|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 13:14:12   
pumpkin23
Hej spet novi dojenčkiuser posted image user posted image user posted image
Še mal še mal pa tudi mi pridemo na vrsto.

Danes se je pri nas začelo resno pripravljat na prihoduser posted image . Sm bla zjutri v P da so mi vzeli kri in vodo, jutri pa vse potrebne priprave za cr. Seveda se bom probala zmenit za spinalno zadevo in kakšen super datumuser posted image . Mamo pa doma zdej celo frko k ne vem kako bo moj sploh lahko zraven tisti dan ko se bo user posted image rodil, ker mu v službi ne dajo dopusta. In tudi očetovskega po vsej verjetnosti ne bo mogu koristit več kot ene 3 dni.user posted image Ma bomo že. Mamo to srečo da živimo v isti hiši kot moji starši in bojo že oni poštimal vse potrebne zadeve ki jih bom potrebovala.
Tako da danes sem postavljala zibko, prinesla lupinco in pogledala kere cunce mam in kaj je treba oprat. In upam da se bo vreme kej spremenilo ker sm kupovala bolj debele cunce za začetek in nimam kratkih rokavovuser posted image . Ah tole vreme. Res ne veš kaj in kako bi obleku malega za iz P.

Punce lepo bodite, božite svoje otročke in čakam na še kakpne lepe novičke.

(odgovor članu karin82)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 14:10:26   
carly
Krysia hvala za vzpodbudne besede, sej ko sem jo prišla iskat je bla koj ok, pa tud za vrtec je rekla da bo jutri spet šla, bomo pa videli kako bo zjutraj.

Sicer pa čestitke vsem novim mamicam, se je začelo kar dogajat zdejle, pri nas na Jesenicah je bila včeraj ornk gužva v porodni, so še na oddelku čakale da pridejo na vrsto, me smo pa na ctg tud ful dolg čakale ker majo samo 4 pa če katera rojeva ga potem tam nucajo tako da sta bla včeraj na voljo samo dva.

(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 14:27:29   
wifi
Pozdravljene user posted image in novo pečene mamice, ki že cartate svojeuser posted image . Najprej vsem novim mamica iskrene čestitke ob rojstvu vaših user posted image in veliko srečnih in prespanih noči.

Jaz sem danes bila na pregledu je vse vredu in končno sem dočakala uz tako da sem videla svojega otročička in očitno bomo imeli še enega fantka. Sem zelo vesela da je vse vredu in za 37t in 4 dni ima okoli 3200g.
Drugače je kar živahen in tudi glavico ima spodaj, tako da je pripraljen za prihod. user posted image user posted image user posted image user posted image
No danes ponoči pa tudi prejšnjo noč so se me lotevali neki popadki, ki pa so se umirili, pa vse mi dol tišči; no pa saj se bliža čas, ko bomo tudi mi cartali našo štručko. Naslednji pregled imam 20.09. 

Lepo božajte svoje trebuščke, tiste ki še jih imate, pa čim manj boleče porode vam želim, tiste ki pa imate že user posted image pa veliko cartanja.
Se tipkamo.





_____________________________

Naj bodo ob tebi vedno prijatelji, ki bodo s teboj delili smeh, tvoje težave in tvoje zmage.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 14:55:32   
issa_
Pozdravljene!!

Najprej čestitam Pigy in Evvvi za punčki in Karin82 za fantka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veliko cartanja vam želim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri meni se pa nič kaj konkretnega ne dogaja razen nekega špikanja in občasno tiščanja navzdol, ni nič..... Sicer še ima tri dni do pdp-ja, ampak meni se taaaak več ne da čakat, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image utrujena sem skos, samo spala bi,..celo dopoldne sem prespala, skoraj,kjub temu da je bila noč mirna, brez nekih pogostih wc izletov....user posted image user posted image user posted image
ah saj bo,.. se tolažim da noben ni noter ostal,...user posted image user posted image user posted image user posted image samo lušte mi pa delate, tiste ki že cartate....user posted image user posted image user posted image user posted image

tako zdaj čakam svoja dečka, da prideta iz službe in vrteca na kosilo,...pol pa more moj na sestanek v vrtec....
lepo bodite,..

(odgovor članu wifi)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 16:15:28   
Blueeyes
Pigy iskrene čestitke tudi tukaj od nas... Imamo te radi.. Pa komaj čakamo da spoznamo malo pikolino Kajo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 17:30:23   
kristi07
čestitke vsem novim mamicam, število novorojenčkov hitro narašča user posted image
pa prav je tako, saj je tukaj naš mesecuser posted image

Nana 13 sporoča, da je rodila fantka Žana, velikega 52cm in težkega 3440g.

Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
13.9.2011 18:39:24   
rainbow
Hojla!

Čestitke vsem novorojenčkom in mamicamuser posted image user posted image user posted image

Jaz že tudi 4 dni čez rok, pa še kar uživa naš user posted image Imam jutri spet ctg, pa upam, da kak pregled, da vidimo, če je res tak fajn noteruser posted image če ne bo že kaj danes, hmmm.

o kaki dudi ve to govorite?? kakšni posebni?

lep večer vsem user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu kristi07)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 8:50:34   
anschk
Hey Hoy!
Joooj kakšno zatišje je tukej, ste šle vse rodit?
Jst dobesedno preganjam ure do petka. Se mi tkooooo vleče. Včerej sem cel dan misla da je sreda, no sam je na žalost šele danes, tko da je do petka še daleč. Tole da vem kaj grem v P mi je skos mn všeč. :/
Tole podaljšano poletje bi se pa tut lahko že nehal. Mislm a mi more res čist do zadnjega bit tok noro vroče?! In še do konc tedna bo tko...HB za klimo!
en lep dan vsem, tistim v enem in tistim v dveh kosih :)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 9:21:13   
Spellybelly
Pozdravček punce!user posted image

ČESTITKE vsem novopečenim mamicam ter njihovim štručkam, pa seveda atekom, bratcem in sestricam!!! user posted image user posted image user posted image

Kako je fajn ob dopoldnevih, ko se še da normalno dihat...popoldnevi so zadnje dni spet "pasji" . Upam, da se tale vročina kmalu neha!

Pri nas se še vedno ful dela po stanovanju, tako da dnevi do PDPja kar letijo mimo. Se vsaj malo zamotim. user posted image

Drugače pa v trebuščku še dokaj mirno, malo pritiskamo navzdol, pa dimlje me malo bolijo...vsake toliko je user posted image še športno aktivna, tako da še ni "preplaha". Ponoči sem pa itak skoraj vsake pol ure na wcju. Nabiram kondicijo, da se ne zaležim preveč. user posted image
V petek sem imela malo slabši urin, sem morala včeraj še enkrat v laboratorij. Upam, da tokrat gre skoz in da bodo v petek na pregledu same dobre novičke.

Drage souser posted image , pridno božajte trebuščke, fajn se spočijte,  pa srečno vsem tistim, ki greste zdaj zdaj v Rim!!!user posted image user posted image user posted image










(odgovor članu anschk)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 10:56:23   
olana
No, da še jaz sporočim, vidim da na seznamu ostaja eno mesto prazno. 10.9.2011 ob 2.25 uri nas je po 3 urcah in pol mučenja  s svojim prihodom razveselila naša princeska Pia, ki je velika 53 cm in težka 3480g, user posted image user posted image smo pa že od včeraj doma in se veselo cartkamo. Danes smo imele že prvo kopanje, dojimo se pa tudi na polna.

Vsem, ki ste že rodile iskrene čestitke, tiste ki vas pa še čaka, pa čimmanj bolečin in srečno!!

(odgovor članu Spellybelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 11:46:55   
bimba7277
Oh kolk nobl tolk dojenckov ze imamo. Prave luste delate punce... Pa saj nam pa tudi ne manjka dosti.
Vsem novo pecenim mamicam iskrene cestitke, veliko cartanja in mirnih noci.

Pri nas se se nic kaj ne dogaja. Ker imam gestacijski diabetes bo porod sprozen med 38 in 39 tednom. No danes smo 38t+1d in odstevamo. Punci se nic kaj ne mudi. M.vrat je ze zrel punca z glavico navzdol, ampak se vedno zelo visoko. Ja stopnice in sex user posted image smo ze mi tud sprobali, brez vidnih rezultatov user posted image . Jutri spet pregled in CTG. Mogoce me za obdrzijo al pa pustijo do ponedeljka. Men bi bol pasalo cez vikend ker trenutno mamo 32 stopinj, cez vikend bo pa ene 27 in bi seveda lazje prenasali vse skupaj. No ja ker itak vse to ni v mojih rokah, se pustimo presenetiti.

Lep dan vsem user posted image in mamicam in novim dojenckom.

(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 11:56:20   
issa_
ojla!!

olana čestitke za princeskouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veselo cartanje vam želim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz tudi danes že bila na ctg-ju že tretjemi pri svojem G, no in danes je bil tudi zadnji, na rok grem pa v P pogledat user posted image , sem pa že pridno 3 cm odprta, tako da samo še popadki manjkajo, pa letim,..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image varianta stopnice in sex,hja tudi mi prakticiramo, pa nekak ne rata...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ta vročina pa res spet res jezi,.. popoldan se ninamo kam skrit razen noter, to nama pa z anejem ni všeč,...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bimba7277)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 13:55:47   
Spellybelly
Olana - Čestitkeee! user posted image user posted image user posted image Veeeliko crkljanja, še več zdravja ter mirne, prespane noči vam želim! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 15:02:47   
KAHLO
oj PUNCE!!

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mam pa eno nujno vprašanje za vas!!!!!!! sem v 40. tednu v soboto mam pdp, zdaj se mi je pa pojavil rjav izcedek, nobenih nit, nobene sluzi , nobenih krvavih nitk, samo rjav izcedek.......a je to mogoče čep, a je to kaj drucga! ščipa pa špika pa me itak nekje non stop......nimam pojma kaj narest......dojenčico pa še zmeraj čutim kako se premika.....

(odgovor članu Spellybelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 15:30:17   
Krysia
KAHLO, ne vem, lahko pokličeš v P, sam ti bodo itak rekli, da se pridi pokazat. Men se niti prvič niti drugič ni čep odluščil, tako da ne vem, kako to sploh zgleda. Jst bi na tvojem mestu poklicala - al P al pa svojo G, potem pa naj ti povejo, kaj naprej. Pa verjetno ni nič hudega, samo je boljše, če si pomirjena, a ne? Drži se!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 15:41:35   
mate0ja
dan punce, da še tle mal kontrole naredim pa mal poročam.

Kaj naj rečem čestitke vsem tistim, ki že veselo cartate in veliko potrplenja ostalim, ki se še vedno s trebuhi zaletavamo user posted image user posted image .

Jest sm mela v torek pregled na katerem sem bla kasično razočarana, saj imam še čist trd MV kar posledično pomeni, da zaradi CR v prvo ni dobro čakati v nedogled da se kaj začne dogajat.
Sm dobila napotnico za porodnišnico za drugo mnenje, ker pravi g. da če ona ne bo vodila poroda niti ne bo pametovala, sploh pa zaradi tega ne, ker ima od prvega poroda samo odpustnico v roki. Tko da grem naslednji teden na resno debato s porodničarjem. Sam kot berem nobeni niso kej kompliciral tud če je mela v prvo CR, če seveda niso kake zdravstvene težave posredi.

Carly ti praviš da je gužva na Jesenicah?


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 17:27:56   
olana
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

oj PUNCE!!

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mam pa eno nujno vprašanje za vas!!!!!!! sem v 40. tednu v soboto mam pdp, zdaj se mi je pa pojavil rjav izcedek, nobenih nit, nobene sluzi , nobenih krvavih nitk, samo rjav izcedek.......a je to mogoče čep, a je to kaj drucga! ščipa pa špika pa me itak nekje non stop......nimam pojma kaj narest......dojenčico pa še zmeraj čutim kako se premika.....



Bo kar čep po moje, sam je šele začetek, boš še kar nekaj izcedka oz. sluzi imela. Js sm rodila po 2 dneh.user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 17:43:31   
pumpkin23
KAHLO pesjdi se vseen pokazat al pa vsaj pokliči da boš vedla pri čem si in da boš bolj mirna.

Evo jaz pa sem danes dobila datum ko naj se zglasim v P da mi naredijo cr. In našega sinčka bomo spoznali v četrtek 22.9., če se seveda ne bo prej kej samo od sebe začelo dogajat. Ker pa je bil tudi v prvo cr močno dvomom da bo kaj samo od sebe.

lep sončen dan še naprej

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 17:51:48   
anchy_
hej user posted image

evo tudi mene s pregleda, vse mirno, razen user posted image je čist živahen danes, po mojem išče luknjo za ven, pa una k on misli ni prava (hoče kar čez popek in trebuh ven user posted image ), tako da naslednji ctg 21. 9., pa upam da bom šla prej kej v p pogledat user posted image

Sedaj pa pridno perem še eno vrečo cotk za user posted image , mi je ravno danes kolegica dala, pa bo glih prav, ker bo baje naslednji teden poslabšanje vremena, tako da se mi bo lepo vse posušilo.

Čestitke vsem mamicam in user posted image , srečno in čim manj boleče vsem user posted image , ki greste v Rim user posted image


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu pumpkin23)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 17:57:14   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: bimba7277

Oh kolk nobl tolk dojenckov ze imamo. Prave luste delate punce... Pa saj nam pa tudi ne manjka dosti.
Vsem novo pecenim mamicam iskrene cestitke, veliko cartanja in mirnih noci.

Pri nas se se nic kaj ne dogaja. Ker imam gestacijski diabetes bo porod sprozen med 38 in 39 tednom. No danes smo 38t+1d in odstevamo. Punci se nic kaj ne mudi. M.vrat je ze zrel punca z glavico navzdol, ampak se vedno zelo visoko. Ja stopnice in sex user posted image smo ze mi tud sprobali, brez vidnih rezultatov user posted image . Jutri spet pregled in CTG. Mogoce me za obdrzijo al pa pustijo do ponedeljka. Men bi bol pasalo cez vikend ker trenutno mamo 32 stopinj, cez vikend bo pa ene 27 in bi seveda lazje prenasali vse skupaj. No ja ker itak vse to ni v mojih rokah, se pustimo presenetiti.

Lep dan vsem user posted image in mamicam in novim dojenckom.


Zakaj pa to? Jaz ga tudi imam in mi niso nič rekli da bi zaradi tega sprožili porod? Rok imam 17.9. in še kar čakam.

Vsem novim mamicam in celotnim družinam pa iskrene čestitke in veliko cartanja!user posted image user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu bimba7277)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 18:04:38   
san
user posted image ooo, vedno več dojenčkov je že v maminem naročjuuser posted image , čestitke vsem novim mamicam, da ne naštevam vsake posebej. pa sreča naj boža škratke po ličkihuser posted image

jaz sem imela danes ctg, je bil super lep, ampak popadkov pa nič. mi pa tole vnetje zato toliko bolj dela preglavice, ker po petih dneh jemanja dalacina je samo še slabše in še bolj peče. danes mi je tako vzela bris na patogene bakterije in sem mogla takoj nest na mikrobiološki inštitut. zdej me pa skrbi, kaj bo pokazal, pa še izvidi hodijo do 1 teden in me daje panika, kaj če se dete v tem času odloči prit na svet. no, sej sem po naravi optimist, ampak tole me pa vseeno kar skrbi. ima katera podobno situacijo, ali je imela? naslednji pregled imam pa čez en teden in me bo do takrat konec od skrbi... no, jutri moram ša še enkrat na nevrološko zarad migrene, ker jih neki moje oči skrbijouser posted image . v glavnem bom okol doktarjev nadoknadla za vseh 10 let nazaj... sam tarnam, bom nehala

pumpkin, jaz upam, da rodim ponoči, ker čez dan mojga tud iz službe ne bojo pustili, ker imajo totalno štalo. so namreč v stečaju, pa prevzema jih novo podjetej in je cel halo. dela zastonj. bi morala nujno hitro rodit, če bi želela, da bo lahko koristil vsaj očetovski dopust, ker drugače tudi tega ne bo mogel. priznam, da mi je to kar kriza, ampak kaj čmo...

kahlo, jaz bi tud raje vprašala, za vsak slučaj. men je čep odpadel kot ena ogromna krvava sluz, ampak to je tako pri vsaki drugače.

tako, sedaj sem vas preletela, zdej pa grem ven z otroki

uživajte

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 19:26:28   
mama11
Čestitke vsem novim mamicam in veliko crkljanja z user posted image  user posted image user posted image user posted image  Se vidi, da je naš mesec, sploh ne dohajam več.

Danes sem imela pregled 4-5 cm odprta in me je hotela kar v P poslati. Sem jo prepričala, da ne in da mi je dala še en datum za pregled prihodnji teden. V tej vročini pa res ne grem, če ni nujno. Sem ji pa morala obljubit, da bom šla takoj, ob prvih znakih, ker naj bi šlo kar hitro. CTG je bil pa sicer čisto OK, brez popadkov.

V petek grem v Postojno na individualno srečanje z babico - sem v programu Zdrave ženske - zdrave družine prihodnosti in imam možnost, da me izbrana babica spremlja skozi porod in poporodno oskrbo. Čeprav nisem odločena, da grem v Postojno. Sploh ne vem, če bi imela čas priti do tja, če naj bi v tretje res šlo tako hitro... v avtu me res ne mika roditi, pa še moj si je nekaj poškodoval desno roko, ne vem, kako bi lovil user posted image  user posted image user posted image user posted image .

Skratka, zdaj moram pripraviti še posteljico - obleči posteljnino, vsekakor pa upam, da bo do vikenda mir, ker naj bi se takrat ohladilo.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 20:30:11   
carly
MateOja v pon.je bila v porodni pa na oddelku res gužva, imam pa v petek spet pregled pa ti poročam kakšno bo stanje.Jest imam sicer v nedeljo popoldan sprejem v pon.zjutraj pa cr.Sem kar malo upala da bom ta teden to dala skozi pa zgleda morjo najprej mal prostora nardituser posted image .Pa nič mi ne paše da moram bit že v nedeljo popoldan tam, da bom potem v luft gledalauser posted image .Ma pa bo že.mogoče se pa kej vidva, boš klicala za datum za pregled al boš kar tja prišla?



(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 20:31:51   
carly
Aja pa Pomar*anča* je na fb sporočila da je rodila deklico Gajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Princess1)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 21:25:00   
KAHLO
oj!

NIč sem se odločla da počakam do jutri kaj bo, ker imam itak jutri pregled, čeprav izcedek je še zmeraj in tud ščipa me še zmeraj kot takrat k dobiš menstruacijo tisti krči.....nevem a so to popadtki ali mala tako dol tiši, ker pri prvi nosečnosti je blo vse drgače tud popadki, če so to popadki, pa tud malo še zmeraj čutim kako se muva!!!!

hvala punce za vaše nasvete......




(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?