|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 11:27:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4751
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 11:38:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 11:41:58   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Zdaj je pa že počasi čas, da se grem uštimat in še kaj postorit, preden grem na CTG.
Pridno čvekajte, punce. user posted image



lepo opravi na CTG user posted image user posted image  pa glej da ne bo preveč krivuljuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 12:05:24   
tamy82
Vidla na FB, da ma jo@n punčko Tinkaro user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE MAMI IN MALI TINKARI!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 12:07:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tamy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4755
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 12:10:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 12:12:22   
Anonimen
No pa sem iz pregleda, glede čišče mamo lahko tudi do 4 tedne. Osvisno je kakšen je bil porod, mi je rekel G. Je pa baje tipično, da že misliš, da ni nič pa se pojavi nazaj. Tako kot smo opisovale. Jaz glede šivčkov, sem kar boga, ker imam notranje pa še zunaj na dveh koncih (en do zadnika en po ritnici) ni mi jasno kako je to tko eksplodiralo. POtem mi je razložil zaradi prehitrega poroda in se ustje in ostalo ni moglo prilagoditi, pa še predčasen in posledica je tu. Sicer, je dodal nekaj šivov, ker so mi preveč popokali. Me je pa opozorila na popravilo po zaceljenjem user posted image Me je kar strah, no upam, da ne bo treba. Se bom takrat ubadala s tem.

IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana
PilotGirl7, kaj je ta Aptamil FMS? Kako se uporablja? Mi ji dodajamo Aptamil Prematil, preden sem imela naval mleka sem pa v porodnišnici dobila Sintocinon za vbrizganje v nos 5 minut pred dojenjem in povzroči naval mleka.

Aptimil FMS, se doda v materino mleko. Se pa povišajo kalurije. Pa še ostale reče, točno ne vem.
Sem kar skopirala iz spletne trgovine: Dodatek materinemu mleku za obogatitev materinega mleka pri prehrani nedonošenčkov in dojenčkov z nizko porodno težo. Upoštevajte! Aptamil FMS ni primeren za samostojno prehrano dojenčkov in ni nadomestek za materino mleko. Aptamil FMS se lahko uporablja le pod zdravniškim nadzorom. Pomebno obvestilo: Materino mleko je najboljša hrana za dojenčka. Če mati ne more dojiti ali ima premalo mleka, naj se o uporabi nadomestne mlečne hrane in načinu hranjenja posvetuje z zdravnikom pediatrom. Pakiranje: Neto 200 g
Je 200g se pa prodajajo med 20-24€. Jaz sem naročila tukaj http://trgovina.z-pharm.si/artikel/1092-aptamil-fms-200-g?cat=2170

Jaz tudi kombiniram, Aptamil Premature. Našemu se sicer zelo malo pozna, me zanima kaj boratalo s FMSjem.
Keri porodnišnici pa to vbrizgavajo? To je super, da pomagajo ker v Kr so rekle, sa pomaga samo pristavlanje pa pač zaupanje vase in da si dopoveduješ, da bo mlek. Glede tega sem kar skeptik user posted image Čeprav mi vsi okol pravjo, da si moram prihološk govort pa da bo,.. noja bomo bideli so rekli slepi.

valek ja dosti odvisno je od CSD, naše delajo vse po pravilih user posted image No meni komplicirajo obupno. Ne vem zakaj. Celo sem dobila rojstni list že domov pa sem jih klicala, pa so mi nekaj pametnovale, da nimam urejenega državljanstva, jaz pa v smeh, sej je slovenc in stalnega bivališča da nima, če rojstni list držim v rok. Jaz pravim, da so cepljene proti hitrosti user posted image Tako, da ne vem a bom sploh dobila ta mesec kakšen nakazilo iz naslova starševskega.

Mojega je pa danes očitno lunca nosila smo se zbujali na 2 uri .... sem tko zaspana :(

trsica no saj da si se znebila hemeroidov. To more prava muka biti, kar si mi pravla, da ti je delala user posted image

Registrirana, pri nas tudi ful sneži. Ufff, kar noče nehat.

DIANE jaz še roka nisem mela, pa so me skos klicale, kdaj bo a je že, na pol je pa res blo predčasno user posted image Joj, sočustvijem, jaz se tudi nisem oglasila, ker ti rata prav zateženo in zoperno. Že tko maš sama sabo problem ker si hrošček!

No pa mi je ratalo vse prebrati in odgovoriti, sedaj se pa moj škrat uglaša user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4757
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 12:13:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 12:21:28   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Zdaj je pa že počasi čas, da se grem uštimat in še kaj postorit, preden grem na CTG.
Pridno čvekajte, punce. user posted image



lepo opravi na CTG user posted image user posted image  pa glej da ne bo preveč krivuljuser posted image user posted image


Hvala! Krivulj pri popadkih pa 100% ne bo, ker jih CTG pri mojem G sploh ne meri. user posted image user posted image user posted image


ooo hudoooouser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:09:30   
Nina33
Čestitke Jo@n še tuki!!!!!

Drgač pa : dan!

Se morm mal pohvalt - no, kapljice proti krčem Gorenjskih lekarn user posted image . Včeri dali prvič (ene parkrat) in smo 100% bolš user posted image user posted image user posted image . Tudi noč bila super napram prejšnjim user posted image user posted image user posted image . Eko, zdej vas grem pa brat.
P.S. Samo še glede čišče (sem glih z levim učem neki ujela): lohk je do 6 tednov in pride in gre user posted image . Jaz imam občutek, kot de mi vračajo vse M, ki sem jih "zamudila" med user posted image , le malo krajše: ene 3 dni bolj rdeče, poj en dan skor nč, poj pa "nova M" user posted image . Še ene tri me čakajo pa bo konc user posted image .


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:32:04   
little*miss
Meni so tudi rekli, da ne rabim nič jaz javljat, da bojo vse oni sami pridobili (iz matičnega urada jih pokličejo oz pošljejo rl). No, saj mi nebi bilo tako čudno, ker ne delajo vsepovsod isto, ampak sma z Valek obe s Ptuja in mi je čudno, kako meni, ki sem že rodila še niso nič nakazali, njej pa, pa še je kinderjajček user posted image Bom jutri poklicala, ko imajo uradne ure in vprašala, ker danes so bili tam samo za otroške dodatke.

Berem dalje in vidim da ni isto user posted image Valek je dobila porodniško, ki je slučajno enak znesek starševskega dodatka in jaz sem mislila, da je dobila st.dod. user posted image Potem pa bom verjetno dobila drugi mesec.. Ali je že katera, ki še ni rodila dobila starševski dodatek?? 197 eur?? No, poklicala bom jutri vseeno, pa bom videla kaj bodo rekli.

Urša super porodna zgodba user posted image

vipercat srečno user posted image

joan čestitke user posted image

nina je samo en post napisala?? Nemogoče user posted image ..sem prebrala post in videla da je to predpost vsem postom, ker je komaj brat šla user posted image

Danes sem bila pri pediatrinji, smo šli na ''žganje popka''. V bistvu je samo z nečim krožila po popku, nič groznega. Če do torka nebo boljše gremo še enkrat. So nas tudi stehtali. V petek je imel odpustno težo 3280, danes (torej po 6 dneh) pa 3650. Tako da se lepo redimo. user posted image
Mislim, da sem videla tudi Zasi, ampak nisem bila ziher če je ona pa ji nisem nič rekla user posted image

Drugače smo super, Jan je pravi zaspanček. Ko ne spi pa je, normalno user posted image Danes ga je nekaj črvičilo, drugače pa je vse ok.

grem zdaj jest, potem pa tak pride Tia domov.

< Sporočilo je popravil little*miss -- 17.2.2011 13:33:39 >


_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:47:30   
Nina33
user posted image
Evo, prebrala, zdej pa po Metinem sistemu v "napad" za Dojenčke! user posted image


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:47:47   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Tigrica86

No, po vrhu vsega pa imamo spet smrt v družini - dragemu je babica umrla, tk da se zna zgodit da bom ravno takrat mogla it rodit, ko bo pogreb... naš  je v času moje nosečnosti že 2 prababici zamudil    najprej moja babi, zdj pa še od dragega 


Moje sožalje.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:48:18   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Kot ste verjetno že opazile - sem zelo pridna Metina učenka (no, vsaj glede klofanja postov ) - od kle ti monologi .





Pa ti si res učitelca, no user posted image , naš mali je celo en kupček podrl po tvoji "metodi" user posted image No, enga, ampak obeta user posted image .
Za kolcanje ustavt mam pa jaz isto metodo, samo naš je ne zastopi in gre spet na polno pit user posted image jaz pa nimam srca za odklopt ga user posted image In smo poj spet pr kupčkanju user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:48:38   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l
...sam kaj ko bi se neprijetno počutila če bi šla rodit z spermo v sebi...ne vem nekak mi to ne leži

To je tut mojga matral ("A miš, de se je "videlo"?) user posted image , sem ga potolažla, de je porodna voda vse odplavla kar men prej v seansah na WCju ni ratal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:48:59   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82


IZVIRNO SPOROČILO: maurica


očitno so tej naši res drugačni pri dedkih in babicah. mi smo enkrat prespali pri nas doma in sem bila z mojimi starši zmenjena, da bosta dežurala, če bodo ponoči krči (da se midva malo naspiva). a glej ga zlomka, tisto noč je blo vse mirno . sta moja dva rekla, da je otrok tako priden in da kaj tarnava



Ja sej, kako naj jim potem dopoveš, da ni vedno tak srček?!?!


Sploh nč razlagat - samo izkoristit user posted image . Bodo že na "mino" naleteli enkrat user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:49:25   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Jaz grem pa k frizerju, tra-la-la, tra-la-li ...  Kako se veselim tega postopnega vračanja v normalo. Pa v svojih kavbojkah sem . Sicer v tistih, ki sem jih nosila prvo polovico nosečnosti in imam 3 cm lastike dodane pri gumbu pa vendar je fajn občutek

Jaz dam tut svoje prejšne hlače lohk gor, sam neki mi čez pas visi poj user posted image user posted image user posted image user posted image Boki so očitno enako široki kot prej user posted image , ostalo pa.... Khm. user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:49:51   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla
Nina33 a med podojem pa nikoli ne podiraš kupčka? Nam je patronažna svetovala na 10min, baje da je to že skrajna meja. Tako, da ji jaz poskušam kupček podret ene 3x, ker običajno dvakrat dobi tak naval mleka, da ji še čez nos teče, ona pa še kar sesa, pa še dihat ne more. Takrat jo odstavim in običajno ga kar "fajn podre".


Ja, mi tut nos z mlekom od znotri prepiramo user posted image user posted image user posted image , mu včasih kr kaplja ven med dojenjem user posted image . Ma, men ga je tko težko odstavit (sej vem kako in tut znem, samo... ma sem ena koza user posted image ). Zdej so gtt. prijele in sem tako veselaaaa user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:50:13   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla
Danes sta bila na obisku tast in tašča. Ni bilo živce parajoče, ampak spet so tamali kupili plišasto živlaco. Jaz bom rabila še eno posteljico za te žvali, ker jih nimam kam več dat.


V Ikei se dobi take fajn košare user posted image user posted image user posted image . Res praktične user posted image user posted image user posted image .
Kile: 8 jih je šlo (spet) kuj dol, še 8 pa še čaka user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:50:36   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

Aja, eno vprašanje za vse, ki ste rodile v PO P: So iz porodnišnice sami poslali vse potrebno na davčno upravo za izdajo davčne številke in ste potem davčno dobile že kar domov ali ste morale same vložit zahtevo na davčno upravo? Kako dolgo so rabili za to? Ker mi smo dobili v soboto rojstni list, davčne pa še ne.

V KR P to očitno hitr zrihtajo - mi mamo že par dni doma pošto z davčne - je ne "upam" odpret (kao) ker piše gor, de je davčna tajnost (čeprav se vse skoz kuverto vidi) in de lohk odpre samo naslovnik user posted image user posted image user posted image . Čez par let poj mogoče kej zvemo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:50:52   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: peti2
Men pa tok trebuh otrdeva da sploh ne morm nič nardit, ampak boli al pa špika me ne pa nič. No sej do petka mam še malo časa . Zdej grem pa probat posesat če mi bo uspelo s tem trdim trebuhom, če ne bom pa počakala da me mine volja za sesanje, bo pa  jutri.

Pridna, samo de ne bo sesalc kej sprožu user posted image No, sej če hočeš - poj pa kr, še mal bolj migaj zraven (jaz vedno kej pojem med sesanjem in "densam" zraven).

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:51:09   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: prvičmami

Tigrica - moje sožalje
Drugače sem pa porodniško tud js že dobila



Jaz tut že user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:51:25   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7
Se pa malo moram pohvalit, sicer ni veliko, je pa dobil v tednu dni 50g. Dobesedno sva zmojim vesela, vsakega g več, ker me je čisto petronažna napsihirala z bolnico DDa ne dobiva 15-20g na dan. Jaz na vem, a vam tudi tako hitro rastejo in se redijo??

Tako je bilo pr nas s prvim: ene tri tedne zelo, zelo švoh, poj pa kr naenkrat BUM - po 50 g na dan! Samo ne sekiraj se, boš videla, bo ratal bucko 1, 2, 3 user posted image user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:51:47   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Starševskega bi morala imeti nakazanega 11.2. Če seveda, si vse papirje uredila. Se pravi obvestiti bi morala CSD, da je otrok rojen in poslati rojstni list. Tako, so meni rekle. Ne vem pa če ti lahko nakažejo, za nazaj npr. 21. 2..


Jaz nisem nikomur nič sporočila , no porodniško sem imela včeraj nakazano, RL in DŠ pa še nismo dobili


Jaz tut ne user posted image , sem pa vse dobila, tko de... So me pa razpič*li, ker moj starejši spet ni bil zavarovan en mesec (od 15.1.9, ker je preko mene in so me prestavili z zavoda na CSD - jaz sem zavarovana ves cajt, mali mišek tut prek mene, ta starejši je pa zvisel user posted image De ne povem, kaj si mislim o njih.... Sej zdej bomo zrihtali vse, ampak... rajš ne vem, kako bi bilo, če bi se kej zgodil...user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:52:08   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Urša
...da sem popolnoma odprta-torej sem se v pol ure odprla za 5 cm, tako da si lahko mislite kako intenzivni so bili popadki, imela sem samo svoje. Ko me je pregledovala, je počilo in odtekla mi je voda.


Lepa in tut hitra porodna user posted image user posted image user posted image , vem pa kako boli odpiranje - sem bila mal pred dvanajsto odprta 6 cm -  ob 12:12 je bil pa naš pobč rojen user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?