|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
31.3.2010 20:20:17   
vir potens
Spoštovana pikapokiiiiica25 !
Forum je res namenjen izražanju mnenj, ki jih nikoli nismo komentirali, saj so stvar presoje, različnih mnenj ter pogledov. NI PA NAMENJEN temu, za kar ste ga vi izrabili, torej za blatenje našega podjetja, povzročanja poslovne škode z navajanjem laži in preusmerjanjem na druge znamke.Ste morda iz konkurenčnega podjetja, pa vas moti  naš uspeh? Zanimivo, da ste si ogledovali naše vozičke, vaša kolegica( le katera?), pa že 2 meseca čaka na njega , mi pa se ne javljamo!!?? Je z vami vse v redu? Mi nismo "tisti posrednik", ampak generalni uvoznik vozičkov Implast za Slovenijo, Hrvaško in Avstrijo, zraven tega pa zastopamo še 6 drugih blagovnih znamk, tako mimogrede. Če svoje nakupe opravljate samo v luksuznih prostorih je to vaša stvar,
večina jih ima rajši dobro blago in ugodno ceno, vendar pa NI DOPUSTNO , da prejudicirate stanje podjetja,
zraven pa ste še žaljivi. Bi še komentirali kakšne finančne podatke o bolj velikih, renomiranih podjetjih? Zakaj ne? Sigurno se kaj najde!  Kakorkoli, po posvetovanju z ustreznimi službami bomo podali zahtevek za izsleditev vašega IP, ker bomo proti vam ukrepali za  povzročeno škodo.

vir potens

(odgovor članu pikapokiiiica25)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.4.2010 9:58:35   
jana84
user posted image vir potens

Pikapokiiica25...Meni, če bi odštela take denarce, kot se jih odšteva za Jane, ne bi niti sračkali s kakšnimi zamenjavami koles ali popravili...Ni šans. Če daš veliko dnarja za nekaj kar naj bi bila kvaliteta, potem se to tudi pričakuje. Ne pa nekih reklamacij in andomestnih vozičkov ali bog ne daj teden, dva, tri...brez vozička!!! A v tem času pa naj otroka na rokah vozimo na sprehode?

< Sporočilo je popravil jana84 -- 1.4.2010 10:03:37 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu vir potens)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.4.2010 11:18:24   
mandie
Tudi jaz pravim bravo vir potens.

Ne moreš kritizirat nekaj kar nimaš, povrhu pa še blatit podjetje, in "poljsko" kvaliteto. Ne vem če kdaj pomislijo, da smo mi tudi za ostale države enako "poljski".

Jaz imam za Implast same pohvale, pa sem pri prvem otroku imela najprej peg peregota, potem pa haucka, ki sta obe znani  firmi, pa me noben od njiju ni prepričal, Implast je pa ZAKON. In to upam ponovit še ničkolikokrat, pa me nihče ne plačuje...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.4.2010 11:50:42   
seny
IZVIRNO SPOROČILO: pikapokiiiica25

jane ima reklamacije samo sprednje kolo - zavora, to pa je povezano :) .. ampak ga pelješ na ptuj pa ti ga takoj porihtajo :) brez problema
user posted image user posted image user posted image Samo touser posted image Saj tud PP pelješ v Mengeš pa ti vse takoj porihtajo user posted image Torej pikapokiiiica 25 , nikar ne razpravljaj o stvareh , ki ti niso poznane , pa ni važno za katero znamko gre .Zaradi mene je lahko PP , Jane , Implast , Stokke mi je čisto vseeno , kar je za pohvalit se pohvali , pove se slabosti , blati pa se nobene firme , ker se verjetno v času takšne konkurence prav vsi trudijouser posted image Pa hvala bogu , da nimamo vsi istega mnenja in okusa , drugač bi vse mamice pred sabo potiskale enake vozičke.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil seny -- 1.4.2010 11:51:31 >

(odgovor članu pikapokiiiica25)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Voziček implast bolder 3?
6.4.2010 21:23:18   
pepca35
Jaz sem Implast bolder voziček naročila direktno iz Poljske in je zame fenomenalen. Lep, funkcionalen, odlično vodljiv. Navdušena, skratka. Na naše posrednike/uvoznike sem se obrnila, a mi niso mogli priskrbeti željene barve, ker naj bi bila stara kolekcija. Voziček sem iz Poljske dobila v željeni barvi in kljub poštnini precej  ceneje.

Ne dvomim v profesionalnost naših uvoznikov in se mi zdi neumno soditi o njej na podlagi lokacije prodajnih prostorov.
Me pa zanima, kako je z rezervnimi deli (kolesa,...) ali popravili. Jih je mogoče dobiti od naših uvoznikov, posrednikov ali je to le za njihove stranke?


(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Voziček implast bolder 3?
7.4.2010 11:18:07   
mandie
Baje samo, če je pri njih kupljen voziček... Jaz mislim, da je res vrhunski voziček, da kakšne hude napake ne boste imeli ( pri nas se vozi že 7 mesec brez problema, tudi v snegu smo se vozili). Gume za kolesa se pa za vsak voziček dobi zelo ugodno v Savini trgovini...

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Voziček implast bolder 3?
7.4.2010 19:47:01   
rožica2
najpovem da imamo tudi mi bolderja3 in smo zadovoljni.smo dolgo iskali in bolder je bil edini ki nima plastičnih koles,tako da je super za po makadamu.edina napaka ki jo ima pa je da pogosto počijo gume tako da je fajn kako rezervo zraven vzetuser posted image


(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.4.2010 21:34:05   
ziva1
Danes sem dobila Bolderja in sem čisto navdušena, sploh mi ni žal. Moram pa povedati, da so v omenjenem podjetju zelo korektni, ustrežljivi in nasploh same pohvale si zaslužijo z moje strani.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.4.2010 13:58:27   
nikki09
Tudi mi uporabljamo voziček Bolder 3 in sicer dobre tri mesece, pa smo zaenkrat brez pripomb-lahko samo hvalimo, super je to, ker je okreten na vseh terenih!user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Voziček implast bolder 3?
15.4.2010 16:04:12   
malecka_mateja
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=203054&id=100000543856009

upam da bo delal zaznamek, čisto nove barve za sd-ja in bolder 3 in 4user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu nikki09)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.4.2010 11:35:23   
malecka_mateja
oni link baje ne dela vam dam še enkrat

user posted image




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.4.2010 11:44:42   
Božička09
Mateja, vaaaaa user posted image user posted image

Sicer se je ne da povečati, ampak, kar vidim, je adijo pamet! Jee! Konec maja bo en najin user posted image user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.4.2010 12:14:40   
malecka_mateja
božička če na sliko klikneš bi se ti mogla velika slikica pokazatuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.4.2010 12:24:48   
Božička09

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

božička če na sliko klikneš bi se ti mogla velika slikica pokazatuser posted image




Mhm, pa se mi ne. Enak križec se mi odpre kot v albumu, ki so ga Otr. vozički objavili na FB. Sem kopirala url slikice, pa mi tudi noče večje pokazat - bo že, mogoče moram pa zalavfat Mozzilo in ne Explorerja user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.4.2010 11:02:07   
vir potens
www.youtube.com --> vpišite implast wozki ( dobite novo kolekcijo eco line)
lp

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.4.2010 11:57:55   
Božička09

IZVIRNO SPOROČILO: vir potens

www.youtube.com --> vpišite implast wozki ( dobite novo kolekcijo eco line)
lp




IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

IZVIRNO SPOROČILO: Božička09


Implast vozički: jaz ne vem več, očitno sem totalno zabita user posted image Če kateri na zgornjem linku resnično odpre linijo Eco line, naj mi - prosim, prosim - kopira direkten link. Hvala user posted image


sma že dveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Vir potnes, hvaležne bi bile za direkten link, ker nam ne najde linije eco line ... user posted image Zadovoljne pa bomo tudi, če nam poveste, kdaj si bomo lahko nove barve ogledali na vaši strani - pa bomo počakale, če nam drugega ne bo preostalo user posted image

Še nekaj - se bo dalo na predstavitvah v živo videti vse nove odtenke?

Hvala in lp.

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu vir potens)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.4.2010 12:33:57   
emina83
 evo ga:


http://www.youtube.com/watch?v=LcfQ_Wg6H3I

Če pa hočete videt še ostale, je pa nad posnetkom ime  2311LUKAS , zraven pa piše 8videos, kliknite na tiste puščice, pa vam bo pokazalo še ostale videe.

Upam da je bilo v pomoč!

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.4.2010 16:49:47   
mandie
user posted image user posted image user posted image

ufffff so LEPIIIIIII

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Voziček implast bolder 3?
20.4.2010 13:39:00   
Božička09
IZVIRNO SPOROČILO: emina83

evo ga:


http://www.youtube.com/watch?v=LcfQ_Wg6H3I

Če pa hočete videt še ostale, je pa nad posnetkom ime  2311LUKAS , zraven pa piše 8videos, kliknite na tiste puščice, pa vam bo pokazalo še ostale videe.

Upam da je bilo v pomoč!



Hvala user posted image


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.4.2010 9:28:33   
Aisha86
Joi vi VIR POTENS pa tud nimaste druzga dela k tle po forumih se podit za takmi k je pikapolonca25. Itak se že iz aviona vidi, da je njena kritika čist mimo, nevem zakaj se morste vtikat in kr neki grozit z nekimi ukrepi?? Še forum ni več to kr je biu. Zdej se še jst bojim napisat svojo kritiko, da mi ne boste težili.  user posted image

Torej, mi2 sva si šla tud ogledat njihove vozičke... Prvo, da povem, kar se tiče vozičkov- meni so zelo zelo všečni, lepo narejeni, močni, lepih barv... Tistga k sm ga jst gledla je imel samo eno pomanjklivost, da sem se potem odločla za drugo firmo. Sicer bi takoj vzela njihovga. Torej, zmotilo pa me je to, da se morš najavt do pol ure točno (potem sm ju še čakala k sta bla odzuni na cigareti) na predstavitev, ki to ni. Nč ne rečem, vse kr sm prašala so mi povedali. Sam ni blo nekega zanimanja da bi nama voziček prodali. Nevem no, še v BC in PikaPolonci ti z veseljem predstavijo cel voziček od tega kako se ga zloži, do vseh dodatnih priklučkov, pripomočkov... Tko, da z mojim sva bla kr se tega tiče rees razočarana, prov hladne te pustijo. user posted image

Je pa tale Implast Bolder res super lep in pomoje tud funkcionalen.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.4.2010 11:51:34   
Manuelca 007
No pa bom še jst neki napisala....=)

Z dragim sva bila na predstavitvi vozička v Murglah in so nama zlo lepo vse razkazali, si prou uzeli čas za naju, mislim da vsa bla tm kakšno urco...Skratka, jst jih morm pohvalit saj so se izjemno potrudili in so zelo profesionalni!
Za nama je že bla prava gužva pa so nama še vedno razlagali use, vozičk so zložili kar trikrat..samo da ga res dobr predstavijo...
Uzela sva potem Bolder SD, uporabljava ga že dva mesca....IN RES SAME POHVALE TUD ČEZ VOZIČEK!
Gre po vseh terenih komot, zlo je kompakten ,pa še lep povrhu... =)

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Voziček implast bolder 3?
30.4.2010 17:00:49   
Aisha86
Sej mi2 sva bla tud v Murglah...nevem al je odvisno od dneva al kaj, da pri nama je blo čiiist obratno od tega kr pišeš ti. user posted image   (pa sva čist spodobno zgledalauser posted image )

(odgovor članu Manuelca 007)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.5.2010 11:26:48   
scarlett_
pozdravljene!
tudi midva sva bila na predstavitvi v murglah in nama je bil implast 3 zelo všeč, ga mava v ožjem izboru .. samo zdej bi vas pa vprašala, če ima zavoro .. ker sva tam malo pozabla pogledat in vprašat, tuki sem pa prebrala vse poste, pa tud nisem nič vidla .. ima spodaj tisto, da čisto zaustaviš, to ja, ampak kaj pa ročko, tako kot jo ima kolo? sva namreč na hribu doma .. user posted image
hvala! user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.5.2010 12:34:58   
tanja26
pozdravljena,

zavoro ima. lahko si še pogledaš na njihovi spletni strani saj imaš zraven tudi fotografijo zavore.

Lp, Tanja

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.5.2010 12:56:22   
scarlett_
tanja 26, sem pogledala, hvala! user posted image

(odgovor članu tanja26)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?