|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 18:48:45   
tajtaja
Mam te user posted image kamne in občasno ponorijouser posted image . Glih zdaj sem v tej fazi, me boli niže reber desno, ampak bolečina ni tako huda, kot je slabost. Za bruhat, pa spet ne, v glavnem huuuudoooo!
Kaj naj požrem, da m bo bolje?????????????


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 18:50:15   
Anonimen
Za žolčne kamne nekaj pojest user posted image

Ne vem, meni nič ne paše na njih.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 18:52:55   
tajtaja
Sem mislila kako žavbo ali tableto???

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 18:54:30   
Anonimen
Uf, to pa sploh nimam pojma, ne maram tablet.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 19:00:16   
Felicita
pomoje lahko samo gledaš, na kaj fašeš napad (čebula? ugibam, velik ljudi k majo s kamni problem je ne prenese), pa mogoče kako zadevo za želodec pomirit (rupurut ipd?). sicer pa mislm da nič ne pomaga, ker gre za mehansko draženje in morš pač počakat da mine.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 19:01:20   
tajtaja
Če bi ti blo tak hudo, bi pojedla karkoli, verjemi. Eh, nič, grem si polno bano vode natočit. Mogoče mi bo kaj boljše?!user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 19:02:11   
Anonimen
Ne vem, če kaj paše - najbrž jih vsaka stvar razdraži. Jih bo treba kar ven vzet.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 20:58:58   
tikatonka
Meni ni pomagalo nič, nobena tableta proti bolečinam. Boli pa kot user posted image se spomnim ja. So mi jih ven pobrali pa je blo ok.user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 21:25:52   
K_a_t_i
Morda se sliši smešno, ampak meni je pomagal kamilični čaj - najbolj, če sem ga popila takoj, ko sem začutila, da me začenja tiščat v želodcu.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napad žolčnih kamnov!
3.9.2010 23:21:19   
ursi
tudi meni so enkrat predlagali kamilični čaj, ko sem imela napad. Sem šla pol na operacijo, ker je postalo vse skupaj prehudo. Drugače je pa meni pasalo takrat samo odležat. Včasih je v trenutku potem minilo, drugič spet ne. Žal, nč kej pametnega ne vem predlagat. Aja, ko sem imela že bolj kritično, so mi predlagali dieto - samo prepečenec in čaj.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Napad žolčnih kamnov!
4.9.2010 12:52:36   
mini86
tudi jaz jih imam..ob napadu naj bi se popil vroč mlek..
drugače imam pa jaz za vsak slučaj homeopatsko zdravilo če bi imela napad..ampak morm potrkat da od takrat ko so mi jih odkrili še nism imela napada..
joj da ne govorim kako je bilo v nosečnosti pa sploh ni noben vedu da so kamniuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Napad žolčnih kamnov!
5.9.2010 12:24:30   
s.
Pomaga grenčica!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Napad žolčnih kamnov!
5.9.2010 20:56:10   
tajtaja
HB, je mimo. Včeraj je bil hudičev dan, danes pa kot da nič ne bi bilo.
Ampak res ne vem, kaj mi je v petek tako sprovociralo žolč. Jedla sem lososa samo v ponvi pečenega na kapljici olja (olivnega), zraven đuveč riž. Vse narejeno doma, tako da je bilo stoposto sveže. To mi sigurno ni moglo škodit. Potem pa solato iz paradižnika, paprike in kumar-kumare bi menda lahko bile kaj krive?!
Pa popoldne eno vrstico Milke z lešniki, spila sem eno kavo in potem se je iz lahne slabosti začela cela veselica.
V soboto zjutraj mi je bilo kao OK, pa sem spila eno kavo in spet....
Danes jem vse normalno, tudi kavo sem spila(zaradi nizkega pritiska), pa mi nič ni. Ampak kava pa mi zadnje čase sploh ne paše. Glede na to, da sem bila hud kofetar, mi je to res čudno. No, noseča nisem 1000%.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Napad žolčnih kamnov!
6.9.2010 13:58:12   
Freya88
Kolker js vem pri taksnih bolecinah pomagajo spazmolitiki? In ce to ne pomaga, se le-ti kombinirajo z analgetiki!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Napad žolčnih kamnov!
6.9.2010 14:00:59   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

HB, je mimo. Včeraj je bil hudičev dan, danes pa kot da nič ne bi bilo.
Ampak res ne vem, kaj mi je v petek tako sprovociralo žolč. Jedla sem lososa samo v ponvi pečenega na kapljici olja (olivnega), zraven đuveč riž. Vse narejeno doma, tako da je bilo stoposto sveže. To mi sigurno ni moglo škodit. Potem pa solato iz paradižnika, paprike in kumar-kumare bi menda lahko bile kaj krive?!
Pa popoldne eno vrstico Milke z lešniki, spila sem eno kavo in potem se je iz lahne slabosti začela cela veselica.
V soboto zjutraj mi je bilo kao OK, pa sem spila eno kavo in spet....
Danes jem vse normalno, tudi kavo sem spila(zaradi nizkega pritiska), pa mi nič ni. Ampak kava pa mi zadnje čase sploh ne paše. Glede na to, da sem bila hud kofetar, mi je to res čudno. No, noseča nisem 1000%.



Kaksne zolcne kamne pa sploh imas? Milsim, si ze bila pri zdravniku, da ti je to diagnosticiral? Ker ce si bila, potem ti lahko on predpise spasmolitike... ce mu le poves da imas kolike.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Napad žolčnih kamnov!
6.9.2010 16:35:43   
jakaracman
Kava in čokolada je idelana kombinacija za kamenčke.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Napad žolčnih kamnov!
6.9.2010 18:25:21   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kava in čokolada je idelana kombinacija za kamenčke.


Ti to resno???

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?