|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   biotehniška fakulteta
19.9.2010 9:00:47   
*daša*
A ve kdo kakšno je stanje tam? Predvsem me zanimata oddelek za živilstvo in biologijo? Se da do tja sploh pridet? So stavbe poplavljene?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: biotehniška fakulteta
19.9.2010 12:21:08   
Felicita
glede na slike je blo najhujš na agronomiji ampak pomoje je blo dokaj hudo tut na biologiji, ki je bližje potoku in nižje - pomoje je spodaj vse zalito... za živilstvo pa ne vem... več ti pa lahko ju3 povem, ko grejo sošolci tja user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: biotehniška fakulteta
19.9.2010 12:57:19   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

glede na slike je blo najhujš na agronomiji ampak pomoje je blo dokaj hudo tut na biologiji, ki je bližje potoku in nižje - pomoje je spodaj vse zalito... za živilstvo pa ne vem... več ti pa lahko ju3 povem, ko grejo sošolci tja user posted image


kaj res? a niso ravno zdej vse prenovili pa zrihtali, zdej je pa zalito? kje pa so kake slike?

Felicita, a ti agronomijo študiraš?user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: biotehniška fakulteta
19.9.2010 13:12:41   
Felicita
ja slike so definitivno agronomijo kazale... http://24ur.com/novice/slovenija/tezave-na-vicu-resili-utapljajocega-se-25-letnika.html (zadnja fotogalerija) za drugje pa ni info... drugač pa ne, ne študiram agronomije user posted image ampak študiram tam oz. sem, ker sem trenutno absolventka.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: biotehniška fakulteta
19.9.2010 13:47:04   
*daša*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

glede na slike je blo najhujš na agronomiji ampak pomoje je blo dokaj hudo tut na biologiji, ki je bližje potoku in nižje - pomoje je spodaj vse zalito... za živilstvo pa ne vem... več ti pa lahko ju3 povem, ko grejo sošolci tja user posted image


Jutri grem tudi sama tja - zato pa sprašujem.user posted image  Hvala za pomoč vseenouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: biotehniška fakulteta
19.9.2010 15:16:27   
Felicita
evo, daša, tole pravi ronja v drugi temi:


Če je poplavljena agronomija, zna bit tudi biologija... Instrumenti, ki jih trenutno rabim, so sicer na varnem (v 2. nadstropju;), samo vse ostalo je pa spodaj, saj smo mi čisto v kleti... Imam sicer računalnik dvignjen, na mizi (ravno zaradi možnosti, da ga zalije (takrat sem sicer bolj računala na točenje kakega radiatorja, ker se je to že zgodilo), sem ga dala gor). Verjetno bo jutri že elektrika in bomo lahko delali. Če je pa ne bo, pa nimamo kaj počet tam...


aja, cesta pa očitno ni zaprta, vsaj piše ne nikjer...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?