|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.9.2009 13:10:31   
drobtinica29
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Punce mene pa zanima kako zgleda vrtenje sprednjih koles pri Bolder4 vozičku? user posted image

Mi kera lahko pomaga? Na internetu ne najdem nič pametnega... Nekje piše sicer da se vrtijo za 360° ampak meni je to malo čudno, glede na to, da je med njima gred user posted image user posted image

Pomoč prosim......... user posted image user posted image user posted image



pri bolder 4 se kolesa vrtijo tako kot pri avtomobilu, se jih ne da zavrtet za 360 st., prav zaradi tega smo se mi odločili za bolder 3, ker tam pa gre. upma da sem pomagala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Voziček implast bolder 3?
27.9.2009 9:00:27   
smeshka

Lep pozdrav vsem!


Meni so tudi tile vozički super :) Same pohvale.... Me pa zanima, če katera ve, kdaj pride nova kolekcija 2010? Mogoče bi se splačalo počakat, če bo to v bližnji prihodnosti. Naša pupa ma še čas do marca :)

Kaj pravite?

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Voziček implast bolder 3?
29.9.2009 11:16:00   
smeshka
No, če katero zanima, malo sem se pozanimala in baje nova kolekcija 2010 prihaja konec januarja.

Kje v Mariboru je to možen ogled?

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Voziček implast bolder 3?
29.9.2009 12:53:34   
evangelie
Pokličeš na kontak od otroski-vozicki.com (064 11 99 80) in se zmeniš kdaj ti odgovarja. So zelo prilagodljivi, jaz sem bila v nedeljo, pa baje nisem bila edina. Prostore imajo ob Planetu Tuš.

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Voziček implast bolder 3?
29.9.2009 18:44:51   
lunka1
srečke ve, ki imate tako blizu... meni se ne splača vozit do maribora, tako da bom zaupala instinktu in ga naročila s poljske user posted image

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.10.2009 19:46:15   
Jada82
Jaz pa sem z Bleda, pa sva se z mojim zapeljala do Mb. in si ogledala voziček - bila navdušena - uporabnosti v sorazmerju s ceno, tako da sva ga potem naročila in ga sedaj čakava. Sva kar še staro kolekcijo - zelenega s črnimi pikami :))) Da je mal drugačen ;)
Naj bi ga čez 2 tedna dobila. Na predstavitvi mi je bil super, tako, da verjamem, da bom zadovoljna.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Voziček implast bolder 3?
11.10.2009 10:24:43   
bačko
Mene pa zanima če se da Implast bolder kupiti brez košare?Ker jaz ne rabim veš košare in bi imela samo športni del?Če katera mogoče kaj ve o tem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Voziček implast bolder 3?
11.10.2009 17:57:51   
Nattasha
V Implastovem kompletu je zajeta košara, brez nje ne gre.

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Voziček implast bolder 3?
12.10.2009 8:11:50   
bačko
Hvala za ogovor!Jo bomo pa kupili zraven kaj hočemo!Kako pa se odnese na makedamu ta voziček?

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Voziček implast bolder 3?
13.10.2009 10:38:49   
Nattasha
No mi smo šli tja in ga sprobali, meni osebno je zelo vodljiv in ima res dobre armortizerje, vozli smo ga po pesku in neki travi, ni bil glih makadam in se je super obnesel, kolesa so kar velika, razdalja med tlemi in otrokom je dovolj velika, da glih ne pobere vse svinjarije s tal, tako da sva se midva zelo hitro odločila za njega.

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.10.2009 12:43:31   
lunka1
Mene pa zanima še, če je poleg tega vozička dodana še zimska vreča za noge (za strollerja)? A je to v paketu ali je potrebno dokupiti?

LP

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.10.2009 14:09:57   
Nikita_
Sem skor sigurna, da zimska vreča ni vključena zraven, jo je treba posebej dokupit.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.10.2009 16:25:40   
lunka1
no, saj to mi je čudno. ker imajo samo v bež barvi (ob sedmih barvnih kombinacijah...) na slovenski strani, na poljski pa jih sploh nimajo. zdaj pa ne vem... a so te vrečke za v košek, a so za športni del vozička? ker drugače mi ni jasno, kako otroka recimo zaviješ pozimi, ko sedi? mu daš dekico?

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Voziček implast bolder 3?
15.10.2009 13:46:03   
implast
Ja, priImplast Bolderju 4 se res vrtijo kolesa kot pri avtomobilu, zato so meni v MB-ju predlagali Implast Bolder SD, ki je prav tako 4-kolesnik, le-s to razliko, da se pri njem kolesa vrtijo za 360 stopinj. Jaz se ravnokar odločam o nakupu in gleda na vse prebrano bom verjetno res vzela kar Bolder SD. Moram poa seveda prit še do Maribora. ;-)

Kako je pa kaj s težo košare??? 6,3 kg je ena najtežjih košar kar sem jih zasledila. Ali to predstavlja veliko oviro pri uporabi??? Glede na to, da živim v tretjem nadstropju tako ali drugače košare ne bom mogla nosit v stanovanje. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: drobtinica29

IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Punce mene pa zanima kako zgleda vrtenje sprednjih koles pri Bolder4 vozičku? user posted image

Mi kera lahko pomaga? Na internetu ne najdem nič pametnega... Nekje piše sicer da se vrtijo za 360° ampak meni je to malo čudno, glede na to, da je med njima gred user posted image user posted image

Pomoč prosim......... user posted image user posted image user posted image



pri bolder 4 se kolesa vrtijo tako kot pri avtomobilu, se jih ne da zavrtet za 360 st., prav zaradi tega smo se mi odločili za bolder 3, ker tam pa gre. upma da sem pomagala!


(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.10.2009 13:16:03   
Jada82
Punce, jaz sem voziček domov že dobila in je res super. Sprobali ga še nismo, ker imam rok 18.2.
Sama košara se meni ne zdi tako težka, je pa precej velika, ampak mislim, da ni problem.

Glede zimske vreče - midva sva jo kupila zraven - okoli 60 € - ja, v bež barvi, sam to je mišljeno bolj za notri v voziček. Sicer imaš zraven pa še tako pokrivalo - najprej ga uporabljaš na košari - da pač ni odprta, potem pa ga lahko daš tudi na športni del, da pokrije nogice. Ni nevem kako toplo, vendar se mi zdi, da kar zavaruje. Lahko daš spodaj verjetno tudi dekico.
Ne vem no, jaz sem kar navdušena, mi je všeč voziček, se mi zdi, da ima vse, kar rabiš!

(odgovor članu implast)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.10.2009 11:56:49   
Anonimen
Vidim, da imate same pohvale glede tega vozička. Jaz sem se že takoj ogrela zanj, samo imam pa rok šele aprila, tako da upam, da res pride še nova kolekcija, da vidim če bojo še boljši in lepši. 

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.10.2009 14:09:57   
Čmrlika
Mene ste tudi navdušile, pa bom poklicala na sedež tega podjetja v Mariboru...saj verjetno ga lahko grem tja pogledat,al prTKICIRAJO SAMO TE PREDSTAVITVE?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.10.2009 16:27:40   
Nattasha
Ne ne, niso samo predstavitve. Edino poklicat moraš prej, pa se dogovorit za uro, ker niso vedno tam. imajo pa razstavljene vse modele, barvo si pa potem lahko izbereš iz kataloga. Ravno tako pokažejo vse, kar se lahko dokupi poleg in pa tudi lupinico, če bi jo hotela imet od Implasta. Pa če koga zanima, za Implast (Bobbiway) dela lupinice MaxiCosi.

No midva sva vzela komplet, zdaj pa čakava, da naju pokličejo. Dobavni rok pa je tri tedne.



_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Voziček implast bolder 3?
20.10.2009 13:29:11   
Nikita_
Tiste,ki ste ga videle v živo ali ga že imate doma, so kolesa na vozičku ful velika? Kaj pa če greš z vozekom v trgovino, gre komot med policami?

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.10.2009 12:39:33   
mandie
Ojla, mi ga imamo, za v trgovino damo gor lupinico, ker se komot nastavi, kar se koles tiče, smo bili že v večih trgovinah, pa nikjer ni bilo problema. Ima pa še to dobro lastnost, da ga lahko obrneš na mestu za 360 stopinj, kar tudi  prav pride. Vrečo za nogice na športnem delu lahko pripneš isto, ki je na košari; za dodatno toploto pa lahko dodaš dekico. 

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.10.2009 15:05:43   
smeshka
Punce, ki ga že imate.... Kakšno barvo ste pa vzele? user posted image Če so tak lušni, da se je še to težko odločit user posted image

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Voziček implast bolder 3?
21.10.2009 15:25:30   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Nattasha

Ne ne, niso samo predstavitve. Edino poklicat moraš prej, pa se dogovorit za uro, ker niso vedno tam. imajo pa razstavljene vse modele, barvo si pa potem lahko izbereš iz kataloga. Ravno tako pokažejo vse, kar se lahko dokupi poleg in pa tudi lupinico, če bi jo hotela imet od Implasta. Pa če koga zanima, za Implast (Bobbiway) dela lupinice MaxiCosi.

No midva sva vzela komplet, zdaj pa čakava, da naju pokličejo. Dobavni rok pa je tri tedne.




Hvala ti za te informacije, bom poklicala..

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Voziček implast bolder 3?
22.10.2009 8:43:14   
anci111
Živjo punce!
Mene pa zanima, če lahko v MB vidiš tudi Bolder SD. Meni je všeč ravno zato, ker se mu prednja kolesa vrtijo za 360°. Ga ima mogoče katera že doma?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.10.2009 11:25:12   
Momtobe
Punce, voziček Implast bolder 3 sem naročila tudi sama.

A je lupinica Bobbiway primerna tudi za novorojenčke? Ga lahko v tej lupinici nesem iz porodnišnice? (sprašujem, ker sem videla, da so ene lupinice za novorojenčke, druge pa 0+ ... sicer je meni vse skup enako, ampak raje vprašam :))

(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.10.2009 11:34:46   
Nikita_
Lupinica je primerna za novorojenčka, saj zato so lupinice, tak da ga v tem komot neseš iz porodnišnice. Pa baje so to dobre lupinice, proizvajalec je Maxi cosi, ki itak slovi po tem, da ima najbolj varne lupinice.

Punce, tiste ki ste iz Poljske naročale me zanima kako dolgo je trajalo od oddaje naročila do dostave vozička na dom? Rok imam sicer konec januarja, ampak bi mogoče počakala na novo kolekcijo, če bi bila dobava recimo v roku enega tedna iz Poljske. Ker po moje se bodo tudi stare kolekcije pocenile, ko bo nova zunaj..., kaj mislite??

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?