|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 10:48:21   
Čebel@
pozdravljene!

tukaj vas je največ in vas prosim za pomočuser posted image

nečak ima drug mesec RD(12let) in naročil mi je,da mu kupim kakšen oprijet puli-ste kje to zasledile?

poleg mu bomo pa dali tudi nekaj kar diši(puberteta ga že trkauser posted image )-kaj bi bilo primerno za tako "mlade"....nagibam se k dezodorantu od Cube-je še kaj takega(lahko tudi parfum)?

hvala za pomoč že v naprejuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:06:18   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pozdravljene!

tukaj vas je največ in vas prosim za pomočuser posted image

nečak ima drug mesec RD(12let) in naročil mi je,da mu kupim kakšen oprijet puli-ste kje to zasledile?

poleg mu bomo pa dali tudi nekaj kar diši(puberteta ga že trkauser posted image )-kaj bi bilo primerno za tako "mlade"....nagibam se k dezodorantu od Cube-je še kaj takega(lahko tudi parfum)?

hvala za pomoč že v naprejuser posted image


puli boš pomoje našla v vsaki trgovini z oblačili, sklepam da lahko tut kako moško S al pa mogoče XS (če obstaja) že obleče.

Cubo (če mislš uno k je v obliki cigare) drugač uporablja moj oče user posted image in se mi ne zdi nek 'moderen' vonj (obstaja pa aftershave in eau de toilette) - jest bi rajš kak komplet od npr adidasa, nike-a... celo nivea (for men) je boljša, no. itak se pa povsod že najdejo darilni kompleti (k je božič že tok blizu) pa poišči.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:07:00   
mala maja
no če pogledam našega 13 letnika ti povem, da po pulover niti slučajno ne v HM ali C&A. Rajši zavi v Hervis ali kam drugam.

Kar se tiče dišavic pa je naš nor na kozmetiko Axe. Obužuje njihove tuš gele in parfume.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:13:00   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pozdravljene!

tukaj vas je največ in vas prosim za pomočuser posted image

nečak ima drug mesec RD(12let) in naročil mi je,da mu kupim kakšen oprijet puli-ste kje to zasledile?

poleg mu bomo pa dali tudi nekaj kar diši(puberteta ga že trkauser posted image )-kaj bi bilo primerno za tako "mlade"....nagibam se k dezodorantu od Cube-je še kaj takega(lahko tudi parfum)?

hvala za pomoč že v naprejuser posted image


puli boš pomoje našla v vsaki trgovini z oblačili, sklepam da lahko tut kako moško S al pa mogoče XS (če obstaja) že obleče.

Cubo (če mislš uno k je v obliki cigare) drugač uporablja moj oče user posted image in se mi ne zdi nek 'moderen' vonj (obstaja pa aftershave in eau de toilette) - jest bi rajš kak komplet od npr adidasa, nike-a... celo nivea (for men) je boljša, no. itak se pa povsod že najdejo darilni kompleti (k je božič že tok blizu) pa poišči.



Ja, se strinjam. Pulije boš našla kar povsod, v kakšnem HM poglej, S Oliver, kakšno bolj športno varianto v Hervisu... Za dišavo pa... jst bi za 12 letnika tudi izbrala raje kakšen Adidas, Nike, Tom Taylor, Puma.. je bolj za mlade in meni osebno ful fino dišijo, pa ni nek izrazit vonj, tko, bolj športno in sveže. In dobiš luštne kompletke parfum/ parfumska voda+ gel za tuširanje, deodorant, aftershave (no, tega verjetno še ne rabiuser posted image ) pa še cena je dokaj normalna.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:20:42   
Čebel@
hvala punceuser posted image user posted image user posted image

Cubo so pa uporabljali moji sošolci v sr. šoli(10 let nazaj),zato sem se najprej nanjo spomnilauser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:21:59   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

pozdravljene!

tukaj vas je največ in vas prosim za pomočuser posted image

nečak ima drug mesec RD(12let) in naročil mi je,da mu kupim kakšen oprijet puli-ste kje to zasledile?

poleg mu bomo pa dali tudi nekaj kar diši(puberteta ga že trkauser posted image )-kaj bi bilo primerno za tako "mlade"....nagibam se k dezodorantu od Cube-je še kaj takega(lahko tudi parfum)?

hvala za pomoč že v naprejuser posted image


puli boš pomoje našla v vsaki trgovini z oblačili, sklepam da lahko tut kako moško S al pa mogoče XS (če obstaja) že obleče.

Cubo (če mislš uno k je v obliki cigare) drugač uporablja moj oče user posted image in se mi ne zdi nek 'moderen' vonj (obstaja pa aftershave in eau de toilette) - jest bi rajš kak komplet od npr adidasa, nike-a... celo nivea (for men) je boljša, no. itak se pa povsod že najdejo darilni kompleti (k je božič že tok blizu) pa poišči.



Ja, se strinjam. Pulije boš našla kar povsod, v kakšnem HM poglej, S Oliver, kakšno bolj športno varianto v Hervisu... Za dišavo pa... jst bi za 12 letnika tudi izbrala raje kakšen Adidas, Nike, Tom Taylor, Puma.. je bolj za mlade in meni osebno ful fino dišijo, pa ni nek izrazit vonj, tko, bolj športno in sveže. In dobiš luštne kompletke parfum/ parfumska voda+ gel za tuširanje, deodorant, aftershave (no, tega verjetno še ne rabiuser posted image ) pa še cena je dokaj normalna.

mu bom  itak za foro zraven dala še klinco za enkratno uporabo in pa flajštreuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:26:27   
ZARA
Knjigo, kaj mu bo puli. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:29:54   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Knjigo, kaj mu bo puli. user posted image
ne more se nag učituser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 11:30:49   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 13:06:36   
ajataja
Jaz bi dala samo parfumček za puli bi pa dala denar zraven oziroma darilni bon ker sam najbolj ve kakšnega bi rad,ker imam sama 11-letnico in vem da si taki najraje sami izberejo stvari za oblečt ali pa ga vzameš s sabo v trgovino da si ga izbere ker itak že ve da mu ga boš kupila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
22.10.2010 18:17:25   
mišk
Jst bi pa parfum kupila npr. od Davida Beckama, Diesel ali kaj podobnega. Neka srednja cenovna varianta.
Za puli pa nima pojma, ker nimam ne tolk stare otroke, ne moškega spola.user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
23.10.2010 10:29:02   
gita10
Od moje sestrične sin je star 14 let in jaz ga že 4 leta s sabo peljem v trgovino in skupaj izberema nekaj za njegov rojstni dan. Ker toliko stari fantje in dekleta že imajo svoje znamke, in svoj okus in jim je najbolje prepustit izbiro.
Naprimer mojemu osemletniku je ta trenutek še čisto vseeno kaj ima na sebi.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 12letnik-pomoč pri darilu
23.10.2010 10:42:01   
Čebel@
sej mali je rekel,da želi puli(oprijet) in ve,da mu bom super  cunje izbralauser posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?