|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:47:58   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Barfark...daj, prosim te , obnovo. V enem stavku. 


Ne beri me.


Pa saj te ne, zato pa prosim za obnovo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:51:22   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

"Tko ste vi, da sudite o nama? Zar nemate ni obraza ni srama?"



Vsaj vem koga je Jezus Kristus imel v mislih 2000 i kusur godina nazaj, ko je rekel cca. "naj prvi vrže kamen, ki je brez greha".

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:51:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Malo povrsno sem brala in ne vem od kod sedaj kajenje v prostorih kjer spi otrok... ?
To si vpeljal ker lepo zveni in ti ustreza ali ker imas realne osnove iz debate?
Kdo zdaj kadi tam kjer spi otrok??? Kdo zivi v garsonjeri ali 1 sobi in noter kadi??user posted image user posted image


Že cel čas teče vsaj z moje strani debata samo o tem.


A res? user posted image   Lepo pocasi pa preberi o cem si pravzaprav pisal.

Če si prebereš moj prvi post, je najbrš tudi človeku z nizkim IQ to jasno.


user posted image user posted image user posted image user posted image   Cloveku s povprecnim IQ-jem je jasno, da ne debatiras sam s svojim prvim postom. Imas monolog ali zgolj ne sledis debati (ker debata ne tece zgolj o prostorih kjer otrok spi ).

  Se je pa seveda kasneje debata razvila v "dajmo Kalbota" tud s tvojo pomočjo, kot po navadi.


Hm... in kdo naj bi bil po tvojem  za to kriv? Zarota z mojo pomocjo ali tvoja stalisca, tvoje sodbe in odločbe.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:52:23   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: tashan


Če jeste, pijete, dihate, se ličite, uporabljate lak za lase ali druge kozmetične preparate, si lakirate nohte, imate hladilnik, tv, mobitel, računalnik, avto, perete s pralnimi sredstvi, kupujete plastične izdelke, uporabljate denar,.... - potem ne živite zdravo! En čik vam bo škodil toliko kot vožnja z avtom do trgovskega centra.






Kadilci imate pa slabo vest, ker se zavedate, da je nezdravo, amapk potem raje bluzite s takimi nebulozami. Ja, vožnja do trgovskega centra je škodljiva, če človek kadi v avtu.

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:53:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
"Tko ste vi, da sudite o nama? Zar nemate ni obraza ni srama?"

Vsaj vem koga je Jezus Kristus imel v mislih 2000 i kusur godina nazaj, ko je rekel cca. "naj prvi vrže kamen, ki je brez greha".

Samega sebe? No, potem je pa že pred 2000 i kusur leti priznal, da je seksal z Marijo Magdaleno. Torej je čisto verjetno, da ima res potomce. Grem jih iskat. user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:54:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Kadilci imate pa slabo vest, ker se zavedate, da je nezdravo

Jaz se zavedam, da je kajenje nezdravo, slabe vesti pa nimam niti najmanj.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:54:42   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Da ne doživiš česa slučajnouser posted image


Ljubosumen ali zgolj primitiven? user posted image



Ne eno ne drugo, ker orgazem ni bil mišljen.


Kdo pa govori o orgazmu?
Sicer, ko ga ze omenjas...  je orgazem vezan na ljubosumlje ali primitivnost? 

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:55:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

... ce dovolis. user posted image




Absolutno.


Lepa hvala user posted image

Kalbo tebi pa : user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:56:06   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Kadilci imate pa slabo vest, ker se zavedate, da je nezdravo

Jaz se zavedam, da je kajenje nezdravo, slabe vesti pa nimam niti najmanj.



Ti verjetno ne, ampak marsikdo jo ima, potem pa take flaka. Pa da ne bo pomote, nimam nič proti kadilcem, me ne moti če kdo kadi v moji bližini, me pa moti, ko kdo take kuzlarije piše.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:59:49   
tashan
A vdihavanje izpušnih plinov pa ni? Pa negibanje?
Saj ti v avtu res ne vdihavaš plinov tvojega izpuha - ogrožaš pa zdravje vseh, ki se želijo zdravo gibat peš okoli tvojega avta.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:08:19   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tashan


Če jeste, pijete, dihate, se ličite, uporabljate lak za lase ali druge kozmetične preparate, si lakirate nohte, imate hladilnik, tv, mobitel, računalnik, avto, perete s pralnimi sredstvi, kupujete plastične izdelke, uporabljate denar,.... - potem ne živite zdravo! En čik vam bo škodil toliko kot vožnja z avtom do trgovskega centra.






Kadilci imate pa slabo vest, ker se zavedate, da je nezdravo, amapk potem raje bluzite s takimi nebulozami. Ja, vožnja do trgovskega centra je škodljiva, če človek kadi v avtu.



Bluzi zato, ker ji je uspelo zavedanje o problemu, ki smo ga s to kadilsko temo blazno omejili razširiti še na druge segmente življenja??? In nebuloze zato, ker je kot problematično izpostavila tudi vse tisto, kar se v vsakodnevnici smatra za sprejemljivo??? Ker TI smatraš, da jih je nepotrebno podvreči kakršnikoli kritični presoji???

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 7.9.2010 11:10:03 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:10:38   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: tashan

A vdihavanje izpušnih plinov pa ni? Pa negibanje?
Saj ti v avtu res ne vdihavaš plinov tvojega izpuha - ogrožaš pa zdravje vseh, ki se želijo zdravo gibat peš okoli tvojega avta.



Saj se hecaš? Potem se ti voziš s kolesom oz. hodiš peš? Ker pač kadiš, da vsaj drugje prištediš na zdravju? Get real!

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 7.9.2010 11:12:05 >

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:11:32   
tashan
Pa da še mal popestrim teren pred splošnim pretepom.

Kaj ali pa koga bi okrivili za naslednja dejstva:

1. nosečnost: strastna nekadilka (tudi v zakajene prostore nisem zahajala), nobenega alkohola, odpovedala sem se tudi kavi, čokoladi in vsej konzervirani hrani. Pri prvem otroku pač vse po regelcih. Dete se je rodilo en teden po roku (pribl. 3400 g in 50 cm). Po enem mesecu diagnoza: astma na koži in dihalih.

2. nosečnost: zmerna kadilka (10 cigaret/dan), občasno alkohol, kava vsak dan, prav tako čokolada (ogromno), občasno konzerve. Dete se je rodilo en teden prezgodaj (dan po tem ko sem sama prestavljala pohištvo v otroški sobi), 48 cm, pribl. 3000 g. Po treh letih nobenih kroničnih obolenj.

Razumeš zakaj ne bom za vse krivila samo čikov?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:16:46   
tashan
Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!


< Sporočilo je popravil tashan -- 7.9.2010 11:19:42 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:17:42   
PeggyBundy
Tashan, v prvi nosečnosti si naredila generalno napako, da si se čez noč odpovedala vsemu, česar je bilo telo prej vajeno.

Vidim, da se je kar nekaj dogajalo na tej temi.

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:18:51   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...






Še vedno pa me zanima, če se ti voziš izključno s kolesom oz, hodiš peš, ko tako navijaš, da kajenje enako škodi? Pa kot sem že rekla - nekateri kadilci boste našli sto in en primitiven izgovor za svoje početje.

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:24:05   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Tashan, v prvi nosečnosti si naredila generalno napako, da si se čez noč odpovedala vsemu, česar je bilo telo prej vajeno.


Točno to, stres prav tako škoduje plodu. Samo 10 čikov na dan v nosečnosti se mi pa še vedno ne zdi zmerna količina user posted image Sklepam, da je prej skadila škatlo do 2 na dan.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:39:22   
Taddy78
Ufff....ta bo pa težka.user posted image
Redno kadim 16let.
Tudi moja mama je kadilka.
Vedno kadim pod milim nebom (no pred zakonom sem tudi v gostilni).
Kadila sem v nosečnosti (sicer lažje in zmanjšala količino), sin imel malo preko 4kg.
Sem ZA protikadilski zakon, pa še prihranim kak evro, ker več ne hodim nikamor na kavice.
Še vseeno je bil meni osebno bolj "pri srcu" smrad po čikih, kot pa sedaj po novem smrad po švicu (ne vem kaj nekateri študirajo ko grejo v discoteko in se pred tem ne umijejo)...user posted image
Moj oče kadilec je pri 44letih umrl za rakom na pljučih, kot marsikateri, ki nikoli ni kadil, niti bil pasiven kadilec.

Kaj me pa najbolj moti...ko pa to berem, ,mi pa grejo kar lasi v luft...butaste izjave o raku user posted image  ...bolaaaaano!!!
Za rakom umirajo dojenčki, mladina, alkoholiki, kadilci, narkomani, ljudje v srednjih letih, starejši, ženske, moški, vegatarijanci, vegani, mesojedi, debeluhi, suhi, veliki, mali in konec koncev tudi živali...
Umrli bomo enkrat  VSI!!!!! Zaradi tega ker nekadite vam ne bo smrt prihranjena, ali pa mogoče upate na nesmrtnost? Malo morgen.

Zakaj je vedno več alergij, astm? Zato ker je svet vedno bolj onesnažen, pa tudi zato, ker mame od  nosečnosti pa po rojstvu zavijajo otroka v celofan in ga 2 meseca ne sme prit noben pogledat, do 1 leta se ga noben ne sme dotaknit, cele dneve je v stanovanju, ker se tam ne more ničesar nalesti, če že grejo na sprehod, ne sme noben v bližino, jesti mora samo bio (čeprav ta bio ponavadi ni bio), pa ne jest meseka, ker je škodljivo, pa vedno vse razkužit, 100x na dan umit roke...user posted image

Pa še nekaj...primerjave z alkoholom...to je šele idiotizem. Ali pa bom malo obrnila to izjavo.
Ko bo zaradi preveč pokajenih cigaret voznik do smrti povozil nekoga, ko bo zaradi cigarete dedc prebutal ženo in otroke, potem bo primerjava na mestu, ampak to se nikoli ne bo zgodilo.

Aja...sem pozabila.  Idite 1x pogledat narkomansko vrsto pred zdr. domom, ko čakajo na metadon. Bodite tam glasni in rečite narkomankam, da jih je lahko sram, da pridejo s svojimi otroci v trebuhu ali pa za roko, po drogo. Seveda, na forumu je najlažje metat polena pod noge. Če že, bodite glasni tam ko lahko svoje poveste nekomu v obraz.


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:40:01   
tashan
Tiste, ki ste dobile pri ginekologu vprašalnik veste, za druge pa:

Obkroži:
kadilec/ka  nekadilec/ka

dnevno:
- manj kot 10 cigaret
- 10-15 cigaret
- več

Torej 10-15 cigaret = zmerno kajenje.

Kar pa se tiče:
"Točno to, stres prav tako škoduje plodu. Samo 10 čikov na dan v nosečnosti se mi pa še vedno ne zdi zmerna količina Sklepam, da je prej skadila škatlo do 2 na dan."

Nak, ne bo držalo. Stres je sicer zelo priročen odgovor za vse vrste bolezni, a je bila moja 1. nosečnost najlepše obdobje v mojem življenju in popolnoma brezstresna.
Sem pa veliko hodila peš (po mestu), da se nisi slučajno peljala mimo user posted image ?



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:44:13   
mateyka
ne razumem zakaj se tako koljete na tej temi. kajenje NI zdravo in to je dejstvo, poleg še enga kupa ostalih stvari seveda (ja tashan, nima veze kok velik je ta kup). ni dobro, da se kadi v bližini otrok, to je naslednje dejstvo. še posebej v zaprtih prostorih. eni pa pač tudi to počno. tko pač je. pika. zakaj filozofirat zraven? user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 11:48:20   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Zakaj je vedno več alergij, astm? Zato ker je svet vedno bolj onesnažen, pa tudi zato, ker mame od  nosečnosti pa po rojstvu zavijajo otroka v celofan in ga 2 meseca ne sme prit noben pogledat, do 1 leta se ga noben ne sme dotaknit, cele dneve je v stanovanju, ker se tam ne more ničesar nalesti, če že grejo na sprehod, ne sme noben v bližino, jesti mora samo bio (čeprav ta bio ponavadi ni bio), pa ne jest meseka, ker je škodljivo, pa vedno vse razkužit, 100_x_ na dan umit roke...user posted image


OK, ostalo, ki ni citirano štekam, to je tipična tolažba kadilca, ki je v neki meri celo na mestu s predpostavko, da gre za zmerno kajenje.

Ne moreš pa enačit zavijanja otroka v celofan in neizpostavljanja otroka cigaretnemu dimu.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 11:49:18 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 12:19:23   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Sem pa veliko hodila peš (po mestu), da se nisi slučajno peljala mimo user posted image ?






Ne, se nisem, ker nimam avta. user posted image

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 12:52:43   
Nenya
@Poka ja lepo bi bilo, če bi se kadilci kljub svojim pravicam, glede katerih so vedno zelo glasni, lahko kdaj ozirali še pravice na koga drugega ampak po mojih izkušnjah so kadilci eni bolj vase zaverovanih in sebičnih ljudi, ki ne želijo sklepati kompromisov.

Ko spraviš otroka na svet pride s tem tudi odgovornost. Res je, popolnih staršev ni oz lahko z obsedenim stremljenjem k popolnosti kvečjemu škodiš otroku. Neka srednja pot je najboljša.

Ampak da se kot starš ne moreš odpovedati samo temu da bi kadil v določenih prostorih hiše za dobrobit svojih lastnih otrok, svojega mesa in krvi, potem je to zame gotovo korak v smer slabega starševstva, oz bolje, stran od 'dobre prakse'.

Zakaj bi pa na kup svinjarij, ki jih zaradi raznih okoliščin in časa v katerem živimo DODAJALA (in to brez drugega razloga kot lastno ugodje) zraven še cigaretni dim - zame tukaj nobeno od 'racionalizacij' oz opravičevanj in preusmerjanja pozornosti, ki jih je na teh straneh s strani kadilcev na kupe, ne pomeni ničesar. Kadilec se sam odloči da bo začel in nadaljeval s kajenjem in da za večino poslabšanje lastnega zdravja JE dober razlog da se odvadijo kajenja (ali vsaj poskusijo), to da so otroci v zadimljenih prostorih, smrdijo in se morda tudi sami pritožujejo nad njihovo razvado pa NE - no to mora razčistiti vsak starš-kadilec sam pri sebi. Otroci pa nimajo moči da bi se karkoli odločili - živeti morajo v zadimljenem okolju.

@blažka in kalbo meni se ne zdi razgaljanje intime, če mož pohvali svojo ženo na forumu Glede na to da je tu gor večinoma največ bentenja čez partnerje, smo očitno še vedno prestrašeni, da bo hvala naše partnerje 'pokvarila'. Morda sta lahko še vesela, da so napadli z vsemi topovi, to je jasen znak, da je bilo zadeto boleče mesto.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 12:54:30   
Bakfark
andromeda

Recimo, da znanost neha služit izključno obračanju denarja in se enkrat za spremembo postavi v bran potrošnikom in da znanstveno dokaže, da je zdravju škodljivo vse tisto, kar si maloprej označila kot nebuloze. Na podlagi vseh objektivnih (ali kaj takega sploh lahko obstaja?) znanstvenih izsledkov analiz (ne)oporečnosti blaga, materialov, surovin naj se sprejmejo ustrezni zakonski ukrepi za zaščito našega zdravja. Če je potreben zakon za dvig zavesti, dajmo se v tem duhu zavoljo zdravja odpovedati vsem škodljivim tehnološko-civilizacijskim dosežkom. Recimo, da malo špekuliram pa vseeno - kaj misliš kako bi potemtakem izgledalo naše življenje in ali bi kot takšno sploh imelo kakšen smisel? Še dalje - ali bi naša družba utemeljena točno na tem čemur se po takem scenariju odpovedujemo še sploh lahko obstala?

Verjamem, da boš tudi to razumela kot navadno bluzenje. Raje vztrajaš pri svojem, tvojemu drugačno, različno mnenje raje razumeš kot nakladanje, bluzenje, filozofiranje, kot da bi se mogoče malo potrudila, prisluhnila drugim in njihovo mnenje vzela v razmatranje. Nemara obstaja nevarnost, da si premisliš, prestopiš med tiste, ki se jih smatra za zgražanja vredne.  

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 7.9.2010 12:55:59 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 13:06:48   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ne vem zakaj se sekirata (blazka in kalbo). To je vse samo ena faušija. Mnogo (premnogo) Slovencev pač težko gleda, da njihovi "sosedi" lepo živijo.
 

A to iz svojih videnj sklepaš user posted image ?



Ne v bistvu ne. Prav lepo mi je videti srečne ljudiuser posted image Imam pa žal okrog sebe (sorodstvo) veliko takšnih ljudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?