|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Travme triletnika - pomoč
8.9.2010 14:03:12   
Rožica I
O, bošček mali, upam, da ga čimprej mine ta zoprn strahuser posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Travme triletnika - pomoč
8.9.2010 22:15:16   
Anonimen
O pišuka. Pojmam nimam, kako rešit.
Mogoče da zamenjaš tip glasbe - resna in opere pomirjajo. Samo ne garantiram efekta user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 7:44:21   
kalbo
Sam bi poleg vseh možnosti, ki so tu že naštete zraven pomislil še na eno, in sicer, da je mali škrat pogruntal, da te to vrže iz tira in mu potem posvečate tako vidva kot vzgojiteljica veliko pozornosti. Seveda proti temu težko ukrepaš, ker ne smeš zanemarit ostalih možnosti. Moraš bit kar zvit, da potrdiš to možnost. So pa to leta, ko začneta domišljija in iznajdljivost delat na polno.

Podobno je s "trebušček me boli". Ne moreš preverit, da otroku ne verjameš, če je res, si sploh ne upam pomislit, tko da to je lahko začaran krog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 7:58:25   
*miska.mcc*
kaj pa ce bi pri kurentu zacela?
kakor sem razbrala, se izak boji kurenta. in ne glasbe in ne radia. boji se posledic, ki jih radio in glasba povzrocita.
jst bi mu povedala, da je kurent  samo maskara. poiskala slike na internetu in filmcke, kako kurent nastane. kako si clovek oblece obleko in masko. in da kurent ni cisto nic drugega kot telebajsek za maskare...


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 8:03:55   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kaj pa ce bi pri kurentu zacela?
kakor sem razbrala, se izak boji kurenta. in ne glasbe in ne radia. boji se posledic, ki jih radio in glasba povzrocita.
jst bi mu povedala, da je kurent  samo maskara. poiskala slike na internetu in filmcke, kako kurent nastane. kako si clovek oblece obleko in masko. in da kurent ni cisto nic drugega kot telebajsek za maskare...



Lahko res tole probaš, pa da vidiš, če se res boji kurenta, al je mogoče kot je rekel kalbo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 8:26:32   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam bi poleg vseh možnosti, ki so tu že naštete zraven pomislil še na eno, in sicer, da je mali škrat pogruntal, da te to vrže iz tira in mu potem posvečate tako vidva kot vzgojiteljica veliko pozornosti. Seveda proti temu težko ukrepaš, ker ne smeš zanemarit ostalih možnosti. Moraš bit kar zvit, da potrdiš to možnost. So pa to leta, ko začneta domišljija in iznajdljivost delat na polno.

Podobno je s "trebušček me boli". Ne moreš preverit, da otroku ne verjameš, če je res, si sploh ne upam pomislit, tko da to je lahko začaran krog.


kalbo, tudi na to možnost sem že pomislila... že včeraj, danes pa še dodatno, ko je v avtu rekel, da je bolan in da mu je slabo in ga uhica boli....

in ja, imaš prav... težko mu je ne verjeti.... ker če je res strah, mu je recimo lahko slabo tudi od tega...

ma, začaran krog.....

včeraj je potem v vrtcu vzgojiteljica bila pozorna nanj in je jokal, ko je bila na radiu pesem o maškarah.... radio so potem ugasnile, mu ga fizično razkazale in so se dogovorili, ko mu kakšna glasba ni všeč, da naj to pove in jo bodo zamenjali..... domov je šel nasmejan in zatrdil, da bo zdaj lepo in bolje...

danes pa spet taki histerični izpadi, da to ni za nikamor....

bah, jaz nisem dovolj pametna....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 8:48:05   
špelin@
zvestauser posted image user posted image user posted image zate.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 8:50:04   
zvesta



IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

zvestauser posted image user posted image user posted image zate.
 


hvala špelina... in hvala vsem ostalim tudi...


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 8:58:28   
kalbo
Ja, vso srečo. Teli mali škrati so z vsem žavbami namazani.

Mojo hči ušeska matrajo dostikrat. Včasih so jo, včasih sem mel pa na sumu, da je ne, sam spat se ji ponoč ni dalo. No enkrat smo prišli do tega da je ne boli, in ji potem naslednjič nisem verjel. Ko sem zagledal izcedek, mi je skoraj srce razgnalo. Pol sem jo pa pogledal v tiste rjave učke, pa ji povedal, da ni lepo od mene, da ji nisem verjel, ampak da je bilo to zato, ker si je prejšnjič izmislila, da jo boli. Sva bila zmenjena, od takrat jo ušesa bolijo samo takrat ko je res.
Pol je pa trebušček na vrsto prišeluser posted image

Pri starejšemu pali, da rečeš, prav, greva k zdravniku, pa bo pogledal. Hitro reče, saj me ne, če pa ne reče, pa vem, da je res. Pri tamali pa to ne pali, ker gre zelo rada k zdravniku in ji tam vedno pol tegob odleže. Za tretjega me pa še skrbi, kaj bo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 9.9.2010 9:00:53 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 15:32:40   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kaj pa ce bi pri kurentu zacela?
kakor sem razbrala, se izak boji kurenta. in ne glasbe in ne radia. boji se posledic, ki jih radio in glasba povzrocita.
jst bi mu povedala, da je kurent  samo maskara. poiskala slike na internetu in filmcke, kako kurent nastane. kako si clovek oblece obleko in masko. in da kurent ni cisto nic drugega kot telebajsek za maskare...



Točno na to sem pomislila tudi sama. Če bi imela možnost in poznala koga, bi ga peljala k njemu, da bi otroku pokazal kaj je kurent, da je to le obleka v katero se oblečejo ljudje, da zvonci niso noben bavbav, da jih nosijo krave v planinah in da je to le maska za pusta, kot je npr. on bil medvedek al gusar al kaj je že bil.

Resno se sprašujem, kako je bil kurent predstavljeni otrokom v vrtcu, sumim, da je prišel v vsem šundru v skupino in ni potem čudno, da se ga otrok boji, mogoče je takrat še kakšna glasba igrala v ozadju, ne vem, jaz bi se tudi pogovorila z vzgojiteljico glede tega, kako je bilo takrat ko je kurent prišel. Drugače pa naredila tako, da bi mu kurenta predstavila drugače kot si on to predstavlja kot je rekla miška in še bolje v živo, ker otrok se mora s strahom spoprijet. Če boš samo glabo skušala predstaviti drugače, se bo kurentov še vedno bal.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Travme triletnika - pomoč
9.9.2010 20:21:14   
pelin
A je kurenta v resnici že videl? Meni osebno so še vedno precej strašljivi, pa čeprav sem odraslauser posted image ...Ko s temi glomaznimi zvonci skačejo pred teboj in prosijo za robček, me kar malo stisne...K nam so nekaj let hodili pred vrtec  na obisk...tam so malo zaplesali, se pokazali in šli...Nekaterim otrokom je bilo to blazno všeč...veliko pa je bilo tudi takih, ki so se jih resnično bali...Prav zaradi slednjih smo te obiske ukinili...
Drugače pa je mogoče, da mu je res kakšna pesem s cd- ja v vrtcu res bolj strašna in je prav tu vzrok njegovih traum. Če so vzgojiteljice to že odkrile, naj bi seveda ta cd za nekaj časa odstranile.., saj je vendar toliko drugih...Mogoče pa bi šli na to varianto, da bi vi doma kupili kakšen cd, ki bo njemu prav res všeč ( mogoče ga celo že imate doma) in bi ga nosil s seboj v vrtec ter bi  ga tam nekaj časa poslušali...ne vem ...ugibam....res pa je hudo gledat te prestrašene očke in stisko v njih...po moje, ni tu govora o nekem sprenevedanju...mali se očitno resnično nečesa boji...
Drugače pa tudi v vrtcu poznamo razne trebušne škrate in podobno...ponavadi se pojavlajajo vedno pri istih in izginejo in minejo na enak način....veliiiko crkljanjauser posted image ...  

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?