič , da se vam javim iz splita . atmosfera je bla super , komaj sem se ustala . vam pa poročam kasneje vse

super da ste se meli fiiiinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 16:48:17   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

evo mene punce moje . nisem mela časa za nič , da se vam javim iz splita . atmosfera je bla super , komaj sem se ustala . vam pa poročam kasneje vse

super da ste se meli fiiiinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



smo mel v najemu kombi merđota z zatemnjenimi šipami so nas na meji tok kontroliral, da sem mislna , da nam bojo kombi obrnil na glavo user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 17:55:05   
čebelica01
rea- pa še TOLE, zelene barve ( mislim , da sem si jaz tudi tisto tuniko pod jopčko zeleno vzela ) št. 12  36€


tole pa odpovedujem TOLE, št. 12 barve take k je na sliki 23€  sem si premislila , ker me motijo dijamantki v sredini

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 14.3.2010 18:01:16 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 17:57:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majch

jou jaknik, katera od vaju ma rdečo bajtico? A ni ena rdeča tam, ko se je neki časa prodajala? 


Ja, midva sva jo prodajala, ker sem jaz pod nujno hotla nazaj v NM. No, zdej so pa cene tako padle, da se nama jo ne splača prodatuser posted image . Pač bom še mal čubila tu na Suhorju.user posted image

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:02:04   
čebelica01
ja sem se mim peljala pa sem mal opazovala , kje so moje punce kej doma user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:06:46   
štrumfek
sam da te niso na carin obdržal bzzuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:10:45   
Anonimen
Jst bi pa:


tole   3-4 leta (14€)

tole   10 let (14€)

tole   10 let (8€)

tole   3-4 leta(18€)

tole    3-4 leta (13€)


< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 14.3.2010 18:24:29 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:11:28   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

sam da te niso na carin obdržal bzzuser posted image user posted image user posted image



so rekli , sam stran s tem hudičem user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:13:12   
čebelica01
in TOLE še , black št. 41 (7) 8€

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:15:40   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

sam da te niso na carin obdržal bzzuser posted image user posted image user posted image



so rekli , sam stran s tem hudičem user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neeee sej me te itak nebi daleuser posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:17:00   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

sam da te niso na carin obdržal bzzuser posted image user posted image user posted image



so rekli , sam stran s tem hudičem user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neeee sej me te itak nebi daleuser posted image user posted image




oo hvala hvala , kok lepo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 18:45:53   
čebelica01
rea- upam, da mi slediš , tole kar bom pa zdej naročila mi pa dragi časti, če te moti , se lahko potrudim in ti vso naročila dam v eno okence user posted image user posted image .

TOLE aqua-pink št.12   12€

TOLE  št.12    12€

TOLE  stars  št12  8€

TOLE  tko kot je na sliki ( barve oz. vzorci ) sam št pa ne vem , bi rabila tvojo pomoč , nikjer ne najdem , če se zmerim čez prsa njihova merila oz sizing guide 21- 23 € odvisen od št

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 14.3.2010 18:47:13 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Dolenjke, 2. del
14.3.2010 19:14:03   
rea27
čebeli bom vse zapisala..samo mi moraš prej povedat kolk meriš v cm okoli prsi, bokov..pol pa tja pogledaš pa je..
Moram pa povedat, da zelo lepo od tvojega možička, da bo poskrebel za svojo lepo ženko..user posted image user posted image user posted image

Am, sam ne vem..a bomo skupi naročile, al pri princeski? Ker se tudi ona neki ponujauser posted image user posted image user posted image men je vseen..odločite se..lahko pa tako naredimo - štirim naročim jaz, ostalim pa princesi. Ker če ne bo spet next kej štekal. Tako, da..bo pošteno še do princeske heheheuser posted image user posted image

Joj, drage moje - naj vam povem, da ne samo da smo vročični že čisto cel dan (38.7 - 39.2) in da imamo iz noska potoček...in ne da je zunaj le en zobek..dva sta!!!!!!! Zgoraj ji rineta kar dva hkrati..in ima tako zatečeno, da je groza. Potem pa ji duda paše, ker bi mal cucljala, pa ji ne paše, ker ne more dihat..ma joj...Upam, da bo jutri kaj bolje.. Dobila je homeopatsko zdravilo, ki naj bi danes ponoči začelo delovati.. E, moj mali pikec..sej, vem da je vročina dobra..sam jo tako zmatra...user posted image user posted image user posted image

Mah, sej..povsod imamo isto..

Kar se pa naočanja tiče..jaz bi vsaj počakala do te pošiljke, ki je naročena, zato, da vidim, kakšne bodo velikost...Mogoče bom morala naročiti kaj večjega...bomo videli.Tako, da tistim, ki pa se ful mudi, pa vam bo itak princeska na voljo :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?