|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 9:32:21   
niki5
Včeraj sem oprala oz. nenamenoma obarvala vso perilo, ki se je pralo v pralnem stroju. Kar je najhuje, da ima sedaj moj fant roza majčki s Spidermenom, res NUJNO potrebujem nekaj da vsaj majčki razbarvam, preden vidi kaj je njegova mama naredila s Spidermenom :ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 9:34:14   
CUKRČEK
To bi tudi jaz rada vedela....poznam le varjante za pobarvanje perila( tega pri nas ne zmanjka):zmeden2:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 9:37:51   
Anonimen
js sem zanč s finim perilom oprala ene črne hlače in so ble vse cune flekaste. ne cele obarvane ampak so mele črne fleke. pa sem še moklre direkt iz stroja namočila za pol dneva :) v vročo vodo z amwayevim belilom notr, pol pa še v stroj vrgla šeenkrat oprat z venišem

k sreč je šlo vse dol :)
sem pa zanč v merkatorju vidla ene listke k se jih da prat skupi s cunami in baje pol ti listki vežejo nase barvo ki jo cune oddajo??!! baje deluje pravi svakinja :)

lp, lara

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 9:41:17   
Nasy
Meni je nekoč po nesreči ušla modra nogavica med belo perilo:ups: Meni je bilo sicer všeč, ko je bilo vse nebeška modrina:)-:)- a naša mami ni bila prav nič navdušena na svetlomodro haljo, ki naj bi bila bela:(
Kupili smo uno sol za razbarvanje, kaj je že, K2 ali nekaj takega..je bilo še vedno vse isto...potem me je razkurilo, šla sem po flašo varekine, namočila za kako uro cunje in jih nato lepo oprala...bile so kot nove:bravo::bravo:
Ti imaš verjetno barvano perilo in ne belo? Kaj pa, če bi probala pobarvati na novo cunjice? Ne vem, samo ideja:zmeden2:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 9:52:31   
DeVilla
Jaz redno uporabljam tiste listke. Fino mi pridejo, ker lahko dam skupaj prat pisane cunje, pa kakšno rumeno majco zraven in na koncu pranja ves višek rumene barve ostane na tistem listku, cunje so pa lepe barve...

Lp, D. :muca:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:15:10   
ZARA
Ja niki,teli listki k prav DeVilla so res fajn....jst sem dobila 2 za probat - deluju!

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:15:34   
ZARA
deluju = deluje :ups:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:31:02   
Blink1
Oj....jaz bi te listke nujno potrebovala:zmeden:....kje kupit? Kak se jim reče?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:33:03   
ZARA
Nimam pojma,pa še stran sem vrgla uno vrečko k so bli notr... precej men podobno,ane??

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:49:02   
niki5
sej jih imam.. pa jih nisem notri dala :((

notri je bila ena rdeča majica, na katero sem čisto pozabila in zdej ima moj otrok od roza, vijolčnih in driskastih barv oblačila :(
Sploh se mu ne upam pokazati Spidermana, ker je postal Spiderwomen :((

Listke imam pa jaz od firme Grey, Lovilec barv v pralnem stroju, je pa rdeča škatlica, po 10 listkov, se pa povsod v trgovini dobi.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:56:03   
ZARA
Jaoooooo niki.... pol jih pa počas začni uporabljat 8)!

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 10:57:36   
niki5
včasih malo šparam :ups:

samo nisem prepričana če bi pri tisti rdeči barvi kaj pomagali :zmeden2:

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 11:18:35   
Wahoo RR
K2r...dela čudeže...dobi se ga tudi pri nas...je pa več različnih...moraš vzet tega ki je prav za perilo..

preverjeno deluje...
čeprav si jaz včasih pomagam kar z varikino...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 12:21:23   
niki5
kupila K2r, sedaj pa namakam in bomo videli kakšen bo rezultat :zmeden2: drugače bom pa pobarvala na modro, boljš kot pa da je roza..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Unčikovito sredstvo za razbarvanje perila?
16.8.2005 13:01:14   
DeVilla
Listki bi zagotovo pomagali ujet rdečo barvo!! Nisem sicer še šla v ekstrem pa preverjala pranje belih cunj z rdečo mikico... :)-
Listki so pakirani v rdeči škatlici po 10 kom, imajo jih pa in v Mecatorju in v DM za cca. 500 sit...

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?