|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 23:09:42   
san
evo, jaz pa tudi iz P. sem 3-4 cm odprta, bojda s popadki, pa jih ne čutim preveč intenzivno. je babca ugotovila, da imam visok prag bolečin. vnetje naj bi bilo glivično in me je kar malo potolažila. sem tudi sama še prosila, da bi šla domov in mi je dovolila, pa je rekla, da se najkasneje do jutri zvečer spet vidimouser posted image . no, jst sm potem šibala domov in še kopalnici zribala, pa mal popedenala še kar sem nameravala, zdej pa tud če grem. čeprav bi raje šla jutri, ker se vrne hči iz šole v naravi, da jo še vidim, pa da pol v miru grem. no, sej ponavadi je itak tako, da me moji popadki minejo, če jih že imam in mi morjo umetne dodat.

kahlo jst imam ponavadi take menstrualne krče za popadke, pa poleg tega mi trebuh fino utrjuje in to je to. mal me še v križu špika, ampak se mi to ne zdi ravno ne vem kaj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 23:10:47   
san
pa vso srečo vsem, ki se vam dogajauser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
14.9.2011 23:50:38   
anchy_
punce, eno hiro vprašanje, kako je kaj z gibi vašega user posted image ? ker naš je danes že cel dan tako aktiven, da ne vem več al je to normalno ali ne, že cel dan ne vem če je bil pol ure pri miru, brca, ruka, se giblje sem in tja, pa ne vem kaj še vse počne user posted image Me že mal skrbi, da ni kej narobe? Sej vem, če je bolj miren, mi ni prav, pa če je prav živahen me pa tudi skrbi. Me pa ko ustanem tako dol tišči, da mislim da bo kar ven padel user posted image

sicer pa ne duha ne sluha o kakih popadkih, nič me ne boli, sploh ne vem ali bom prepoznala, kdaj se bo kaj začelo dogajat?

Torej, mislite da je vse ok, če je pač user posted image totalno živahen res čist cel dan?? Kot da nič ne spi? Hvala za hitre odg. in lepo mirno noč vsem, ki ne boste šle rodit user posted image


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 8:45:01   
KAHLO
oj Punce!

Ja jaz kar vztrajam doma. Vso noč sem predihavala popadke ki so bili na 20 minut, zjutraj pa so se potuhnili......moj je bil že ob 4 stuširan in ready da greva, pa sem rekla da ne grem nikamor, dokler ne bo na 10 minut! no še dobro da sva ostala doma

Sun
ja točno tako kot ti praviš, ti moji popadki so k eni menstrualni krči, ampak niso tako hudi da ne bi bilo za zdražt, lepo sem jih stoje predihala in se vlegla nazaj na posteljo, sicer ko sem šla na wc, je pa bil zmeraj prisoten ta rjav izcedek, enkrat tud krvav, zdaj zjutraj pa že prav rjava sluz, k en vozger z rjavo, tako da mislim da se mi čep fino lušči, tud malo čutim na trenutke da se nekaj premika tako da dokler res ne dobim na 10 minut se ne premaknem od doma.....ker doma je le doma......mam pa kot naročeno danes še pregled pri ginekologu ob 13.00 pa da vidim če bo mi uspelo prit do tja, al bom prej šla v porodnišnicouser posted image

držim pesti za vse, in lepo se imejte!

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 9:19:51   
san
kahlo, potem sva midve danes skupaj dežurali, ker jaz sem tudi imela popadke in sem bedela ter jih predihovala, ampak se mi niso zdeli dovolj močni, so pa bili dve uri kar pogosti. vmes se mi je fino odluščil čep, no potem so popadki minili in sem celo malo spala. mi pa zdel vse dol pritiska, trebuh lepo otrjuje, tako da danes tekom dneva, predvidevam, če ne pa najkasneje zvečer, grem v P po našo punčicouser posted image .
me pa fajn živčki matrajo...

pa srečno vsemuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 9:24:04   
KAHLO
san res kot da bi brala svojo zgodbo, pr meni podobno situacija laufa, samo da je od polnoči do 6 mučlo, user posted image ampak sem si mislila da moram zdržat do jutra, da še malo pupiko v vrtec spravimo, da je ne bi sred noči vlačli okrog oz. klicali varstvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image računam pa tudi da najkasneje danes zvečer odvihram v porodnišnico..... haaaaaaaaaa, mogoče se vidivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 9:50:14   
carly
Uf San in Kahlo pri vaju se pa dogaja, bo zgleda danes vajin danuser posted image user posted image user posted image .

Pri nas pa nič novega razen da imamo doma celo štalo, se tamala tko boji da ji bom ušla, da je non stop jok in stok, pa ta veliki problemi za v vtrec it, zdej se je pa še pes začel tko čudn obnašat, da me je prov moj prejle klical naj ga grem še enkrat pelat, me je prov zapsihiral vse skupaj in se prov nč ne veslim nedelje ko morm v por.user posted image .Ma pa sej bo, sem vam mogla mal pojamrat, sej vem da bo tamala prebolela, bo zdej bo pač kriza en čas, poj pa bo, samo kaj k je tako težko gledat otroka k trpi pa nč ne moreš spremenit.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 10:15:59   
KAHLO
punce grem se v porodnišnico pokazatuser posted image držte se!!!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 10:30:04   
issa_
joj eni pa res že fajn dogaja!!! Čim lažji in hitrejši porod vama želim!!!!!


hja pri meni pa nič, razen tega da sem odprta, se nič ne dogaja....tako da bomo čakali, jutri se grem v P pokazat, ker mam pač rok pa bomo vidli kaj bodo rekli lepega,... se nevem ali morem prej poklicat ali ne,..sem že pozabla od prejšnjikrat.. user posted image
carly se vem da jehudo, ima pač neko obdobje takšno, ko boš domo prišla bo pa toliko bolj vesela... na user posted image se bo pa hitro navadila in bo vse tako kot mora bit,... mislim da so malo le živčki pri vseh,...saj bo kmalu bolje,...user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 10:31:44   
*AnaL*

user posted image  
PDP, nick, starost, zap. , št. , pregled, kraj

1.9.
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora,user posted image
tajči84_, 27, 1user posted image , 0user posted image , ?., okolica Kopra, user posted image
2.9.
tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
3.9.
sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana
4.9. 
lorelei82, 28, 2user posted image , 0user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image  
ivanjščica, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?, ?
7.9.
larisa011, 32, 6user posted image , 3user posted image , ?., okolica Maribora
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image ?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3user posted image , 1user posted image ,
?.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?,
user posted image
9.9.
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , ., Ajdovščina, user posted image  
10.9.

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor, user posted image
nosečka*, 25, 3user posted image , 1user posted image , ?., dolenjska, user posted image
11.9.

Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana

eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?,  user posted image
Kristi_30, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
btackab, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Kočevje
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
14.9
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
Hulaqalula, 36, 3user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
15.9.

 dory,32, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4user posted image , 3user posted image , ?., Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , ., Maribor, user posted image
*AnaL*, 32, 3user posted image , 2user posted image , ., ?,  user posted image
PikaPokaZBusijem, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1user posted image , 0user posted image , ?, Zapuže, user posted image
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
*alja*, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?., Prekmurje, user posted image
18.9.
19.9.
rihtarca, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?., ?, user posted image  
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2 user posted image , 1user posted image , 12.09., okolica Postojne, user posted image
izola05, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Kopra, user posted image
20.9.

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane, user posted image
Princess_, 22, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
22.9.

Ajda_, 24, 1user posted image , 0user posted image ,
?., okolica Ptuja,
user posted image
Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
Septembrovka, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
23.9.

carly, 28, 4user posted image , 1user posted image ,., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
?., Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimna ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4 , 3 , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
13.09.,
Ljubljana, user posted image
juicy, 35, 1user posted image , 0user posted image ,
?., ?, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , ?, ?
27.9.
bimba7277, 39, 2user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
san, 33, 5user posted image , 4user posted image , Ljubljana, user posted image
mama11, ?, 3user posted image , 2user posted image , ., okolica Ljubljane, user posted image
28.9.
Spellybelly, 27, 1user posted image ,0user posted image
, 09.09., Dolenja vas, user posted image
tweety83, 28, 2, 1, ?, Poljčane, user posted image
29.9.

bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 30, 2user posted image , 1user posted image , ., Ljubljana, user posted image
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?. , ?,
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , ., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , ., Ljubljana,
user posted image
mojcyka, 24, 1user posted image , 0user posted image , ?, okolica Ptuja
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode
anabanana, 22, 1user posted image ,0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
Neja 007, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., Kamnik, user posted image
anchy_, 27, 1user posted image , 0user posted image ,., Novo mesto
wifi, 30, 2user posted image , 1user posted image , 13.09., Stranice

SKUPAJ NAS JE: 105
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELEuser posted image :
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream

user posted image



user posted image
datum poroda, nick, spol in ime, teža in dolžina novorojenčka,

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm

16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm

19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm

21.08. lily81, Žiga, 3900 g, 54 cm

26.08. ANDMIL,
Leonida, 3690 g, 51 cm
26.08. nepremagljiva, Polona, 2900 g, 48 cm
27.08.
anastazia,
Matevž, 3700 g, 53 cm
27.08. Jessy82, Domen, 3160 g, 52 cm
29.08. klavdija27, Luka, 2870 g, 48 cm, Matija, 3030 g, 50 cm
01.09.
TDiemat,
Zoja, 2850g, 48,5 cm
01.09. srečka84, Natalia, 3080 g, 49 cm
02.09. *žurerka*,
Kevin, 4260 g, 57 cm
03.09. pomarančika, Max, 4095 g, 56 cm
03.09. jaznoseca, Gašper, 3650 g, 51 cm
05.09.
Leaa, Jan, 2600 g, 50 cm
05.09. jejhata, Rok, 4040 g, 54 cm
05.09. krissttina,
Tara, 2750 g, 49 cm
06.09. krysia, Klara, 3230 g, 50 cm
06.09. vintage, Gaia Sofia, ?g, ?cm
06.09. URSY33, Lan, 3520 g, 51 cm
07.09.
panja, Žan, 3550 g, 50 cm
07.09. flneja, Nina, 3440 g, 50 cm
09.09. daka,
Veronika, 2820 g, 49 cm
09.09. Sunny Dream, Martin, ? g, ? cm
10.09
. olana, Pia, 3480 g, 53 cm
11.09. Agha, Astrid, ? g, ? cm
12.09. mala mala,
Nejc, 3080 g, 48 cm
12.09. karin82, David, 3950 g, 55 cm

12.09. pomar*ANČA*, Gaja, ? g, ? cm
13.09. Pigy, Kaja, 3340 g, 52 cm
13.09. Evvva, Maša, 3130 g, 49 cm
13.09. nana13, Žan, 3440 g, 52 cm

14.09. pelija, Krištof, ? g, ? cm



19user posted image : 16user posted image   


(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 10:39:17   
*AnaL*
Pozdravljene so , ki še vztrajate tukajle... user posted image
Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam - sem na FB-ju zasledila, da tudi Pelija od včeraj že carta Krištofa user posted image

Sem bila v torek na pregledu in CTG-ju, Vse je že zmehčano, odprta za 1 prst, pa en popadek se je izrisal na CTG-ju...tako da počasi bo... Jutri imam rok in me je naročila kar v P na amnioskopijo. Sem mal mislna, da mi ne bo treba it, ampak kot kaže mi ne uide...

L.p

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 11:02:07   
san

IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

punce grem se v porodnišnico pokazatuser posted image držte se!!!


uu, kahlo, drži se, lep in hiter porod.
mene tudi matra, sem bila sedaj na sprehodu, pa mi tako pritiska, da sem šla domov. jst bom še počakala do popoldneva, če bom zdržala, ker si želim še hčero prej vidt, je ves teden ni bilo doma.

carly, naš mali 16 mesečnik ima tudi rahlo krizo. čeprav se mi dozdeava, da je sedaj ta teden mnogo bolje od prejšnjega. sploh zadnje dva dni, se popoldne doma lepo zaigra. jaz ga ob dveh pobiram trenutno. me pa skrbi kako bo ko se vrnem iz P. bo verjetno kar kriza... držim pesti, da se tudi pri vas hitro porihta, vem kako ti mora biti hudo. mene je prav zvijalo prejšnji teden od tega.

pelija, čestitke tudi tukaj in vse dobrouser posted image

tako lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 14:18:55   
*alja*
Vidim da se vsem že nekaj dogaja. Vsem želim čim hitrejši in čim lažji porod user posted image

Meni se pa kar nič ne dogaja, počutim se dobro, rok imam v soboto. Prvič sem kar dolgo čakala čez rok in zgleda da bo zdaj isto. Upam da se bo kaj premaknilo in hitreje steklo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 15:32:22   
nepremagljiva
Pozdravljene!

Nekaj časa me ni bilo, pa je tukaj že prav invazija novopečenih mamic in malčkov! user posted image

Čestitke vsem!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 16:29:59   
mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: carly

MateOja v pon.je bila v porodni pa na oddelku res gužva, imam pa v petek spet pregled pa ti poročam kakšno bo stanje.Jest imam sicer v nedeljo popoldan sprejem v pon.zjutraj pa cr.Sem kar malo upala da bom ta teden to dala skozi pa zgleda morjo najprej mal prostora nardituser posted image .Pa nič mi ne paše da moram bit že v nedeljo popoldan tam, da bom potem v luft gledalauser posted image .Ma pa bo že.mogoče se pa kej vidva, boš klicala za datum za pregled al boš kar tja prišla?




Carly čist proti večeru pejt, itak te čakajo samo papirji CTG in britje, pol pa v sobi gledaš skozi okno in čakaš jutranjo izmeno da te pripravi.
Jest se bom jutri naročila za naslednji teden. Dobr da si me spomnila, morm še telefonsko poiskat. Upam, da bo čim manjkrat treba it, ker je že moja G v LJ rekla, da je septemberčkov pa toliko, da si je lahko v tem poletju samo teden dni dopusta privoščila.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 16:30:52   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: carly

Uf San in Kahlo pri vaju se pa dogaja, bo zgleda danes vajin danuser posted image user posted image user posted image .

Pri nas pa nič novega razen da imamo doma celo štalo, se tamala tko boji da ji bom ušla, da je non stop jok in stok, pa ta veliki problemi za v vtrec it, zdej se je pa še pes začel tko čudn obnašat, da me je prov moj prejle klical naj ga grem še enkrat pelat, me je prov zapsihiral vse skupaj in se prov nč ne veslim nedelje ko morm v por.user posted image .Ma pa sej bo, sem vam mogla mal pojamrat, sej vem da bo tamala prebolela, bo zdej bo pač kriza en čas, poj pa bo, samo kaj k je tako težko gledat otroka k trpi pa nč ne moreš spremenit.



Carly mogoče si pa ti preveč napeta in to prenašaš na vse okrog sebe. Sicer pa tudi tamala res nima druge izbire kot da se sprijazni.



< Sporočilo je popravil mate0ja -- 15.9.2011 16:33:14 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 17:42:22   
ivanjščica
Pozdravljene !
Sporočam da smo mi že doma in se veselo cartamouser posted image user posted image

9.9. nas je razveselil naš cartek Dejan, 53cm, 3850g.

Res je fino zdaj ko smo doma, sicer imamo naporen urnik dojenja (rad papca), ampak je lušno.
Vse nosečke, ki še čakate, želim vam čimlažji prihod vašega malčka na svet!


(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 18:55:59   
issa_
jooj ivanjščica čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega princa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko cartanja in lepih skupnih trenutkov!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanjščica)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 20:11:53   
carly
Ma mogoče sem tud mal preveč napeta čeprov se trudim da ji tega ne pokažem, samo se ji prov vid kako jo skrbi kdaj ji bom ušla, no sej dojenčka se pa ful veseliuser posted image .Pa sej bo, sej z vrtcem je tud panika samo zato ker jo tolk skrbi kje je njena mamica.Bo že prebolela.
Drgač moram pa baje pridt v nedeljo že ob petih popoldan, se bom probala jutr zment če lohk kasneje.

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 20:12:27   
carly
Aja pa čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 21:33:59   
agha
Ojla!

Da se vam malo javim. Moja kolegica vam je novico, da smo dobili pupiko Astrid točno na PDP že povedala. user posted image user posted image Velika je 53 cm in ob rojstvu je tehtala 3780g. Vsi smo nori nanjo. user posted image user posted image user posted image

Celo porodno zgodbo pa vem povem kdaj kasneje...

Astrid kliče...user posted image user posted image

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
15.9.2011 22:07:07   
Princess_
dober večer...

kako ste kaj??
čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image

tudi jaz sem imela danes pregled...in sem končala presenetljivo hitro :) CTG okej, nič se ne dogaja, je G rekel da mu je všeč in tudi utripi so ql...ponovni pregled in CTG čez en teden 22.9...takrat bom že en dan po roku :) je rekel da če do takrat ne bo nič, bodo počakali 7-10 dni po roku in pol mi bodo sprožili...ampak tega si nekako ne želim :) do ju3 naj ne bo še nič, da pride končno možek domov...pol pa že lahko hehe :)
drugače pa me ob večerih špika v nožnici...in to je tudi vse...ok, pa tudi bušček otrdeva..user posted image pa full živahna...tudi med CTG-jem je bila, hehe :)

a za prisotnost pri porodu v Lj se plača v leonišču? rabiš imet potrdilo o opravljeni šoli za starše tdi zraven??

(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
16.9.2011 0:28:15   
Kristi_30
Pozdravljene še tukaj,

za seznam sporočam, da se je 11. septembra - točno na pdp - ob 8. 08 zjutraj z urgentnim carskim rezom rodila Manca. Težka je bila 2870 in velika 49. Z obema je vse u redu in sva že doma. Zdaj se trudiva, da steče dojenje. Po carskem rezu je vse to težje. Nekak nama za silo gre, tako da upam, da bo uspelo tudi to.

Porodno izkušnjo vam zapišem ob priliki.

V ljubljanski porodnišnici rabiš potrdilo o opravljeni materinski šoli za očeta (to hočejo že v sprejemni pisarni), potem pa je (če še nisi) treba zadevo plačati tekom tvojega bivanja tam. Mislim, da dopoldne v leonišču. Tam dobiš potem potrdilo, da si plačal in s tem te potem odpustijo iz porodnišnice na dan odhoda. Moj npr. ni imel časa iti plačati, ker ga med tednom dopoldne ni bilo blizu LJ, pa smo plačale dopoldne na dan odhoda. Tako da se da vse dogovoriti.

Srečno vsem, ki še greste v Rim.

(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
16.9.2011 7:39:53   
issa_
jutro!!

evo tak pa je prišal moj dan D,  in se nič ne dogaja,..user posted image user posted image user posted image ah še enega zamudnika bom imela (namreč to je v genih pri familiji od mojega, nikoli ne poznajo na uro in nikoli ne pridejo kam točno, razen če jim rečeš da morejo prit urco prej)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se pa grem v P pokazat, da vidimo kako pa kaj,..škodit nima kaj,...no mogoče bo pa tekom dneva kaj,...user posted image user posted image user posted image user posted image upanje umre zadnje,..hahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

kristi_30 čestitam in veselo cartanje vam želim!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kristi_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
16.9.2011 8:40:48   
Krysia
Dobro jutro.

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim sončkom! Ostalim pa želim, da bi šlo vse hitro in čim lepše skozi in da kmalu dobite svoje user posted image v naročje.

Sam tole moram pokomentirat:
IZVIRNO SPOROČILO: issa_

evo tak pa je prišal moj dan D,  in se nič ne dogaja,..user posted image user posted image user posted image ah še enega zamudnika bom imela (namreč to je v genih pri familiji od mojega, nikoli ne poznajo na uro in nikoli ne pridejo kam točno, razen če jim rečeš da morejo prit urco prej)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vem, mislim, da imajo to vsi moški v genih user posted image

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?