|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najbolš
8.4.2010 21:01:54   
zvesta
jaz bi lahko danes ubila mamo, moža, enga otroka pa še koga.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najbolš
8.4.2010 21:03:26   
Klemy82
user posted image zvesta, diiihaaaaaj!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najbolš
8.4.2010 21:06:32   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

jaz bi lahko danes ubila mamo, moža, enga otroka pa še koga.... user posted image user posted image user posted image user posted image

katerega?

user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najbolš
8.4.2010 21:07:07   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image zvesta, diiihaaaaaj!



ne morem, nimam časa... pečem jebeno pecivo za v vrtec (aja, pobijem še vrtčevski svet staršev).... pa perem cunje... pa mala že kriči zadaj (ne, nje še ne bom stisnila za vrat)..


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najbolš
8.4.2010 21:08:22   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

jaz bi lahko danes ubila mamo, moža, enga otroka pa še koga.... user posted image user posted image user posted image user posted image

katerega?

user posted image




onega ko spi... mi je zadnji živec danes potegnil...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: najbolš
8.4.2010 21:10:26   
*miska.mcc*
jst pa bi mojo mal....

sam ne upam naglas povedat...
spala natanko tocno 1x 11 minut, 1x 13 minut. danes od pol 6ih pa do zdaj. vse ostalo je bilo dretje, ihta, krokodilje solze.....user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj spi! v narosju. tipkam pocasi in potihoma ko bubica. piscanec se mi zge v pecici, krompir je itak ze trd. mulca se po kavcu ganjata se vkavbojkah in svinjska se iz sole.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: najbolš
8.4.2010 21:33:46   
1cebelica


Miska, to ni nič proti mojemu zobobolu.  Jutri bo boljše.


Pa poljubčkaj moje sončke.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: najbolš
8.4.2010 22:14:43   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: enea


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

...da se ga napijem!je en tak psihomorilski dan danesuser posted image user posted image user posted image



a se ti lahko pridružim, user posted image user posted image
sem ugotovila da sem eno leto starejšauser posted image user posted image user posted image

a od mene? al tko?

ce tko.....HB!user posted image



Ja tko, točno ob 22.22 bom imela 36, user posted image kolk sem že starauser posted image

miška hvala za torticouser posted image , sem pa danes namesto tortice dobila trojanske krofe, z borovničevo marmelado, mmmmmuser posted image
se je moj user posted image izkazal,...user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 8.4.2010 22:18:03 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: najbolš
8.4.2010 22:19:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jst pa bi mojo mal....

sam ne upam naglas povedat...
spala natanko tocno 1x 11 minut, 1x 13 minut. danes od pol 6ih pa do zdaj. vse ostalo je bilo dretje, ihta, krokodilje solze.....user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj spi! v narosju. tipkam pocasi in potihoma ko bubica. piscanec se mi zge v pecici, krompir je itak ze trd. mulca se po kavcu ganjata se vkavbojkah in svinjska se iz sole.user posted image



a to ti večerjo delaš??


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: najbolš
9.4.2010 8:57:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image zvesta, diiihaaaaaj!



ne morem, nimam časa... pečem jebeno pecivo za v vrtec (aja, pobijem še vrtčevski svet staršev).... pa perem cunje... pa mala že kriči zadaj (ne, nje še ne bom stisnila za vrat)..


user posted image user posted image user posted image



A so še živi? user posted image user posted image user posted image

Ma meni je bil včerajšnji dan super user posted image Zjutraj sem šla z avtovleko (tip čvekal kot stara mamca na tržnici user posted image ) na servis, ker je avtu odpadla ena matica, na servisu sem tečnarila in težila, da so me vzeli naprej in v pol minute našraufali novo matico, zato sem bila v dobri uri  že nazaj doma user posted image user posted image user posted image
Potem je šlo pa itak samo še na bolje user posted image Aja, pa vse okrog avta je bilo zastonj, ker je pod garancijo user posted image Pa še dokončala sem eno krepko delo user posted image 2 debela razloga, da grem zdajle lahko na kofe in čvek user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 9.4.2010 8:59:12 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: najbolš
9.4.2010 8:57:51   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jst pa bi mojo mal....

sam ne upam naglas povedat...
spala natanko tocno 1x 11 minut, 1x 13 minut. danes od pol 6ih pa do zdaj. vse ostalo je bilo dretje, ihta, krokodilje solze.....user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj spi! v narosju. tipkam pocasi in potihoma ko bubica. piscanec se mi zge v pecici, krompir je itak ze trd. mulca se po kavcu ganjata se vkavbojkah in svinjska se iz sole.user posted image



a to ti večerjo delaš??


sem jo....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: najbolš
9.4.2010 9:06:29   
noranate
Miška, kaj si .........user posted image , večerjo naredila ali..... user posted image . Vidim da ste živi, ker drgač ne bi čvekala.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: najbolš
9.4.2010 9:07:30   
*miska.mcc*
ja, vecerja je bla taka....
samo za mojega, ker ima mocne zobeuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: najbolš
9.4.2010 9:08:11   
*miska.mcc*
ajaaaa jooooo....hahahahahaha



vecerjo sem...ne tamaleuser posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 9.4.2010 9:09:33 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: najbolš
9.4.2010 11:49:48   
witch
user posted image jaz pa danes user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: najbolš
9.4.2010 11:50:37   
*miska.mcc*
jaz sem danes boljseuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: najbolš
9.4.2010 11:58:43   
noranate
Ponavad sem jaz neznosna, sam dans sem pa special volje. Se pa lahk kaj kmal kaj pokvari, saj za eno uro pride že prvi del vojske domovuser posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: najbolš
9.4.2010 15:12:17   
zvesta
jaz še vedno streljam... nič bolje user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?