|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rodnost upada
11.8.2006 9:17:42   
Anonimen
mi bi jih že davno imeli vsaj 3, ampak bomo srečni, če bomo dočakali vsaj enega... najn čakamo že skoraj 3 leta..

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Rodnost upada
11.8.2006 14:46:16   
Anonimen
Se mi zdi, da je Gina kar zadela v živo, vsaj pri večini parov, ki jih poznam. Nekako je ta stil življenja, imeti otroka, delati v službi in priti domov pospravljat, obenem pa biti perfektna mati fenomen Slovencev. Tak je moj mož, pa ne morem trditi, da ne da vsega od sebe. Jaz pa nisem, pa še zdaleč nisem komot. Na tak način ne želim imeti več otrok, kot da bi mi kdo vzel užitek ob njih. Mogoče so to moji francoski ali pa dalmatinski geni, vendar se mi zdi to porazno. Mojemu možu je to samoumevno. Enega otroka imam, ker tako lahko shajam s svojo filozofijo, namreč brez vrtca do tretjega leta, čas za naju s partnerjem, da sem nasmejana in srečna in lahko dajem otroku pozitivno sliko. Ne bom trdila, da sem srečnica, ki si to lahko privošči, samo delo sem si zorganizirala tako, da zmorem in se odločila za svobodnjaške vode v poklicu, ki me tudi osrečuje. Posledica je seveda manj denarja, delam pač toliko, da pokrijem tisti del izpadlega dohodka, ki nam je nujen, ostalo po poč skrbim za dom in družino. Družba se zelo spotika ob naju, češ poglej, kako je komot, ima enega otroka pa še redno ne dela. Kajti moje delo in zaslužek ne velja za sprejemljivega. Mož je seveda sprejel moj način razmišljanja, ampak v drugo še razmišljava, ker on preprosto ni družinski človek in ima pač tak pogled, kot ga je opisala Gina. Čeprav lepo živimo, tudi finančno kar dobro zaslužim, se on ne počuti dovolj varnega za večjo družino. Jaz imam rada otroke in velike družine(sem zrasla v eni od njih), ampak ne grem podirat zaenkrat srečo nas treh, dokler si ne bomo enotni o željah in ciljih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Rodnost upada
11.8.2006 16:10:15   
dory
http://med.over.net/phorum/read.php?f=92&i=2102&t=2102

malo za v razmislek...user posted image


Sama si skoraj ne bi upala vec v tako krut svet rojevat otroke...poleg tega ne mislim samo nase, na svoje zelje, ampak skusam cimbolj racionalno pogledat zmoznosti,kaj bom lahko nudila otroku cez leta...kako ga bom spravla do kruha...to so tezke debate, imamo razlicne poglede in je kar tezko debatirat o tej temi....sem si pa vedno zelela imet tri otroke...ker imam otroke zelo rada...a, zal ni samo imeti rad otroke in jim nuditi svojo ljubezen....z ljubeznijo si se zdalec ne more noben kruha namazat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Testiranje na živalih
hmm...

Ali kopujete kozmetiko, ki je testirana na živalih?

da (39%)

ne (61%)


Število vseh glasov: 168

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!