|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 20:25:01   
aleunam
Krize... ja, pri meni je tudi bila, predvsem zato, ker sva bila v bolnišnici. Najprej po CR en teden (pa že pred tem sem bila user posted image ), potem sva se en teden doma privajala, potem pa spet v bolnišnico. Enostavno sem se počutila, kot da sem sama za vse. Potem pa sva prišla domov in se mi je vse zdelo že boljše, našla sva en ritem. Ja, dojenje je steklo, ampak to ne pomeni, da se nismo trudili, pa matrali. Pač, tako je, jaz sama sebe tolažim, da bo tako nekaj mesecev.

Mi pa je bilo ful fajn, da sem včeraj šla na občino urejat papirjev, malega pa je popazila babica. Je bilo "samo" za uro in pol, a čist dovolj, da sem se "preluftala". user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 20:34:59   
miya84
No pa sm misnla da sm samo jst taka,ki jokam za brezveze..dans se mi je prvič zgodil da sm jokala k dž,ko sva se peljala iz trgovine dam,in to čist brez razloga,kr solze so se ulile pa ni nehal,pa sam na mojga sončka sm misnla,k je doma ajal,da komi čakam da ga k seb stinsem k pridm dam,in pol sm doma še naprej jokala ob njem.čist nč jasnuser posted image in pol me moj vpraša kaj je narobe,pa mu nism znala odgovort,pol pa še mami prleti,pa me isto sprašuje,pa k res nism vedla kaj je blo,še zdj ne vem,razn tkole k preberem,najbrž hormoni pa neprespanost, sam upam da se ne bo to dogajal velikrat,ker je blo res čudnuser posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 20:39:14   
ječi12
uauuu punčke so izenačle...evo pa sploh ne bo noben zmagal bo kr izenačeno :)

(odgovor članu miya84)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 20:54:59   
tejci1981
Večer!

ČESTITKE PESJANARKA!!!!!!!!!!! Lepo ime!!!!

Krasno smo se to dogovorile, pa neodločen rezultat uštimale user posted image !

Zdaj pa lahko gremo počasi na malčke, ko smo že vse gotove!

Kriza - moram priznat, da je (še) nisem imela in upam, da tudi ne pride! Prvi dan, ko sem prišla iz P sem malo pojokcala, ker sem bla naživcirana, ker nisem vedela, če bom lahko šla domov ali ne,...pol pa pridemo domov pa doma polno cunj za oprat, pa posoda za oprat,....pa mojemu pravim, da se nisma tak zmenla (sem mu lepo rekla, da je edino kar ga prosim ko pridem domov, da me nebo kup posode za umit čakal - bla sta 2 piskra in krožniki user posted image , jaz pa v panikouser posted image ) ,...pa seveda polna hormonov v jok. Mi je takoj pomagal in pospravil posodo, pa pol je cunje obešal.
Drugače pa je vse fino fajn,...mogoče si lahko dan drugače porazdelim, ker ne dojim.
Medtem ko pa moj sonček spi pa delam vse kar pride, sesanje, peglanje, kuhanje, če mi pa ni pa tudi spim zraven njega al pa gledam tv, berem,....
Ko sem prišla iz P sem šla drugi dan v trgovino, pa me je soseda srečala na stopnišču, pa je bla čisto adijo od začudenja, češ kaj delam pokonci, pa da me v trgovino pošiljajo,...ona sploh nič ni mogla, njej je mama kuhala 14 dni, pa ji vse rihtala,...pol se pa pred par dnevi srečama, pa se o nekih knjigah pogovarjama, pa ji ni blo jasno kak ob malem najdem čas z branje, kuhanje, pospravljanje, pa še spečem kaj....user posted image user posted image user posted image
Sem pač imela srečo, pa me porod ni tolko zmatral, pa nisem imela šivov, ki bi me boleli, pa težav z dojenjem,.... se zavedam, da bi lahko bilo tudi drugače!

Dosti nakladanja,...grem še malo pred tv!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 21:28:21   
kapesanta
cestitke PESJANARKA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 21:42:54   
philadelphia
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

IZVIRNO SPOROČILO: library

Punce men je tud malo lažje, da imamo vse podobne probleme. Sej ne mislim nič slabega, vendar nekatere se samo hvalijo kok jim je fajn, kako jim gre dojenje, otroci skoz spijo, še posebaj celo noč. Meni pa se zdi kot da sem "nesposobna". Ampak nisem. Pač tako je to in mislim, da nekatere pač nakladajo in isto trpijo kot ostale. A ne? user posted image


Živjo, sem prišla pozdravit in čestitat user posted image user posted image user posted image

Hm, no ja, glede dojenja mislim, da sem sigurno prve tedne js več prejokala kot otrok, ker mi ful ni šlo, pa tudi široko previjanje mi tudi ni šlo. Potem sva se končno ujela in začela uživat, kar počasi pa bo user posted image



Hval za čestitke!
Ja sej jaz sem se sprijaznila z dejstvom, ker sem tud ene 2 dni bla čist fertik in se jokala, ko sem pomislila, da nimam zadosti mleka. Pa sem na srečo kar realist in sem se odločila naredit vse, da dobim mleko, pa da se mala do takrat pač drugače naje. Če pa pa ne bo steklo, pač pa ne bo. Dobr da imam mojega, ker je zlat in mi res stoji ob strani in me je že zdaj groza, ker vem, da bo teh 15 dni mimo kot bi mignil.user posted image


(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 21:43:47   
philadelphia
čestitke pesjanarkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 21:52:30   
novemberska

Čestitke Pesjanarkauser posted image user posted image user posted image No pa smo vse, pa še neizenačeno je. Se pravi za vsako punčko je en fantek user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 22:05:10   
zori82
Pesjanarka čestitke za pupo

evo pa smo zaključle user posted image user posted image user posted image
zdj se pa lahko selimo jeee

pa še izenačano je ... to so se pa user posted image med sabo ziher zmenli user posted image user posted image




(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Novemberke 2010 III. del
2.12.2010 22:17:11   
lottyka
Pesjanarka ČESTITKE user posted image user posted image user posted image .

Evo pa imamo še zadnjega user posted image . Zdej se pa res lahko selimo na drug forum. Ne morem verjeti kako hitro je šlo tole vse, in smo že kar na dojenčkih. Se mi zdi da smo ne dolgo nazaj čvekale o tem kako nam je slabo, pa kako smo povedale novico, zdej pa že vse stiskamo svoje štruce.

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 9:00:00   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

nejka ja valda,to bi blo res mim če nebi pri vsaki pršli kšni težji dnevi ali noči k maš vsega dost. se strinjam. pousod so.tut pri meni so bli prvič,ampak morm rečt da sm dala hitro čez oz ni blo nč posebnega,ponavadi sm poklicala kolegico al pa mojemu težila pa je blo ok :) zdj mam pa ponoči kšno minuto,tist k že poje mali pa zaspi pa ga odložim in se uležem,ugasnem luč,on pa zajamra user posted image  ta je res una k rečeš aaaaaa js bi spal....ampak nimaš kej,jovo na novo in potem si zaslužiš une tri urce :)
glede nasvetov pa sploh ne govori,moja tašča je bla grozna prvič.noro no,da se ti zrola...ampak js sm sam z očmi zavijala pa ji kimala nardila pa po svoje...no ampak sj sm jo razmela pr 21h pač ni vrjela da znam bit mamica....krava ane....no zdj k mamo druzga je velik bolj previdna glede tega.mogoče še kdaj reče,veš uzuni je pa mrzlo:prevedeno-bolj ga obleči. al pa zunaj piha:prevedeno-daj otroku kapo na glavo user posted image user posted image


NAJPREJ ČESTITKE NOVIM MAMicAM!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej ne morem se bolj strinjat s tabo. Jaz sem bla tud pr teh letih prvič mamica in je tašča bla grozna. Ampak res grozna. Žana samo zaradi nje nisem dojila, ko je bla tak pametna. Mela sem mleka za 10 otrok ona pa mi je tupila da mam slabo mleko ker se je Žan od 3ga tedna po dojenju skoz drl. Smo pol prešaltali na AM ampak se je še naprej drl. Bli so krči in brezveze sem nehala dojit samo zato ker je bla ona pametna. Da ne govorim o ostalih rečeš. Skoz sem poslušala kak je ona to že dala skoz, da jaz nič ne vem ona pa ve vse. In te sem bla res tik pred depresijo. Imela pa sem jo za vratom 24/7. Groza no. 
Pa skoz je bil premalo oblečen, pa ni blo dobro kak sem ga oblekla, pa ni blo dobro kak sem ga nosla,... A ponoči , ko pa se je drl cele noči takrat pa ni blo nobenga da bi mi pomago,....Sedaj je čisto drugače, ko je tako kot jaz vem in želim in sem dosti bolj mirna, posledično je tudi otrok bolj miren.

Sem pa se danes jaz zbudila že neka cela živčna. Včeraj ko bi mogla mala zaspat so po hiši vsi najbolj galamili, Žna je ponoči mel neke muhe in ni spal, nič se nisem naspala, pa še zej morem k zobozdravniku. Čist sem tečna danes.....grrrrr




_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 9:00:00   
Majchi
Pesjanarka, čestitke za punčico!!!user posted image user posted image user posted image  Pa res evo, izenačeno...user posted image

Lukec pa je pokakan, pa še kar spi, jaz bi ga pa že tok previla. Moram rečt, da je po teh bio gaia kapljicah res boljše. Včeraj je velik prespal, ponoči je tud super spal in upam, da tako tud ostane. Saj ga še vedno zvija, ampak res ful manj. Pa tud s čajčkom nadaljujemo. Študiram, če mu ga naštimam v flaško, sam se mal bojim, da ga bom zmedla s cucljem, ker se drugač samo doji. Se spomnim, da Lana nikol ni znala flaše zagrabit. Da bi si jaz mal načrpala, pa kam šla....je bil pri njej mission impossible. No, ampak ona tud dude ni hotla, Luka pa jo zdaj že par dni ima in mu je všeč, ker se lepo potolaži, ko ga zvije.

No, pa se je zbudu. Šibam plenico zamenjat in oblečt škratkauser posted image .

Nejka, poglej tvoj zadnji post (tale pred mojim). Datum kaže 10.10.2010 ob 13:02user posted image . Al pa sam men tko kaže.
Drugače pa, tole kar za tašče govoriteuser posted image ...no comment! Ne vem kako bi jaz pri 21ih odreagirala, verjetno podobno, ampak zdej bi jo pa ziher na realna tla postavla. Pa še dala bi ji vedet, da jo je čas povozu, da je zdej vse drugač, in da se kvečjemu ona lahko kaj od mene nauči. No, k sreči je moja tašča zlata, čeprov ima tud kakšne finte, ampak nobene panike, se hitr zmenva. Je pa res, da tud jaz jezika ne šparam, in vsi dobr vejo, da se nič kaj dost ne pustim.

Zdej pa res šibam!

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 9:56:06   
nejka000
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi



Nejka, poglej tvoj zadnji post (tale pred mojim). Datum kaže 10.10.2010 ob 13:02user posted image . Al pa sam men tko kaže.



Ma tale RR full zajebava zadnje cajte. Meni tudi kaže 10.10. pa pr tvojem postu tud. Pa zej sem rabla pol ure da sem sploh nazaj na temo prišla. grrrrr


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 10:16:48   
zalos
Ojla!

No da poročam, da imamo tud mi krčke že od prvega tedna dalje. Imamo pa dvojne kapljice in sicer Bio gaia in pa od lekarne Deteljica. Ta druge mu kanem kar na dudo večkrat na dan po kako kapljico in se lepo potolaži z njo ker je sladka. Je pa res stanje že mal boljše. Pije pa mal tudi čaja. Ob hudih napadih pa ga tud masiram po bušiju, ko krči popustijo.
Drugač pa tak kot vse ve, ki imate probleme z krčki, upam, da bodo kmalu minili. Sem pa tudi jaz naredila napako in enkrat preverila z flaško koliko poje naš pajac in sedaj mi zize noče prav potegnit na začetk. Tk da ne priporočam tega.
Mi je pa kr mal v tolažbo, ker vidim da res nimam sam jaz problemov z dojenjem, krči in podobnim. To pomeni, da nisem slaba mama. Otroci so si pač različni, ne?user posted image

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 11:18:56   
tejci1981
Dan!

Se že selimo??user posted image

Previjanje - Kolko previjate ponoči? Jaz ga načeloma ne, sem samo na začetku ko je mel vneto ritko. Je pa zdaj že tri noči tako hudo pokakan ponoči, da ga grem vseeno previt ko jema okoli 3-4 zjutraj.

Smo se pa danes hitro vstali,...začelo se je že ob 2 zjutraj, jokcanje in jamranje po malem, ob 3 je bla oreng galama, ker je bil čas za malco, pol sem ga pevila, ker je bil v plenici en velik dihurčekuser posted image . Je zaspal do 4, pol pa krči, pa duda ven in duda not, pa kapljice gor, 20 min mir pa spet od začetka, tak da sma se ob pol 6 vstala, pa spet previla in jedla, pa jokala,.....ob 10 pa mi je ratalo da je zaspal!

Tako da gre danes zvečer mama spat z malimuser posted image !

(odgovor članu zalos)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 13:50:27   
kapesanta
a se da ime teme popraviti? Odprto imamo s III pa bi morala biti že s IV

http://www.ringaraja.net/forum/m_5460172/mpage_1/key_/tm.htm#5497370


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 14:03:32   
pajac
No na hiter, ko oba spita, možek pa je na potepu user posted image

Živjo bejbe user posted image user posted image user posted image in hvala za vse čestitke!

No pa smo našo babnico spravili ven user posted image user posted image

Zdaj je še malo gužve, pa bom probala pisat ob prostem času, samo Peter ima "krizo proleteriata" tako da pravzaprav to vzame največ energije, pa živcev.. o obiskih, da ne zgubljam besed.. mogoče res ne bi bilo slabo, da bi to opravili v P user posted image

Ana je lepotička, ki samo je in spi.. A to delajo vsi novorojenčki?? Ej kot da nisem nikoli rodila user posted image

A ja porod: sprožen s predrtjem mehurja zaradi slabega CTG (samo pri moji G, v porodnišnici bp), rodila v 2 urah, brez rezanja, samo kozmetični šivček, ki je že odpadel.. Grem še enkrat tako, samo ne vem če bomo še kaj štimali....
Kot sem napisala porod je bil res enkraten. Bolelo je sicer tiste pol ure za znoret, ampak niti približno tako kot prvič. Se je poznalo, da je bila babica redno pri meni in je vedela kaj dela.. Tako, da če bo katera še šla rojevat v Lj.. babica Mateja je zakon!

Da pa ne bo vse tako kot v pravljici se je moglo zakomplicirat in se mi ni hotela odluščit posteljica, tako da so jo mogli ročno pod anestezijo.. No razen te narkoze ni bilo drugih posebnosti in je razen še vedno bolečega mesta, kjer so mi ruknuli Ketalar ni več pomina na to. So se pa vsi režali, ko sem se zbujala, ker sem prvo rekla, da se bom z njimi takoj pogovarjala, samo da grem dol z računalnika.. Namreč oči nisem mogla odpreti, pred sabo pa sem imela ogromen zaslon z osnovno Google stranjo in odprtimi zavihki za avgustovke in novemberke.. user posted image

Zato je tudi sms prišel zelo pozno... (med drugim: v P sem prišla ob pol desetih, ob 12 - ih sem prišla v porodni blok, sobo dobila okoli 3.. Ko so spravili vse bebike ven, ko so čakale na zadnji potisk so mi predrli mehur in sem ob 17.47 rodila - 2 uri po predrtju mehurja...) No ne bom o tem, da kar nekaj sms sploh ni prišlo in zdaj ne vem če sem jaz bila še zadeta od narkoze ali je mobitel kaj zašuštral....user posted image

šibam dat par slikic gor... pol bomo pa videli, če bo še čas...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 14:06:07   
pajac
user posted image

user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 14:10:19   
pajac
Pesjanarka čestitke!!!!!!!!!!!!!


A smo že vse rodile???? user posted image Gremo gremo, če še nismo....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 14:39:37   
pajac
A ja mml hvala, da si sporočila tukaj, pa za Petra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 15:26:46   
simonmojca
zdravo

lepo da si nazaj in da je vse ok
veliko crklanja

_____________________________

<3 Matija 16.11.2010 <3
<3 Martin 05.06.2012 <3

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 15:27:29   
simonmojca
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

a se da ime teme popraviti? Odprto imamo s III pa bi morala biti že s IV

http://www.ringaraja.net/forum/m_5460172/mpage_1/key_/tm.htm#5497370



zdravo

jaz bi pa tukaj začela kar z I-enko ali pa novim naslovom,
novemberski malčki 2010
kostanjčki 2010

_____________________________

<3 Matija 16.11.2010 <3
<3 Martin 05.06.2012 <3

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 15:35:46   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: library

Punce men je tud malo lažje, da imamo vse podobne probleme. Sej ne mislim nič slabega, vendar nekatere se samo hvalijo kok jim je fajn, kako jim gre dojenje, otroci skoz spijo, še posebaj celo noč. Meni pa se zdi kot da sem "nesposobna". Ampak nisem. Pač tako je to in mislim, da nekatere pač nakladajo in isto trpijo kot ostale. A ne? user posted image


Pupe, počakjte 14 dni, res... Vse bo drugače, lažje, bo en ritem. Jaz sem si na začetku že rihtala psihiatra (ne hecam se), ker sem mislila, da me je doletela tista tanajhujša poporodna depresija... En dan sem celo za 2 uri pustila samega z malo in šla v trgovino, kjer je bilo še huje, ker nisem mogla dojet, da sem ju kar pustila... Pa da ne bo pomote, je čisto fajn, da gremo ven, ampak ne v tistih trenutkih, ko to ni potrebno (beri je treba bit z otrokom), vmes sem ju poklicala in slišala histeričen jok Neže in se v avtu tako zjokala, kot se menda nisem še nikoli v življenju... Danes, po mesecu dni je čisto drugače in verjemite, da bo tudi pri vas!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 16:23:22   
phelps
Pesjanarka, čestitke, pajac, luštna je, tako kot so vse naše novemberske in oktobrske štručke user posted image user posted image user posted image , jeeeej, pa smo vse skozi porod user posted image user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 16:27:42   
aleunam
Tako je, se strinjam s Phelps. Po nekaj dneh je boljše in tudi pri vas bo. In če dojenje ne steče, še ne pomeni, da ste slabe mamice. Otroka se da tudi drugače nahraniti in če ne gre po eni poti, bo šlo pa po drugi. user posted image user posted image user posted image  Ko pride krizni trenutek, se zjokajte, potem je malo lažje. In če vas partnerji podpirajo, bo še vse v redu. Vem pa, da smo v takem trenutku kar nekje v svojem svetu in zadeve vidimo veliko bolj črno, kot so dejansko. Hudo je, ko imaš veliko oseb okrog sebe, vsi pomagajo, a se kljub temu počutimo, kot da smo same. Vsaj pri meni je bilo tako.

Zdaj je vse drugače in kmalu bo tudi pri vas. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 [82] 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?