|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.3.2010 12:07:49   
ozzy
hello, punce!

Kje ste vse? pa ne da spite po takem lepem vremenu? Jaz sem danes na dopustu, ker sem zjutraj imela test za glukozo. V ponedeljek dobim izvide in takrat imam tudi UZ. Saj ne morem verjet, da je že 32 teden. Delam le še do 18.4.
Divans1-tudi mi imamo že ime. Vam ga kar zaupam. TIMON bo.user posted image user posted image

za voziček se še vdno premišljujem. danes mi je prijateljica svetovala Jane slalom pro trikolesnik. Je full lažji od PP GT3, ki je težak kar 13 kg. Mi ga priporoča. videla pa sem, da imajo sedaj v pikapolonici akcijo in ga dobim že za 400 E, kar spet ni tako visoka cena. Avtosedež Cam bova pa dobila od sosede. Sicer ne gre na voziček ampak ni panike bo pa le za avto in ven. za košaro Jane pa še ne vem-pravijo, da jo otrok hitro preraste.
Posteljico bova pa vzela lip poljčane- Filip 140X70.
To je to!
Ostalo bo pa počakalo-ni nič tako nujno. Vse pa baje dobim 2-3 dni od dneva naročila.
Lp

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.3.2010 10:16:23   
divans1
Jutro!!!!

Tudi sama res ne morem verjeti, da sem že tako daleč, danes sem dopolnila 31 tednov. Midva sva pa včeraj pripeljala domov posteljico, jogi in previjalno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa naj vam končno povem izbrano ime. Izbrala sva oba, za vsak slučaj... če bi slučajno bila punčka, bo NINA, če pa bo fantek, kot nama že skoz govorijo, bo pa LUKA, najin mali LUKEC!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.3.2010 15:08:16   
charlyka
Dober dan nosečke!

Jooooj, kak piiiiiihaaa user posted image user posted image

Sploh ni ven za it. Se bomo raje kar doma cartali. user posted image

Juhu - Timon in Luka (in za vsak slučaj Nina user posted image ) - lepo user posted image user posted image user posted image

Divans1 - super, da imaš že robo doma - jo je luštno gledat, pa postavljat, a ne? user posted image user posted image

Midva sva danes končno nabavila globoko košaro Quinny Dreamy beige barve - je ful lepo ohranjena in upam, da se bo naša beba notri dobro počutila user posted image user posted image

Mi pri imenih še nismo sigurni, še manjšamo seznam ... user posted image

Lep dan vsem. Papa

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.3.2010 20:39:15   
ozzy
Pozdravljene!

Takoj vam poročam. danes sva začela šopingirat in končno tudi nekaj stvari kupila za našo bebiko. Tako imava jogi rjuho, dekico in obrobico za posteljicouser posted image user posted image user posted image user posted image
res je užitek kupovati za dojenčka!!! Posteljico in voziček pa bova kupila kasneje.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
21.3.2010 10:56:43   
divans1
A majo kake lepe volnene dekice tudi v baby centru?

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
22.3.2010 20:08:46   
divans1
Midva sva pa danes kupla vrtiljak za na posteljico, iiii kak je lepi....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
22.3.2010 20:45:59   
Anonimen
Pozdravljene!

Po 11 tednih se je moja nosečnost žal končala s spontanim splavom ter čiščenjem. Danes je 5 dan od abrazije, rahlo še krvavim.
V zacetku aprila imam rezervirane počitnice (cca 10 ur leta z letalom) počitnice po tako stresnem dogodku resnično potrebujem. Počutim se fizično dobro.

Zanima me ali bi morala imeti kakšne zadržke glede počitnic. Ali je imela katera po abraziji še kakšne zdravstvene težave.

Hvala za mnenje.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
22.3.2010 22:22:35   
charlyka
Pozdravljena!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne, nobenih fizičnih težav ni bilo po abraziji. Jaz sem malo bolj počivala kakšen dober teden, potem pa je bilo vse po starem.

Srečno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
22.3.2010 22:27:51   
charlyka
Pozdravljene še ostale,

Kaj dogaja? user posted image

Jaz sem bila že sita Baby Centra (njihove politike, ne prodajalk, da ne bo pomote-one niso nič krive) in nategovanja glede vozeka - nimajo pojma kdaj bo naslednji uvoz, če bi ta vozek sploh prišel, naj si za vsak slučaj izberem še kakega za rezervo ipd. Mislim ej - dat 500 eur pa ne dobit kar želiš ?!

In sem šla kar na nemške spletne trgovine, našla takoj, imajo na zalogi, danes plačala ... držite pesti, da bo vse ok. user posted image

Jutri imamo pregled in bom videla našo migajočo bibo user posted image user posted image

Pa lahko nočko.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 11:24:25   
charlyka
Dober dan!

Evo, smo že iz pregleda - vse ok, trenutno smo na glavici, brcamo in se obračamo, malo smo bili slabe volje - je biba usteke na dol držala user posted image
Težki smo 1600 g user posted image user posted image user posted image

Vprašala sem še glede dioptrije in me je napotila k okulistu za mnenje.

Lp

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 11:42:29   
ZoyaEva
Hojla,

čestitke Charlyka za uspešen pregled!  Jaz sem imela po tistem še enkrat UZ, saj mi mere niso dale miru. Bila sem vsa prestrašena , če si brala na temi Nosečnost in porod. No in v drugo je bilo vse ok. Prav tako teža 1600 g. Vem pa tudi spol user posted image .  Sem zaradi vsega strahu povprašala še po spolu.

Tudi jaz moram k okulistu. Dobro, da si me spomnila, da zdajle pokličem ...

Lepo bodite!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 12:46:52   
divans1
Dj povej Zoyaeva, če ni skrivnost, kaj je????user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 12:56:22   
ZoyaEva
Punčka user posted image , če gre tokrat verjet UZ. 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 17:41:17   
divans1
Ooooo, lepo....!!!!!!user posted image user posted image user posted image Vidiš, kake preglavice znajo tud punčke delat, ne samo fantki????user posted image user posted image user posted image


Charlyka, čestitke za uspešno opravljen pregled. Zdj bo pa že kmalu finish!!!!!!!


Kakšni so vaši bušiji????

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 20:32:48   
ozzy
Pozdravljene punce!

zakaj k okulistu? Ste imele že pred nosečnostjo težave z vidom al kaj?
Tudi mi smo bili včeraj na UZ. Vse je ok. Še vedno je fantek, obrnjen na glavo, brca, zelo živahen, mere vse idealne, težak 1900 g. user posted image user posted image
Test na sladkorno mi je bil tudi v redu. Mi je pa prišlo slabo na UZ, ker sem lažala na hrbtu.
naslednji pregled imam 12. 4 pred začetkom porodniške.
Zredila sem se pa 11 kg. Trebuh mi je pa velik in špičast.user posted image user posted image user posted image

Uživajte!!!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
23.3.2010 22:55:03   
charlyka
Dober večer!

IIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ZoyaEva - pupika mala je user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ozzy - tvoj je pa že kar korenjak 1900 g user posted image user posted image

Okulist zaradi visoke dioptrije - meni je moja G danes rekla, da včasih okulisti predlagajo CR, če obstaja verjetnost, da bi prišlo do poškodb oči pri porodu zaradi velikega pritiska.

Jaz bom jutri klicala Irmana v Žalec. ZoyaEva - kam greš ti? Si se že naročila?

Jaz nastopim porodniško 27. aprila user posted image
Do pon imam še bolniško, nato bom zaključila in porabila dopust in nadure točno do nastopa porodniške - se mi lepo izide user posted image

G me je ponovno opozorila, da je treba ležat na levem boku, drugače se mala biba ne počuti dobro.

Zredila sem se cca. 10 kg od začetka, trebušček je velik in neke srednje oblike - ne preveč okrogel in ne preveč špičast user posted image user posted image Tako da nihče ne more napovedat kaj imamo, jaz pa tudi ne user posted image user posted image

Lahko nočko.

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:29:55   
ZoyaEva
Hoj!

Iz istega razloga moram jaz k okulistu. Sem pa že zadnjič klicala , da bi se naročila in mi je rekla , da rabim napotnico od ginekologinje. Si jo ti dobila ? No meni je rekla ginekologinja, da je ne rabim, da me itak mora pogledati, če je to moj izbrani okulist. Zdaj moram zopet poklicati. Si že dobila datum ?

Povej mi še kako si si izračunala kdaj nastopiš porodniško.

Moj buši je tak kot od Charlyka , ane ? Se mi zdi , da imava skor enako velike :).  Pa tudi zredila sme se tu nekje cca. 10 kg.

Lepo se mejte, uživajte na sončku!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:39:54   
charlyka
Ojla!

Klicala sem optiko Irman v Žalcu, dobila termin 20. april in mi je tudi rekla za napotnico. G mi tega sicer ni nič omenila, ampak jaz bom kar svoji osebni zdravnici v pon rekla za napotnico, ko grem ravno po bolniški list. Moram pa prit brez leč seveda, dobiš neke kapljice, počakaš 1 uro in potem te pregledajo. Moraš pa imet tudi spremstvo, ker si po teh kapljicah malo neroden in ne smeš vozit sam.




(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:41:17   
charlyka
Porodniški dopust nastopiš 28 dni pred PDP. Jaz imam pdp 25.5 -28 dni je 27.4.

Tako mi je rekla tudi na CSD. ko sem šla po vloge zase in bodočega očka.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:42:36   
charlyka
Ja, res je ZoyaEva - imava skor enake bušije user posted image user posted image Kaj veš, morda pa tudi mi dobimo deklico? user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:43:27   
charlyka
Ej, kdaj greva v P na dan odprtih vrat?

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 12:55:43   
charlyka
Evo, ravno sem prek spletne trgovine v Nemčiji naročila še Family Fix in dežno prevleko za naš vozek.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 13:21:45   
ZoyaEva
Jaz pa sem danes dobila posteljico, previjalno in posteljnino user posted image .

Lahko se zmenimo za torek ? Ena moja kolegica bi še šla zraven, ko ma tudi maja rok, če si za.  

Ja, bi bilo kar fajn če bi imele obe pužike user posted image .

< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 24.3.2010 13:22:03 >

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 14:05:12   
charlyka
O, super, da si dobila user posted image user posted image user posted image
Katero pohištvo in posteljnino si izbrala?? Sem firbčna, baje to paše zraven nosečnosti user posted image user posted image

Ja, se strinjam za torek, 30.3., raje prej kot kasnej, ker jaz ne morem ravno reč, da se vsak dan boljš počutim ... super, da gre še kolegica zraven, več nas bo, več bomo upale vprašat, če bo treba user posted image user posted image
Predlagam, da se dobimo, torej, torek, 30.3. ob 12.30. kar pred vhodom, ok?

Zdaj pa grem jest kosilce, popoldan pa na masažo - me tak noge bolijo, upam, da bo boljš ...

Lep dan.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
24.3.2010 14:17:25   
ZoyaEva
Dober tek in uživaj na masaži! Ti kar počivaj, bodo noge tudi boljše. Za torek potem velja. Bom javila še kolegici.

Pohištvo : posteljica Lip Poljčane  model Božena v beli barvi,  previjalna tudi od iste firme, posteljnina rumena z račkami user posted image . Vse lahko vidiš na : http://www.recinko.si/pohistvo-c-791_802.php



(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?