|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 133 134 [135]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
28.12.2011 8:48:08   
mini86
pomoje je najbolš da tecka preko FBja jih poiskusi kontaktirat oz rezervirat

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
28.12.2011 8:49:24   
mini86
aja dh..dobrodošla nazaj..sem čist spregledala tvoj post-ampak oblubm da nenamernouser posted image

imaš pa zs


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
29.12.2011 7:57:37   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

pomoje je najbolš da tecka preko FBja jih poiskusi kontaktirat oz rezervirat

Živ, punce.
Uf, ta teden je "ubijalski", čeprav imamo uradno počitnice. Najprej je tamau stokal, da ga boli uho in smrkal ko nor, zdaj je mene kot kaže napadlo vnetje mehurja. Jutri pridemo, če se bom počutila ok. Oz. se bom morala počutiti ok, ker imamo v načrtu še tamaumu it probat nov avtomobilski sedež - 15 - 36 kg.

Kakorkoli, jaz sem bolj za Koloseja, že zaradi kave.

V Mothercare pa jaz ne bi nič rezervirala, ker stane eno praznovanje rd 150 euruser posted image .

Na fb tudi nisem, ampak zadnjič so rekle, da imajo rezervirane sobote za rd, med tednom je prosto.
Je bilo pa tako, da sva šla s Srečkom v igralnico. In vidim blizu vhoda napisano, da se je treba javit na blagajni, da podpišeš izjavo, da sam odgovarjaš za varnost svojega otroka. No, jaz nisem šla nazaj dol, je pa za mano kmalu prišla prodajalka in vprašala, če imamo njihovo kartico. Potem pa je rekla, da je ok, ko sem jo hotela vzeti iz denarnice.
Jaz si kar predstavljam, da so imeli čez glavo zadosti otrok, ki so se prišli k njim samo igrat, trgovina je pa prazna.
Tako da v končni fazi lahko pridemo vse tudi v Mothercare in si pač date narediti njihove kartice. Saj to nič ne stane.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
29.12.2011 9:00:03   
mini86
meni je čisto vseeno kje smo..
kaj pa ura..midva že cel teden kar sva doma spiva do 8.30user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
29.12.2011 11:02:59   
tecka
Za uro smo že rekle - ob 10h. Itak se Kolosej ne odpre prej.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
29.12.2011 14:06:52   
bjondi
tecka -tudi meni misli uhajajo v nakup novega sedeža rang od 15 kg gor...kerga si gledala če smem vprašat...Do jutri pa moraš bit bolje sploh če se ne boš vpletala v svoj mehur user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
29.12.2011 16:13:34   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

tecka -tudi meni misli uhajajo v nakup novega sedeža rang od 15 kg gor...kerga si gledala če smem vprašat...Do jutri pa moraš bit bolje sploh če se ne boš vpletala v svoj mehur user posted image

Če nama jutri ne uspe...mi gledamo Cybex, Romer ali Kiddy. Cena je približno enaka za vse tri, vprašanje je samo, kje bo Srečko bolje sedel.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
30.12.2011 8:47:11   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: tecka

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

tecka -tudi meni misli uhajajo v nakup novega sedeža rang od 15 kg gor...kerga si gledala če smem vprašat...Do jutri pa moraš bit bolje sploh če se ne boš vpletala v svoj mehur user posted image

Če nama jutri ne uspe...mi gledamo Cybex, Romer ali Kiddy. Cena je približno enaka za vse tri, vprašanje je samo, kje bo Srečko bolje sedel.



zelo dober sedež je recimo Peg Peregov surefix, pa MaxiCosijev ferofix (oba imata še mal naklona) in zadaj jezičke da se fiksirata v avto, skupina od 15kg naprej, pa do konca.
Sama sicer še ne rabim tazadnjega sedeža, ker v obeh teh do 18 kg še lepo sedi oz. jo komot še privežemo tudi z bundo.
Je pa res najboljš sedeže sprobat.
Za Nino imam pa Concorda transormerja, ki se edini od teh sedežev tud v širino (ne samo v višino) razširja.

Šibam, ker otroci tulijo....zjtrk manija user posted image

Uživajte na srečanju, pa kakšno slikico pripopajte user posted image .

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
30.12.2011 8:59:26   
smrketa24
Punce, se vidimo danes, jaz bom malo zamudila, ker si moram še mleko spumpat, potem pa priletim.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
30.12.2011 8:59:49   
dreamhorse
Kaj samo meni pomeša to stran z našimi prvim delom junijk?
Skratka, žal mi je, da danes ne bom mogla prit,... sem imela itak plan v lj, pa mi je tudi to padlo v vodo... Mogoče mi pa res kdaj vas uspe spoznat.

Uživajte, maximalno še za nas.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
1.1.2012 14:27:34   
tecka
Ojla, punce. Pa smo v 2012. Želim vam, da bo v novem letu ljubezen edina bolezen, ki vas bo položilauser posted image .

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
2.1.2012 12:50:14   
bjondi

Punce zdej smo na tej povezavi,ker smo tukaj šle krepko čez 200...

http://www.ringaraja.net/forum/Junijski_son%C4%8Dki-3%25_del_%3A%29/m_5810186/tm.htm

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 133 134 [135]
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 133 134 [135]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?