|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
1.11.2010 18:28:10   
nadka30
kaj danes pa ni nobene tukaj, ste mogoče preveč praznovale noč čarovnic





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Celjske srečke nosečke
1.11.2010 18:46:31   
nadka30
kot vidite štorklje že nosijo letošnje paketke




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image










user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 7:25:43   
nadka30
jutro

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



da malo popestrim našo stran

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 7:57:57   
nadka30
še malo pa pride najlepši čas










user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še malo slikic da vas pripravim na najlepši mesec v letu.Za vse nas bo pa letos tako ali tako najlepši ker bomo imele svoje bejbije v naročju ali pa še v trebuščku



(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 8:56:44   
Arwenko
Jutro nadka,

vidim, da si si dala duška, saj tako je prav. user posted image

Jaz imam tudi občutek, da me bo letos še 3x bolj zagrabilo božično vzdušje...

Drugače pa sem bolj tako, spet ene težave s psičko, se mi ne da na široko tipkat, itak še nič kaj ne vem, moram 14 dni počakat najprej, da vidimo kako se bo stvar razvijala. user posted image

Kaj novega pri vas?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 9:07:27   
nadka30
jutro arwenko kot kaže boma danes kar same. Upam da se tole z psičko kmalu uredi.ja ja po mojem bo letos vse nas full zgrabilo tole božično vzdušje no mene je že ža komaj čakam da prideuser posted image december user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 9:51:05   
Arwenko
A je katera kaj govorila z lidik in ursko, kako sta kaj?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:14:08   
Anonimen
Jutro!!!

Eto mene tudi tukaj. Imam ta teden mojga doma in se s F. zdajle crtljata. Imamo pa ob večerih tečnobo in jok, potem pa spi od 23h naprej. Danes je spal 23-5 pa 6-9. Milina, sem se naspala k strela user posted image

Nas pa čaka šoping danes tako da razmišljam kaj bi za zajtrk pa kavico pa malega poštimat pa gremo naši.
A katera ve - v CityCentru imajo zdaj dojilnico ane? Toliko, da ne vlačim flaške zraven, ker zadnjič, ko je mali dobil čaj pred dojenjem po flaški (se je 2 dni grozno napenjal) pa potem še en obrok mojega mleka po flaški (smo bili cel popoldne na terenu...) in sva imela potem kar problem z zizo. Se je hitro razvadil...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:26:51   
Eruvande
T.Z. v zgornjem wc-ju sem nekaj videla...ampak ne vem, če je previjalnica al tudi dojilnica. Če ne pa grete na kavo tak čist v kot k đungli, pa bo tudi mir za dojit. Vsaj tam vidim, da ponavadi ni neke gneče :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:28:02   
nadka30
tole so pa slikice za naše srečke









user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







user posted image user posted image user posted image










(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:28:24   
Arwenko
T.Z., mislim da sem jo videla ja, pri tistem wc-ju zgoraj zraven igralnice, v tistem hodniku noter. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:33:05   
Anonimen
Hvala babe, zlate ste!!!

Seznam: sem ga posodobila in ga spravljam naprej tako da prosim, da mi javljate spremembe a velja :) Bi bila vesela, če bi podatke za seznam tudi odebelile user posted image

nadka!!!!: lidlove plenice testirane, pri nas se ne bodo uporabljale. Ta paket ja potem pa konec. Se mi zdijo trde (sploh v primerjavi s pamperskami) pa smrdijo mi - se mi zdi, da Filip v njih polulan smrdi huje kot v pamperskih pokakan. Danes grem po DM-ove pa hoferjeve, da še to sprobam potem se bom pa odločila.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 10:38:16   
Arwenko
T.Z. daj mi povej kakšno je moje stanje na seznamu, da ti povem, če je kaj sprememb?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 12:00:58   
Anonimen
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image   +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image    ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )     ?            
Arclin          user posted image +4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?


user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, ?cm)
29.09.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 12:45:36   
nadka30


user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image   +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image    ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )     ?            
Arclin          user posted image +4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, ?cm)
29.09.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)





user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 12:47:45   
nadka30
mal sem okrasila naš seznam upam da ni katera jezna.
T.Z. hvala za informacijo glede lidlovih pleničk, mi sedaj sploh po njih ne bomo šli, sedaj imma doma še paket DM potem pa vidimo katere bomo uporabljali.Še enkrat hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 13:14:23   
Anonimen
nadka kakšne pa so dm-ove?

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 13:18:05   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka kakšne pa so dm-ove?


nam zaenkrta odgovarjajo so veliko bolj mehke kot hoferjeve, zaenkrat so nam vse zadržale niso nič premočle, trak imajo podobno narejen kot hoferjeve in kar je najbolj važno nič nam ne smrdijo.Tako da se bomo mi odločali med hoferjevimi in dm.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 14:04:09   
Anonimen
no zgleda, da se bomo odločali med istimi plenicami...
mi smo pa šoping prestavili na jutri. sem pozabila, da ima moj danes predavanja user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 14:18:32   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

no zgleda, da se bomo odločali med istimi plenicami...
mi smo pa šoping prestavili na jutri. sem pozabila, da ima moj danes predavanja user posted image



ja kot kaže bosta tudi bodoča zakonca podobne plenice na riti imelauser posted image user posted image user posted image user posted image .No moram priznat da mi za pamperske nismo,imam pač slabo izkušnjo od nadje in sedaj niti enga paketa nisem kupila, za hoferjeve sem slišala veliko dobrih mnenj in sem se odločila jih sprobat- so ok, važno mi je da ne smrdijo, da ne premočjo,rita je ok, ni po njih rdeča, dm- sem dve dobila zraven previjalne torbe, potem dobila še ta brezplačen paket sprobala ugotovila da so super, so mehke, ne smrdijo, ne premočjo tako da mi bomo uporabljali te ali one.
Punce tiste, ki še niste včlanjene v dm bonus za nosečke se včlanite in dobile boste 25% bonus za vse babylove izdelke- lahko si potem kupite za ta bonus njihove pleniceuser posted image user posted image user posted image se splača, če pa katera ne ve kaj bi z tistim bonusom bi se pa jaz za njega priporočalauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 14:52:50   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka kakšne pa so dm-ove?


naj se vštulim. mi imamo sedaj Pampers Premium (ker so za drobno bibo bile najboljmehke) ampak komaj čakam, da dobi še malo bedrc, da pridemo na DM. Meni so DM zakon, tudi za večjega!!!!!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 14:55:29   
kpmk
Naj še javim naše manekenske mere user posted image

rojstvo : t: 2650g d: 49cm og:33cm
1 m 4d : t: 3800g d: 54cm og:36cm



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 20:56:05   
obcinarka
pozdravljene, sm bolj šlampasto prebirala vaše čvekice, kej napisat se mi pa ressssssssssss ni kej velikoo dalo...
t.z. jaz bom podatke za seznamček posredovala po pregledu naslednji teden, boš kg popravljala....user posted image user posted image
arwenko... zdrživa no še ... sej veš...
nadka... dobla si umetniško žilico, ni kej...
tašči prisotni .. a sta že zmenjeni za randi s filipom in melanie???
tašči v lj porodnišnici... a kej veste o njih????
arwenko+t.z.+nadka... vem da ste že nekaj časa nazaj barantale s tistim pomembnim seznamom za v P.. kteri se lahko priporočim, pošljem ZS al karkol drugega??.. ker bi rada prečekirala, odkljukala in verjetno tud še kaj vprašala??
moj me priganja( čudež stoletja) da naj počasi pripravim torbo... hahahahah.. po mojem je sedaj šele dojel ko sem mu že zdavnaj povedla za lidik+urskaf... in kaj pravte?? jah  a so se dohtarji zmotili v PDP??? to je bil njegov komentar... ( a ne kk fajn je ko imamo naše moške....user posted image user posted image user posted image user posted image
nameravam na akupunkturo , keglove nardim ko se ravno spomnem, o kakšnem zatekanju pa ni ne duha ne sluha... zgaga jaaaaaaaaaaa... trebuh se mi zdi da ga bo razgnalo-napet in porabim ogromnoooo olja  za masažo... in a veste kaj še?????????? sploh se mi ne da še v kakšno trgovino kej čekirat in kupovat... je to normalno??user posted image user posted image
ostanite v cvetju, jaz pa obljubim da se vam  javim... grem namreč likat...user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 22:09:46   
Anonimen
kukuc, eto mene spet tu... danes je mali extra priden. se je ob 19:30 najedel, 20:15 smo začeli s kopanjem (smo, ker smo res vsi trije prisotni pri kopanju, je tak mali obred to...), po kopanju oljenje in malce brcanja nagec pa pasenja krav'c. na zizo in spanje. ob 21:00 je mali zaspal v zibelki. jaz sem pa vse zlikala zdaj imam pa spet čas zase - dragi se namreč uči za kolokvij...

nadka: upam, da si bova vse te detajle (podobnosti) zapomnili, da jih bova lahko v poročnem govoru povedali user posted image

kmpk: ja jaz sem tudi uporabljala pamperske, zdaj pa je prerasel št.2 in iščem cenejšo ampak vseeno kvalitetno nadomestilo. in hvala ti za mnenje.

obcinarka: mail na zs pa ti pošljem seznam :)

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 22:25:54   
Arwenko
Punce, dajte mi nekaj povedat, a ve ste imele kaj oblek št. 50 doma?
Jaz sedaj kupujem večino 56 in 62, pa še to bolj 62, ker mi je tudi mami rekla, da če gleda po meni, sem 56 takoj prerastla. Po eni strani se mi zdi, da lažje dokupiš manjšo številko, če vidiš da je druga res prevelika, po drugi pa kaj pa vem. Za 50 pa mi v večini pravijo, da naj sploh ne kupujem, čeprav T.z. ti si pa menda kr imela 50-ko ne...torej nasvet okrog tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?