|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pin????
6.8.2010 19:07:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

No da sporočim, da sem šla na banko in podala vlogo za nov pin. Samo bo šele v roku 7-10 dniuser posted image


Šparanje brez truda. Namesto diete...ziher je ceneje user posted image

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pin????
7.8.2010 11:30:57   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

jaz sem to stvar enkrat za vedno rešila. Vse pine imam iste od gsm-ja od bančne kartice od žetona in tako dalje. Ne moreš se nikol zmotit, ker so povsod en in isti pin. Se pa da tudi zamenjati pin na bankomatu, samo moraš pa staega vedeti.


Sama imam isti sistem...Za vse imam isti pin in kjer je potrebno- isto geslo. Ne moreš se nikol zmotit. Simpl. Pa si ti nor, da si vse te številke zapomnim!


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pin????
7.8.2010 13:55:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

jaz sem to stvar enkrat za vedno rešila. Vse pine imam iste od gsm-ja od bančne kartice od žetona in tako dalje. Ne moreš se nikol zmotit, ker so povsod en in isti pin. Se pa da tudi zamenjati pin na bankomatu, samo moraš pa staega vedeti.


Sama imam isti sistem...Za vse imam isti pin in kjer je potrebno- isto geslo. Ne moreš se nikol zmotit. Simpl. Pa si ti nor, da si vse te številke zapomnim!



Upam, da imate službena gesla različna od domačih. Sicer lahko ogrozite vaše podjetje. Ker to pa niso šale. user posted image
Jaz sem si načrtno zapomnila samo nekaj res pomembnih različnih gesel- bančna, gsm in login v služben računalnik. vse ostalo pa je odvisno od mojega počutja ali se (želim) spomnim ali ne. user posted image  

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pin????
7.8.2010 15:14:31   
picola1
Na srečo nimam službenih gesel...Še to se mi manjka, ja...user posted image user posted image

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?