|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:52:37   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: prvičmami
Drug tedn mormo pa v bolnico ker ji niso naredili pregleda sluha ker aparat ni delal
A slučajno kera ve kk to zgleda?


Med tem ko je miren/spi mu z enim takim inštrumentom, ki zgleda podobno kot termometer za v uhih mert, zmeri ...neki user posted image . U glavnem nič takega, nič ne boli, še moti ne user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:52:52   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka
Jst sem se pa vedno spraševala, kako veste kolk otrok popije mleka, če se samo doji? Jst pač tega nisem nikol vedla in tud v drugo se s tem ne bom obremenjevala, sploh pa ne bom dodajala, če bom vidla da je otrok sit - sem v prvo preveč patronažno poslušala. Naš prvi je bil pač en orgn zaspanček - samo prvi mesec!


Lahko ga stehtaš pred podojem in poj takoj po dojenju (nč previjat al tko). Samo je po svoje res bv, samo za živče parat pomoje.

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 13:53:11   
Nina33
Al sem pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 14:02:11   
Nina33
Hemoroidi: HB tut pr men "odšli" (vse vemo kam user posted image ), upam, de čimdalj tam not lepo ostanejo user posted image .
Tko, zdej pa lohk o kosilu začnem razpredat user posted image user posted image user posted image .
No, bom o sladici: a kera na višnjevo torto pride? user posted image Sam hitr, pr nas to ne gvera prov douh user posted image .
Vse ki ste na poti v Rim - miljon user posted image in tihe telefone vam želim (mora bit nadležno tole spraševanje neumno... zato jaz rajš prej nardim, kar je za narest user posted image - če bi blo res samo od nas odvisno, bi blo fajn, ne?)
Nč, delo kliče... mene delo blazno fascinira - lahko bi sedela ure in ure in ga opazovala user posted image user posted image user posted image .
Res morm it...
Čau!
P.S. Kako pa D3lfink4 in njeni? Se nič kle gor ne javi, verjetno nima cajta user posted image . Upam, de so OK!

< Sporočilo je popravil Nina33 -- 17.2.2011 14:03:10 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 14:09:04   
cukica
Ja mi je včeraj Jo@n poslala sms,da majo Tinkaro in vam nisem mogla sporočit,imam mastitis in 39 vročine,tko,da sem v postelji in večinoma spim,ko bo bolš se vam pa kaj javim,....

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 14:17:26   
valek
Najprej Joan čestitke za Tinkaro!!user posted image user posted image user posted image

Uršina porodna zgodba je pa zakon......js bi tudi tak na izi rodila...user posted image user posted image

Cukica.....boga...upam da se čimprej rešiš mastitisa....drži se!!

Nina33....ta pa je načvekala...pa sej ji nismo rekle da je taka kriza z stranmi....sej nam še prehitro gre...bomo itak kmal na 200user posted image user posted image user posted image user posted image

Js sm malo dremala...no prav zaspati nisem mogla....drugače pa še kake dve urce in pol sm doma...pol pa grem v trgovino pa na jogo....malo se pretegnit....
hehe je moj danes rekel preden je šel v službo..."pa  ne preveč delat-...js bi rad da bi mali bil riba "...haha ...kot da se mu tak mudi....sm rekla ehhhh ni panike...sej neče ven,,,,


(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:08:50   
valek
Punce....kje ste...
no js sm imela 4 klice....staramama,sestra od mojga,soseda,sodelavec.,...vsi želeli vedeti kako in kaj je na stvari...celo dobila povabilo za abrahama 3.marca...kar seveda nebo šlo skoziuser posted image user posted image razen če bi imela vlogo dojilje katera druga..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:11:48   
Teyla
Ursa to pa je blo ekspresno. user posted image Dobro, da nisi še malo doma počakala ali pa v kakšno gužvo na avtocesti padla. user posted image

Jo@n čestitke za Tinkaro user posted image . Upam, da je šlo hitro. user posted image

cukica user posted image user posted image user posted image Upam, da se hitro porihtaš, mastitis ne zveni prav nič fajn. Držim pesti.
Mene že več kot dve uri glava boli, pa sem šla vmes spat, in nič boljše. Sem kar lekadol vzela, če ne bi bla tečna ko user posted image . Upam, da hitro prime.
Drugače je pa pri nas danes bolj žalosten dan. Dragi je izvedel, da mora magistrirat v roku dveh tednov, če ne želi izgubiti službe. Ta zadeva se je zapletala od decembra in povzročala nemalo skrbi. In zdaj bo revež pisal dan in noč ko nor, in za to porabil cel očetovski dopust. Deloma je sam kriv, ampak večina krivde je na strani njegovih šefov, ker se niso mogli zedinit glede njegove teme 3 leta in je samo čas zgubljal. Dve diplomi ima in ga takole zaj****jo.user posted image Saj bi poiskal kaj drugega, pa je zdaj res neprimeren čas, poleg tega je pa doktorat (kar naj bi najprej naredil) njegova dolgoletna želja.

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:13:32   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Punce....kje ste...
no js sm imela 4 klice....staramama,sestra od mojga,soseda,sodelavec.,...vsi želeli vedeti kako in kaj je na stvari...celo dobila povabilo za abrahama 3.marca...kar seveda nebo šlo skoziuser posted image user posted image razen če bi imela vlogo dojilje katera druga..user posted image user posted image user posted image user posted image


Joooj, tile klici bi šli meni peklensko na živce. Dobro se držiš, jaz bi že vse nekam poslala, ker nimam potrpljenja, da me kličejo vsi po vrsti, pa sprašujejo kako sem, a je že kaj... user posted image
Meni gre zdaj že moj fotr na živce, ko pokliče vsak dan približno ob isti uri in vpraša kako sem, kako je mala in reče ok, adijo. Mislim, sej je lepo, pa vse, ampak lahko bi si že kaj novega izmislil. user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:35:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Čestitke Jo@n še tuki!!!!!

Drgač pa : dan!

Se morm mal pohvalt - no, kapljice proti krčem Gorenjskih lekarn user posted image . Včeri dali prvič (ene parkrat) in smo 100% bolš user posted image user posted image user posted image . Tudi noč bila super napram prejšnjim user posted image user posted image user posted image . Eko, zdej vas grem pa brat.
P.S. Samo še glede čišče (sem glih z levim učem neki ujela): lohk je do 6 tednov in pride in gre user posted image . Jaz imam občutek, kot de mi vračajo vse M, ki sem jih "zamudila" med user posted image , le malo krajše: ene 3 dni bolj rdeče, poj en dan skor nč, poj pa "nova M" user posted image . Še ene tri me čakajo pa bo konc user posted image .



Ja jaz tudi pravim, da so te najbolše od gorenskih lekarn. Sicar midva morava še kombinirati z biogaio, zadeva res pomaga. Če ima kera težave s floro pri dojenču, svetujem še biogaio zraven dozirat.

Čestitke!!! Jo@n

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 17.2.2011 15:37:00 >

(odgovor članu little*miss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:39:23   
peti2
Nina 33 sem upala da bo sesalec kej pospešil pa nič od tega.
Joan čestitke za Tinkaro.
Diane in Valek jaz imam tudi na isti dan rok, pa gresta lahko jutri z mano rodit ko bo sončekuser posted image ( kako bi bilo lepo če bi jutri res šla).
Cukica upam da boš hitro boljše

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:52:31   
lil_
ojla, spet jstuser posted image
lih nahranla tamali, zdej pa micken casa za forumuser posted image

trsica odgovarjam za ene 20 strani nazajuser posted image ja mam mleka dovolj za obe, se vec. sm ga od zacetka zlivala stran, pa me je patronazna kregala da ga morm zamrznt. tko da se mi skrinja polneuser posted image

kar se pa dojenja tice, se pa trudmo. ena mi je svetovala, da morm spravt cim vec kolobarja v usta...sm razumela, sam mata se tko mejhna ustka, da je vcasih zlo tezko. no pa sej prva, ki je malenkost vecja ze zagrabi, druga, malo manjsa, pa se trudi, pa ji ne gre. zdej probavamo ze veckrat na dan. kdaj uspesno, kdaj ne. ampak pocas bomo ze. sicer ju pa dobro hranmo po flaski, tko da se kdaj cudm, da sploh hocta prjet. mi je pa zanimivo, ker kdaj lacne ne primeta prse, k sta pa skor site pa jo. no sej ni vazno kdaj primeta, vazno da se naucita prijet in da se bomo dojile. iz danes na jutri ni nic. tut na flasko smo se pocas navadle, tko da ni user posted image da se nebi tut na prsiuser posted image

celo zimo sem si zelela sneg, zdej k bi pa vozickala, ga pa mamouser posted image no pa sej ga bo hmal pobral, pa bo spet soncek in cas za dolge sprehodeuser posted image

vsem novim mamicam cestitke in vsem lep dan se naprej...zdej pa je potrebno se kej narest doma. se se kej oglasim...sam glede na to kok cvekate, se bom najbrz oglasila sele v cetrtem deluuser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:54:17   
valek
Sej ni tak hudo....malo sem se navadila že....pa na srečo ko niso
v smislu da bi bili vsiljivi....je čist ok----


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:55:46   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: peti2

Nina 33 sem upala da bo sesalec kej pospešil pa nič od tega.
Joan čestitke za Tinkaro.
Diane in Valek jaz imam tudi na isti dan rok, pa gresta lahko jutri z mano rodit ko bo sončekuser posted image ( kako bi bilo lepo če bi jutri res šla).
Cukica upam da boš hitro boljše



Peti 2, sem takoj za....čimprej....bolj bo ok...
samo moj bi rad imel "ribo"....torej moram vsaj do sobote počakatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peti2)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 15:55:56   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l
...sam kaj ko bi se neprijetno počutila če bi šla rodit z spermo v sebi...ne vem nekak mi to ne leži

To je tut mojga matral ("A miš, de se je "videlo"?) user posted image , sem ga potolažla, de je porodna voda vse odplavla kar men prej v seansah na WCju ni ratal user posted image user posted image user posted image

ta je tudi pojava, o čem je on razmišljaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:06:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l
...sam kaj ko bi se neprijetno počutila če bi šla rodit z spermo v sebi...ne vem nekak mi to ne leži

To je tut mojga matral ("A miš, de se je "videlo"?) user posted image , sem ga potolažla, de je porodna voda vse odplavla kar men prej v seansah na WCju ni ratal user posted image user posted image user posted image

ta je tudi pojava, o čem je on razmišljaluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image ja naše moške včas res kaj matra in se obremenjujejo.user posted image

Se vam res moram smejati user posted image

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:26:28   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l
...sam kaj ko bi se neprijetno počutila če bi šla rodit z spermo v sebi...ne vem nekak mi to ne leži

To je tut mojga matral ("A miš, de se je "videlo"?) user posted image , sem ga potolažla, de je porodna voda vse odplavla kar men prej v seansah na WCju ni ratal user posted image user posted image user posted image

ta je tudi pojava, o čem je on razmišljaluser posted image user posted image user posted image


hahaha ...user posted image user posted image user posted image ste me nasmejale....kaj ene sekira....kdo bi le videl spermo...
važno da pospešite ...če le rata....koga pa briga....

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:30:35   
DIANE



IZVIRNO SPOROČILO: valek

IZVIRNO SPOROČILO: peti2

Nina 33 sem upala da bo sesalec kej pospešil pa nič od tega.
Joan čestitke za Tinkaro.
Diane in Valek jaz imam tudi na isti dan rok, pa gresta lahko jutri z mano rodit ko bo sončekuser posted image ( kako bi bilo lepo če bi jutri res šla).
Cukica upam da boš hitro boljše

 

Peti 2, sem takoj za....čimprej....bolj bo ok...
samo moj bi rad imel "ribo"....torej moram vsaj do sobote počakatiuser posted image user posted image user posted image user posted image



Jst se čist strinjam...jst bi že kr šla zej hehehe sm dogaja pa ama ništa nič hehehe edin grozna zgaga pa slabost...še špika me nč...tk da bo res vrjetn kr lepo riba in ne vodnar k mama

Moj si pa kr želi, da se začne akcija že kr dones al pa jutr zutri da ga pokličem in mu ne bo treba bit na enem groznem sestanku hehehehe

Sm mu rekla ja zmeni se s tamalim...pa da vidimo če ga bo ubogal

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:49:05   
maurica
joan čestitke user posted image , pa ful sta lepo ime izbrala, mi je zelo všeč user posted image

Pa še Tini Maze moramo čestitat za zmago v veleslalomu na svetovnem prvenstvu. sem tako vesela, da ji je končno uspelo user posted image user posted image

cukica; ojoj, vem kako se počutiš, zoprna stvar ta mastitis. upam, da ne bo hujšega in da čim prej mine user posted image

eno vprašanje za izkušene mamice: od kdaj naprej so bili vaši user posted image čez dan dlje časa budni in niso več samo spali po hranjenju?

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:50:01   
maurica
vipercat; vso srečo!!!

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:51:09   
kiara24
Vidim da ste pridne in veselo tipkate za dojenčke.....

Hvala vsem za te besede.... ja saj je pozabljeno  rana od CR se pa tudi že celi, me pa srbi ko user posted image ....

Danes je bila pri meni spet patronažna in je ugotovila da se Zala premalo redi... tako da jutri spet pride in  če ne bo nič bolje bom mogla začet dodajat..... tako je pestro pri nas preveč srkbi in skiranjcije zaradi Klare se dogaja .(še vedno kašlja in to zelo grdo pa smrkava je ful, pa kar na bruhanje ji gre ko kašlja, pa na okice ji je šlo, pol en dan ima vročino drugi dan je nima, pa ful nič ne je, tako da jo je sedaj moj peljal k zdravniku drugače ni šlo se predolgo časa že veleče in nič ne izboljša, pa še kilaža ji gre dol)... pol pa nimam dovolj mleka. Se mi je kar zdelo ker je včeraj bila Zala skoz budna in je na vsake dve ure jedla prej pa na 3 do 4 ure. Tako da danes se mi zdi da je bolje. Bomo vidli, če jutri ne bo ok pa gremo po dodatek.

Druga sekirancija je nabava novega vatomobila ki ga bova čakala najmanj 2 meseca, kar je meni zelooo veliko. Ampak upam, da bo res samo 2 meseca.


Kar se pa tiče sprjema sestrice je pa tako da jo še vedno ful lepo boža, pa lubčka, pa lepo se vedno poslovi od nje ko gre pa zgovrja se ji pa duduiko ji da.... to mi je všeč.

Vsem ikrene čestitke za nove člane.

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:51:28   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: maurica
eno vprašanje za izkušene mamice: od kdaj naprej so bili vaši user posted image čez dan dlje časa budni in niso več samo spali po hranjenju?


Mojedva imata take seanse ene dvakrat na dan. Pa ponoči sta prav rada pokonci. Sploh ta noč je bila žurerska. user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 16:56:31   
trsica
jo@n čestitke user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 17:06:06   
šebela
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

joan čestitke user posted image , pa ful sta lepo ime izbrala, mi je zelo všeč user posted image

Pa še Tini Maze moramo čestitat za zmago v veleslalomu na svetovnem prvenstvu. sem tako vesela, da ji je končno uspelo user posted image user posted image

cukica; ojoj, vem kako se počutiš, zoprna stvar ta mastitis. upam, da ne bo hujšega in da čim prej mine user posted image

eno vprašanje za izkušene mamice: od kdaj naprej so bili vaši user posted image čez dan dlje časa budni in niso več samo spali po hranjenju?

Se pridružujem pri čestitkah Jo@ni in Tini Maze za posebna dosežka!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In tudi mene to zanima, sicer naša je čez dan na 3 ure pribljižno eno uro budna, da se podojima, previjema in vmes se malo pocartka, pol pa zaspi. ponoči se samo podojima in zaspi. Pa še nekaj me zanima, kako kaj kakajo vaši mali, naša je skoz pokakana in ima tako zelenkasto blato. Sem sicer brala, da je taka barva značilna za tiste, ki imajo hitro prebavo in da je to normalno. Ampak naša je bla danes 2x posrana praktično po celem hrbtu. Saj je res, da ful poje in se lepo redi (100g na dan), ampak me zanima, kake izkušnje imate ve. Se bojim, da se bodo začele kake kolike.....

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 17:27:16   
Teyla
maurica sicer nisem izkušena mamica, pa bom vseeno odgovorila na tvoje vprašanje. Naša je že po dobrem tednu imela budna obdobja, zdaj (jutri bo 3 tedne) je pa budna kake 3h na dan skupaj, pa še kako urco po jutranjem hranjenju. user posted image Ko je budna tiste 3 urce se mal igramo, jest pa hoče na vsako uro. AMpak dokler so ta budna obdobja podnevi, se ne pritožujem. user posted image

šebela glede kakanja. Naša kak tako rumenkasto blato, pa včasih je malo sluzasto, takrat se tud ful napenja in matra. Ni pa bila še nikoli tako močno pokakana, da bi plenička popustila, razen pri nogicah včasih malo uide. Tudi glede barve blata ti ne znam svetovat, upam, da ti aktera svetuje zakaj je tako.user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?