|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vis, Lastovo, Mljet
7.7.2010 21:15:29   
latris
Letos smo bili na Korčuli in smo razmišljali da bi šli drugo leto Vis, Lastovo in Mljet. Pa sem zasledila da je Viv že bila na tej relaciji, ali pa če ve kdo drug. Kako prideš iz enega otoka na drugega? Kolikor sem gledala ni direktnih trajektnih linij.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
8.7.2010 8:24:10   
viv_
Ja, mi smo šli to varianto...

Med otoki ni povezav s trajekti, vozi nek katamaran, na katerega ne moreš naložiti avta. Vedno moraš nazaj v Split. S tem da za na Mljet moraš na Korčuli zamenjat trajekt. Ampak te vse navigirajo.

Če mislite kampirat - na Visu ni kampa.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
10.7.2010 8:53:40   
latris
Aha, se pravi da greš recimo najprej na Vis, nato nazaj v Split. Potem na Lastovo, iz Lastovega pa nazaj v Velo Luko in tam prestopiš za Mljet, če sem prav razumela. Košta te pa pravo premoženje in še po cel dan časa ti gre.
Kako ste šli pa potem iz Mljeta domov? Pa še koliko časa ste bili na vsakem otoku?

Hvala

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
13.3.2011 11:53:06   
justa48
Ja, Lastovo je daleč, daleč na sred morja... Res je, da rabiš kar cel dan, da se pricijaziš tja, in tudi to je res, da je prevoz (s tem mislim predvsem trajekte) vsako leto dražji in je vsekakor svinsko drag, predvsem glede na to, kaj nudijo in v kakšnih razmerah se potuje. Glede cene pa naj povem, da so stroški iz Splita do Lastova enaki kot iz Splita do Korčule (Vele luke), kar je zanimiv podatek, ki ga ne vedo vsi. Vse to se poplača, ko si enkrat tam. Jaz sem se dobesedno zaljubil v ta košček raja, no, vsa familija se je, in letujemo tam že 7 let. Z ženo se občasno odpraviva tja tudi v nesezoni, najlepše pa je gotovo maja, ko vse cveti. Tule je spletna stran, na kateri si lahko ogledate nekaj slik in drugih informacij, pa tudi vzpostavite kontakt, seveda!

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
13.3.2011 12:52:30   
viv_
Mi smo bili na Visu in Lastovem po 4 dni, na Mljetu pa se mi zdi da 6.

Meni je manjkalo predvsem to, da na teh otokih, z izjemo Visa, ni nekih mest, kjer bi se zvečer lahko usedel na rivi, pojedel sladoled, malo "počekiral" mimoidoče... jaz to pač rada počnem...

Na Visu smo mel sicer simpatičen apartma... v borovem gozdičku, pogledal smo si cel otok, Titovo pečino, šli smo tudi na Biševo s hidrogliserjem gledat modro jamo, pa delfine smo srečali... potem nas je en dan en "barba" s svojo ladjico peljal okrog otoka, še Zelana jama in lepe plažice...

Lastovo je lepo, našli smo eno simpatično plažico, en cel dan smo preživeli v stari zapuščeni kasarni in jo raziskovali... pa šli smo na en heliport, od koder je bil ful lep razgled na otok...

Tudi Mljet je ful lep otok, fajn za sprehode...

Evo, slikce:
http://www.facebook.com/album.php?aid=41507&id=750669763&l=a6cec42757


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu justa48)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
15.3.2011 8:55:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: justa48

Ja, Lastovo je daleč, daleč na sred morja... Res je, da rabiš kar cel dan, da se pricijaziš tja, in tudi to je res, da je prevoz (s tem mislim predvsem trajekte) vsako leto dražji in je vsekakor svinsko drag, predvsem glede na to, kaj nudijo in v kakšnih razmerah se potuje. Glede cene pa naj povem, da so stroški iz Splita do Lastova enaki kot iz Splita do Korčule (Vele luke), kar je zanimiv podatek, ki ga ne vedo vsi. Vse to se poplača, ko si enkrat tam. Jaz sem se dobesedno zaljubil v ta košček raja, no, vsa familija se je, in letujemo tam že 7 let. Z ženo se občasno odpraviva tja tudi v nesezoni, najlepše pa je gotovo maja, ko vse cveti. Tule je spletna stran, na kateri si lahko ogledate nekaj slik in drugih informacij, pa tudi vzpostavite kontakt, seveda!


Mi vedno s trajektom čisto normalno potujemo.......in tudi razmere so ok......je pa res, da gremo vedno septembra, ko ni gužve.......

Sicer pa, jaz za glavni dopust (glavni dopust je pač meni tisto, da poležuješ, si brezskrben, ješ, piješ, malo raziskuješ, ko te pač prime, ne pa da si vezan vedno na nek plovidbeni red) ne bi nikoli izbrala variante Vis, Lastovo in Mljet v 10 dneh......že zaradi tega, ker povezave med otoki (če si z avtom) ni in še dobro, da je ni, ker je potem tam mir.....je pa vsak otok tako lep, da komot 10 ali 14 dni preživiš tam.....če imaš seveda rad mir.....če pa iščeš rivo in štande za sprehod zvečer, pa ti otoki res niso prava izbira......potem pač izbereš Korčulo, Hvar, Brač......

(odgovor članu justa48)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vis, Lastovo, Mljet
15.3.2011 12:25:07   
viv_
Trajektne povezave so OK, iz Splita do Hvara mislim da je bil en čisto nov trajekt... sicer pa čisto primerljive (po ponudbi in ceni) z mobyjem, corsica ferries, anek, minoan, P&O... smo sprobali vse..

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?