|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj smešno ime
10.3.2007 22:54:45   
Nattka
O pesku Flokiju je pa blo res na TV in takrat je blo omenjeno tudi, da si je dala neka ženska ime Banka Slovenije user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Najbolj smešno ime
11.3.2007 19:50:55   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Nattka

Banka Slovenije user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 9:23:33   
Pajaca
Drgač mi ma pa men Klemen Klemen še vedno najboljšo kombinacijo imena in priimka.
Men pa Ali En
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

Drgač mi ma pa men Klemen Klemen še vedno najboljšo kombinacijo imena in priimka.

Men pa Ali En



Razlika je v tem, da je Klemen Klemen njegovo pravo ime in priimek že od rojstva. Ali En pa pač le njegovo umetniško ime.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 15:37:07   
cv105
Men je pa najbolj ubitačna kombinacija imena in priima Vinko Vodopivec (vino, voda). Pa tudi sicer se najde še kakšna močna...

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 17:42:23   
Anonimen
Ko sem kot srednješolka delala v enem ljubljanskem vrtcu, je bil v skupini fantek z imenom BRUSLI (Bruce Lee)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 19:58:06   
Magi*
poznam Bruslija. rings a bell?user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 19:58:41   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Ko sem kot srednješolka delala v enem ljubljanskem vrtcu, je bil v skupini fantek z imenom BRUSLI (Bruce Lee)user posted image user posted image user posted image


to se mi zgodi, kadar preberem samo prvi postuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Najbolj smešno ime
12.3.2007 20:01:58   
Magi*
opomba: Ali En mu baje piše v osebni (mu je pisalo???) - torej ni zgolj samo umetniško ime. pravzaprav je njegovo umetniško ime zdaj Dalaj Egol. v originalu je pa bil ...hm...pozabla...en bosancuser posted image , pa saj je vseeno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Najbolj smešno ime
13.3.2007 21:37:37   
zverinca
tale Brusli je pa z mojim 'kravce pasu' user posted image znan čovjek očitno tu na RRuser posted image user posted image user posted image

Klemen Klemen je bil pa moja srednješolska ljubezen...


< Sporočilo je popravil zverinca -- 13.3.2007 21:38:39 >


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Najbolj smešno ime
18.3.2007 14:52:50   
taja27
za Jaka Racmana tud jst vem. pa na našem koncu si je en tip spremenu ime v Sharon Stone. pol so ga pa policaji ustavli, pa je reku, da je Sharon Stone pa so čisto popizdl. so ga skor prbutal, ker je kar naprej trdil, da je Sharon Stone. pol so pa pametnjakoviči le šli pogledat dokument in so nehal.

mi imamo v službi en avtomat za kufe in pride prvič k nam tip, ki ga polni. se mi predstavi 'Kamenko', jst pa kot iz topa 'OK, dobr kok ti je pa ime?' pa reče 'Kamenko', jst pa 'ja ampak to ne morem napisat na dokument o prejemu blaga. dej ti men rajš povej tvoje pravo ime'. revež pa že čist rdeč še enkrat reče 'Kamenko'. pol je blo pa men dost bolj narodn ko njemu.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Najbolj smešno ime
18.3.2007 17:22:11   
Ancy
Moja sošolka ima prijateljico - ji je ime Pšenica - kličejo jo pa Pšena...... user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Najbolj smešno ime
19.3.2007 11:24:52   
Bonnie_RR
Moja sestra pozna dvojčici: Pšeničko pa Kresničko.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Najbolj smešno ime
19.3.2007 12:10:31   
Bejba
Od moje znanke najboljša prijateljica se je poročila z Afričanom, ki se je pisal ****ponk - dobesedno tako se je prebralo user posted image .

Je bla pa v naši službi enkrat fora k je moj sodelavec, ki se piše Zver klical enega poslovnega partnerja, ki se piše Medved. In kako je to izgledalo: Dober dan, Zver tukaj, lahko dobim Medveda prosim user posted image user posted image user posted image .

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Najbolj smešno ime
19.3.2007 23:15:35   
Peli
Men je pa smešn ko kdo z žiovalskim imenom kliče otroka oz. obratno, sm enkrat naletela da nekdo krnaprej kliče "Sara, Sara" - potem pa se obrnem, pa en stric kliče psa user posted image , potem še kšn dojenčk Maks, ki ga kličejo maksi, moja soseda je mela psa s takim imenom prav tako je imela eno kolegica psičko po imenu Hana - in ko danes slišim to ime najprej pomislim na psa user posted image .

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Najbolj smešno ime
20.3.2007 11:28:30   
Pajaca
Nekoč (zgodba je čist resnična) so se v avtu peljali 4 ptiči: Kos, Ščinkovc, Škorc in Sokol in so jih ustavl policaji. In seveda so mislili, da se zajebbavajo in so jih mal prebutal. In potem so jim le pobrali dokumente in ugotovil, da imajo ped seboj res 4 ptiče...

Poznam pa tud Medvedove, ki so dejansko pravi medvedi, tako veliki okrogli in za nameček imajo še čebele in delajo Medo Med.....

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Najbolj smešno ime
20.3.2007 11:33:42   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: spacey
Men pa Ali En


To ni njegovo pravo ime. Klemen Klemen pa je.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Najbolj smešno ime
20.3.2007 11:37:32   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: spacey
Men pa Ali En


To ni njegovo pravo ime. Klemen Klemen pa je.


Ne, njegovo pravo ime je Ali Đafić al nekaj tacga. Se pa lepše sliši Ali En. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Najbolj smešno ime
20.3.2007 17:12:30   
pikicaa
Mi je enkrat tašča povedala, da je njen prijatelj klical v hotel Lev in rezerviral silvestrovanje na priimek Kos, Medved, Škorc in Zver pa so mu na recepciji rekli, da to ni živalski vrt user posted image . Jim je komaj dopovedal, da se ne dela norca.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Najbolj smešno ime
20.3.2007 20:35:49   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: spacey

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: spacey
Men pa Ali En


To ni njegovo pravo ime. Klemen Klemen pa je.


Ne, njegovo pravo ime je Ali Đafić al nekaj tacga. Se pa lepše sliši Ali En. user posted image



Aliramiz Đafić, zdaj sem se spomnilauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Najbolj smešno ime
21.3.2007 9:34:00   
ur+sa
jest sem zdejle vidla da sta starša svojemu otroku dala ime Leto...samo ne fantku.. PUNČKA JE LETOuser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Najbolj smešno ime
22.3.2007 23:48:17   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Piccollina

dvojčici zarja (ok, to je normalno) in jutra ... al pa jagoda in vanilija user posted image
jagoda in višnja je bolje... poznam ženski s tema imenoma user posted image

(odgovor članu Piccollina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Najbolj smešno ime
22.3.2007 23:50:10   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: spacey

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: spacey
Men pa Ali En


To ni njegovo pravo ime. Klemen Klemen pa je.


Ne, njegovo pravo ime je Ali Đafić al nekaj tacga. Se pa lepše sliši Ali En. user posted image



Aliramiz Đafić, zdaj sem se spomnilauser posted image
že nekaj časa mu je ime Dalaj Egol... si je spremenil ime v času, ko so bli slovenci dobri v fuzbalu

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Najbolj smešno ime
22.3.2007 23:50:48   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: pikicaa

Mi je enkrat tašča povedala, da je njen prijatelj klical v hotel Lev in rezerviral silvestrovanje na priimek Kos, Medved, Škorc in Zver pa so mu na recepciji rekli, da to ni živalski vrt user posted image . Jim je komaj dopovedal, da se ne dela norca.
 user posted image user posted image user posted image odbito! user posted image
slišala tut za priimke Jazbec, Jelen, Jež, Zajec, Zajc, Kunc, Volk, Škerjanec, Murn, Golob, Žerjav, Košuta, Komar,... pa še je živalskih, ki se jih trenutno ne spomnem user posted image

< Sporočilo je popravil frrrr -- 22.3.2007 23:55:18 >

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Najbolj smešno ime
22.3.2007 23:56:19   
frrrr
poslovnemu partnerju je ime Hani (Saudi Arabia)

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Najbolj smešno ime
26.3.2007 13:01:04   
mišk
pa na našem koncu si je en tip spremenu ime v Sharon Stone
 
Ta je pa krčan, ne? Haha! Mislim, da se ne imenuje več Sharon Stone. Očitno je imel s tem imenom praveč problemov.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?