|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 16:32:47   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981
Previjanje - Kolko previjate ponoči? Jaz ga načeloma ne, sem samo na začetku ko je mel vneto ritko. Je pa zdaj že tri noči tako hudo pokakan ponoči, da ga grem vseeno previt ko jema okoli 3-4 zjutraj.


Jaz sem na začetku približno trikrat, ko se mi je zbujal na dve uri in pol. Zadnjih par dni pa spi malo dlje in se zbudi samo enkrat, torej ga takrat previjem. user posted image

Pijete kateri čaj razen za dojenje? Lahko pijem čaj materine dušice, pa planinskega?

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 18:16:54   
ječi12
ojla

pajac a je pestro? kašne pa ma Peter? ljubosumen? kako pa rešiš? sj bo bolš,pr nas je zdj 4t pa je velik bolš,prvi teden oz 14 dni sva mogla pa sam njej govort pa se z njo ukavarjat,jo met na očeh pa borbe smo mel.....Anči je pa lepa pupi....

ko bomo šle na malčke dejte link sm da se vid?

madonca je snega,sm šla prej v trgovino pa je že spet use zasnežen,po tem k je plug že use splužu....kašna zima...upam da bo tut za božič kej...

aja dons se v LJ lućke pržegejo..iiiiiii bo lepoooo..komi čakam da grem...

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 18:17:51   
ječi12
ČAJ js pijem metin,melisin,kamiličin pa še za dojenje in enga češnjevga...tko da js mislm da tole kar si napisala lahko oboje piješ,sploh planinski je bp.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 18:49:22   
Majchi
Jaz pijem šipek v kombinaciji s sadnim čajem. Drugih čajev ne maram. Zdaj se bom skušala potrudit s čajem za dojenje, da bo malemu lažje.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 18:51:12   
Majchi
Pajac, lušna punčicauser posted image user posted image ! Pa spet si imela pestro, vidim. Kako je res Peter sprejel malo sestrico?

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 18:52:05   
tanjusi
http://www.ringaraja.net/forum/m_5460172/mpage_1/key_/tm.htm#5497370

Pa veselo klepetanje naprejuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Novemberke 2010 III. del
3.12.2010 22:57:39   
pajac
Sporočilo od Birdy:

V kranjski P je z CR na svet prijokal Lev, 4700 in 56 cm. Birdy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Birdy tudi tukaj čestitke od nas!!!!!!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 10:14:42   
simonmojca
Birdy ČESTITKE za fanta
 
 
user posted image


_____________________________

<3 Matija 16.11.2010 <3
<3 Martin 05.06.2012 <3

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 10:18:11   
simonmojca
Zdaj smo pa res kompletni user posted image

za birdy bi blo dobr da jo damo na svoj seznam, ker je redno sodelovala samo rabim vedeti uradni pdp.

vpr. jaz bi počakala do konca meseca če se bo še katera javila potem bi pa zbrisala tiste, ki jih ni oz. tiste za katere nič ne vemo (če je rodila, kdaj....)

no grem pogledat na starši čvekamo če ste kaj aktivne
kle se pa umikam

_____________________________

<3 Matija 16.11.2010 <3
<3 Martin 05.06.2012 <3

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 10:21:25   
nadinne
Jutro.

birdy...ČESTITKE ZA KREPKEGA FANTA! Je pa res pravi korenjak user posted image user posted image user posted image

No pa spet fantje vodijo a?

Punce...kako zbudite svoje malčke za hranjenje? Moja pupa spi in spi...skoraj nikoli se ne zbudi sama...no ja verjetno po enih 6 urah bi se user posted image Ko jo zbudim, se mi velikokrat zgodi da mi spi še v naročju, celo med previjanjem...sploh se noče zbudit in pol ne je tako kot bi morala. To me že v obup spravlja user posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 16:21:45   
philadelphia
Birdy čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Pajac lepa je tvoja Ana!!!user posted image  

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 17:09:33   
tejci1981
Večer!

ČESTITKE BIRDY!!!!

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 19:08:40   
obcinarka
evola čvekice... še decembrska v čakalni vrsti tu... sem vas malce prebrala, moram rečt, da ste pridne z vsemi nasveti ,ki jih pridno konzumiram, kajti naš čas šele prihaja... čestitke vsem in vsaki posebej, res lepo je prebrat vaše zgodbe... tisoč in eno, tako različne, ampak tako enake.... prevzete z največjim veseljem kar ga je lahko občutiti... user posted image user posted image user posted image
lepo praznujte dobre može, veliko crkljanja in nežnosti, jaz pa obljubim, da vas pridem še prebrat, kaj pofirbcat.. in  jaaaaaaaa, ko dobimo tudi mi našo štručko, vas pa obvestimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi jaz žeeeeee komaj čakam!!user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Novemberke 2010 III. del
4.12.2010 20:37:08   
škorpijonček_
Ojla,

da se na hitro javim, nisem vas nč brala.

V glavnem, mi smo danes prišli iz bolnice, mali je full priden, v glavnem panča in papca. Mal se še lovimo glede dojenja, sam se trudim, pa bo tud to steklo.

A pesjanarka in aleksa so rodile, za Birdy sem vidla...čestitke, ostalo moram pa mal pošpegat.

Nč, ko bo več časa, napišem porodno...lahk rečem, da je bilo full hitro 2,5 ur, bilo bi pa lahko full prej, če bi vse prav počela.

Lepo bodite in cartljajte svoje otročke. Jst sem ga komaj dočakala, pa je tak srček, da se ga ne morem nagledat.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Novemberke 2010 III. del
5.12.2010 9:34:52   
severnica77
Pozdravljene  punce!

Vidim, da smo skoraj kompletne in smo le dočakale svoje štruce. Midva sva imela v P podaljšano bivanje. Saj je Luka takoj po porodu staknil nek infekt in je bil že na antibiotiku. Nič hujšega, sedaj je vse o.k. in smo že od ponedeljka doma.

Še vedno mi ni uspelo vsega za nazaj prebrati, a se trudim user posted image .

Dreuače pa fajn pančkamo, fajn se doji ... v glavnem vse je super. Edino starejši bratec je malo ljubosumja le pokazal, čeprav pa mu kaže igrače, ga lubčka in boža. V ponedeljek pa gre v vrtec. Bom poskusila vse nadoknaditi, prebrati in kaj pokomentirati.

Čestitke vsem mamicam, ki ste dobile svoje štruce v tem času.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Novemberke 2010 III. del
5.12.2010 11:30:08   
aleunam
Punce, nekatere že tukaj čvekamo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
http://www.ringaraja.net/forum/m_5460172/mpage_1/key_/tm.htm#5497370


Severnica, upam, da st zdaj ok. user posted image

Birdy, čestitke! user posted image

Občinarka, naj ti porod čimprej mine (ko bo čas zanj) in seveda pričakujemo, da se nam javiš. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Novemberke 2010 III. del
6.12.2010 15:41:17   
penelopa1
Pozdravljene punce!

Obveščam vas da se je moj sinek rodil 01.11.2010, 3 tedne pred rokom....imeli sva nekaj težav, vendar zdaj je vse v redu- danes smo stari 5 tednovuser posted image .
Drugač dojenje nam še ni steklo, najprej ni vedal zagrabit, pa sem si sem si izbrizgavala mleko z Aventovo črpalko...pol ko to mu ni bilo dovolj sem začela mu dodajat Aptamil1...za enkrat super prenaša. Z pomočjo patronažne sestre nam je uspelo se dojiti, vendar po noči še vedno mu dajem flaško....in zdaj gospodin se je navadil in noče sesatuser posted image ...še naprej vstrajam pri dojenju...upam da ni bo ratalouser posted image
Drugač fantek je ful priden, spančka, po noči se zbuja 3-4 tko da mami se tudi naspiuser posted image .
V Sredo imava prvi pregled pri pedijatruuser posted image

Za enkart to je to.
Lp in čestitke vsem ki ste dočakali svoje otročičke!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Novemberke 2010 III. del
7.12.2010 11:49:31   
ek76
Pozdravljene!

Zdaj smo pa menda novemberke že kompletne.
Vsem čestitke za štručke (velike in male), lepo se spoznavajte in cartajte in ponoči lepo pančkaje. 

Mi smo ok, samo zadnja dva dni veliko polivamo, pa upam da se bo to uredilo, v četrtek pa imamo že prvi pregled pri P.

LP

(odgovor članu penelopa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.12.2010 11:47:10   
čudnočudo
Se opravičujem, punce, ker tako pozno javljam. Sem vedno bila bolj malo na forumu. Z veseljem pa vam sporočam, da sva 28.11. dobila sinka Koljo. Pozdrav vsem in čestitke, bodite zdravi in veseli!

(odgovor članu ek76)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Novemberke 2010 III. del
28.1.2011 10:50:56   
mojškra
Pozdravljene

Da se pofočkam še na tej temi. Rodila sem 06.11.2010 fantka z imenom Gal.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?