|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
20.11.2009 22:37:30   
mandie
Oj,

Anci jaz sem iz gorenjske, pa imamo bolder 3, če ti kaj pomaga, ga lahko prideš pogledat. Mi smo navdušeni ZELO kot sem že velikolikokrat omenila...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.11.2009 21:56:02   
strumf
mene ste tudi čisto navdušile nad tem vozičkom. moreva se še malo z dragijem zment. ampak mislim, da bo kar najin. barve pa so tudi hude, tak da imam kar težavo kaj izbrat. mogoče pa bi res novo kolekcijo počakala do januarja. rok imam namreč konec marca. čav

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Voziček implast bolder 3?
25.11.2009 7:48:55   
anci111
IZVIRNO SPOROČILO: mandie

Oj,

Anci jaz sem iz gorenjske, pa imamo bolder 3, če ti kaj pomaga, ga lahko prideš pogledat. Mi smo navdušeni ZELO kot sem že velikolikokrat omenila...




Živjo Mandie!
Mene in mojo kolegico pa res tale voziček zelo zanima, pa bi ga prišli pogledat, če ti res ni odveč. Iz katerega konca pa si.


(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.12.2009 15:29:32   
anci111
Na spletni strani
http://otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/implast-g115.shtml
so objavili nove kolekcijo 2010.
Nore barve.

LP



(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Voziček implast bolder 3?
2.12.2009 7:57:51   
bellissima
Hej,
A je še kakšna nova mamica, ki je že začela uporabljati tale voziček? Jaz sem vas včeraj prebirala in sem celo noč sanjala o njemuser posted image , vse ga namreč hvalite. Imam pa še eno vprašanje. Živimo v bloku in ga bom morala tudi sama kdaj nest do 1. nadstropja. Glede na tehnične podatke se mi zdi, da ni tako težak. Kako je s tem?
No, kar napišite še kakšno mnenje.
Lep (končno) sončen dan.user posted image

(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.12.2009 22:17:21   
smuki
hej!

Mal preučujem tale voziček....user posted image
Zanima me ali je katera dejansko probala montirat na ogrodje od Bolder 3 lupinico Maxi Cosi (na njihovi spletni strani piše, da lahko kupiš tudi adapter za to lupinico)?
Zanima me tudi iz kakšnega materiala je športni del? Je tak, da se lahko pobriše, če se kaj polije?
Pa še eno hecno vprašanje ... ko premikaš strehico naprej in nazaj - ima tudi kak plastičen zvok? Mi gre to pri vozičkih ful na jetra....



(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.12.2009 22:18:38   
smuki
aha, pa še nekaj... je tu prisotna že kakšna uporabnica, ki imajo v uporabi ta voziček že nekaj časa? Zanima me kako se obnese skozi čas...
Tega pa res nisem nikjer zasledila...

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Voziček implast bolder 3?
20.12.2009 22:46:13   
K_a_t_i
A se meni samo zdi (gledala sem 2 predstavitvena videa) ali košara pri telem vozičku res nima ročaja user posted image Ni mi jasno kako potem recimo iz tretjega nadstropja neseš košaro + dojenčka do pritličja kjer čaka voziček. Anyone? Hvala!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.12.2009 16:07:27   
Jada82
Ne, ročaja pa košara res nima .... user posted image To pa je bolj minus, ja ... hm.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Voziček implast bolder 3?
22.12.2009 16:54:07   
poli*
Mene tudi zanima kakšno mnenje uporabnic, recimo po več kot 3 mesecih uporabe. Vse štima?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Voziček implast bolder 3?
22.12.2009 23:46:22   
mandie
Mi ga imamo 4 mesece. Še zmeraj vse štima user posted image . Še zmeraj navdušeni, tudiuser posted image ...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Voziček implast bolder 3?
6.1.2010 21:33:24   
sanelaa
Meni je ta ful podoben quinnyu..........

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Voziček implast bolder 3?
5.2.2010 20:35:25   
Aninchy
Pozdravljene!

Vidim, da že nekaj časa niste pisale, pa me vseeno zanima, če bi mi katera odgovorila...
Zanima me (od tistih, ki ste implast bolder 3 naročile s Poljske), če se je s časom kaj pokvarilo, ali ste imele s čim težave? Ker si zelo zelo zeelllooo želim ta voziček že odkar sem prvič videla reklamo na Bolhi, vendar je zame to kar precejšen finančni zalogaj. Me zanima, če se splača?!

Hvala za odgovor! Lp

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.2.2010 6:08:44   
tanja26
Živijo,

mene zanima kako se obnese voziček na makedamu?

Za odgovore se že v naprej zahvaljujem.

Lp, Tanja

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.2.2010 8:46:43   
ziva1
Sem šla pogledati v MB ta voziček in moram reči, da je super, vodljiv in sestavljiv, razen ena stvar me muči. Ko sem gledala športni del vozička, se mi zdi fulll majhen, pa se sprašujem, ali je zadosti prostora za npr. enoletnega otroka, da je komot notri.  Tudi vozički Maxi cosi Mura ali kaj so že, se mi zdijo športni deli premali. Kaj mislite?
Všeč mi je pa voziček v belo/črni barvi, pa me skrbi, da se bo preveč umazal, čeprav se da vse dol in oprati user posted image , pa sem vseeno skeptična.

http://otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-clipper-3-i418.shtml


(odgovor članu tanja26)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 10:06:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.2.2010 15:36:59   
Natasssa
Pozdravljene, hvala ponosnim lastnicam za vse informacije.
Zanimamo se za Bolder SD, ki je zaenkrat favorit. Res so krasni za videt. Imam pa eno vprašanje in sicer kako potem prenašate košaro, če nima ročaja? Ali se voziček lepo vozi po vseh terenih? Hvala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Voziček implast bolder 3?
18.2.2010 10:14:26   
evangelie
jz imam bolder SDja in ga uporabljam 2 meseca. Voziček je super, lepo se vozi po mkadamu in tudi po sneguuser posted image Strehica nima nobenega zvoka, torej tudi plastičnega neuser posted image Je pa precej težek, tako da ni ravno za prenašanje v 1. nadstr. Košara nima ročaja, ima pa na vsaki strani luknje za roke...meni se zdi čist ok.

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Voziček implast bolder 3?
18.2.2010 17:26:10   
istranček
Živjo, druščina!
Naju z ženo zanima, ali gre voziček implast bolder 3 ali 4 v cliota (letnik 2003)? Morda kdo ve? Se da kje bližje preizkusiti voziček? Midva namreč živiva v okolici LJ in ne bi hodila zaradi tega v MB.
LP

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Voziček implast bolder 3?
18.2.2010 23:11:11   
marjanaj
Zivjo,

po novem se da vozicke Implast videti tudi v Ljubljani in sicer v Murglah.
Se vedno se je prej potrebno dogovoriti za obisk, ki je naceloma mozen vsak cetrtek.

Vec si lahko preberata na: http://otroski-vozicki.com/si/obisk-pri-nas-d31.shtml

Upam, da sem vama kaj pomagala user posted image

(odgovor članu istranček)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Voziček implast bolder 3?
24.2.2010 10:54:09   
Natasssa
Pozdravljene,

zanima me, če je katera uporabnica na obali, ki ima voziček?

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Voziček implast bolder 3?
2.3.2010 15:42:11   
mandie
No mi smo pa sedaj začeli uporabljati športni del vozička.  Naj povem da je bil naš malček do 6 meseca v košari, ker je fino velika, vztrajali smo pa zaradi mrzlega vremena. Kar se pa športnega dela tiče, smo pa spet ful navdušeni... Vam posredujem par informacij za tiste ki vas zanima. Višina naslona se nastavlja z gumbkom pri strani in je možno prav pod vsemi koti (od 90° do čisto ležečega položaja 180°). Obrniti se ga da v obe smeri vožnje, tako kot lupinico in košaro. Na nožni del se lahko pripne zaščita, ki se uporablja pri košari, tako da so tople in zaščitene in nikamor ne leze, tako kot zimske vreče pri nekaterih vozičkih (smo imeli pri prvem fantu). Do sedaj se nam ni nič pokvarilo in res ga lahko samo hvalimo.
Edini minus je mogoče, da se ga celega najbrž ne da spravit v manjši avto (mi imamo karavana, pa ni probema), tako da misim, da bi bilo tam potrebno sneti kolesa. Drugače pa vse pohvale IMPLASTU user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Voziček implast bolder 3?
5.3.2010 16:59:28   
Božička09
Ojla,

Implast Bolder je meni tudi padel v oči, v bistvu edini vozek, ki mi je sploh user posted image In potem, kamorkoli se obrnem, najdem same pohvale, ja super res user posted image

Edino nekaj me zanima, na prej omenjeni spletni strani so pod kolekcijo 2010 podani samo 4 vzorci/barve, je to vse, kar je na voljo ali jih obstaja več?


Hvala in lp user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Voziček implast bolder 3?
5.3.2010 22:19:04   
marjanaj
Božička09 ah kje! Barv je veliko! Poglej raje na spletno stran http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/implast-g115.shtml, kjer je vec izbire kot na uradni spletni strani proizvajalca. Jaz komaj čakam, da našega vključimo v promet user posted image

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Voziček implast bolder 3?
6.3.2010 9:19:46   
mojcej77
Punce, pozdravljene!
Midva sva kupila Bolder SD in komaj čakava, da ga preizkusiva. Zanima pa me, glede na to, da sem zasledila nasprotujoče si informacije, ali je lupinico Bobbiway mogoče fiksirati z isofix bazo ali ne? V Mb pri posredniku pravijo, da ne, na netu sem nekje zalsedila, da ja...ima katera izkušnje iz prve roke?

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?