|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
2.8.2011 10:39:23   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zanimiva tema, moram reči. Mateyka, super slikce. Kje se pa to kupi? user posted image user posted image user posted image

Skratka, bom kratka. Hvala bogu za mojo taščo. Kot sem že velikokrat pisala, ker roko na srce, to ni prva takšna tema....bom še 1x, da pri svoji tašči ne morem najti ene stvari, ki bi mi šla na živce, ali me nervirala.  Zelo rada grem k njej na kavo in če je ni doma, jo kar malo pogrešam. Pa dobro kuha, pa vse se lahko zmeniva. Super je! user posted image
Bi pa pri svoji mami lahko našla kaj napak, če bi se v to poglobila. Ampak ker se ne, ker pustim, da živi tako, kot ji paše, četudi ne pride skoraj nikoli na obisk, gremo pač mi k njej in nas je vedno zelo vesela, pa ne delam recimo drame iz tega, da zakaj ne pride, da nas ne mara, bla bla bla....

Skratka, drage dame, malo se le zamislite nad svojimi dejanji. Bodite vesele, če vam tašča kaj podari, četudi ne bo vam všeč. Njej je in bistvo je dober namen, ne?

Še enkrat...kar daješ, to prejemaš!!!



user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
3.8.2011 13:03:40   
marjetka1975
No jaz pa na srečo z mojo taščo nimam težav :), verjetno zato, ker se vidimo zelo poredko, živi precej daleč stran in ko smo skupaj se imamo čist ok :)

lp

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
3.8.2011 13:23:06   
3Sonček3
Tut moja tašča je bla do rojstva najine hčerke najboljša tašča na celem svetu in to dobesedno!!!
Odkar pa imamo našo malo pikico pa se mi čedalje bl zdi da ona misli da je njena in da bo bo kr tko k ona reče, nevem kaj naj rečm na srečo al na žalost še vedno živimo skupej, kar se bo (upam) v roku leta in pol spremenilo pol bomo pa mal drgač svirali. Mislm, če js rečm da more otrok jest ob osmih in potem ob enajstih ne ti njej rint hrane ob desetih kr pol ji ceu ritm zje*eš in pol sm še js jezna in use, sej ne da otroku ne prvoščm hrane daleč od tega ampak ena meja pa more bit tut tukej, naša pa itak poje use kar vidi tko da ji sploh ni pomembno kolk je ura. Js jo pa navajam na tak ritem hrane, ker bo šla drug mesec v vrtec in da nebo tam lačna ker nebo dobila za jest ob uri ki jo je vajena doma. Mislm da ne delam čist nč narobe. Tut sama ji v kakšnih njenih glupih komentarjih jasno dam vedt da nebo tko kot je rekla ampak ona se samo nasmeji pa prav no sej boš vidla, ja ande, če bo treba jo tut k njej ne bom spustila na obisk sm zato da bo vidla da sm js šef mojga otroka in ne ona. Kar se pa tiče vseh ostalih stvari je pa še vedno najboljša tašča edino tole z otrokom ji bo treba mal v glavo nabit pa bo popolna.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
3.8.2011 13:52:15   
mateyka
Kar se pa tiče vseh ostalih stvari je pa še vedno najboljša tašča edino tole z otrokom ji bo treba mal v glavo nabit pa bo popolna.


3sonček3, ne pozabit, da so babice za razvajanje - ko boste na svojem, ji dovoli da jih crklja user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
3.8.2011 14:08:59   
pety78
da bo vidla da sm js šef mojga otroka in ne ona.


Am, hm.......tudi tebi bi bilo treba še kaj v glavo vbit. Sorry, ker sem tako napisala, ampak sem samo tvoje besede ponovila.
Se mi zdi, da res malo preveč kompliciraš. Vem, da je pri prvem otroku tako, ampak boš videla, da če si pustiš malo zadihati, bo bolje, resnično bolje.
Saj res ne rabi otrok jesti točno ob 8. uri, nato pa točno ob 11. uri, no... V vrtcu imajo vmes še malico in na voljo tudi vedno kak košček kruha, če je kateri otrok lačen.
Saj ti tudi nisi vedno lačna ob istih urah, mar ne?


_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
3.8.2011 16:23:54   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Mislm, če js rečm da more otrok jest ob osmih in potem ob enajstih ne ti njej rint hrane ob desetih kr pol ji ceu ritm zje*eš ..... ona se samo nasmeji pa prav no sej boš vidla...


Imaš srečo, da imaš takšno taščo user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
4.8.2011 11:57:46   
biba_leze*
Ko smo že pri hrani in prehranjevanju otroka, meni tudi to ne paše da se tašča in tast vtikujeta pri tem. No pri nas je sicer verjetno malce drugače, saj ima mala zdravstvene težave, za katere sva najprej mislila da so samo bežni, no pri natančnem zdr. pregledu pa smo ugotovili, da bo bejba imela vedno težave, če se ne bo striktno pazila pa se lahko tudi stopnjujejo oziroma slabšajo in sem že zelo kmalu začela težit, kaj lahko je in kaj ne. Ampak, mislite da jima lahko dopoveš?! Ma kje pa. user posted image Kot ponavadi, sta ona dva najbolj pametna, midva z možem pa nimava pojma, komplicirava itd., itd., če jima 100 x poveva, v 101. še vedno ne bosta vedela oziroma se bosta delala da ne vesta in bo vse po starem.  user posted image (ok sicer jima nisva povedala vsega do potankosti - ker bi sicer po eni minuti vedela že cela ulica, ampak saj ni treba, da vejo vse a ne, mislim da je dovolj da nama zaupata) In pol sem jaz tista ta zatežena. Zdaj ne težim več, ampak ko vidim v njenih ustih nekaj "prepovedanega", jo brez besed dvignem in odnesem stran in me lahko gledata kot dve teleti če me hočeta. O mojem otroku mi ne bo nihče solil pameti!!! In če ne bojo delali tako, kot bova midva hotela, potem jo pač ne dam v varstvo k njim. Sploh pa, mislim da otrok star niti ne eno leto, sploh ne potrebuje, čokolade in ostalih sladkarij!!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
5.8.2011 14:53:41   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Tut moja tašča je bla do rojstva najine hčerke najboljša tašča na celem svetu in to dobesedno!!!
Odkar pa imamo našo malo pikico pa se mi čedalje bl zdi da ona misli da je njena in da bo bo kr tko k ona reče, nevem kaj naj rečm na srečo al na žalost še vedno živimo skupej, kar se bo (upam) v roku leta in pol spremenilo pol bomo pa mal drgač svirali. Mislm, če js rečm da more otrok jest ob osmih in potem ob enajstih ne ti njej rint hrane ob desetih kr pol ji ceu ritm zje*eš in pol sm še js jezna in use, sej ne da otroku ne prvoščm hrane daleč od tega ampak ena meja pa more bit tut tukej, naša pa itak poje use kar vidi tko da ji sploh ni pomembno kolk je ura. Js jo pa navajam na tak ritem hrane, ker bo šla drug mesec v vrtec in da nebo tam lačna ker nebo dobila za jest ob uri ki jo je vajena doma. Mislm da ne delam čist nč narobe. Tut sama ji v kakšnih njenih glupih komentarjih jasno dam vedt da nebo tko kot je rekla ampak ona se samo nasmeji pa prav no sej boš vidla, ja ande, če bo treba jo tut k njej ne bom spustila na obisk sm zato da bo vidla da sm js šef mojga otroka in ne ona. Kar se pa tiče vseh ostalih stvari je pa še vedno najboljša tašča edino tole z otrokom ji bo treba mal v glavo nabit pa bo popolna.



Oprosti no, ampak izjava šef mojga otroka je pa najboljša kar sem prebrala tukaj gor v zadnjem času user posted image user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
5.8.2011 14:58:00   
lobotomistična
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Tut moja tašča je bla do rojstva najine hčerke najboljša tašča na celem svetu in to dobesedno!!!
Odkar pa imamo našo malo pikico pa se mi čedalje bl zdi da ona misli da je njena in da bo bo kr tko k ona reče, nevem kaj naj rečm na srečo al na žalost še vedno živimo skupej, kar se bo (upam) v roku leta in pol spremenilo pol bomo pa mal drgač svirali. Mislm, če js rečm da more otrok jest ob osmih in potem ob enajstih ne ti njej rint hrane ob desetih kr pol ji ceu ritm zje*eš in pol sm še js jezna in use, sej ne da otroku ne prvoščm hrane daleč od tega ampak ena meja pa more bit tut tukej, naša pa itak poje use kar vidi tko da ji sploh ni pomembno kolk je ura. Js jo pa navajam na tak ritem hrane, ker bo šla drug mesec v vrtec in da nebo tam lačna ker nebo dobila za jest ob uri ki jo je vajena doma. Mislm da ne delam čist nč narobe. Tut sama ji v kakšnih njenih glupih komentarjih jasno dam vedt da nebo tko kot je rekla ampak ona se samo nasmeji pa prav no sej boš vidla, ja ande, če bo treba jo tut k njej ne bom spustila na obisk sm zato da bo vidla da sm js šef mojga otroka in ne ona. Kar se pa tiče vseh ostalih stvari je pa še vedno najboljša tašča edino tole z otrokom ji bo treba mal v glavo nabit pa bo popolna.



Oprosti no, ampak izjava šef mojga otroka je pa najboljša kar sem prebrala tukaj gor v zadnjem času user posted image user posted image


Hja, biti mama je nekaterim poklic.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
5.8.2011 17:14:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

če bo treba jo tut k njej ne bom spustila na obisk sm zato da bo vidla da sm js šef mojga otroka in ne ona.


Ti svojemu otroku nikoli ne boš šef, s taščo ali brez.

Si kot slabi bivši zakonci, ki preko otroka "rešujejo" zamere drug do drugega.

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.8.2011 12:20:25   
kalbo
Men gre zadnje žase na živce to, da živi v nekih iluzijah, da smo mi vsi ena velika družina in da je ona v vsem glavna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   [Brisano sporočilo]
8.8.2011 14:56:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.8.2011 17:40:51   
barbara_s
Jaz imam pa svojo taščo strašno rada... Res, se mi zdi, da se kar v redu razumeva. Najboljši prijateljici seveda ne bova nikoli - je le preveč starostne in socialne razlike - ampak vem pa, da ima ona rada mene in da imam jaz rada njo.

Mislim, da se je najin odnos še posebej izboljšal zdaj, ko smo ene 650 km narazen in se res pogrešamo - šele zdaj vidim, kaj vse mi je pomenilo, da je bolj blizu. Se pa nikoli, res nikoli ni vtikala v moje življenje (no, ji tudi nisem pustila in sem se ob kakšnem neprijetnem vprašanju samo nasmehnila in rekla, da tega pa ne povem) in nikoli nismo živeli bližje kot 50 km narazen :) - tako da si se moral odločiti, da greš na obisk, in ni bilo variante "spotoma".

Popolnoma ji zaupam - malo sem zdaj poslala k njej (in k mojim staršem) na počitnice za 7 tednov pri starosti 5 let. Pravijo, da se imajo lepo, in jaz jim verjamem. Mislim, da je pomembno, da imajo možnost biti tudi sami - da se jaz ne vtikam v njihov odnos, da sami vzpostavijo odnos s svojo vnukinjo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
23.8.2011 14:53:23   
LittleSun
Taščice...takšne in drugačne, spadajo v našo družino, so mame naših dragih in babice našim otrokom. Moja tašča je prava tečnoba, najbolj pametna na svetu, nikoli ne pozabi deliti nasvetov, sprašuje o stvareh, ki se je ne tičejo, vtikuje se v stvari, ki se je ne tičejo, itd...AMPAK...je super babica, kljub vsem pripombam, ki jih pove meni, sem se naučila in to sprejela da me več ne moti. Prikimam in potem naredim po svoje. Tamali jo ima rad in zakaj bi jaz s svojo negativno energijo prenašala svoje občutke na njega (ker to nevede storimo) in se kregala z dragim (tudi moja mami ni popolna, pa ne želim, da govori grdo o njej). Tistih par ur na teden ko smo skupaj se imamo lepo, potem gremo pa vsak svojo pot. Če pomislim nazaj koliko preglavic mi je povzročila in kako sem se jezila se danes samo nasmejim in sem lahko srečna, da ima naš pikec dobro babico, ki je vedno pripravljena na igro z njim in ga ima neskončno rada. Edino to je vredno...

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 16:09:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
24.8.2011 16:21:54   
Katy78
Am... Zakaj pa bi se ti ona morala ponudit sama za varstvo? Saj ji lahko ti rečeš, a ne? Ona si pa mogoče misli, kakšno snaho imam, da ne gre nič mojega sinčka pogledat v bolnico. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 24.8.2011 16:22:30 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 17:30:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
24.8.2011 17:31:27   
mamamajča
Meni gre na živce ona cela! Lahko bi tu zaključila, sem vse napisala. No, pa ne bomuser posted image

Je hinavska, vase zagledana egoistična baba. Čist tak. Namreč ona ne prenese, da si kdo od nas kaj privošči, se ima lepo, gre kam..... je izredno nevoščljiva in jaz sicer ne vem, zakaj. Miljone stvari in situacij je. No, zadnjič sem morala pod nujno k mojim, zaradi smrti v družini. Sem vedla, da me ful dolgo ne bo. Pričakovala sem pa en paket, ki bi ga bilo nujno dvignit. lahko bi seveda na pošti uredila, da me paket počaka, a se mi je tašča ponudila, da ga bo šla ona iskat in naj bom brez skrbi. No, potem jo čez nekaj dni kličem in mi pove, da paketa ni šla dvignit, še več.... izgubila je listek. Na vsako vprašanje, ko ona kaj zašuštra, ima vedno enak odgovor- jah...... Jah....! To je vse kar reče. Da ne omenjam, da sta s tastom ločena, vsak z svojo novo družino, in ona partnerjevo polsestro vpričo mojega otroka naziva s "kuzla....." In tasta in njegovo družino vedno strašno hiti šimfat pred mojim otrokom. in potem, ko jo prosim, naj ne, se namuli.
Ona ful ni srečna.. v očeh ji piše, da ni nikoli prebolela bivšega moža in nas zaničuje vse, ki se z njim družimo. Jaz je nimam rada, res ne.....

In bere forum ringaraja user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   [Brisano sporočilo]
24.8.2011 17:53:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
25.8.2011 12:31:41   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

evo, zadnja cvetka moje tasce... moj je silom prilike zadnje 3 mesece precej v bolnici (malo tam, malo doma). tast in tasca gresta skoraj vsak dan k njemu na obisk. mene seveda niti v sanjah ne vzameta s sabo - ampak se tudi 1x nista ponudila, da bi cuvala otroka, da bi lahko jz sla k njemu na obisk (lezi na oddelku in ni glih najbolj fajn, da bi 2,5 in 3,5-letnik skakala tam okol).
skratka - njima je povsem logicno, da ona2 redno obiskujeta sina; njuna snaha pa po tej logiki ne zeli niti 1x iti na obisk user posted image
je pa tko, da tu niti nimam prijateljic, sploh pa ne takih, ki bi jih lahko prosila, naj za 3 ure (do bolnice je vec kot 1h voznje) popazijo na moja otroka.

v glavnem - TO mi gre pa res na zivce. zelo pomembno je, da je mamica tm vsak dan, a ne? user posted image


Skjuzmi, tudi ti si nekomu matera. Samo predstavljaj si podoben scenarij čez 20-25 let, da je tvoje dete boknedaj v bolnici, koliko misliš bi se tebi zdelo nepomembno, da si tm vsak dan???

Al` problem leži nekje drugje, tam kjer se tebi nemara dozdeva, da je tvojemu dragemu bolj pomembno, raje vidi da ga dnevno obiskuje prej mati kot žena???

Ej, vas dvije oštrokondže (da i tvoja tašta razumije ako slučajno i ona ovo čita)!!! Možda prestanete da se otimate oko vašega muža/sina k`o da je komad mesa. Da možda malo sazrite i prestanete da dokazujete jedna drugoj koja ga više voli, koja od vas dva šećera je za njega slađa!!! A i ovaj njegov otac nek se nosi u tri pizde materine - da je on neki jebeni Balkanac, opalio bi šamarčinu i ovoj svojoj rospiji od žene i ovoj drugoj od snaje, objema zabranio pristup bolnici i doveo sinu neku opasnu drolju koja ne naplaćuje mnogo kada su Balkanci u pitanju jer ionako zna da vrijede mnogo jer je opšte poznato da su opaki ****či.

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
25.8.2011 13:43:11   
ronja
A i ovaj njegov otac nek se nosi u tri pizde materine - da je on neki jebeni Balkanac...

Pa saj metuljin mož in tast sta pristna Balkanca!...  I balkanci niso šta su nekad bili ali kaj?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
13.9.2011 14:18:48   
Anonimen
preden smo se preselili, bi js tudi verjetno imela kar ogromno stvari za povedat, ki so me strašno motile. vendar je bilo pač tako, ker smo živeli pod njeno streho. sedaj pa vidim, da ima moje otroke zelo rada in vedno kaj dobita, sploh pa ni slaba ženska. itak pa ima včasih tudi ona svoja muhe, sej katera ženska jih pa nima? enkrat je ena na forumu napisala zelo lepo.... ko ene pravijo, da tašča ne sme to pa ono, pa levo desno...., kolk pa potem pustite svojim mamam? tudi jaz sem že slišala besede kot so, joj kok lahko pustiš svojga otroka k njej? js pa pravim da jim stikov zarad sebe že nebom prepovedala. sploh pa, odkar smo na svojem, v svoji hiši in smo njeni sosedi, imamo poln mir in je vedno zaželena na obisk. :) user posted image user posted image

aja,kaj me pa moti? bom še malo premislila, pa se oglasim, heheheuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   [Brisano sporočilo]
13.9.2011 14:33:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   [Brisano sporočilo]
13.9.2011 14:49:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
13.9.2011 20:41:18   
belidan
moti me, ker se noče pogovorit z mano, ko bi želela jaz nekaj razčistit in je ne zanima kaj jaz mislim, kaj jaz čustim, kaj si jaz želim. Če bi bila bolj pripravljena na pogovore, bi se super razumele. Mislim, da lahko s trezno glavo in pogovorom vse rešiš, samo če res eden drugega posluša!


(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?