|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krst neporočenih ali razvezanih parou
26.3.2010 22:31:47   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Kaj ima pa voziček veze z otrokovim psihološkim in moralnim razvojem? Kakšne obleke so mu všeč pa tudi lahko pove že pri 2-3 letih. Krst je kot tatoo. Bi mu vtetovirala spidermana pri 3 letih???


Saj si ti rekla, da zaznamuješ otroka. Jaz sem ti dala samo za primerjavo, da tudi z drugimi stvarmi vplivaš na otroka. Če misliš, da vera kvarno vpliva na otrokov psihološki in moralni razvoj, ti pa itak ni pomoči. Pa ni se ti treba vsajati po takih temah, ki se te očitno ne tičejo in o katerih nimaš pojma. S tem, ko pišeš take, ravno potrjuješ kar si mislim o tebi in ne mislim s tabo več debatirat.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 26.3.2010 22:34:19 >

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: krst neporočenih ali razvezanih parou
26.3.2010 22:40:15   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

moj stric in njegova zena sta cerkveno porocena in imata vse zakramente.  njun sin(moj bratranec) je krscen. njuna hcer pa ni, ker je zupnik ni hotel krstit, iz razloga, ker njen brat ni hodil k verouku.user posted image (koper)



Ja, to je precej odvisno tudi od župnikov, kakšni starejšega kova znajo biti zaj*. Jaz vem samo za primer, ko je župnik zavrnil nekega botra, glede koruzništva staršev pa znajo pogledat skozi prste, poznam kar nekaj primerov.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: krst neporočenih ali razvezanih parou
1.4.2010 14:34:37   
Soncnica Sandra ***
Meni je župnik, ki naju je tudi poročil, rekel, da ne bi smel nobem župnik komplicirati, če želita starša otroka krstiti!

Tudi mi smo imeli krst, preden sva bila poročena, pa je tudi naš župnik kompliciral in se delal budalo z naju...posledično sem se zaklela, da me ona zagotovo ne bo poročil...in me tudi ni!!!!!!user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: krst neporočenih ali razvezanih parou
8.4.2010 14:26:11   
TNB
Midva tudi pri prvem otroku nisva bila poročena, pa nama ni župnik nič kompliciral glede krsta. Je celo povedal, da je dolžnost vsakega župnika, da otroka krsti ne glede na starše, ker otrok ni nič kriv.
Je pa res, da za botra pa midva ne bi bila primerna, ker sva bila "koruznika".

Tko da, kakor se kdo spomni. Nekateri ful komplicirajo in mislijo, da te bodo s tem prisilili v poroko.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: krst neporočenih ali razvezanih parou
8.4.2010 14:43:37   
Anonimen
Saj otrok ne bo nič zamudil. Se bo pa sam odločil al bo hodil v cerkev al ne.
Konec koncev pa tudi sama zadnje čase razmišljam ali bi sploh še stopila tja al ne...

Raje sama doma zmolim en Oče naš, mi več pomeni.

Glede na to, da odkrivajo čedalje več pedofilov... Bože moj - a takemu naj dam v roke svojega
otroka???? Pa oni bodo naše otroke učili kaj je družina - ko pa niti svojih otrok nimajo??
Pa da ne govorim o tem kako vera uči, da pomagaj revežu... Razdeli svoj
cekinček med reveže itd... Aham... kaj pa naša cerkev dela? Kdo pa je lastnik naših gozdov, triglavskega
parka, T2 itd..??? Sramota! Da jih ni sram voluharjev!

Uf... Sm se kar preveč razburla! user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TNB)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?