|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritožba
20.9.2010 13:57:03   
rožica2

mene pa zanima ali ima katera kak vzorec pritožbe za znižano plačilo vrtca?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritožba
20.9.2010 19:00:34   
ona
En primer:

(ime in priimek)
(naslov)
(pošta)
 
 
 
Neckermann, kataloška prodaja, d.o.o.
Tržaška cesta 85
2000 Maribor
 
Ljubljana, 29. septembra 2005
 
 
P R I T O Ž B A
 
 
Spoštovani!
 
 
Pritožujem se zaradi nepravilnega delovanja visokotlačnega čistilnika Sistema TR2.
 
Dne 23. septembra 2005 sem pri vas preko telefona naročil visokotlačni čistilnik Sistema TR2, kot način plačila pa sem si izbral plačilo ob prevzemu. Izdelek mi je bil dostavljen v torek, 27. septembra 2005, ko sem ga tudi plačal.
 
Ker sem aparat želel takoj preizkusiti, sem se odločil očistiti tlakovano pot na svojem vrtu. Ko sem čistilnik priklopil na električno in vodovodno omrežje ter ga vklopil, je bilo iz elektromotorja slišati nenavadno prasketanje, vodni curek pa je bil zelo šibak, čeprav je bilo stikalo za moč curka nastavljeno na 1500W.
 
Čistilnik sem nemudoma ugasnil, ga izklopil iz električnega in vodovodnega omrežja, ter s pomočjo navodil preveril, če sem ga morda narobe sestavil, vendar se je izkazalo, da temu ni tako.
Delovanje aparata sem želel zato ponovno preizkusiti, vendar se je, ko sem ga vklopil, težava ponovila, torej gre verjetno res za napako v delovanju aparata samega.
 
Izdelek vam zato v originalni embalaži vračam kot paketno pošiljko in želim, da mi s poštno nakaznico vrnete celotno kupnino.
 
 
Vnaprej se vam zahvaljujem za razumevanje in vas lepo pozdravljam.



2.primer:
URADNA PRITOŽBA
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]- Uradna pritožba je besedilo, v katerem se odzivamo na neprimerno ravnanje ustanov, organizacij ali njihovih predstavnikov, na slabo kakovost izdelkov ali storitev, neugodno rešene prošnje ipd.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]- Pri pisanju uradne pritožbe upoštevamo obliko uradnega dopisa (glava, jederni del, zaključek in priloge);  v jedernem delu nazorno pojasnimo vzroke svojega nezadovoljstva in jih utemeljimo s stvarnimi dokazi (te navedemo v prilogi). Navajamo samo resnične in preverljive podatke.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3]- Pritožbo/ugovor glede kakovosti izdelka ali storitve imenujemo reklamacija. Svoje pripombe in ugovore lahko vpišemo tudi v knjigo pritožb, ki jih imajo sva večja podjetja, hoteli, trgovine ipd.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritožba
22.9.2010 10:46:25   
petea
ime in priimek
naslov

občina
naslov
                                                                                    kraj, datum
                     pritožba na odločbo za znižano plačilo vrtca št. ____

Pritožujem se na odločbo za znižano plačilo vrtca št. _______ za mojega otroka _______.

/Nato navedeš razlog pritožbe in ga utemeljiš./

/Vljudno napišeš, da pričakuješ, da bodo upoštevali tvojo pritožbo in ustrezno spremenili izračun./


                                                                                          ime in priimek
                                                                                          podpis

Priloge:
- /dokazila, s katerimi dokazuješ svoj prav/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritožba
22.9.2010 10:48:18   
petea
ime in priimek
naslov

občina
naslov
                                                                                    kraj, datum
                     pritožba na odločbo za znižano plačilo vrtca št. ____

Pritožujem se na odločbo za znižano plačilo vrtca št. _______ za mojega otroka _______.

/Nato navedeš razlog pritožbe in ga utemeljiš./

/Vljudno napišeš, da pričakuješ, da bodo upoštevali tvojo pritožbo in ustrezno spremenili izračun./


                                                                                          ime in priimek
                                                                                          podpis

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritožba
22.9.2010 13:33:47   
liliana
Vendar pazi......če se pritožuješ zato, ker se ne strinjaš s plačilnim razredom oz. višino zneska napiši pritožba.......

če pa zaradi določenih dejanskih socialnih dejavnikov prosiš, da bi ti znižali plačilo vrtca, pa napiši prošnja.......ker če napišeš pritožba, ti jo bodo zavrnili, ker je na podlagi prejetih podatkov o dohodkih izračun pravilen.....

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?