|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
6.9.2010 20:59:25   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ne vem zakaj se sekirata (blazka in kalbo). To je vse samo ena faušija. Mnogo (premnogo) Slovencev pač težko gleda, da njihovi "sosedi" lepo živijo.
 

A to iz svojih videnj sklepaš user posted image ?

(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
6.9.2010 21:03:10   
ema tiara



IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ne vem zakaj se sekirata (blazka in kalbo). To je vse samo ena faušija. Mnogo (premnogo) Slovencev pač težko gleda, da njihovi "sosedi" lepo živijo.
  

A to iz svojih videnj sklepaš user posted image ?


ponavadi taki lepo živijo samo da sosedi vidijo kak lepo živijo...druga slika pe je potem za zidovi...a tja sosedi več ne vidijo...in tudi foušija ne...


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
6.9.2010 22:40:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Vsaka mama, ki je sposobna en teden rihtat tri bruhajoče otroke okužene z rotavirusom noč in dan, ko bruhci letijo v loku, je supermama, pa če kadi ali ne.


Trije otroci in rotavirus - zasluzis si naziv supermama. Ce imas dva otroka in/ali nek drugi virus, si ne zasluszis naziva.... ali kalbo ima slabo vest ali kar tako svoji zeni ego pestva. user posted image


Nisi zdajle že mičkeno neokusna s temle sarkazmom? Če te to zabava, OK, samo postavljati se v bran zastrupljanju otrok samo zato, ker te zabavajo moji odzivi ni enako kot v temi o Fiatu. Tam je bilo smešno, tule je neokusno. Misek mi je bla bolj všeč.


Neokusno bo, ce ti bo zdaj zena vrnila z komplimenti, da si superocka, ker peljes tri otroke na gugalnice.user posted image

Meni je pa tisti manj zapeljen, bolj umirjen in realen kalbo bil bolj vsec. Pa me nihce nic ne vprasa.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
6.9.2010 22:57:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: blazka
Zakaj bi pa moral mož ženi ego pestvat, če jo pohvali in o njej misli le lepo?


Ker ni zadosti, da je zadovoljstvo in hvala med njima, ker se mora javno objaviti. Bo tekmovanje v hvaljenju zena?

Upam da tudi tvoj tebe kdaj pohvali.


Pohvale na forumu ne potrebujem. Princip "svaki cigo svoga konja hvali", mi je tuj in primitiven, pa tako tovrstne zadeve zadrzim v osebnem in intimnem prostoru lastnega doma.

Ste ratale pa ful osebne kar na enkrat. Sva midva z Kalbotom na sojenju in ocenjevanju tukaj, al kaj?


Odprli ste vrata in povabili v svojo dnevno sobo, kjer te moz pohvali za dosezke pri negi otrok. Prevec osebno. za moj okus.  

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
6.9.2010 22:59:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ne vem zakaj se sekirata (blazka in kalbo). To je vse samo ena faušija. Mnogo (premnogo) Slovencev pač težko gleda, da njihovi "sosedi" lepo živijo.
 

A to iz svojih videnj sklepaš user posted image ?



Morda sklepa, morda se zgolj prepricuje user posted image ....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 7:29:15   
kalbo
Mislim, da bi morala ravno ti izmed vseh prav prebrat med vrsticami tisto hvaljenje, predvsem, ker je na koncu dodano, pa če kadi ali ne. Res, daj Miska nazaj, tale Frodo ti ni v ponos.
Vsaka mama je svojemu otroku super mama in Kerensa, recimo, ni nobena izjema. Njej manjka včasih malo zdrave pameti, oziroma ji je ne manjka, samo v prostor, kjer piše kuhanje in cigareti je ne spusti.

Vsaki cigo svojga konja hvali je spet direktno za v tisto temo o Fiatu, da nisi ti malo tem zamešala.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 8:14:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
razumem kerenso, da je prepričana, da cigaret ni škodljiv za njene otroke

Nisi me prav razumela (ampak, kakor vidim po napisanem, nisi edina user posted image ).

Jaz ne trdim, da cigaretni dim ni škodljiv za moja otroka. Vem, da je. Nisem namreč kadilka, ki o kajenju in vsem z njim povezanem ne bi imela pojma. Točno vem, kateri strupi so v cigaretih, koliko jih je in kakšne so potencialne posledice aktivnega in pasivnega kajenja. Oboje je škodljivo tako zame, ki aktivno kadim, kot tudi za tiste, ki so v času mojega kajenja v moji bližini in zaradi tega kadijo pasivno. Tukaj bi bolj držala (čeprav bi se tudi pri tem dalo debatirati) Kalbova izjava:
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mama, ki kadi v prostoru, kjer spijo in živijo njeni otroci ni slaba mama, je pa definitivno neodgovorna in egoistična.

Mirno priznam, da sem, kar se mojega kajenja tiče, neodgovorna in egoistična, sploh v primeru, ko lahko, kakor nekateri temu pravite, "uveljavljam zakon močnejšega". Nekje na tej temi sem že napisala, da moja morala pri mojem kajenju večinoma odpove. Tako pač je. Posledica tega je lahko mimogrede tole:
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
preziram ljudi, ki kadijo in se pri tem ne ozirajo na druge!

Ne, da bi se zagovarjala, ampak če izvzamem svoja otroka (in g. Moža, ki je tudi kadilec), se smatram za tolerantnega kadilca. Ko sem v stanovanju nekadilcev, mi na kraj pameti ne pade, da bi tam poskusila prižgat' cigaret'. Grem na balkon, pred vhod, kamorkoli že - v stanovanju ne. Ko sem kje zunaj v družbi nekadilcev, se večinoma potrudim, da roko odmaknem tako, da se jim dim ne kadi v obraz. Pri stalni družbi že vem, kaj in koga moti - in če je poleg mene nekadilec, ki ga dim ne moti, potem ne pazim tako zelo. Če bi pa imela v svoji družbi koga, kogar bi dim 100%-no motil, potem pa poleg njega ne bi kadila. No, je pa tudi res, da se potem verjetno ne bi tako zelo veliko družili, ker bi se jaz počutila omejeno, tega pa ne maram.

Bi pa še dodala vprašanje - a se ljudi ocenjuje (npr. prezira) izključno na podlagi tega, da so nekorektni kadilci... al' se mogoče vzame v obzir še kakšno drugo dejstvo? Saj ne vem, koga naj dam za primer, ampak... a če bi bila Mati Tereza in Nelson Mandela nekorektna kadilca, bi ju prezirali izključno zaradi tega, vse ostalo, kar jima je v ponos, bi pa zanemarili?

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Si pa upam trditi, da bi kadilec, pred katerim bi spustila en velik, smrdljiv prdec, pa še enega in nato še enega, rekel, da sem nekulturna, čeprav s tem njegovega zdravja ne bi tako ogrožala...

Evo, jaz ti tega ne bi rekla user posted image . Bi pa, če bi tvoji prdci preveč (za moje pojme) smrdeli, odprla okno (če bi bili v zaprtem prostoru). Istočasno pa tudi ne zamerim, če kdo zaradi kajenja v stanovanju odpre okno. Tudi jaz imam vsa svoja okna konstantno vsaj na kiper odprta (poleti pa na stežaj).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 8:25:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
kaj bo, ko naredijo prvi korak v realnega?

Veliko takšnih otrok (ne pa vsi, seveda) pade na realna tla tako zelo na trdo, da potem beremo o obupanih idealnih starših, ki jim niti pod razno ni jasno, kako je možno, da je njihov otrok, ki je odraščal v finančni blaginji in zdravem okolju, postal narkoman ali kriminalec.
uganete?

Jaz osebno (pa če sem jo spoznala preko RR ali kje drugje) ne poznam niti ene idealne mame.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Zadnjič, ko sem rekel, da 19 letni otrok, ki ima v predalu rizle ni nujno odvisnik od drog sem bil pa označen malo manj ko za dilerja.

E, tukaj te pa podpiram. Rizla v predalu ne pomeni, da oseba kadi marihuano. Je pa to seveda najbolj verjetna možnost pri 19-letniku.
Vsaka mama je svojemu otroku super mama in Kerensa, recimo, ni nobena izjema. Njej manjka včasih malo zdrave pameti, oziroma ji je ne manjka, samo v prostor, kjer piše kuhanje in cigareti je ne spusti.

Verjetno boš zdaj še bolj presenečen, ampak jaz za moja otroka (no, vsaj za starejšega - s 4,5-letnikom se o tem bolj težko realno pogovarjam) nisem super-mama (brez RR). Zakaj? Zato, ker takšna pač nisem (in tega tudi ne skrivam). Sem samo mama, s svojimi napakami in "napakami". Pred otrokoma napak in "napak" ne skrivam. Pa pred kom drugim tudi ne. Sem pa njuna edina mama in sem tista, ki bo kakor levinja skočila k njima, ko bo treba. Dvojna merila (jaz nekaj smem, drugim pa tega ne dopuščam)? Ja, absolutno. Ampak to zato, ker sem jaz njuna mama in ker sem jaz tista, ki odločam. Tako pač je. Otroka vesta, da se lahko zaneseta name. To se mi zdi bistvenega pomena.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 8:46:30   
kalbo
Nad tabo sem jest težko presenečen, ker te poznam virtualno ko svoj žep. Imaš moje spoštovanje (glede kajenja pred otroci bi te sicer prijel za noge in toliko časa tresel, da bi šla neumnost iz tebe) in tudi zelo dobro veš zakaj in to je to. Sicer pa s tabo ne tej temi itak ni težav, ker se ne poslužuješ udarcev pod pasom in vem da bi mi vse kar napišeš komot spustila tudi na štiri oči in to pri virtualnih sogovornikih cenim.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 8:47:59 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 8:48:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
kede kajenja pred otroci bi te sicer prijel za noge in toliko časa tresel, da bi šla neumnost iz tebe

Zdaj sem pa jaz presenečena user posted image . Mislila sem, da te bolje poznam in da ti takšna neumnost (beri: nesmisel) ne bi padla na pamet. No, zdelo se mi je, da veš, da od tega ne bi bilo efekta. Še tačas, ko bi me držal za noge, obrnjeno z glavo navzdol in ko bi takole prijetno bingljala, bi si enega prižgala. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 8:50:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
kede kajenja pred otroci bi te sicer prijel za noge in toliko časa tresel, da bi šla neumnost iz tebe

Zdaj sem pa jaz presenečena user posted image . Mislila sem, da te bolje poznam in da ti takšna neumnost (beri: nesmisel) ne bi padla na pamet. No, zdelo se mi je, da veš, da od tega ne bi bilo efekta. Še tačas, ko bi me držal za noge, obrnjeno z glavo navzdol in ko bi takole prijetno bingljala, bi si enega prižgala. user posted image

To mi je seveda jasno.

PS: Ti živiš v stanovanju nekadilcev, tako da bi bla lahko obzirna do njiju, pa nisi, ali imaš otroke samo na zimovanju.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:00:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
ali imaš otroke samo na zimovanju.

Izraz je sicer smešen user posted image , ampak v osnovi pa niti ne tako napačen. Otroka nista moja last - na nek način sta res rent-a-baby. user posted image  Za koga verjetno spet sebično, ampak pričakujem pač, da bosta nekega dne odšla iz "hotela Mama" (& ata). A si bosta takrat oddahnila ali ne (zaradi cigaret ali česa drugega), bom pa sporočila, če bo RR takrat še obstajala. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:20:04   
kalbo
Že, samo dokler prebivata v hotelu mama oziroma do 18. leta si za njuno varnost, zdravje in dejanja odgovorna ti in seveda tvoj g. Mož.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 9:24:33 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:24:08   
Kerensa*
Pri tem delu vzgoje sem pa neodgovorna in sebična, priznam.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:28:02   
enkratna
Hvalabogu, da nisem kadilka: umrla bi zaradi stresa, ki ga nekadilci povzročate kadilcem! Grozljivo! Totalno psihično nasilje...

Podpis: nekadilka.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:30:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna
umrla bi zaradi stresa, ki ga nekadilci povzročate kadilcem!

Ojej user posted image ... to me spomni na tisti prirejen napis s cigaretne škatlice:"Kadilci lahko resno poškodujejo nekadilce, ki jim težijo" ali na "Pred nakupom se posvetujte s svojim trafikantom". user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:32:23   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pri tem delu vzgoje sem pa neodgovorna in sebična, priznam.


Premalo. Veliko premalo. Vsaj na grmado s teboj.

Sicer, pa se zabavam ob tej temi. Tako kadilcem,  kot tistim , ki si zobe umivajo enkrat dnevno smrdi iz ust. Konc koncev pa si le niste tako različni user posted image . In spet smo pri meni ljubem: vsi drugačni, vsi enakopravni.


< Sporočilo je popravil uškinamama -- 7.9.2010 9:33:07 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:33:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Vsaj na grmado s teboj.

Škoda časa, denarja in živcev s tem. Tako ali tako se bom zakurila sama, s čiki. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:37:03   
enkratna
Tako ali tako se bom zakurila sama, s čiki. user posted image


Pa glej, da ne boš "light" čikov uporabila  user posted image

< Sporočilo je popravil enkratna -- 7.9.2010 9:38:07 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:38:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna
Pa glej, da ne boš "light" čikov uporabila 

Odkar sem prvič zanosila (torej pred 13-imi leti), kadim samo še light. Je*iga. user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:46:21   
oka

Odkar sem prvič zanosila (torej pred 13-imi leti), kadim samo še light. Je*iga. user posted image


Softičuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:51:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Softičuser posted image

Odkar sem drugič zanosila (torej pred 5-imi leti), sem pa še večji "softič", saj kadim še 100's. user posted image

Pa vsako jutro popijem en Actimel in vsak dan popijem en multivitaminski napitek. Pojem spodobno dozo zelenjave (surove in kuhane), jem sadje, od mesa pojem največ belega in pa rib, kofein mi je priporočila zdravnica, ker imam nizek pritisk (baje bolje kava, kakor tableti - dokler pač pomaga), ustrezno se gibam (zdaj sem se vpisala na tai-chi, predstavitev joge me še čaka, drugače pa hodim vse od bloka do avtobusne postaje),... naj še kdo reče, da ne živim zdravo! user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:55:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pri tem delu vzgoje sem pa neodgovorna in sebična, priznam.


Premalo. Veliko premalo. Vsaj na grmado s teboj.

Sicer, pa se zabavam ob tej temi. Tako kadilcem,  kot tistim , ki si zobe umivajo enkrat dnevno smrdi iz ust. Konc koncev pa si le niste tako različni user posted image . In spet smo pri meni ljubem: vsi drugačni, vsi enakopravni.



Nimam tako slabega spomina, da mi nebi blo jasno na kaj tole leti. Če se ti zdi kajenje v prostoru, kjer spi otrok enako slabemu zadahu, ali pa spanju na teden dni stari posteljnini, slabo zate. Me veseli, da se zabavaš.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:58:20   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mislim, da bi morala ravno ti izmed vseh prav prebrat med vrsticami tisto hvaljenje, predvsem, ker je na koncu dodano, pa če kadi ali ne. Res, daj Miska nazaj, tale Frodo ti ni v ponos.


Berem med vrsticami - vecplastno. Kajenje nima s tem nobene zveze. 

Vsaka mama je svojemu otroku super mama in Kerensa, recimo, ni nobena izjema. Njej manjka včasih malo zdrave pameti, oziroma ji je ne manjka, samo v prostor, kjer piše kuhanje in cigareti je ne spusti.


Ne bo drzalo. Vsaka mama ni supermama (niti vsak ocka).
Najvecje breme za otroka so superstarsi. Z idealom se je tezko kosati.
Kerensa je pa dalec od ideala (supermame), je pa resnicna. Taka.. stabilno resnicna user posted image

Vsaki cigo svojga konja hvali je spet direktno za v tisto temo o Fiatu, da nisi ti malo tem zamešala.


Principi so splosni. Zacenjam dvomiti, da sploh ves o cem pisem. Razlagati se mi pa ne da.
[color=#000000 size=3] 


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 9:59:53   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Hvalabogu, da nisem kadilka: umrla bi zaradi stresa, ki ga nekadilci povzročate kadilcem! Grozljivo! Totalno psihično nasilje...

Podpis: nekadilka.



Tako... eni skodijo okolici s pasivnim kajenjem, drugi z moraliziranjem o lastni nezmotljivosti in popolnosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?