|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: korošice
11.5.2011 16:12:41   
dspela
Se lahko vam pridružim?

Sem na pol Korošica in na pol Štajerka. Drugače prihajam iz Mežice, sedaj pa sem že skoraj 3 leta na Celjskem.

Jaz pa imam rok konec Decembra.  Sem verjetno (zaenkrat) edina Korošica na Celjskem v tej temi.

A bomo potem v tej temi nadaljevale?

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: korošice
11.5.2011 18:19:40   
moni23
Ja počas se bomo pa res nabrale:)

Jana73: ja mislinja je res blizu in nebi se branla kakšnega druženja z bodočimi mamicami:):) Drugač pa sm bla danes na nuhalni in jeeeeejjjj...vse ok, sm tk vesela! Aja, pa kao neki štrli....vleče na fantka, 55: 45 :):)mal za firbec:)

Lepo bodite!!

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: korošice
21.5.2011 22:37:06   
Jana73
dspela Seveda se lahko pridruži kdor se želi! Dobrodošla! No, če pod celjsko spada Velenje... pol sva dve user posted image .

moni23 Ja pol se pa dajva zmenit za kofe...

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: korošice
22.5.2011 15:12:54   
moni23
OOO, super:):)

Kdaj pa pa kje? Js mam do četrtka še gužvo z izpiti potem pa le malo lažje zadiham in se kamot lahko zmeniva:)

Se že veselim:)

Drugač pa škoda da je tale forum korošice bolj malo v uporabi:(

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: korošice
24.5.2011 8:53:17   
Jana73
Ja moni... potem pa v petek! Imam na razpolago cel dan. Napiši kje in kdaj!

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: korošice
24.5.2011 9:15:39   
moni23
Uuuu, petek idealni dan!

Lahko v Velenju? Men je vseeno kdaj, bi mi edin pasalo da dopoldan....da pol še lepo skuham kosilo za tiste tapridne ko niso domauser posted image

Tako da, evo...določi uro pa ti:):)

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: korošice
26.5.2011 7:51:01   
Jana73
Hotel Paka ob 9.00.
Če je še katera se lahko pridruži...
P.S. Ni nujno, da je korošica...user posted image

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: korošice
4.6.2011 19:53:27   
lily7a
Pozdravljene!
Tudi jaz sem iz Koroške sicer iz okolice mislinje.. Pdp imam šele 19.januarja tako da sem precej za vami... Prvi pregled sem že imela ker sem imela malo težavic ampak je za enkrat vse super :) drugi pregled pa imam 15. junija.
Stara sem 20 let.. pa ve? Kdaj ste se ve prijavile na nuhalno?
Lep pozdrav vsem user posted image :)


_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: korošice
10.6.2011 10:47:10   
milabe
hello nosečke, upam da vam bo poletje naklonjeno ;)
lily7a:sem vesela, da je še ena mislinjčanka noseča ;)))) drugače pa kar na pregledu 15.6. določita z G datum nuhalne, bo najboljše...

lp vsem



(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: korošice
11.6.2011 20:54:36   
moni23
Lily7a, čestitke:) dobrodošla med korošicami, me prav zanima če se poznava, tud js sm mislinčanka;) Milable , a si ti tudi? No lily7a, upam, da zdaj vse poteka tako kot mora, drugač sm pa js 24,...pa nisi tok za nami, vsaj za mano ne, js sm konec novembra, lahko sem tudi decembrka:)

No če kera išče kakšno družbo za veselo vozičknaje kje po mislinji, sem takoj za;) user posted image

Lepo bodite!!user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: korošice
22.9.2011 22:08:26   
Jana73
Korošice! Kam ste poniknile? user posted image

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: korošice
26.9.2011 19:53:24   
Sončica66
Tudi jaz spremljam skupino Korošice, pa ugotavljam, da ni neke aktivnosti! Evo, se js pridružim, da bova dve :)
Sicer nisem ravno Korošica, po duši Štajerka, ki živi na Koroškem, natančneje Prevalje...

Ali veš morda za kakšno telovadbo za nosečnice na Koroškem??user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: korošice
12.10.2011 6:18:31   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: Sončica66

Tudi jaz spremljam skupino Korošice, pa ugotavljam, da ni neke aktivnosti! Evo, se js pridružim, da bova dve :)
Sicer nisem ravno Korošica, po duši Štajerka, ki živi na Koroškem, natančneje Prevalje...

Ali veš morda za kakšno telovadbo za nosečnice na Koroškem??user posted image



Žal... Vem pa, da grem rodit v SG user posted image . Žal res skupina zamira... Škodauser posted image

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: korošice
12.10.2011 7:36:09   
abv1
serbus, tut js sm bivša prevalčanka, sam js mam šele 12.05.12 rok.sm pa vesela, da vidim vsaj 2 korošici.

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: korošice
12.10.2011 7:37:45   
abv1
sončnica :) vpraši v zdravstvenem domu na ravnah, tam majo mogoče kaj glede telovadbe.

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: korošice
12.10.2011 22:23:22   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: abv1

serbus, tut js sm bivša prevalčanka, sam js mam šele 12.05.12 rok.sm pa vesela, da vidim vsaj 2 korošici.


No, no... js sem tut napol KOROŠICA! :) Smo 3 potem! :)


(odgovor članu abv1)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: korošice
13.10.2011 7:18:42   
abv1
o lepo. mam eno vprašanje,če te ne moti. zakaj si prvega otroka rodila v 33 tednu? no pa šeeno vpr. a se kaj bojiš poroda? jaz imam doma 13 letnico, ki sem jo rodila v 36 tednu, vakumsko. sem v 11 tednu in se že zdaj bojim kakšen porod bo. še bolj pa se bojim ss, kajti lani sem imela 2, prvega v 7 tednu in drugega v 19 tednu.

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: korošice
13.10.2011 7:46:50   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: abv1

o lepo. mam eno vprašanje,če te ne moti. zakaj si prvega otroka rodila v 33 tednu? no pa šeeno vpr. a se kaj bojiš poroda? jaz imam doma 13 letnico, ki sem jo rodila v 36 tednu, vakumsko. sem v 11 tednu in se že zdaj bojim kakšen porod bo. še bolj pa se bojim ss, kajti lani sem imela 2, prvega v 7 tednu in drugega v 19 tednu.


Hmmm porodna izkušnja je lahko precej travmatična, še bolj pa SS user posted image . Poskušaj biti pozitivna in se ne sekiraj! Narava naredi tako, da če ni vse OK pač plod propade (tako sem se tolažila jaz).

S 33 teni pa sem rodila, ker mi je odtekla plodovnica, potem pa ni druge rešitve kot porod. Imam zdravega, živahnega 8 letnika, ki se mu niti slučajno ne pozna, da je bil nedonošenček. Tudi tvoja 13 letnica je , predvidevam, zdrava.

Moč pozitivnih misli, dela včasih čudeže!

(odgovor članu abv1)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: korošice
16.10.2011 9:35:47   
Sončica66
Pozdravljene souser posted image


Me veseli, da vidim da tale tema počasi začenja spet živeti user posted image ...  Tudi jaz bom rodila v Sg in sicer imam PDP med 10. in 13.2.2012. 
Bom se oglasila v zdravstvenem domu Ravne in povprašala če obstaja kakšna telovadba... čeprav moočno dvomim. Vse do Mb ni prav nič!!!

Sedaj razvijam celo znanost glede nakupa vozička in se bolj druge teme spremljala...

Lep nedeljski dan vsem user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: korošice
16.10.2011 20:51:23   
Jana73
Glede vozička daj na seznam tisto kar misliš, da bi rada imela (predvsem glej na funkcionalnost)... mogoče lahko malo pomagam... glede na izkušnje user posted image

Telovadbo  za user posted image pa imamo v Velenju... Se lahko pozanimam, če bo interes za tako daleč prit user posted image

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: korošice
17.10.2011 9:43:01   
Sončica66
Ja, lahko se pozanimaš prosim, čeprav glede na vreme, mislim da bo zmeraj težje prit... kakšna info pa vseeno ne škodi user posted image

Glede vozička.... kolebala sem med Baby Spa, Lux4Kids in nazadnje šla še pogledat Tako. Odločila sem se za Tako Warrior. Ima napihljiva velika 4 kolesa, košara in športni del je fino oblazinjen, na košari se da naslon spreminjat in prav tako se športni del obrača v obe smeri. Pa všeč mi je ker lupinica Maxi Cosi paše na voziček. Pa še cena 400 € se sprejemljiva za vse v kompletu (torba, previjalna podloga, mrežica proti komarjem, dežna zaščita).

Mislim da sem doktorirala, pa vseeno se je splačalo, saj sem mislim da sem našla tisto kar iščem. Baby Spa in Lux4Kids pa se mi zdita da imata pretrdi notranjosti (košara in športni del), pa o Lux4Kids nisem nič lepega prebrala na forumih.... 

Tako, pa sem se razpisala malo user posted image


Lep sončkov dan user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: korošice
18.10.2011 11:16:35   
abv1
rodila boš v SG-ju. upaj, da bo s teboj Kosi, ta je po mojem najboljši, kajti d. Lužnik in Krištofelc nimata potrpljenja. Super je še Juvanova in Časova. Lani sem bila v porodni, ker sem imela zgodnji porod, super postelje, ni tako kot pred 12leti, tiste visoke in ozke, da maš strah, da nebi dol padel. Jaz bom rodila (če pridem tako daleč) v Celovcu, ker imam ZZ v AU, reje bi šla pa v SG, ker se tam počutim bolj domače. lep dan vam želim, danes še zadnjič v letošnjem letu travo kosim, ker v čet. menda pride zima.

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: korošice
18.10.2011 18:37:27   
Sončica66
Ja, midva z mojim sva tudi razmišljala, da bi se zavarovala preko njega (je zavarovan v Avstriji) in šla rodit v Celovec... tam namreč vsii zeloo hvalijo porodnišnico in luksuz katerega si deležna pri porodu in po porodu... tako, da brez strahu.

Jaz upam, da bodo do februarja že odprli prenovljeni del porodnišnice v SG... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu abv1)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: korošice
18.10.2011 21:42:44   
Jana73
Glede prenovljene P v SG user posted image user posted image user posted image user posted image do takrat...

Če mene vprašate bi najraje imela samo babico in porodno sobo brez gužve! Dohtarji so za samo zgago... Pri prvem so bli vsi na kupu, je pa porod vodila  dr. Časova. So bli skrižam pametniuser posted image .  Me pa kar že nekaj "šraufa" in "šiple"...  Bi se že rada malo rešila.... Najrajje kr zdaj! Samo kaj, ko imam še toliko za postorit. Mogoče pa še malo počaka user posted image

Čestitam za Tako Warrior! Se tudi meni zdi odlična izbira za sprejemljivo ceno.




(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: korošice
19.10.2011 15:42:33   
Sončica66
Potem ti meniš, da sem optimistka, da bo do februarja porodnišnica dokončana???

Ja, Tako Warrior glede ne kriterije, ki jih imam, menim da sem suuuper izbrala... edino na tem forumu še nisem uspela zaslediti uporabnic tega vozička, da bo vprašala za kakšno mnjenje... Sem jih šla pogledat in mislm, da bom opravila kar dober nakup... cena je pa sploh fajn user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?