|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Preveč "pametna" soseda
11.6.2010 9:36:59   
jakipaki83
Mogoče te pa to toliko moti, ker pač nisi navajena. Če si prej živela v mestu, kjer ni toliko opravljanja in se ljudje na poznajo tako dobro... potem razumem. Čeprav je tale trač še relativno "neškodljiv" v primerjavi s kakšnimi, ki se znajo vrteti v ustih vaških opravljivk. Mene take lajne sploh ne motijo. Je pa res, da od rojstva živim v vasi in vem kako to gre- čez eno uho noter, čez drugo ven. Tudi jaz sem bila že najmanj 10x noseča. Prvič v 2 letniku srednje šole. Pa na drogah, pa v slabi družbi, pa v komuni (v resnici sem bila poleti s prijatelji na morju user posted image ), pa odselila sem se, ker so me stariši nagnali... Bla bla bla. Mi smo se takim cvetkam pri družinskih kosilih samo nasmejali. Zdaj, ko imam dojenčka in sem se dejansko odselila (v drugo vas, z drugimi opravljivkami) sem si pa "poštimala življenje". Haha. Pač BV se sekirat. Itak vsi na vasi vedo, kako to gre. Če si danes ti glavni trač, bo ju3 nekdo drug. Dejstvo pa je, da smo najbrž že vsi opravljali. Jaz priznam, da sem! Je pa res, da prisluškovanje pred oknom je malo huda fora... Mene bi to bolj pogrelo, kot trač o avtu.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Preveč "pametna" soseda
11.6.2010 23:22:37   
CatJa
 
IZVIRNO SPOROČILO: yoox

Kar pa je sodu izbilo dno, je pa ta laž, da sva midva z mojim prodala avto, ker nisva več morala plačevati obroka.




In zaradi tega popizdevat oz. klicat policijo user posted image  Saj nisi resna.

Če ti stoji pod oknom, ji pa zlij en pisker vode na glavo, bo ziher nehala.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu yoox)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Preveč "pametna" soseda
13.6.2010 15:01:52   
liliana
Kako pa sploh izveste, kaj se o vas na vasi govori....user posted image A vam te dobronamerne opravljivljivke na nos nosijo, kako so vas pred pol urami šimfale....in vam potem seveda prodajo zgodbo o opravljanju iz katere so one izvzete in vam le dobronamerno povedo, kaj so slišale...user posted image



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Preveč "pametna" soseda
13.6.2010 17:11:47   
blaža
ko sem jaz bruhala in bla v bolnici noseča na infuziji, so moji dragi sovaščani govorili, da sem svojega moža sigurno pustila, ker hodi naokoli sam z sinom.user posted image

In skoz so vrtali, da kje sem. Pa jim je na koncu reku, da sem zbežala z enim.user posted image

ena soseda mi je uletela kar v hišo, ker ni mogle iz svoje kože, da kaj je z mano in sem hitro donat skrila in se delala , da mi nič ni, ker se trebuščka še itak ni vidlo.user posted image

kako jaz rešujem take zadeve?

Omejila sem stike z takimi opravljivci le na dober dan in to je to.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 13.6.2010 17:12:24 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Preveč "pametna" soseda
13.6.2010 17:34:19   
BabyKitty
Kako se lotiti tega... po mojih izkušnjah z zabavo user posted image poskrbiš, da pride tisti opravljivki nekaj škandaloznega na uho... kaj res banalnega iz telenovel user posted image in ko raztrobi naokoli in se potem seveda razve da to niti slučajno ni res, sama sebi naredi blamažo... ti se pa doma smejiš in uživaš v predstavi... še posebej smešno je, ker gre to tako kot, tista otroška igra telefončki... vsak nekaj doda, vzame ipd. in na koncu izveš še kaj novega iz svoje namišljene zgodbice in se samo zabavaš...user posted image drugega ti tako ne preostane, ker se lahko poješ pa ne boš nič spremenila... 

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Preveč "pametna" soseda
28.6.2010 12:03:12   
Saša27
Zanimiva tema, ni kaj user posted image
No ampak mi nimamo preveč "pametne" sosede, ampak soseda...ja moškega, prav ste prebrali. Se je preselil v našo ulico pred dvema mesecema, nikogar prej ni poznal, ampak ve vse o vsakomur, ampak samo slabe stvari (seveda je pol namišljenega), on pa je seveda oh in sploh najboljšiuser posted image . Največja fora je pa ta, da sem jaz o tem človeku že v začetku videla enega velikega hinavca, in moje slutnje so se uresničile.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Preveč "pametna" soseda
28.6.2010 12:14:03   
*miska.mcc*
mene v bistvu sploh ne briga in ne zanima, kaj drage kokodajsaste sosede debatirajo o meni...

vceraj, pa je 1 sosedika izmed dveh biserckov malenkost prestopila mejo. dobesedno... mi mejimo na tretje sosede. (super sosede. druzina z dvema najstniskoma hcerkama) in iz njihove strehe (neka drvarnica al kaj vem kaj) tece voda, v kot najinega vrtička. ahhhh bom zakompliciralauser posted image . naju sploh ne moti.

in zdaj, ko sva mi2 ta najin vrtiček malenkost zglihala, tale voda od dobrega soseda lepo tece na vrt in pod kasco te zoprne sosedeuser posted image

in si je draga gospa dovolila vceraj, ko nas ni bilo doma na nasem vrteku, skopat jarek. sicer mali, da je vodo preusmerila nazaj na nas vrt....

ajoooooj, kak je moj popi**il.... jst pa sem vzela motikco, in na mojem vrtu skopala 3 male jarkce. in bo tetiko zalilo ob naslednjem dezevju....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Preveč "pametna" soseda
28.6.2010 13:15:06   
Saša27
No miska.mcc, da sploh ne začnem o zemlji....groza, bolj so izobraženi ljudje, več kot imajo, bolj so požrešni in hlastajo po tuji zemlji. Naju je en sosed prosil, da mu prodava del parcele, ki meji na njegovo, ker ima bolj malo parcelo okoli svoje hiše. No dober, mi2 se odločiva, da mu prodava (še geometra sva plačala, da je parcelo razmejil), postaviva ceno, ki sva jo določila na podlagi cen ostalih zemljišč v našo okolici (malo sva še spustila ceno..kao sosedski odnosi), mu poveva ceno, on pa da ga hočeva oguljofati, se okoriščati na njegov računuser posted image  Pa kaj je njemu, on je naju prosil za to parcelo, mi2 jo sploh ne bi prodala, ker si dejansko s tem uničiva najino parcelo..no sedaj pa v jok pa na drevo, parcele ziher ne bo dobil.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 28.6.2010 13:17:28 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Preveč "pametna" soseda
29.6.2010 14:04:34   
dory
nisem brala ostalih komentarjev, imela pa sem sosedo, mojih let, ki je imela podobne fore...nekaj časa sem nemo poslušala njen besedni zaklad, potem me je zabolelo, ko se je začela spravljat na tamalga...potem sem ji povedala svoje...od takrat je mir, na koncu sem se pa še jaz k sreči odselila...zdej so najdl pa drugo tarčo :)

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?