|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 20:24:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

meta21 torej mi jih ni treba obvestit? Zdaj sem pa totalno zmedena...user posted image Razliko med dodatkom in nadomestilom je pa že tigrica razložila.



Mogoče je razlika, če dobivaš dodatek ali nadomestilo. Ne vem, najboljš da pokličeš pa vprašaš. Jaz bom tudi, ker tisti drugi del odločbe še nisem dobila (spet ne vem, kako se reče tistemu delu po 3 mesecihuser posted image ... dopust za negouser posted image  ... ah, tej izrazi, zame je vse skup porodniškauser posted image )



Kar sem jaz pisala, da moraš obestiti sem pisala za študentke mamice, ki dobijo štarševski dodate. Lahko, da je za starševsko nadomestilo drugače.

Tukaj posredujem termin izplačil, da boste vedele, kdaj bo kaj nakazano http://csd-smarje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=72

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 20:26:00   
Tisia
no meni je zadišalo nekaj sladkega in pečem zdrobov narastekuser posted image  njamiiiii....moram še kakšen kg dobiti da me bo jutri na pregledu kapuser posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 20:33:34   
valek
Moram danes spet moža nagovorit za eno seanso user posted image . Mislim, da ga ne bo težko pregovorit... user posted image user posted image


Hehe...tudi js imam enak plan:)))user posted image user posted image user posted image user posted image go girl!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 20:35:12   
valek
ja še kr sm tuki Patrisha...čičam in čakamuser posted image user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 20:39:01   
valek
Js sm prišla iz joge...,moram rečti da imam danes od kake pete popoldan prvič en tak drugačen občutek ...neko tiščanje in napet občutek,ki je bolj intenziven kot navadno...pa seveda trd trebuh
sicer resnih zadev še ni...je pa napredek....
na jogi je bilo super....sicer je bilo bolj na izi, pa vendar...
zdaj se mi je pa zluštalo slivovih cmokov....mmmm...sm jih zmazala kot bi rekel keks...
zdaj pa še čajek malinovih listov počasi posrkam med filmom....

se še kaj javim....

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 21:28:37   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

se kr ni IV dela???? user posted image

registrirana se kr si tu?
valek?

moja porodna zgodba?? ojej, nocete vedet, dolgo in kr mucno, ampak zahvali smejalnemu plinu se spomnim bore malo, kar pa je ok. Vsaj moj tak pravi! user posted image vazni so odlici zaklucki!



user posted image Hej, patrisha! Welcome back!user posted image

_____________________________



(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 22:18:36   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

meta21 torej mi jih ni treba obvestit? Zdaj sem pa totalno zmedena...user posted image Razliko med dodatkom in nadomestilom je pa že tigrica razložila.



Mogoče je razlika, če dobivaš dodatek ali nadomestilo. Ne vem, najboljš da pokličeš pa vprašaš. Jaz bom tudi, ker tisti drugi del odločbe še nisem dobila (spet ne vem, kako se reče tistemu delu po 3 mesecihuser posted image ... dopust za negouser posted image  ... ah, tej izrazi, zame je vse skup porodniškauser posted image )



Kar sem jaz pisala, da moraš obestiti sem pisala za študentke mamice, ki dobijo štarševski dodate. Lahko, da je za starševsko nadomestilo drugače.

Tukaj posredujem termin izplačil, da boste vedele, kdaj bo kaj nakazano http://csd-smarje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=72


ja, saj jst mam dodatek, ne nadomestilo. Bom šla naslednji teden tja, ko imam še otroškega za zrihtat. Se mi zdi, da je ena (tamy82?) omenjala, da je treba met davčno od otroka za otroški, ampak na vlogi tega nisem zasledila. Kako je s tem?

patrisha dobrodošla nazaj user posted image

Še malo pa bomo naklofale 200 strani. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 22:22:37   
zasi
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

meta21 torej mi jih ni treba obvestit? Zdaj sem pa totalno zmedena...user posted image Razliko med dodatkom in nadomestilom je pa že tigrica razložila.



Mogoče je razlika, če dobivaš dodatek ali nadomestilo. Ne vem, najboljš da pokličeš pa vprašaš. Jaz bom tudi, ker tisti drugi del odločbe še nisem dobila (spet ne vem, kako se reče tistemu delu po 3 mesecihuser posted image ... dopust za negouser posted image  ... ah, tej izrazi, zame je vse skup porodniškauser posted image )



Kar sem jaz pisala, da moraš obestiti sem pisala za študentke mamice, ki dobijo štarševski dodate. Lahko, da je za starševsko nadomestilo drugače.

Tukaj posredujem termin izplačil, da boste vedele, kdaj bo kaj nakazano http://csd-smarje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=72


ja, saj jst mam dodatek, ne nadomestilo. Bom šla naslednji teden tja, ko imam še otroškega za zrihtat. Se mi zdi, da je ena (tamy82?) omenjala, da je treba met davčno od otroka za otroški, ampak na vlogi tega nisem zasledila. Kako je s tem?

patrisha dobrodošla nazaj user posted image

Še malo pa bomo naklofale 200 strani. user posted image



Ni treba met davčne za otroški dodatek. Midva sva za otroški dodatek zrihtala čist takoj po rojstvu, ker sva mela že prej vse napisano, pa nisva še do takrat dobila nobenega papirja.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 22:33:39   
Teyla
oo super, hvala. Pol se bom pa mogoč že jutri odpravila tja, da to zrihtam. Če bo cajt in, če bo tamala "pustila". user posted image

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 22:43:47   
Teyla
Kje ste zdaj vse? Vidim, da samo berete, dajmo še kaj pisat pa sodelovat. user posted image

Mimogrede-mene so zopet začele bradavice bolet, ker mala malo več sesa (verjetno prvi zagon rasti al kaj) in si jih že mažem, da ne bo spet kakih ranic. Sem si pa včeraj nabavila aventove pralne blazinice, ful so fajne, razmišljam, da bi šla še po en paket. Ima še katera pralne al uporabljate tiste za enkratno uporabo?



(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 22:51:29   
Teyla
Eh, grem jst počasi spat. Tu okol vsi spijo, moj spi in se slini po kavču, tamala v posteljici. Grem še jaz, da se mi ne bo to kasneje maščevalo. user posted image

Aja, še nekaj me "matra". Pravijo, da mama prepozna jok svojega otroka in načeloma ve, kdaj je lačen, osamljen oz je kaj narobe... Mene pa zanima kako rešit problem, če otroka ne slišiš? Jaz se dejansko ne zbudim, ko se tamala zbudi in začne jokat, da je lačna. Čisto vsakič me moj zbudi že s tamalo v naročju in me trese "ej, mala je lačna" in potem ima gor tisti očitajoči pogled... user posted image user posted image Men je že rahlo hudo, ampak jaz je res ne slišim, on se pa takoj zbudi. Edino pol proti jutru se jaz takoj zbudim, prej sem pa zgleda preveč koma. Če bom kdaj sama doma, se bo verjetno mogla dret pol ure, da bo mami zbudila. user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Februarke 2011 III.del
17.2.2011 23:00:55   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Aja, še nekaj me "matra". Pravijo, da mama prepozna jok svojega otroka in načeloma ve, kdaj je lačen, osamljen oz je kaj narobe... Mene pa zanima kako rešit problem, če otroka ne slišiš? Jaz se dejansko ne zbudim, ko se tamala zbudi in začne jokat, da je lačna. Čisto vsakič me moj zbudi že s tamalo v naročju in me trese "ej, mala je lačna" in potem ima gor tisti očitajoči pogled... user posted image user posted image Men je že rahlo hudo, ampak jaz je res ne slišim, on se pa takoj zbudi. Edino pol proti jutru se jaz takoj zbudim, prej sem pa zgleda preveč koma. Če bom kdaj sama doma, se bo verjetno mogla dret pol ure, da bo mami zbudila. user posted image



Srečnica! Jaz od kar sem prvič rodila, torej 2 leti in pol že slišim ponoči vsak pihec. Se spomnim, da sem v P prvo noč spala ko top in se zbudim, ker je otrok jokal in po parih trenutkih ugotovim, da sem v P, da sem zadnjih par ur mama in da se dere moje dete ... Jao, me je blo sram k sta me cimri gledali, če mislim že kaj ukrenit al neuser posted image . No, od takrat naprej spim ko zajc-eno oko in uho mam vedno budnouser posted image . Seveda pa moj dragi ves ta čas sladko spi-celo tako močno, da mi je lažje nardit vse sama kot ga sredi noči zbudit.user posted image

_____________________________



(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 6:32:58   
trsica
Pride katera na zabavo? Mi smo že celo noč pokonci. Že drugo noč. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 6:41:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 6:52:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 8:02:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 8:03:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 8:17:23   
peti2
Jaz sem tudi še kar dva v enem, pomojem ne bo nič z mojim načrtom da danes grem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 8:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu peti2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 8:44:13   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Mateyci in Biljana I, dobro opravita danes na CTG! user posted image

sem že nazaj....krivulje kar nočejo poskakovatuser posted image ..vglavnem vse je ok,naslednji CTG imam na rok 24.2. če ne bo kaj prejuser posted image upajmouser posted image
koliko pa ima vaše dete utrip na CTG,je ves čas isti ali se je kaj spremenil proti koncu N...pri moij je bil 160 čist na začetku, sedaj pa okrog 140...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 8:53:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 9:28:00   
DIANE
Jutro,

evo lepo pijem kapučin in gledam slike wiiiiiiiiii tok sm vesela, da sva se šla mal slikat. Par slikic mojega bušeka sm dala v album user posted image

No pa da vidimo,kako luna vpliva na rojstvo.
Zle še mal zabušavam v stanovanju potem grem pa mal ven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 9:47:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DIANE)
  Neposredna povezava do sporočila: 4848
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 10:00:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 10:04:35   
Anonimen
ZA otroške ne rabiš davčne. Davčno se rabi, če bi dvignile tekoči račun za tamalega.

Danes sem na uro ustajala ponoč. Sem čisto ZZZzzZzZ

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?