|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 10:41:50   
Anonimen
Jaz pa sem po novem 164cm.... sicer ne vem kako mi je ratalo po 10 letih zrastit za cel centimeter:)-

Zadnje čase mi je celo všeč da sem med manjšimi... lahko kupujem otroške stvari (trenutno imam na sebi majčko št. 10/12) za polovico manj denarja.:)-:)-:)-

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 10:53:43   
Anonimen
Motovilcica, zato imam pa jst probleme s kupovanjem hlač. :grrr: Moram vse enkrat ali dvakrat podaljšano kupovat :grrr::grrr: Pa ko bi to dobila v vsaki trgovini :grrr: Do sedaj poznam samo 3 takšne trgovine :grrr::grrr::grrr:
Pa naj še kdo reče, da so dolge noge super :grrr::grrr::grrr: :)-:)-:)-

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 11:02:48   
saša 73
170

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 11:03:44   
Anonimen
Najboljš da grema skup kupovat hlače..... jaz ti dam moj ostanek pa ti bojo lih prav...:)-:)-
Sam pri meni je drug problem: če kupim hlače z navzven krojenimi hlačnicami... potem ko jih skrajšam... tistega navzven krojenega skoraj ni več:((
Ko sem bila v SŠ sem bila navdušena nad hlačami ki so imele vzorček na hlačnicah (spodaj pri gležnjih... sam kaj... ko bi vzorček odrezala če bi jih hotela nosit.:(


(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 12:01:01   
kitty
:bravo::bravo::bravo: imam celih 175 cm
Problem: moj :love: pa 170
Dobra stran: ima pa kej druzga večjega :):):):):):):bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek:8)8)8)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 13:08:50   
dinika
156 cm:sloncek:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 14:19:11   
pegy
172cm:rozica:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 20:35:40   
mehurčica
164cm

Jančika, tebi tud Justin???:bravo: Gregor je včasih kr malo ljubosumen.:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 22:19:41   
Joe
Evo, imam hipotezo. Po odgovorih sodeč sinočne nočne ptičke v povprečju precej manjše od tistih, ki jih sinoči ni bilo na RR in so se oglasile šele zjutraj.

Hipoteza se glasi: ponočevalci so manjši zato, ker niso hodili dovolj zgodaj spat. Posledično so spali krajši čas, ker pa se rastni hormon dokazano sprošča šele po daljšem spancu, ga ponočnjaki niso dobili dovolj.

Kaj menite, če še sploh berete to temo?

Mehurčica, ti imaš pa dolg spisek! A ni gor tudi Vin Diesel in sploh mlado meso?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 22:21:36   
Anonimen
Ja, res je. Ali so premalo spali ali pa premalo dvigali uteži. Ker takrat se tudi znanstveno dokazano sprošča rastni hormon.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 22:29:57   
Gina
U, matr, Joe...a potem bi jaz imela meter osemdeset, če ne bi hodila pozno spat!:)-:)-:)- Po moje sem not prinesla, ker sem včasih spala do enih popoldne.9nebesa:bravo:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 22:35:28   
Baldi
Zanimiva hipoteza. Ja, eni radi spimo oz. smo radi spali:) Zdaj pa ko ne, se je pa ustavilo...mislim rast:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   Kolk ste pa kej visoke/i?
18.8.2005 23:06:51   
mehurčica
Joe, to bi pa kar držalo. Jaz sem že zarad smučanja bolj malo spala. Za kakšne tekme smo se zbujali že ob 4h zjutraj. Zvečer sem pa gledala filme pri priprtih vratih v šipo od omare, samo da bi vse vidla.:)-LOL!

Drugače pa...ja, mlado meso..pa to...:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?