|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:02:29   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pri tem delu vzgoje sem pa neodgovorna in sebična, priznam.


Premalo. Veliko premalo. Vsaj na grmado s teboj.

Sicer, pa se zabavam ob tej temi. Tako kadilcem,  kot tistim , ki si zobe umivajo enkrat dnevno smrdi iz ust. Konc koncev pa si le niste tako različni user posted image . In spet smo pri meni ljubem: vsi drugačni, vsi enakopravni.



Nimam tako slabega spomina, da mi nebi blo jasno na kaj tole leti. Če se ti zdi kajenje v prostoru, kjer spi otrok enako slabemu zadahu, ali pa spanju na teden dni stari posteljnini, slabo zate. Me veseli, da se zabavaš.


Nisi (ali nočeš ) štekat pointa.  Ampak, sem že navajena user posted image . Kaj je slabo ali dobro zame, prepusti  presojo meni.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:05:10   
kalbo
Ni videt, da bi brala večplastno. Začenjam pa dvomiti, da ti veš o čem pišeš.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Tole si pa svojčas prezirala.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:06:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Sicer, pa se zabavam ob tej temi. Tako kadilcem,  kot tistim , ki si zobe umivajo enkrat dnevno smrdi iz ust. Konc koncev pa si le niste tako različni user posted image . In spet smo pri meni ljubem: vsi drugačni, vsi enakopravni.



Nimam tako slabega spomina, da mi nebi blo jasno na kaj tole leti. Če se ti zdi kajenje v prostoru, kjer spi otrok enako slabemu zadahu, ali pa spanju na teden dni stari posteljnini, slabo zate. Me veseli, da se zabavaš.


Malo povrsno sem brala in ne vem od kod sedaj kajenje v prostorih kjer spi otrok... ?
To si vpeljal ker lepo zveni in ti ustreza ali ker imas realne osnove iz debate?
Kdo zdaj kadi tam kjer spi otrok??? Kdo zivi v garsonjeri ali 1 sobi in noter kadi??user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:08:46   
kalbo
Štekam poanto. Samo v primeru kajenja v prostoru, kjer spijo otroci, sploh ne kajenja na splošno, ta poanta ni smiselna, ker se vsi zavedamo, da je to zelo škodljivo za otroke in tudi, da kadit zunaj niti ni tako težka stvar. Sam težko je to priznat, oziroma Kerensa to celo prizna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 10:10:00 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:10:26   
tashan
Ker se toliko omenjajo škodljive posledice kajenja - mogoče razmislite še o tem.

Medicina kot se izvaja, se nikoli ni posvečala dokazovanju in odpravljanju vzrokov neke bolezni, ampak blaženju njenih simptomov. Zato, če ob obisku zdravnika, ker ste pač zboleli, omenite da kadite, bodo za vašo bolezen pač per se krivi cigareti. Če ne kadite, kadi pa nekdo v vaši bližini, bodo spet krivi cigareti. Zakaj? Zato ker noben človek, ki pozna vsaj prvih deset črk abecede ne bi upal podvomit v opevano škodljivost cigaret o kateri nam pridigajo zadnjih kaj pa vem koliko let. Enako velja seveda tudi za alkoholne pijače, pa ne pozabit drog! "Poznavanje" škodljivosti opojnih substanc slehernega posameznika je za zmeraj prezaposlene zdravnike nujna, saj je priročen odgovor na vprašanja bolnika, ki se z njim zadovolji brez dokazov. Drugače: bolezen postane dokaz kajenja, pitja, drogiranja... Ljudi, ki bi od spočetja pa do izbruha bolezni živeli zdravo ni! Ker bi to pomenilo, da živite na Luni ali pa sploh v drugi galaksiji. Če imate pa slučajno to "nesrečo", da ste verjeli in živeli bio-eko življenje, pa kljub temu zbolite, pač ne boste izvedeli vzroka za vašo bolezen. Ali pa se zadovoljite z enim od bolj novodobnih škodljivih vzrokov, npr. stres (trenutno zelo popularno za vse vrste bolezni), dedna zasnova (ni uporabna v vseh primerih), "nenaravno" naravno okolje (tudi zelo uporabna zadeva v vseh primerih), itd.

Za vse, ki se sklicujete na izvedena zdravstvene in druge študije, vedite rezultati študij so zmeraj odvisni od naročnika oz. plačnika. Sicer pa so bile izvedene tudi študije o bojda dokazano pozitivnih učinkih marihuane - pa kaj imamo od tega?

Summa summarum: Če živite, boste tudi umrli.

Če jeste, pijete, dihate, se ličite, uporabljate lak za lase ali druge kozmetične preparate, si lakirate nohte, imate hladilnik, tv, mobitel, računalnik, avto, perete s pralnimi sredstvi, kupujete plastične izdelke, uporabljate denar,.... - potem ne živite zdravo! En čik vam bo škodil toliko kot vožnja z avtom do trgovskega centra.




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:12:01   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Štekam poanto. Samo v primeru kajenja v prostoru, kjer spijo otroci, sploh ne kajenja na splošno ta poanta ni smiselna, ker se vsi zavedamo, da je to zelo škodljivo za otroke in tudi, da kadit zunaj niti ni tako težka stvar. Sam težko je to priznat, oziroma Kerensa to celo prizna.


Kalbo, ah. Ali sem govorila o otrocih? Celo o otrocih, ki spijo in starši zraven kadijo? Jih je kdo sploh omenil?  Govorim o tem, da je Kerensa priznala, da dela narobe , da je sebična in egoistična in ti bi kaj rad? To so NJENI otroci. Ti skrbiš za svoje. Ona za svoje. 

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:14:04   
Kerensa*
Tashan... dober primer so Indijanci. Žvečili so tobak, pa tudi kadili so ga, zvitega v liste z dreves. In nikomur nič (takorekoč). Posledično je bila menda nekje neka študija, ki naj bi dokazala, da je tobak škodljiv samo v tem našem novodobnem svetu in to zato, ker ga kadimo, zvitega v papir. Ko se skupaj kurita tobak in papir, naj bi nastajala neka snov, za katero pa naj bi dokazali, da je škodljiva. Ne pa tobak sam.

Skratka - grem na Petrol po tobak, mimogrede pa še en listek utrgam z drevesa. user posted image

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:16:01   
kalbo
Nič nebi rad. S Kerenso sploh nisva na bojni nogi in niti nikol nisva bla. Težko je to štekat a? Ti ne govoriš o otrocih, jest govorim, kaj pol sploh debatirava?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:20:11   
Bakfark
Sicer se me vajin dialog ne tiče, sta pa spustila žogo, umirila strasti, pa bi izkoristil tale dragocen trenutek harmoničnega vzdušja, da dodam par stvari.

Že stari pregovor pravi 100 ljudi 100 čudi in mi tukaj ves čas povdarjamo različnost med nami, ti si v svojem filmu, jaz mam svojega, vsak piči skozi to življenje kot najboljše ve in zna in verjamem, da vsi tisti na katere se s takšno lahkoto dvigne glas obsojanja in moraliziranja nis(m)o ne friki, ne čudaki, niti toliko pogubni zase in svojo bližnjo okolico, da bi jih bilo potrebno pribijati na steber sramu ali jim pokroviteljsko iztresati njihove neumnosti, kot si se v maniri dobrohotnega očeta ravnokar lotil Kerense. Z vsem spoštovanjem kalbo, mislim, da je Kerensa dovolj svoja, da ji ni potrebna tvoja intervencija.

In ko smo že pri zdravju in varnosti otrok - kje lahko določimo to mejo odgovornosti, da nam ta posluži kot merilo sodbe o zrelosti/odgovornosti staršev. Čisto konkretno - poznam starša, ki imata sleherni rob v stanovanju "abdekan" s peno zaradi njunega strahu pred poškodbo. Vsak rob, miza, regal, omara, kjerkoli smatrata, da obstaja potencialna nevarnost za dete, ki je staro 6,5 let je obloženo s peno. Za moje pojme popolnoma nepotrebno. Lahko pa bi me on videl, kot popolnoma neodgovornega starša, ker se nisem dovolj angažiral, ker svojim otrokom ne omogočam dovolj varnega, zdravega okolja za primeren razvoj. Istočasno, pa bi tudi jaz lahko to njegovo pretirano manijo videl kot obsesivno nevrozo zrelo konkretne psihoterapije. In še 15-20 let nazaj ne poznam kadilca, ki ne bi kadil v svojem stanovanju, hiši. In še par let nazaj se je po naših gostilnah veselo kadilo, danes pa smo protikadilski zakon sprejeli kot standard normalnosti. Razume se, da smo kolektivno zavest spravili na višji nivo, dozorevamo, duhovno rastemo, kao širimo obzorja, kakorkoli.

Da bo dilema tistih, ki mislijo, da zagovarjam stališče, da je v redu zastrupljati svoje otroke, še večja - kadim občasno, ko mi je, ko maznem kaki čik, ženi, kolegu, drugim, občasno si kupim škatlo pa jo cuzam kakšen teden, v zaprtem prostoru ne kadimo, dva člana družine trpita zaradi težav na dihalih in smo se tako odločili zavestno. Pravila veljajo za vse, tudi goste. Po drugi strani pa...

Kdo sem jaz, da vdrem v privatni prostor drugega s svojimi zahtevami, da pogojujem njegovo zdravo pamet z mojimi prepričanji, stališči, obnašanjem, da med nama dvignem zid ignorance in nespoštovanja zato ker smatram, da vem in znam vse??? Lahko o tem debatiram, deifinitivno pa se ne bom postavljal v pozicijo s katere z viška gledam na drugega. Če se v ključnih zadevah ne bom z njim strinjal, je edino dejanje, ki ga smatram za pravilno, da ga pustim pri miru, po principu "ne diraj me - ne diram te". Pošteno?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:20:56   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ni videt, da bi brala večplastno. Začenjam pa dvomiti, da ti veš o čem pišeš.


Pricakovana reakcija.


user posted image user posted image user posted image user posted image  Tole si pa svojčas prezirala.


A da sem ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:23:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Kdo sem jaz, da vdrem v privatni prostor drugega s svojimi zahtevami, da pogojujem njegovo zdravo pamet z mojimi prepričanji, stališči, obnašanjem, da med nama dvignem zid ignorance in nespoštovanja zato ker smatram, da vem in znam vse??? Lahko o tem debatiram, deifinitivno pa se ne bom postavljal v pozicijo s katere z viška gledam na drugega. Če se v ključnih zadevah ne bom z njim strinjal, je edino dejanje, ki ga smatram za pravilno, da ga pustim pri miru, po principu "ne diraj me - ne diram te". Pošteno?

Ob temle sem dobila asociacijo na refren nekega hrvaškega komada, ki sicer niti pod razno ne opeva ne-kajenja, ampak se pa refren odlično sovpada s to tematiko.

"Tko ste vi, da sudite o nama? Zar nemate ni obraza ni srama?"

O drugem stavku tega refrena bi se pa pri tematiki ne-kajenja dalo nadaljevati debato. user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:24:11   
kalbo
Ah, če bi ti vedel, kako debelo kožo ma Kerensa in če bi vedel, da sem se ji v letih najinega virtualnega druženja velikokrat postavil v bran, ko je bla javno linčana, nebi pisal tega.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:25:50   
Kerensa*
Danes sem očitno glasbeno razpoložena user posted image . A ni Jasmin Stavros prepeval:"Živo mi se fučka, što se ovde kod vas mučka..." user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:26:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

In ko smo že pri zdravju in varnosti otrok - ...................................   ". Pošteno?


Bakfark, skidam kapu majstore.. in podpisem, ce dovolis. user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:29:00   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

In ko smo že pri zdravju in varnosti otrok - ...................................   ". Pošteno?


Bakfark, skidam kapu majstore.. in podpisem, ce dovolis. user posted image




Da ne doživiš česa slučajnouser posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:29:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nič nebi rad. S Kerenso sploh nisva na bojni nogi in niti nikol nisva bla. Težko je to štekat a? Ti ne govoriš o otrocih, jest govorim, kaj pol sploh debatirava?


Katerih otrocih? A ja tistih, ki spijo in zraven njih starši kadijo user posted image .

Govorim o tistem živi in pusti živeti ali vsi drugačni , vsi enakopravni ...


Barfark...daj, prosim te , obnovo. V enem stavku.  Ker metoda , ki jo uporabljam pri dolgih sestavkih , ne pali.  (Jo pa uspešno uporabljam pri ronji  in gini , tako da vsaj dan v vsakem pogledu vse bolj napredujem user posted image )

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 7.9.2010 10:33:37 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:31:44   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nič nebi rad. S Kerenso sploh nisva na bojni nogi in niti nikol nisva bla. Težko je to štekat a? Ti ne govoriš o otrocih, jest govorim, kaj pol sploh debatirava?


Katerih otrocih? A ja tistih, ki spijo in zraven njih starši kadijo user posted image .

Govorim o tistem živi in pusti živeti ali vsi drugačni , vsi enakopravni ...


Kaj pa tista..."svoboda in pravice nekoga se končajo na meji svobode in pravic drugega"...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:32:47   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ker se toliko omenjajo škodljive posledice kajenja - mogoče razmislite še o tem.

Medicina kot se izvaja, se nikoli ni posvečala dokazovanju in odpravljanju vzrokov neke bolezni, ampak blaženju njenih simptomov. Zato, če ob obisku zdravnika, ker ste pač zboleli, omenite da kadite, bodo za vašo bolezen pač per se krivi cigareti. Če ne kadite, kadi pa nekdo v vaši bližini, bodo spet krivi cigareti. Zakaj? Zato ker noben človek, ki pozna vsaj prvih deset črk abecede ne bi upal podvomit v opevano škodljivost cigaret o kateri nam pridigajo zadnjih kaj pa vem koliko let. Enako velja seveda tudi za alkoholne pijače, pa ne pozabit drog! "Poznavanje" škodljivosti opojnih substanc slehernega posameznika je za zmeraj prezaposlene zdravnike nujna, saj je priročen odgovor na vprašanja bolnika, ki se z njim zadovolji brez dokazov. Drugače: bolezen postane dokaz kajenja, pitja, drogiranja... Ljudi, ki bi od spočetja pa do izbruha bolezni živeli zdravo ni! Ker bi to pomenilo, da živite na Luni ali pa sploh v drugi galaksiji. Če imate pa slučajno to "nesrečo", da ste verjeli in živeli bio-eko življenje, pa kljub temu zbolite, pač ne boste izvedeli vzroka za vašo bolezen. Ali pa se zadovoljite z enim od bolj novodobnih škodljivih vzrokov, npr. stres (trenutno zelo popularno za vse vrste bolezni), dedna zasnova (ni uporabna v vseh primerih), "nenaravno" naravno okolje (tudi zelo uporabna zadeva v vseh primerih), itd.

Za vse, ki se sklicujete na izvedena zdravstvene in druge študije, vedite rezultati študij so zmeraj odvisni od naročnika oz. plačnika. Sicer pa so bile izvedene tudi študije o bojda dokazano pozitivnih učinkih marihuane - pa kaj imamo od tega?

Summa summarum: Če živite, boste tudi umrli.

Če jeste, pijete, dihate, se ličite, uporabljate lak za lase ali druge kozmetične preparate, si lakirate nohte, imate hladilnik, tv, mobitel, računalnik, avto, perete s pralnimi sredstvi, kupujete plastične izdelke, uporabljate denar,.... - potem ne živite zdravo! En čik vam bo škodil toliko kot vožnja z avtom do trgovskega centra.






Se podpišem!

(odgovor članu tashan)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:35:23   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Sicer, pa se zabavam ob tej temi. Tako kadilcem,  kot tistim , ki si zobe umivajo enkrat dnevno smrdi iz ust. Konc koncev pa si le niste tako različni user posted image . In spet smo pri meni ljubem: vsi drugačni, vsi enakopravni.



Nimam tako slabega spomina, da mi nebi blo jasno na kaj tole leti. Če se ti zdi kajenje v prostoru, kjer spi otrok enako slabemu zadahu, ali pa spanju na teden dni stari posteljnini, slabo zate. Me veseli, da se zabavaš.


Malo povrsno sem brala in ne vem od kod sedaj kajenje v prostorih kjer spi otrok... ?
To si vpeljal ker lepo zveni in ti ustreza ali ker imas realne osnove iz debate?
Kdo zdaj kadi tam kjer spi otrok??? Kdo zivi v garsonjeri ali 1 sobi in noter kadi??user posted image user posted image


Že cel čas teče vsaj z moje strani debata samo o tem. Če si prebereš moj prvi post, je najbrš tudi človeku z nizkim IQ to jasno. Se je pa seveda kasneje debata razvila v "dajmo Kalbota" tud s tvojo pomočjo, kot po navadi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 10:36:50 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:37:56   
uškinamama
spet pakiraš igračke? user posted image  



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:38:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Da ne doživiš česa slučajnouser posted image


Ljubosumen ali zgolj primitiven? user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:38:56   
kalbo
Niti slučajno, je preveč zanimivo v tem peskovniku.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:39:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Da ne doživiš česa slučajnouser posted image


Ljubosumen ali zgolj primitiven? user posted image



Ne eno ne drugo, ker orgazem ni bil mišljen.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:42:52   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

... ce dovolis. user posted image




Absolutno.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 10:47:02   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Barfark...daj, prosim te , obnovo. V enem stavku. 


Ne beri me.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?