|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LiveStrong
25.7.2005 13:22:55   
zoya_
Vprašanje: A mogoče katera ve, kje bi lahko dobila to rumeno zapestnico od Armstronga LIVESTRONG?

Sej se jih da naročit preko neta v njegovi fundaciji, samo vseeno prašam.
NO če jih naročim, a bi katera imela? Men je ta tip full car, ker se je tko pozdravil in 7 zmagal Tour de France in samo kapo dol :bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   LiveStrong
25.7.2005 13:27:15   
*zvezdica*
Tuda jest bi jo imela.....tko da če jih kje najdete....se priporočam!!!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   LiveStrong
25.7.2005 13:30:04   
frutka_
Lance je zakoni n pravi zdravstvei in medicinski in človeški in nevem še kakšen fenomen!!!!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   LiveStrong
25.7.2005 13:30:06   
*zvezdica*
....sm zdejle zvedla..baje so jih v Intersportu prodajal...pa jih je takoj zmanjkal. Drugač se jih pa da baje na morju na štantih dobit...sam niso ta pravem, ampak "fake"..

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LiveStrong
25.7.2005 13:40:02   
PrimožL
Na štantih majo tud LoveStrong. :)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LiveStrong
25.7.2005 13:40:13   
zoya_
NO v glavnem, če bo dost povpraševanja, jih jest naročim preko njegove fundacije v Ameriki. Jaz ne bi mela ponaredka, sem tud že jest po vseh trgovinah spraševala, pa je povsod zmanjkalo... Bomo pa direktno njemu doniral... ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LiveStrong
25.7.2005 13:52:32   
dory
jst bi tud to :)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LiveStrong
25.7.2005 13:54:08   
tinčica
ja jez tud mela jo. ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LiveStrong
25.7.2005 13:55:30   
tt79
Pravkar sem bla vhervisu, pa sem pri blagajni gledala neke rumene zapestnice, pa prodajalka jo je mela na roki, pa nisem vedla za kaj se gre. A so take rumene-mislim, da stane 250sit, pa na njej nekaj piše, nisem pa prepričana da ravno lifestrong...:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LiveStrong
25.7.2005 14:28:24   
viv_
Baje so razprodane, na trgu se pa že pojavljajo raznorazni ponaredki...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   LiveStrong
25.7.2005 15:02:14   
Anonimen
Midva z možem sva si v soboto kupila vsak svojo, v Hervisu, in dvomim, da je ponaredek. Je kar originalno izgledalo, pa taka štacuna si pomoje ne bi tega privoščila, da ma ponaredke. V glavnem, cena je 250 SIT/kos.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   LiveStrong
25.7.2005 15:08:58   
tt79
no,ce je to to, pol jih majo v krškem hervisu še ful.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   LiveStrong
25.7.2005 20:51:30   
zoya_
Glede razlike med ponaredkom in orginalom je v tem, da naj bi na orginalu skupaj pisalo LIVESTRONG

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   LiveStrong
28.7.2005 7:58:57   
zoya_
SAmo tolk da vam povem... zapestnice se v Lj dobijo še v Hervisu na Viču, so ravno zdej dobili pošiljko, vendar je treba pohitet, ker grejo kot za med :bravo:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?